Menu
Pilnā versija
Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Viedais Manels · 12.01.2022. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos vai dzīvesveidā, bet fiziska. Turklāt tiek propagandēta nepotēto pilnīga izdeldēšana, kas jau robežojas ar genocīdu.

Tikmēr civilizācijas atiestatītāju mērķis ir maksimāla depopulācija, vienlaikus raušot peļņu ar farmaceitisko karteļu rokām, lai to ieguldītu maniakālo plānu īstenošanā.

Tāpēc “pasaules ļaunīšu” lokālie dienderi ieciklēties uz ietiepīgajiem COVID-19 antivakseriem nedrīkst. Jāturpina jau sašpricēto bīdīšana uz kapu kopiņas pusi, ar stutes potēm padarot veselības čakarēšanu par regulāru pasākumu.

Lai īstenotu šo plānu, jādiskriminē potētie, kas gribēja izsprukt ar minimālu skādi, veicot vien pilno vakcināciju, kas tagad pārdēvēta par primāro. Tādēļ Latvijā tiek ieviesta daudzlīmeņu segregācija un diskriminācija. Veselajiem “zemcilvēkiem” joprojām nespīd nedz darbs, nedz ieeja “modificēto” iedzīvotāju anštaltēs. Klātienē turpināt darbu drīkstēs ar primāro vakcināciju, bet “zvēra zīmes” derīguma termiņš attieksies uz pakalpojumu saņemšanu un pasākumu apmeklēšanu.

Tādējādi bez stutes potes strādāt un apkalpot “izredzētos” varēs, bet saņemt pašu sniegtos pakalpojumus – ne. Tagad kasieres rukāt lielveikalos drīkstēs, bet iepirkties tajos bez bustera – ne. Oficianti restorānos, bāros, kafejnīcās apkalpot sertificētos klientus varēs, bet brīvajā laikā tur iegriezties – ne. Tas pats attieksies arī uz skaistumkopšanu – frizūras un manikīrs vienīgi trīsreiz durtajām, bet primāri vakcinētajām salonos tikai “arbeiten”.

Apspriest noteiktos termiņus nav nopietni, jo tie tiks mainīti pēc cilvēces izdeldētāju stabules. Mani interesē tikai tautas pacietības mērs. Kam interesē visi diskriminācijas toņi, lūk, saite: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/covid-19-primaras-vakcinacijas-sertifikatiem-nosaka-5-un-9-menesu-terminus-darbu-tas-neskars.a437668/

Novērtē šo rakstu:

165
14