Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es te

12.12.2017. 17:16

Sāras svārku stērbele nenoslēpj āža kāju....

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

07.12.2017. 16:37

»

Ōpaps

Biedrene pieminēja Skalbi un 18. novembra republiku. Bet aizmirsa pieminēt, ka toreiz 20 gadu laikā no pilnīgi nekā tika izveidota spēcīga, eiropeiska un konkurētspējīga valsts...


"Bet aizmirsa pieminēt, ka toreiz 20 gadu laikā no pilnīgi nekā tika izveidota spēcīga, eiropeiska un konkurētspējīga valsts."
-------------------
Zini tu aizmirsi pieminēt, ka tecēja piena upes ķīseļa krastos.
...........................
"Tauta piesmieta, iedzīta trūkumā un izmisumā, nostādīta uz dzīvības un nāves robežas."
------------------------------
Nu tīrās šausmas. Diemžēl tev personīgi varu ieteikt vienīgi aiz bēdām pakārties, jo no šitāda stāvokļa, protams citas izejas nav. Bet, ja godīgi, dzīves līmenis šobrīd vidēji ir nesalidzināmi augstāks, kā bija pat vistreknākajos Ulmaņlaikos (nemaz jau nerunājot par 30-to gadu krīzi). Turklāt neaizmirsti, ka Ulmaņpapum nebija jābaro 200'000 pensionāru (vispārēja pensiju sistēma, dziedi vai raudi, tomēr ir ievista nolādētajos okupācijas laikos)

Atbildēt

kur demokrātija?

30.11.2017. 22:27

tēvs 1949 gadā sadzina lopu vagonos mūs latviešus, pārbēga Latviju, izaudzināja jaunu kriminālu "Monastru" kurš 25 gados iznīcināja mūs vietējos pamatiedzīvotājus, izlaupīja bagātu pagastu, ko pasaudzēja pat 2. pasaules karš, turpīnā to darīt vēl uz šodienu kā pašvaldības vadītājs Latvijas valdības pesegā.!!!

Atbildēt

ne1

25.11.2017. 23:19

»

brencis

Man patika,lieliska naida runa


man arī patika, tikpat kā apsūdzības raksts tautas tribunālā... uzskaitīts viss, ko tām simts cūkām no Jēkaba ielas kūts vajadzēja izdarīt, bet kas ar tīšu ziņu nav darīts...

Atbildēt

ne1

25.11.2017. 23:13

»

Ōpaps

Biedrene pieminēja Skalbi un 18. novembra republiku. Bet aizmirsa pieminēt, ka toreiz 20 gadu laikā no pilnīgi nekā tika izveidota spēcīga, eiropeiska un konkurētspējīga valsts...


opi, bet šī tak tagad sola, ka pēc tiem 27 gadiem, kad tautas izdzīvošana bija tikai tautas rokās, šī tak sola, ka hvz pēc cik tur tiem gadiem, bet ja tomēr pāris paaudzes izvilks, varēs arī pakāpeniski uz to latviešu valodu skolās pāriet...

Atbildēt

pilsonis

23.11.2017. 20:28

»

latvietis

Vai tiesneša neatkarība ir atkarīga no algas lieluma...


Uz Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnešu D.Ķeires un K.Vintes-Kormes, Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas tiesnešu I.Ošiņas, O.Blūmfeldes, V.Vazdiķa sirdsapziņas ir 65 gadīga ierindas iedzīvotāja dzīvība. Cilvēks nespēja pārdzīvot šo tiesnešu pieļauto netaisnību. Šie tiesneši slepkavo ar saviem spriedumiem.

Atbildēt

andris a

21.11.2017. 20:54

(bell)(bell)Sociologu aptaujā-Viesturs Kairišs filmā""Mel.Hronikā"",protams, parādīja virspusēji epizodiskus notikumus -komunistiskā Projektā ""Veikt genocīdu pret latviešu tautu"", kas gan aktīvi turpinājās līdz 1993.g. Un tikai ar ČEKAS"" MAISU""atvēršanu un šo PASĀKUMU"" izklāstu un izvērtēšanu-latviešu tauta sāks atgūt savu nacionālo būtību un varēšanu .Var jau būt, ka Viesturam ļaus uzņemt nākošo Filmu -Par to, KAS un KĀ...organizēja šo genocīdu pret Brīvvalsti Latviju, pret latviešiem, kādi Uzvārdi ...un kādas Tautības pārstāvji TO NOZIEGUMU veica , kā centās""pārņemt"" mūsu senās baltu tautas prātus, arī izpostīt tūkstošiem gadus izveidoto Latvijas teritorijā mūsu cilvēcīgo nacionālo vidi, kultūru. Viesturam tiek atgādināts ,ka NE visi , kas ir ap mums ir cilvēki, jo MSLīdzekļos , jau sen zinātniskos traktātos ir atšifrēts un pierādīts, ka tām tautībām , kas uz Zemes ir izveidoti bez Dvēselēm un bez Sirdsapziņas gēna, -faktiski NAV cilvēki, bet ir bioroboti.Un tikai to zinot - var saprast izveidotos Lielos Pasaules karus, masveida cilvēku mākslīgu pārvietošanu pa kontinentiem, dažādu slimību pēkšņas pandēmijas , milzīgas banku krīzes utml. Viesturs sarunā ar Domburu /kas var...uzburt domu/ izteicās, ka Viņam patīkot multikulturāla vide....,bet pie mums tā...ir izveidota kā nacionālās kultūras DEGRADĒJOŠA-vide-jau no 1939.g. , kad šeit iebrauca Sarkanās Armijas tanki-līdz1993.g. Tanki gan izbrauca /uz ešeloniem/,bet paši tankisti -līdz ģenerālim pretlikumīgi šeit turpina degradēt mūsu vidi, pat tikai ar savu cinisko""atbrīvotāju klātbūtni. Interesanti KO.... viņi turpina atbrīvot ? Kronis"" Viestura runā bija tas , ka Viņš šeit gribot Tiesisku Valsti..., bet kad sāks gribēt Latvisku Latvijas Valsti, tad ,cerams, uzņems īsti latviski Cilvēcīgu Filmu...

Atbildēt

Pesimists

21.11.2017. 11:47

Nu re, Mūrniece vairs pat nekautrējas izmantot globālo homoseksuālistu - pedofīlu aprindu iecienītu terminu ... nacionālisms ibiom....

Atbildēt

brencis

21.11.2017. 02:18

Man patika,lieliska naida runa.

Atbildēt

juhans

20.11.2017. 16:58

»

Drošību nenodrošina

Ja maza alga, mazāk alga, nav vairs drošības, ka dos lielu kukuli - mazajiem, sīkajiem, nabagiem dod tikai tējas naudu, cukuru jāgādā pašiem. Bet kad lielie kungi saņem lielu aldu - pilnīgi droši - dos lielu kukuli, jo citādi iznāk - es nesmēķēju, paldies, paturi, sīkaļa, sev nabaga grašus...


Prokurors aizliegtās kompartijas biedrs,tiesu priekšnieks,ministru priekšnieks,tieslietu priekšnieks utt.aizliegtās kompartijas biedri.Ja varu pārstāv okupantu atbalstītāji un okupācijas režīma varas pārstāvji,tad aktuāla ir neatkarības un demokrātijas realitātes problēma.Tāpat DP un čekas mušpapīru gaudas par zudušo antidemokrātisko,prettautisko,fašistisko un pie neatkarības zaudējuma novedošo Ulmaņa apvērsumu.

Atbildēt

yo

20.11.2017. 16:27

NA ir vilcis migrantus, akceptējis LGTB praidus, sadarbojies ar Saskaņu un atdevis mūsu zemi poligonam..Ko mums stāstīsi, Ināra?

Atbildēt

tas tiesa

20.11.2017. 13:38

visas runas tukšas frāzes, Vanagam cik ne cik. Vismaz iezīmes.

Atbildēt

Zupas virtuve Bruņinieku ielā

20.11.2017. 06:56

Ināras Mūrnieces oficiālais mājoklis atrodas Miera ielā, pēdējā laikā viņa nakšņo citur – Bruņinieku ielā.

Atbildēt

NIKNAIS

20.11.2017. 00:38

"Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, portāls “Delfi” apzinājis 99 iemeslus, kādēļ cilvēki nolemj palikt Latvijā. Paldies par šiem 99 stāstiem!"

Laikam starp aptaujātajiem ir bijuši 99 no 100 deputātiem :)

Atbildēt

NIKNAIS

20.11.2017. 00:32

"KOLĒĢI, šis ir pēdējais 18. novembris, kad svinīgā sēdē pulcējamies mēs – 12. Saeima"

Padomājiet, kam šī raksta autore raksta šo rakstu, ja reiz mūs lasītājus viņa sauc par KOLĒĢIEM? Un uzrunā mūs tā kā pēdējā stundiņa tuvotos, laikam jūt ka viņu neievēlēs tajā 13 saeimā.

Par pašu rakstu varu spriest tā, - klasisks putukrējums ar karoti darvas rozīnītes vietā, jo pašu galveno ko vajag panākt - viņa rakstā pat nepiemin. Viss ko tauta prasa no izpildvaras un likumdevēja ir tas kas rakstīts Saeimā uz griestiem - VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM.

Atbildēt

Jā!

20.11.2017. 00:06

»

liekulei un melei Inārai Mūrniecei

Kā lai svin? Un ko svinēt…..Latvijas dzimšanas dienu? Svinam svētkus kaut Latvijas vairs nav….saeimā viss ir kārtībā….. Mūrniece man nevajag karogu par 220tuk. , man nevajag to ugunošanu , ne to militāro parādi, ne tos stāstus cik viss ir lieliski…. man vajag lai saeimā ikviens zin cik Latvijā ir minimālā...


Pilnīgi pievienojos jūsu komentāram.
Vai gan cilvēks, kurš ir nacionālists savā pārliecībā, skaidri zinot to nožēlojamo situāciju, kādā valdošais režīms ir novedis tautu, spētu sacerēt šādu, ar meliem un liekulīgiem slavinājumiem pilnu rakstu? Protams, nē!
18. novembris tiešām ir svētki latviešu tautai, bet ne šobrīd pastāvošajai valstij. Tā Latvijas republika, kas tika toreiz dibināta, nav atjaunota vēl līdz šai dienai. Deokupācija un dekolonizācija nav notikusi. Valdošā vara rūpīgi glabā čekas arhīvus no atklātības. Godmanis, čekas darbinieks būdams, jau divas reizes ir bijis ne tikai par deputātu, bet pat par premjeru un tagad viņa lieta no tiesas arhīva vispār ir pazudusi. Cik šādu čekistu un viņu pēcnācēju strādā valsts pārvaldē, spēka struktūrās,drošības dienestos, tieslietu sistēmā, mēs varam tikai minēt. Mūsu drošībnieki pa visiem šiem gadiem "nav varējuši" noķert nevienu Krievijas spiegu. Ak tā, trijus laikam tomēr ir noķēruši - divus, kas pārrāpušies pār sētu armijas poligonā kaut kādas aģitācijas lapiņas dalījuši un vienu, kas fotografējis vilcienu un bildi pārsūtījis draugiem uz Krieviju.

Atbildēt

Galvenais

19.11.2017. 23:45

visās runās ir tas, ka katra partija izvirza un aizstāv, realizē savas intereses. Kas tad īstenībā ir šis partijas, tās ir interešu grupas ar savām grupā esošo biedru interesēm.
Bet kuru šajās partijās interesē tautas vairākuma intereses? Neesmu ne dzirdējis, ne redzējis nevienu sakarīgu programmu, kuru, punktu pa punktam realizējot, patiesu labumu gūtu iedzīvotāju vairākums, NEVIENU!
Tad kāpēc brīnīties ka ir vēl tik daudz likteņa pabērnu, ka tauta brauc prom?

Atbildēt

Viens piemērs

19.11.2017. 21:48

»

Kad, kas

Kad un kas atjaunos 1918.gada 18.novembra Latviju un tās likumību, kas valdīja līdz 1940.gada okupācijai...


Okupācijas gados tauta strādāja un ražoja - cēla, būvēja, atjaunoja, saņēma kapeikas, kaut izdživot varēja, jo viss bija lēts.

Visu to, ko saražoja tauta, tai atņēma tieši denacionalizācija un privatizācija, no dzīvokļiem tautu padzina uz ielas par dažiem simtiem parāda, kad nebija ne naudas, ne algas, ne darba.
Bet stasts nav par to.

Visu saražoto piesavinājās nomenklatūra un pasludina - jums pensija par šiem okupācijas gadiem nepienākas, stāžā to nesakita. Tas ir tīšs aplaupīšanas fakts.

Tādu piemēru ir daudz.Centra mājās dzīvoja ap 80 % latviešu un viņiem atņēma tiesības privatizēt dzīvokļus vai to vietā atdot nopelnīto dzīvokli vismaz.

Lēja asasras mākslinieki, zinātnieki, aktieri, dzejnieki, kas paaudžu paaudzēs dzīvoja centrā, milzīga daļa tika izmesta uz ielas, jo nespēja samaksāt īri. Pie tam daudzi, ja ne vairākums, mājas ieguva dāvanā, jo tās nebija izpirktas, arī zemi, bija ieķīlātas.

Un kas to visu darīja - TB/LNNK/ NA, kas plivina karogus un dzen postā tautu ar bezatbildību.

Atbildēt

Minets

19.11.2017. 21:40

»

Žanets

Liekas, ka ir divi vai trīs plānprātīgi nodzērušies idioti ar atmiekšķētām smadzenēm, kas visas šis nekrietnības te saraksta. Tas ir ļoti riebīgi - lasīt šos komentārus


Ausa asiņains 19.novembra rīts. Saule paceļas pār egļu galotnēm. Dzelzsceļa sliedes, netālu mētājas cilvēka ķermenis. Uz gulšņiem vāļājas aizejošā vilciena nogriezta cilvēka galva un zilganām lūpām tik-tikko dzirdami nočukst:

- Neko sev, par pensiju uz veikalu pēc maizītes aizskraidīju...

Atbildēt

Kad, kas

19.11.2017. 21:38

Kad un kas atjaunos 1918.gada 18.novembra Latviju un tās likumību, kas valdīja līdz 1940.gada okupācijai.

Ar 1990.gada 4.maiju varu sagrāba okupācijas
laika nomenklatūra, pārvērtās par organizēto noziedzību un kad atjaunos Latviju - nav pat iedomājams sapņos. Mūs apzog, aptīra, nodokļus nemaksā, likumi haotiski, bet galvenais - to izpildi un kontroli neviens neuzņemas - NAV VALSTS VARAS. Lai MŪRNIECE paskatās NA - RASNAČA
kūrētāja'MAKSĀTNESPĒJAS administrācijā., kuru TV 24 kāds baņķieris nosauca par bandu vai tml.

DENACIONALIZĀCIJA un PRIVATIZĀCIJA - LATVIEŠU HOLOKAUSTS, ja gribi zināt. Tā esot teikusi pa telefonu Latvijas Radio "Krustpunktā".

Atbildēt

Žanets

19.11.2017. 20:36

Liekas, ka ir divi vai trīs plānprātīgi nodzērušies idioti ar atmiekšķētām smadzenēm, kas visas šis nekrietnības te saraksta. Tas ir ļoti riebīgi - lasīt šos komentārus.

Atbildēt

Spoks

19.11.2017. 16:18

»

liekulei un melei Inārai Mūrniecei

Kā lai svin? Un ko svinēt…..Latvijas dzimšanas dienu? Svinam svētkus kaut Latvijas vairs nav….saeimā viss ir kārtībā….. Mūrniece man nevajag karogu par 220tuk. , man nevajag to ugunošanu , ne to militāro parādi, ne tos stāstus cik viss ir lieliski…. man vajag lai saeimā ikviens zin cik Latvijā ir minimālā...


Pensionāra vidējais patēriņa grozs 2016.gadā 327 eiro mēnesī, neapliekamais minimums 235 eiro mēnesī. Un Mūrniece kaut ko muld par demokrātisku Latviju. Neviens īstens demokrāts neaplaupa nabagus, to tik dara Latvijas valsts "demokrātiskā" Saeima, kas to dara ar Satversmes preambulā ierakstītā saukļa "Latvija ir sociāli ATBILDĪGA" valsts. Katru dienu priekšlaicīgi Latvijā neārstēti nomirst 17 cilvēki, 6200 gadā. Valsts TV, radio, prese par šo valdības un Saeimas noziegumiem klusē. Pēc Mūrnieces iznāk, ka tā nav taisnība , bet valsts apmelošana. Kur vēl tālāk var aiziet savos melos.

Atbildēt

burvis

19.11.2017. 13:46

Tie ir liekulīgi saukļi, bet visi valdības veiktie pasākumi, likumu grozījumi utt. utml. burtiski dzen latviešus prom un nobloķē jebkuru (pat) vēlēšanos atgriezties.
Esi nolādēta, liekule Ināra Mūrniece!

Atbildēt

viedokli var paust

19.11.2017. 12:59

Lembis pat pret NATO...vaņku/troļu 'viedokļi' vispār pabaigi

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.11.2017. 10:51

Sātanisks- parazītisks vervelējums un nekas vairāk ! Latvijā nav cittautieši, bet gan nelikumīgi kolonisti un okupantu pēcteči, kuri Latvijā tika atstāti rupji pārkāpjot 1949. g. Ženēvas konvenciju.To, protams, šī vervelētāja bija pilnībā piemirsusi.Šeit kāds komentārs no LRTT vietnes ar Admina piebildi: "Māris M. saka:
2017. gada 18. novembris 13.45 (Labot)

Jā, ar to svētku sajūtu kā ir tā ir.
Šis komentārs zem kasjauns.lv raksta par Mūrnieces svētku runu dziļi iespiedās dvēselē:


Šodien 12:51
Kā lai svin? Un ko svinēt…..Latvijas dzimšanas dienu? Svinam svētkus kaut Latvijas vairs nav….saeimā viss ir kārtībā….. Mūrniece man nevajag karogu par 220tuk. , man nevajag to ugunošanu , ne to militāro parādi, ne tos stāstus cik viss ir lieliski…. man vajag lai saeimā ikviens zin cik Latvijā ir minimālā alga,māmiņu alga un pensionāriem pensija,nevis cik maksāja karogs krastmalā …man vaig lai izbraucot no Rigas es neredzu tikai pensionārus un pamestus ciemus…man vaig lai nodokļu nauda ir caurskatāma un palīdz tautai nevis ieinteresētām atsevišķām iestādēm …man vajag lai cilveki vēlētos maksāt nodokļus nevis shēmot kā to nedarīt,jo tikai tā var izdzīvot..Valsts slauc no cilvekiem nevis dod.Saeima nedarbojas tautas interesēs ….un galu galā tiekam mānīti un maldināti….tie paši čeku maisi? Man sodien vairs nav ko svinēt….. paldies senlatviešiem par to ka devāt skaistu valsti….. palikusi ir tik vairs valoda…..un dziesmas par to kā reiz bijis…..lai gan karogs man plīvo sarkanbaltsarkanais,svētku sajutas sodien nav…vairāk gribas raudāt…

http://jauns.lv/komentari/raksts/zinas/260942-svetku-runa-murniece-ludz-deputatus-stradat-ta-lai-atgutu-tautas-uzticibu
.
.
.
Admins
Mūrniece ir ukraiņu krievžīdiskas izcelsmes latviet’ un tāpēc arī nekad neaizstāvēs, ne tikai mūsu tautu, bet Patiesību kā tādu.
Viņa ir sātaniska gļota- izdzimtene vistiešākajā šī vārda nozīmē. Pienāks diena, kad viņa tiks samīta kā indīga čūska… .
Visa Saeima tiks aizvilkta uz karātavām ar Dzintaru un Urbanoviču priekšgalā- jo ir sātanistu sektas pārstāvji- latviešu tautas slepkavas.
Lai viņi visi ir nolādēti !!!
H- 86 dibinātāja paraksts par ASM izpildīšanu visiem 4. maija kliķes deputātiem, valdības un represīvo orgānu fīreriem un preses jūdasiem, būs lasāms uz apsūdzības protokola: Genocīds pret latviešu tautu !
Un NA tas būs dubultots, jo iznīcinājuši tautu slēpjoties zem “nacionālās glābšanas karoga”!

Nāvi latviešu tautas slepkavām !!!"

Atbildēt

Es

19.11.2017. 09:54

Nejēdzīga, varaskāra būtne. Ļoti nepatīkamu iespaidu rada katrā intervijā.

Atbildēt

Ōpaps

19.11.2017. 09:33

Biedrene pieminēja Skalbi un 18. novembra republiku. Bet aizmirsa pieminēt, ka toreiz 20 gadu laikā no pilnīgi nekā tika izveidota spēcīga, eiropeiska un konkurētspējīga valsts.
Šodien valsts ir nevis uzcelta, bet vēl vairāk sagrauta, izlaupīta, pamesta, slīgst parādos. Tauta piesmieta, iedzīta trūkumā un izmisumā, nostādīta uz dzīvības un nāves robežas.
Kā jau varēja gaidīt, runā nebija neviena vārda par to, ka valsti jau ilgāku laiku pārvalda komunisti, čekisti un citi noziedznieki, ka latvietis savā valstī tiek diskriminēts, ja darbā lieto latviešu valodu. Tas pats ar skolām. Piemēram, Liepājas jūrskolā mācības notiek pārsvarā tikai krieviski un šeit ir nevietā runāt par to, ka tas notiek tādēļ, ka jaunajiem jūrniekiem jāapgūst svešvalodas, jo, piemēram, angliski tur runā ārkārtīgi reti.
Neviena vārda par Pamatiedzīvotāju konvenciju, kuras principi ir nekavējoties jāīsteno, ja vēlamies saglabāt latviešu tautu.

Kopumā skaisti vārdi, bet tautas izdzīvošanai būtiskākais tiek noklusēts, tā vietā, lai zvanītu trauksmes zvanus.

Atbildēt

Nacionālo žīdu apvienība

19.11.2017. 07:12

Dievs, svētī 4.maija VDK republiku!

Atbildēt

krams

19.11.2017. 02:18

Brīnos, no kuras mēslaines esi izvilkta!

Atbildēt

aamen

19.11.2017. 00:06

Inaarinj,kopaa ar saviem "sabiedrotajiem" pisisi uz cietumu par Latvijas izzagshanu,noteikti,kopa ar savu pretigo zhidenes smiininju. 100%. Visi noriebushies jus tur Jekabielas zaglu,baroklju un mauku patversmee.

Atbildēt

zed

19.11.2017. 00:06

Miesīga māsa Āboltiņai! Čerēsim ,ka taut soreiz ātrāk norādis šai mēsluvabolei tās vietu.

Atbildēt

krivzhidu zhurkai

19.11.2017. 00:03

naasis ieviktas,mutite ka vistas dirs,bljad,kuce,kauna nav sveetkus pataisit apr politinformaciju. Tu kuce aibrauc uz Latvijas nosturiem un paskaties ka dzivo pensionari. Nedirs,komunistu atkritumiene!

Atbildēt

Gandrīz brežņevs

18.11.2017. 21:27

Tas brīdis, kad atceries pskp 26.kongresa runas tv. Tā liekulība ir tā apnikusi. Šiem desu un politikas taisītājiem laikam nav.

Atbildēt

zane

18.11.2017. 20:45

Šitā politinformācija nu gan nav piemērota svētku runa

Atbildēt

Drošību nenodrošina

18.11.2017. 19:34

»

latvietis

Vai tiesneša neatkarība ir atkarīga no algas lieluma...


Ja maza alga, mazāk alga, nav vairs drošības, ka dos lielu kukuli - mazajiem, sīkajiem, nabagiem dod tikai tējas naudu, cukuru jāgādā pašiem. Bet kad lielie kungi saņem lielu aldu - pilnīgi droši - dos lielu kukuli, jo citādi iznāk - es nesmēķēju, paldies, paturi, sīkaļa, sev nabaga grašus.

Tātad - LIELA ALGA - LIELS KUKULIS tiek dots - pilnīgi droši.

Pie tam ST tiesneši lēma par sevi arī - tāttad interešu konflikta situācijā.

Tā ir demokrātija!?

Atbildēt

Ināriņ, nu kā jūties ar čekas miesassargiem?

18.11.2017. 18:50

Ināra, būs vēl 4.atmoda, kad kā suņi smilkstēdami bēgsiet no šīs valsts! Tavas elites terors pret tautu netiks vairs ilgi paciests!!

Atbildēt

Vācies, Ināra!

18.11.2017. 18:47

Vācies prom, ar visiem saviem miesasargiem, kas pēc savas uzvedības ne ar ko neatšķirās no Čekas rokaspuišiem!

Es par Jums nebalsošu!

Atbildēt

latvietis

18.11.2017. 18:38

Vai tiesneša neatkarība ir atkarīga no algas lieluma?
Satversmes tiesas atzina par Satversmei neatbilstošām likuma normas, kas noteic tiesnešu darba samaksas regulējumu. ST secināja, ka ar apstrīdētajām normām noteiktā tiesnešu darba samaksa nenodrošina tiesnešu finansiālo drošību. Tā kā apstrīdētajās normās noteiktā tiesnešu atlīdzības piesaiste nenodrošina tiesnešu darba samaksas atbilstību no tiesnešu neatkarības principa izrietošajām prasībām, ST secināja, ka apstrīdētās normas neatbilst Satversmes 83. pantam, kā arī Satversmes 107. pantam un ir atzīstamas par spēkā neesošām.
1No minētā varam secināt, ka Satversmes tiesa atzīst, ka tiesneša neatkarība ir atkarīga no atalgojuma lieluma un pastāvošā tiesnešu atlīdzības sistēma neļaujot tiesneša amatam piesaistīt labākos kandidātus.
Ar šo ST spriedumu esam guvuši izskaudrojumu daudzajiem tiesu spriedumiem komercbanku labā ar apšaubāmu argumentāciju.
Piemēram, Rīgas rajona tiesas tiesnesēm I.Lipskai, S.Bernhardei, N.Zavadskai, Rīgas rajona tiesas Jūrmalas tiesu nama tiesnesei I.Gailei, Preiļu rajona tiesas tiesnesei R.Krēsliņai, Latgales apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas tiesas tiesnesēm V.Lohovai, V.Sokolovai, I.Taborei, Rīgas apgabaltiesas tiesnešiem G.Unguram, I.Jēkabsonei, S.Sēbriņai, Augstākās tiesas tiesnešiem M.Zāģerei, N.Saleniekam, A. Vītolai un vēl daudziem citiem, kuru sagatavotie spriedumu liecina, ka izvairīšanās no nodokļu nomaksas nav sodāma darbība, ka izskatot lietu nav būtiski vai dokumentam ir juridiskais spēks, ka darījumus var slēgt neeksistējošas personas, iespējams legalizējot noziedzīgi iegūtus līdzekļus, ka samaksas veikšanu var apliecināt ar paša izdotu izziņu, dotas tiesības spriest tiesu Latvijas Republikas vārdā. Viss normāli, jo galu galā mazā alga kaut kā ir jākompensē un pienācīgs dzīves veids jānodrošina kā nu kurš māk.c
Tāpat ar darba samaksu var attaisnot Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnešu D.Ķeires un K.Vintes-Kormes, Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas tiesnešu I.Ošiņas, O.Blūmfeldes, V.Vazdiķa apgalvojumu, ka a/s “DNB banka” uz pašas sagatavotu dokumentu pamata iegūtas tiesības ir vērtējamas augstāk par 65 gadīga ierindas iedzīvotāja ar likumu noteiktām tiesībām uz nekustamo īpašumu, kas vienlaicīgi ir šī cilvēka vienīgais mājoklis.
Var tikai minēt vai darba algas apmērs ir tas, kas nosaka šo tiesnešu pieņemto nolēmumu saturu un kādi būtu šo tiesnešu spriedumi, ja viņu algas būtu nodrošinājušas viņiem pienācīgu dzīves veidu.

Par to izliekas kurla, akla un mēma Ināra Mūrniece, Dzintars Rasnačs, Gaidis Bērziņš, Imants Parādnieks, Jānis Iesalnieks.

Nacionālā apvienība virzīja Egilu Levitu, kurš kopā ar Latvijas Ceļa deputātiem Aivaru Endziņu (LVU Kompartijas 1.sekretāru) radīja mafiozu tiesu sistēmu.

Atbildēt

liekulei un melei Inārai Mūrniecei

18.11.2017. 18:31

Kā lai svin? Un ko svinēt…..Latvijas dzimšanas dienu? Svinam svētkus kaut Latvijas vairs nav….saeimā viss ir kārtībā….. Mūrniece man nevajag karogu par 220tuk. , man nevajag to ugunošanu , ne to militāro parādi, ne tos stāstus cik viss ir lieliski…. man vajag lai saeimā ikviens zin cik Latvijā ir minimālā alga,māmiņu alga un pensionāriem pensija,nevis cik maksāja karogs krastmalā …man vaig lai izbraucot no Rigas es neredzu tikai pensionārus un pamestus ciemus…man vaig lai nodokļu nauda ir caurskatāma un palīdz tautai nevis ieinteresētām atsevišķām iestādēm …man vajag lai cilveki vēlētos maksāt nodokļus nevis shēmot kā to nedarīt,jo tikai tā var izdzīvot..Valsts slauc no cilvekiem nevis dod.Saeima nedarbojas tautas interesēs ….un galu galā tiekam mānīti un maldināti….tie paši čeku maisi? Man sodien vairs nav ko svinēt….. paldies senlatviešiem par to ka devāt skaistu valsti….. palikusi ir tik vairs valoda…..un dziesmas par to kā reiz bijis…..lai gan karogs man plīvo sarkanbaltsarkanais,svētku sajutas sodien nav…vairāk gribas raudāt…

Atbildēt

riebj

18.11.2017. 18:19

Tukša runa, kuru vajadzēja izsvilpt. Un naida runa ir copy paste liberālistu sauklis pret pamatiedzīvotājiem un baltajiem. Liberālistu izstrādātie likumi jau tik tālu aizgājuši. ka Beļģijā ir 58 čigānu un nelegālo migrantu ieņemtas mājas un mājas īpašnieks viņus nevar izdzīt un policija arī neko nevar līdzēt. Tikai tiesiskā ceļā mājas īpašnieks nedēļas vai vel igāk laikā var viņus dabūt arā! Atbrauc saimnieks no atvaļinājuma, a māā jau dzīvo čigāni! Un viss, un ej pats kaut uz ielas vai viesnīcu! Un te šitādas mamzeles sludina kaut ko par naida runu!!!

Atbildēt

Viena

18.11.2017. 18:11

Tukša, novazāta frāžainība, ko žvadzina ir reizi...

Atbildēt

Triggered

18.11.2017. 18:11

(((naida runa))) - prieks skatīties, kā tiek importēta marksistu un komunistu terminoloģija mūsu mazajā valstiņā, tik nu dara to visai atklāti, viegli pamanīt, vai tād esam jau padevušies (((globālistu))) trikiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: