Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dienēju

01.10.2020. 08:25

»

navnugantā

Nav taisnība. Nebija nekādi atkritumi un tuņejadci. Mans radinieks tika apmācīts pusgadu, laikam par mehāniķi vai kaut kādu lidmašīnas apkalpes palīgu. Pēc tam visus aizsūtīja uz Fergānas ieleju. Vēl pusgadu trenējās - lēca ar izpletņiem, šaušana, skriešana (mans radinieks nelēca, jo bija lidaparāta...


Negribu Tavu radu apvainot , bet iespējams viņu sagrāva kā reizi viegla dzīve armijā it sevišķi pēdējā gadā . Tajā reģionā izplatītas narkotikas , un arī alhohols dažās daļās bija brīvi pieejams un lielaos daudzumos un regulāri . Daudzi afgāņi to teikuši . Brālēns dienēja Kišiņevā , un pēc armijas lielījās kā viņš katru dienu dzēris moldāvu vīnu . No mucām ar kausiem smēluši . Protams jau miris no alhoholisma .

Atbildēt

A. K.

28.09.2020. 15:02

»

Jā, bet

Kam tad lai tas Rūsiņš sniedz atbildes uz šeit uzdotajiem jautājumiem? Raksta autors taču ir anonīms! Tā jau katrs var slēpjoties aiz "pietiek lasītāja" stāstīt par sev piederošu arhīvu un uzdot bezgala daudz jautājumus par tēmu "pierādi man...


Tik debilus jautājumus var uzmeistarot tikai palātnieks.., un tāds šizo, protams, palātas biedru vidū ir krutais vecis. Kādēļ pietiek.com publicē šādus debiliķu vārstījumus, - varbūt šis portāls ar' ir tik tāda palāta?!

Atbildēt

Mjā....

28.09.2020. 13:33

»

ha-ha

Vai tik afgāņi nav profesionālie ziedu licēji okupācijai?Darba invalīdiem,kuri ir godīgi maksājuši nodokļus ,atsaka ārstēšanu un valsts atbalstu un pat godīgu invaliditātes grupu.Principā jau latviešu sūtīšana uz karu Afganistānā,tāpat kā uz Černobiļu ir noziegums pret cilvēcību,kurā dalību ir ņēmušās...


Noziegums bija visu okupēto Baltijas valstu pilsoņu iesaukšana okupējušās valsts psrs armijā. Un par to jāsoda psrs mantiniece un tai ir jāmaksā kompensācijas, tāpat kā par kara laikā uz Vāciju aidzītajiem darbā maksāja Vācija.

Atbildēt

/dev/null

25.09.2020. 10:20

Interesanti. Kārtējais kultists pielicis pūles, lai aizstāvētu līderi. Bet ja ir kults, jābūt saziņai kulta iekšējos lokos, lai organizētu visus šos daudzos rakstus un citas darbības. Būtu vēl interesantāk, ja šī saziņa nejauši noplūstu.

Atbildēt

Vārdnīca

25.09.2020. 10:14

»

ok

Kas tad uz Afganistānu tika sūtīti? Visus kurus sūtijām uz sutkām , dzērājus,tuņejacus u.t.t..un tā ir patiesība.Normāliem rezerrvistiem klāt neskārās.Jā tajā laikā tika izsludināta demobiizācija un visi rezervisti tika apzināti, bet nevienunormālu strādājošo neaiztika, un tas ir fakts...


Tikai nevajag!Sūtīja un kā vēl sūtīja normālus čaļus uz Afganistānu. Zinu vienu tādu. Atgriezās kontuzēts invalīds. Neesi dzirdējis? "Tiem , kas karojuši, karš nekad nebeidzas" (K.Malaparte)

Atbildēt

Atkal debilais pietiekskappists pieķēzījis visas malas ar saviem žultsmurgiem!

25.09.2020. 01:37

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


debilai ķēzītājai lapsai atkal PMS?

Atbildēt

navnugantā

24.09.2020. 18:44

»

ok

Kas tad uz Afganistānu tika sūtīti? Visus kurus sūtijām uz sutkām , dzērājus,tuņejacus u.t.t..un tā ir patiesība.Normāliem rezerrvistiem klāt neskārās.Jā tajā laikā tika izsludināta demobiizācija un visi rezervisti tika apzināti, bet nevienunormālu strādājošo neaiztika, un tas ir fakts...


Nav taisnība. Nebija nekādi atkritumi un tuņejadci. Mans radinieks tika apmācīts pusgadu, laikam par mehāniķi vai kaut kādu lidmašīnas apkalpes palīgu. Pēc tam visus aizsūtīja uz Fergānas ieleju. Vēl pusgadu trenējās - lēca ar izpletņiem, šaušana, skriešana (mans radinieks nelēca, jo bija lidaparāta apkalpē, bet, kad kādam no puišiem neatvērās izpletnis arī visu nedēļu piedalījās meklëšanā kalnos). Otrā gadā visu to vienību, kurā bija mans radinieks izlëma nosūtīt uz Afgānu. Nejaušas sakritības dēļ - ieradās kaut kādi pulkveži un ğenerāļi - divus puišus (manu radu ieskaitot) atstāja daļā paraugdemonstrējumiem kaujas mākslās, bez tam viņš arī labi zīmēja un dziedāja. Pārējos nosūtīja, pēc divām dienām viņi iekļuva kaut kādā kaujā. Nezinu, vai kāds atgriezās, bet mana radinieka tuvākie biedri visi bija gājuši bojā. Manam radam bija 'vieglā armija' - viņš pats tā teica - mācības, pēc tam koncerti, paraugdemonstrējumi vadībai. Bet mājās no fergānas viņš atgriezās diezgan sirms un diezgan nenormāls. Es uzskatu, ka armija sagrāva viņa dzīvi. Jo psiholoğiski tas bija pavisam cits cilvēks. Un viņš pat nenokļuva afgānā un reāli pat nekaroja. Bet laikam redzēt, ka biedram neatveras izpletnis, nav diez ko jautri.

Atbildēt

Liene

24.09.2020. 18:41

Vergturis paliek vergturis neatkarīgi vai karojis Afganistānā vai tikai dienējis.

Atbildēt

Skolnieciņš no kojām vecām

24.09.2020. 18:36

Es esmu ateists. Manuprāt, rehabilitācijas centru darbību nedrīkst uzticēt reliģiskām organizācijām. Tur kur ir reliģija, tur ir arī sektas. Manuprāt, cilvēkus no riska grupām ir jāsargā no reliģiskiem sprediķotājiem! Reliģija un zinātne nav savienojama. Protams, rūpes par cilvēkiem ir jāuztic mediķiem nevis visādiem praviešiem.
Ar cieņu, Skolnieciņš #Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #SkauģuSkauģis

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

24.09.2020. 18:05

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

vērotājs

24.09.2020. 16:26

Ja cilvēks ir kļūdījies varētu tak publiski atvainoties. Vai slabo?

Atbildēt

Nu

24.09.2020. 14:05

Nu smalki autors iznesa cauri!

Atbildēt

derdz

24.09.2020. 13:49

»

tu melo

un tu esi garīgais kroplis


brāļu kari muļķuzemē..................

Atbildēt

Hihi

24.09.2020. 11:37

Mediņ, pietaup sav šmediņ

Atbildēt

ok

24.09.2020. 10:23

Kas tad uz Afganistānu tika sūtīti? Visus kurus sūtijām uz sutkām , dzērājus,tuņejacus u.t.t..un tā ir patiesība.Normāliem rezerrvistiem klāt neskārās.Jā tajā laikā tika izsludināta demobiizācija un visi rezervisti tika apzināti, bet nevienunormālu strādājošo neaiztika, un tas ir fakts.

Atbildēt

DIENĒJU

24.09.2020. 09:53

»

bendes meitiņa

Mediņš melo. Apollo intervijā viņš uzvedas, kā tāds mazs padomju ASV kino Remmbo. Viņam nav ne mazākās sajēgas par dienesta specifiku, liekas, ka viņš vispār nav dienējis, kur nu vēl Afganistānā. Saku to, jo pats esmu dienējis tajos laikos. Jautājums, vai jūs uzticētu savu bērnu, vai jebko citu,melim...


Arī nācās zābakus pavalkāt , gan bez karošanas . Daudz reiz bijušas situācijas ,kad mazpazīstamā kompānijā kāds sāk lielīties ar armijas varoņdarbiem . Ureiz var nedienējušo atšifrēt . Vēl nesen viens 73 gadā dzimušais lēja par desantu ,kā ģedus sitis .

Mediņa intervijai pārskrēju . Lej

Atbildēt

viesis

24.09.2020. 08:21

Kaut kāds murgojums. Šodienas liberāļu stils- tā vietā, lai argumentētu ar faktiem, kaut ko murgo un uzbrūk oponentam.

Atbildēt

Un par svešu naudu

24.09.2020. 06:52

Tādu afgāņu daudz kas tajā laiā dienēja krievu armijā. Katrs grib būt afgānis marodieris laupītājs citu dzīvību.

Atbildēt

Jautājums

24.09.2020. 01:00

»

bendes meitiņa

Mediņš melo. Apollo intervijā viņš uzvedas, kā tāds mazs padomju ASV kino Remmbo. Viņam nav ne mazākās sajēgas par dienesta specifiku, liekas, ka viņš vispār nav dienējis, kur nu vēl Afganistānā. Saku to, jo pats esmu dienējis tajos laikos. Jautājums, vai jūs uzticētu savu bērnu, vai jebko citu,melim...


Jūs esat gejs? Cik zināms, Afganistānā dienēja vīrieši. Mediņš no Afganistānas atgriezās ar vēlmi būt mācītājs, Jūs - kā var noprast pēc vārda, kļut par geju.
Jūs esat iedevis sev sievietes vārdu un histēriskais apvainojums, ka Mediņš ir melis, izskatās, ka mēģinat iepļaukāt viņu ar pļavā plūktu margrietiņu.

Atbildēt

bendes meitiņa

24.09.2020. 00:12

Mediņš melo. Apollo intervijā viņš uzvedas, kā tāds mazs padomju ASV kino Remmbo. Viņam nav ne mazākās sajēgas par dienesta specifiku, liekas, ka viņš vispār nav dienējis, kur nu vēl Afganistānā. Saku to, jo pats esmu dienējis tajos laikos. Jautājums, vai jūs uzticētu savu bērnu, vai jebko citu,melim , melim ,melim. Kas viņu spieda uz tādu muldēšanu? Es Mediņam roku nespiestu, kur nu vēl slavas rakstus rakstīt, jo viņš vienkārši draņķis...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

23.09.2020. 23:53

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

"Brāļu kari" M.U.Ļ.Ķ.U zemē "latv(ĀN)ijā".
( 'aktuālais redzējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, Letiņ, tajos dari?!???
Kur, kā Cilvēks(?), VISPĀR deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??
...
Ko Tu "brāļu karos" meklē?
SEV un BRĀLIM "renti" peklē?!?
Kam Tev rīkli pārgrauzt gribas,
Izraut Sirdi, dragāt ribas?...

Kam Tev kalpo rokas, kājas?
Brāli sist, līdz - pagurst vājas??
Brāli spārdīt, līdz - ļimst ceļos,
"Karakalpi", kam ceļš "veļos"?!?

Kam Tu "ienaidniekos" prasies,
Kad ar paša BRĀĻIEM "kasies"?
Kāpēc naidu atvem, mel(l)u,
BRĀLI "mālējot" par "vellu"?

Kam Tu provocēt ļauj karu,
Dažkārt - pat uz mūžu garu,
Tiem, kas "shēmo", ņirdzot malā,
SAVU vinni BRĀĻU galā?!?

Kam Tev acis, kam Tev ausis,
Ja - tās TIKAI akli klausīs,
"Brāļu kara" ZOMBĒTĀJUS,
Kam Jūs, BRĀĻUS, vajag vājus?

Kam Tev jēga, Dieva dota,
"Smadzeņpodā" ierievota?
Lai to, tŗula naida varā,
Nozaudētu "brāļu karā"?!?

Kam Tev Dvēselīte miesās,
Kas par "brāļu kariem" tiesās,
VISUS (Tevi – tajā skaitā),
Kuri SAVUS BRĀĻUS maitā?
...
"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, CILVĒK (!!!), tajos dari?!???
Kam Tu M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Karodams ar BRĀĻIEM balsti?!?...

Vai Tev Radītājs ir skaudis,
To, ko zina VISI ļaudis:
Kur, kā NEcilvēks, vairs deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", "proāmu.rikāniski orientētu gejrope.dālisku deŖmolibe.rsatu" rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu "lielgabalgaļas" kautķermeņu,klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gļēēvu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Arī tur dienēju.

23.09.2020. 23:20

Rusiņ, Rusiņ, beidz taču vienreiz melot un nolaidies no saviem augstumiem, tu esi tikai mazas organizācijas vadītājs un nekas vairāk. Bēdīgi, tev dikti urīns sagājis galvā.

Atbildēt

Brucken

23.09.2020. 21:32

LATVIJĀSavādā atkarību dziedināšana
Ramons Ratseps•Latvijas Avīze
2006. gada 30. jūnijs 07:19

Visnotaļ tas muižas īpašnieks ir visai izveicīgs "labdaris" ...:)))

Atbildēt

Jā bija

23.09.2020. 21:16

»

Jā, bet

Kam tad lai tas Rūsiņš sniedz atbildes uz šeit uzdotajiem jautājumiem? Raksta autors taču ir anonīms! Tā jau katrs var slēpjoties aiz "pietiek lasītāja" stāstīt par sev piederošu arhīvu un uzdot bezgala daudz jautājumus par tēmu "pierādi man...


Rūsiņš tur bija padomju laikā - apbalvots ar divām kara (ne jubilejas) medaļam, un otrās Republikas Laikā. Kur bija tas lasītājs - Tvaika iela vai Sēdes traku majā - to vajag jautāt vai LL, Vai pašam "lasītājam". Ja tā nav viena persona )

Atbildēt

AA

23.09.2020. 21:13

Smieklīgi viss kaut kā.
Par Rusiņu - viss ir kārtībā. Varu pat pateikt, Kāpēc viņš tā skeptiski izteicās par Mediņu - Mediņš teica publiski, ka no 600 cilvēkiem palikuši 40 pēc kaujas. Tādu kauju tur nebija ! Tapēc tāda skepse..

Par Mediņu - dienējis tur ir, par to kauju emocionali izteicās, ok. Par to, ko viņš dara Bruknā - respect !

P.S. Dienēju Afganistānā 1881 - 83 , kopā 21 mēnesi, kaut ko saprotu, kas un kā tur notika.

Atbildēt

Jā, bet

23.09.2020. 21:00

Kam tad lai tas Rūsiņš sniedz atbildes uz šeit uzdotajiem jautājumiem? Raksta autors taču ir anonīms! Tā jau katrs var slēpjoties aiz "pietiek lasītāja" stāstīt par sev piederošu arhīvu un uzdot bezgala daudz jautājumus par tēmu "pierādi man".
Kaut kā neticās, ka Rūsiņš, nebūdams Afganistānā, varētu kļūt par Afganistānas veterānu asociācijas priekšsēdētāju. (Kaut gan Latvijā visādi brīnumi ir iespējami.) Tomēr anonīmas personas piederību karam Afganistānā gan ir pamats apšaubīt. Un šāds raksts, nevis risina publiski izskanējošos apvainojumus melos Mediņa virzienā, bet gan it kā cenšas pasargāt Mediņu no nepieciešamības šos sev izvizītos apvainojumus atspēkot. Un tas jau ir visai aizdomīgi. Ja Rūsiņš ir melojis un Mediņš tiešām tajā Afganistānā ir bijis, viņam taču nevajadzētu būt nekādu grūtību to pierādīt. Tagad taču tas vairs nav nekāds kara noslēpums!

Atbildēt

?

23.09.2020. 20:52

Vai čekai un GRU pakļauto vienību karavīru sastāvs ir šo kungu "bibliotēkās" un kas tos viņiem iedeva?

Atbildēt

pietiek lasītājs

23.09.2020. 20:49

Autors-pakaļa un nemākulīgs dolbojebs,ar atkārtošanas paņēmienu cer iestāstīt nezinīšiem pasūtījumu.

Atbildēt

Oki

23.09.2020. 20:29

Lasītājs kaut kāds gnīda . Skaidrs, ka intervija nav kaut kāds zem zvēresta dots solījums vai liecība - valoda ir dažāda , vai esi kaut ko dzirdējis par metaforām ? Jeb tu lasījis esi tikai liecības un paskaidrojumus , un citu neko tavs prāts nav redzējis ?

Atbildēt

ha-ha

23.09.2020. 20:07

Vai tik afgāņi nav profesionālie ziedu licēji okupācijai?Darba invalīdiem,kuri ir godīgi maksājuši nodokļus ,atsaka ārstēšanu un valsts atbalstu un pat godīgu invaliditātes grupu.Principā jau latviešu sūtīšana uz karu Afganistānā,tāpat kā uz Černobiļu ir noziegums pret cilvēcību,kurā dalību ir ņēmušās ne viena vien tagad ordeņota persona ar mūža apgādību.

Atbildēt

Lasītājam

23.09.2020. 20:03

Cien Lasītājs! Vaj jums pietiks bildes kā G.Rūsiņš arestēja Rubiku )?

Atbildēt

jibiorio

23.09.2020. 19:43

Man tikai viens jautājums - kas tu pats esi, urlēn?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: