Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

runa nav kāpēc

09.07.2017. 16:58

»

Aka

Iepriecina koment;et;aji,kārtējo reizi nodemonstrējot latviešu(?)tautas daļas līmeni.Dīvaini,ka tik maz cilvēku interesējas k ā p ē c to kāds dara.Tā arī


bet kāpēc tagad. Kādreiz jau NP atskaņoja šīs sarunas, tad nebija tādas brēkas...

Atbildēt

kālis

08.07.2017. 09:09

Visas sarunu epizodes TT portālā.

Atbildēt

oma

07.07.2017. 23:08

Tagad publiskoja,jo oligarhu lieta IZBEGTA-tātad materiāliem vajadzētu būt pieejamiem un nenoslepenotiem.Tāpēc,ka izbeigta,rada tautā šoku un pareizi ir,ka lieta jāpārskata-tikai caurspīdīgi.

Atbildēt

Par

07.07.2017. 22:42

»

secinājums

VAR BŪT, ka TAS LEMBERGA ANTISOROSISMS TĀDS MĪTS VIEN IR


to jau ir tà lieta. Kàdam tas mîtnieks Lembergs jàatmasko. Kà kas, tà Soross. Lembergam kàds miljards kabatà, bet Soross kà asaka rîklè, tam vairàk. Puzes punduris to nevar pàrdzîvot.

Atbildēt

Starp citu

07.07.2017. 22:37

Vai ir nepieciešama ņemšanās? AUTOR, paskaties - te jaunais knābists paziņo sensācijas, ka "lēmums"par lietas izbeigšanu pareizs, te - ka ierakstos nav nozieguma sastāva, kas pierāda, kas ir jaunais KNABa šefs, kam viņš kalopos, mums ir iespējas spriest. te Juta pasaka, kas ir kas attiecībā uz ģenerālprokuratūru šajā lietā, te paziņojumi, ka varētu būt "IR" ir pārkāpuši valsts noslēpumu, proti, ka var sākties masu medija vajāšana par neko utt.
Ģenerālprokutrors laikam teiktu - šoks, kāds skandāls, bet uztraukumam nav pamata - tā viņš apmēram teica Finansu policijas zem gultas atŗsatās naudas sakarā (iedomājies - mēs visi tādi svoloči).

Atbildēt

Ir, ir

07.07.2017. 22:25

»

multikulturālisms jā

jo arī latviešu kultūra tur ietilpst. Gribas tikai psrs kuļturu


Mūsu veikalā ir krūšturi, bikšturi un zeķturi pārdošanā, bet "kuļturu"nav. Ja vajag, nāciet uz veikalu, pasūtīsim, būs nākamreiz. Varbūt ka tie vajadzōgi priekš 3 A?

Atbildēt

A.P.

07.07.2017. 20:58

»

Sorry

Pilnmèness sindroms akûtà formà turpinàs


Pilnîga idiotija, kad raksta citavietà, pat vienàdiem burtu fontiem! Smalki.

Atbildēt

multikulturālisms jā

07.07.2017. 19:30

jo arī latviešu kultūra tur ietilpst. Gribas tikai psrs kuļturu??

Atbildēt

formula

07.07.2017. 19:20

Sorrosiskie Latvijas ienaidnieki ar krievu iefiltrēto babušku Annu draudzīgi strãdã Soglasije labã, lai likvidētu Latvijas suverinàtes pēdējãs paliekas !

Atbildēt

Sorry

07.07.2017. 18:23

Pietiek varètu lûgt intervij Lambergam tikai par vienu tèmu. Tà kà Lembergs regulàri atsaucas uz Sorosu un sorosîtiem un tà kà viñam patîk visu juridiski argumentèt, lai viñś izskaidro, kas Latvijà ir sorosîti un kà tas izpaužas, ka vieni, bet citi nav. Citàdi ir tà, ka daudzi turpina Lemberga radîto mîtu par sorosîtiem vai sorosîdiem, śiem mistiskajiem latvieśu tautas ienaidniekiem.

Atbildēt

!

07.07.2017. 18:08

»

Ko

tu saki! Latviešu māte Freiberga- Vīķe Vaira saka, ka visvairāk apdraud paši latvieši ar savu stulbumu un bezprātu. Vai tu to nezināji? Vai tu pats esi latvietis? Domāju, ka esi latvietis, ja tik stulbi izgāzies uz vieniem sāniem kā muļķis


Draudziņ, tauta nav stulba, stulbi ir tie vadoņi, kas tā uzskata, tauta ļoti labi atšķir darītājus no tukšām muldoņām, ne par velti vēlētāji atkārtoti iebalsoja Lembergu un Ušakovu, un tā būs tikmēr, kamēr bļauri nebeigs muldēt, bet sāks strādāt!

Atbildēt

Ko

07.07.2017. 17:37

»

!

Autoram pilnīgi taisnība, tikai jāsaprot, ka latviešu kā tautas saglabāšanos visvairāk apdraud nevis oligarhi, bet tieši sorosieši, kas raujas pie varas! Cilvēki esiet modri


tu saki! Latviešu māte Freiberga- Vīķe Vaira saka, ka visvairāk apdraud paši latvieši ar savu stulbumu un bezprātu. Vai tu to nezināji? Vai tu pats esi latvietis? Domāju, ka esi latvietis, ja tik stulbi izgāzies uz vieniem sāniem kā muļķis.

Atbildēt

!

07.07.2017. 17:21

Autoram pilnīgi taisnība, tikai jāsaprot, ka latviešu kā tautas saglabāšanos visvairāk apdraud nevis oligarhi, bet tieši sorosieši, kas raujas pie varas! Cilvēki esiet modri!

Atbildēt

lauķis

07.07.2017. 17:18

»

Atbrivotajs

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem


Diemžēl visa tā padarīšana ir kapitālisma un biedru partijnieku sistēmas būtība,notiesājot kādu partijnieku vai oligarhu sistēma nemainīsies.
Jā , un nosaucot zagli par oligarhu zūd iespējas viņu tiesāt.Vai nav dīvaini?

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

07.07.2017. 16:04

»

Atbrivotajs

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem


jā,jā... un tad pievērsties kaitnieku zvirbuļu un atlikušo bīstamo intelīģentu iztvarstīšanai. Tieši kā Mao Ķīnas hunveibinu un cezeofanu kampaņās.

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

07.07.2017. 16:02

»

A.P.

Reti jautra nedēļa: katru dienu vidēji 3-4 idiotijas. Šodien jau piektā: "Manuprāt, skaidrojums ir meklējams ģeopolitiskā līmenī un skatāms kopsakarā ar bijušo KNAB darbinieku ienākšanu politikā caur jaunu prorietumniecisku partiju, kā arī Saskaņas raušanos pie varas. Īsi sakot – oligarhu lietas reanimēšana...


Ideāls raksts un vēl bizārāks komentārs ar atsauksmeipar masones vairas Vīķes Freibergas īsteni masonisko latviešu vairuma raksturojumu.Un vēl bizārāk ir tad, kad jākonstatē, ka Vairas Vīķes Freibergas dižais domu grauds vārds vārdā sakrīt ar Ziemeļkorejas propagandas filmu par Rietumu propagandas retoriku frazeoloģiju. Un likumsakarīgi- ka viens otrs komentārs pilnībā turpina šo retoriku. Nudien- Freibergas virzītāji var sajūsmināties jau no 1793. gada, īstens uzvaras gājiens ar absolūtu prātu un rīcības pakļaušanu. Atliek vienīgi savākt augļus un procentes no konfiscētā, sekrvestētā , pārdalītā un atņemtā.

Atbildēt

Atbrivotajs

07.07.2017. 15:17

Jani ! Nevajag mest visu viena katla. Galvenais ir tikt gala ar prokremliskajiem radijumiem . Un tad cinities pret EU fondu izzadzejiem.

Atbildēt

Žulis

07.07.2017. 14:53

Raksts ir ne par ko. Komentàri arî ne par ko. Tiesiskà vide łauj un veicina visas politikas un ekonomikas shèmes. Lai gan sakarà ar vecajiem vèsturiskajiem principiem var reformèt valsti, kad taisa revolûviju situàcijà, kad sekojot totalitàrismam demokràtija un vecie varturi kà 4. maija cekistu un ćekistu klike izzog valsi, padzenot viñus no valsts teriritorijas, konfiscèjot nolaupîto. Bet ES un globalizàcijas tiesiskà vide ir citàda un Latvija nav izolèta valsts. Oligarhi un visa veida shèmotàji izmanto tikai tiesiskàs vides apstàkłus kà Śveices advokàti un Śveices banku noslèpuma likumam stràdàjot visur vienàdi. Tikai ar vienu atśkirîbu, ja notiek kriminàlnoziegumi kà Lemberga gadîjumà, tad nestràdà noslèpuma likums, Śveices bankas izdod visu informàciju. Bet neviens nekontrolè, kà generàlprokurors śo informàciju izmanto un ko tieśi no Šveices lûdz.Papildus visas visas pasaules valstu kasu vislielàkà problèma ir ofśori. Globalizàcijà stràdà citi likumi un te strikti izpaužas katra politika atbildîba - vai politikis atzîst Satversmes 2. pantu - vara pieder tautai, vai kà Àboltiña , veca cekiste, savulaik stràdàja LPSR VDK vîzu dałà, tiekas ar veco cekistu A. Lembergu Dubajà un apspriež savas rîdzenes sarunas caur ofśoru bankas prizmu, kà Lemberga interesès izvairîties no kriminàlatbildîbas valsts posteños iebîdît ZZS biedrus Vèjoni, Kućinski, Straumi u.c.

Atbildēt

Aka

07.07.2017. 14:45

Iepriecina koment;et;aji,kārtējo reizi nodemonstrējot latviešu(?)tautas daļas līmeni.Dīvaini,ka tik maz cilvēku interesējas k ā p ē c to kāds dara.Tā arī
ir ''atslēga'' šai akcijai.Paldies autoram par sava viedokļa paušanu.

Atbildēt

TT

07.07.2017. 14:24

Kas tas par profesionālo 3A anusu laizītāju?

Atbildēt

priedít

07.07.2017. 14:19

ej bekot priedítes kopá ar mikropisánu!

Atbildēt

irbe

07.07.2017. 13:57

Jā, bet šie valsti izzagušie radījumi pieprasa lojalitāti un dzīvības ziedošanu kara gadījumā. Bijušā komunistiskās partijas sekretāra Brigmaņa mazbērni, gan bijušā ģenerālprokurora Jāņa Maizīša meita gan jau pārcēlušies un bauda dzīvi Anglijā. Tikai par kādu naudu?

Atbildēt

Mjā

07.07.2017. 13:32

Doma interesanta. Katram rumpim jādod iespēja izpausties. Un vēlams bez vardarbības.

Atbildēt

A.P.

07.07.2017. 13:29

Reti jautra nedēļa: katru dienu vidēji 3-4 idiotijas. Šodien jau piektā: "Manuprāt, skaidrojums ir meklējams ģeopolitiskā līmenī un skatāms kopsakarā ar bijušo KNAB darbinieku ienākšanu politikā caur jaunu prorietumniecisku partiju, kā arī Saskaņas raušanos pie varas. Īsi sakot – oligarhu lietas reanimēšana ir viens no veidiem, kā Rietumu spēki cenšas mazināt Krievijai lojālo un puslojālo polituzņēmēju struktūru." VVF pilnīga taisnība:«Скажем так, по статистике нормальный интеллект только у половины населения. Четверть умнее среднего, а четверть — менее умна, чем в среднем».

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: