Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekle, savulaik sevi par žurnālisti dēvējusī Aija Cālīte-Dulevska otrdien nāca klajā ar pārmetumiem Latvijas Radio raidījumam Krustpunktā, kas izvēloties nepareizus cilvēkus. Pārmetumi tik ļoti atgādināja padomju laikus, ka Pietiek nenoturējās, nenosūtot gan Cālītes-Dulevskas kundzei, gan visai padomei virkni precizējošu jautājumu. Publicējam tos pilnībā un ar interesi gaidām atbildes.

Cālītes-Dulevskas kundze,

sakarā ar to, ka biznesa portālam nozare.lv esat paziņojusi, ka pēdējā laikā uz Latvijas Radio raidījumu Krustpunktā tiek pārāk bieži aicināti cilvēki, kuri "spēlē vienos vārtos", vēlos no Jums saņemt šo cilvēku sarakstu, kā arī sarakstu ar gadījumiem, kad šie cilvēki pārāk bieži aicināti uz minēto raidījumu. Tāpat vēlos saņemt no Jums kritērijus Jūsu lietotajam terminam „pārāk bieži”.

Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei

Sakarā ar to, ka padome locekle Aija Cālīte-Dulevska publiski paziņojusi, ka pēdējā laikā uz Latvijas Radio raidījumu Krustpunktā tiek pārāk bieži aicināti cilvēki, kuri "spēlē vienos vārtos", vēlos no padomes saņemt atbildes uz šādiem jautājumiem:

1) vai padomē ir sastādīts šādu cilvēku saraksts (ja jā, vēlos to saņemt)?

2) vai padomē ir fiksēti gadījumi, kad šie cilvēki pārāk bieži aicināti uz minēto raidījumu (ja jā, vēlos saņemt fiksēto gadījumu sarakstu)?

3) vai padomē ir izstrādāti kritēriji A. Cālītes-Dulevskas lietotajam terminam „pārāk bieži” (ja jā, vēlos saņemt kritēriju aprakstu)?

4) vai padome norobežojas no A. Cālītes-Dulevskas izteikumiem?

Novērtē šo rakstu:

0
0