Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Keks

23.02.2022. 15:27

Man jau šķiet, ka nekas traks nav noticis. Saeimas balsojums ir sabiedrības spogulis, ja jau Saeima nevarēja ko sagremot, tad jau arī daļa no sabiedrības.
Attiecībā uz apstiprināšanu; nesaredzu neko nepareizu un greizu mūsu Satversmē.
Šo kundzīti uzskatu par drosmīgu un pašaizliedzīgu, ja vien viņas lēmums nav bijis politisko spēku virzīts.

Atbildēt

Ferdinands

23.02.2022. 15:17

»

aaa

Kur tādi gudri andersoni mums slēpjas, ka viņus nemana ikdienā


Viņiem nedod vārdu.

Atbildēt

Kārlis

23.02.2022. 13:03

Interesanti - kāpēc nekas no šādiem argumentiem netika izteikts brīžos, kad politiķi komentē tiesu spriedumus?!!

Piem, tieslietu ministra sašutums par Limbažu tiesas sriedumu?

Taču tas ir normāli runāt par tiesnešiem un to lēmumiem!!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.02.2022. 01:52

>Administratīvo tiesnešu biedrība uzskata, ka >“ietekme uz tiesnesi nedrīkst izpausties ne tiesas >spriešanas procesā, ne arī pēc tiesas nolēmuma >pieņemšanas, un nav pieļaujams, ka tiesneša >personisko un profesionālo dzīvi ietekmē tas, kāda >veida lēmumus tiesnesis ir pieņēmis un ar kādiem >motīviem tie ir pamatoti”.

pārāk vispārīgs izteikums.

Satversmes tiesas likums
ir noteicis, ka ST spriedumi
lv tiesnešiem ir obligāti un
reiz ST sprieda, ka ir
obligāta lv ECT cilvēka tiesību interpretācija,

kura atzīst tiesības
ar pamatu kritizēt tiesnesi (par pagātni),
bet kritika arī ir ietekme.

Atbildēt

Dievs

22.02.2022. 22:31

jáljauj lauláties uzreiz vismaz desmit personám
Neatkarígi no dzimuma
Tà bús teiksim viena lambada
Visi sañems valsts pabalstu neatkarígi no tripera smaguma

Atbildēt

Uzkāpa uz grābekļa

22.02.2022. 21:50

Osipova :-), tagad ieslēgs domāšanu, ja ir ar ko domāt

Atbildēt

pieticīgi

22.02.2022. 21:39

»

aaa

Kur tādi gudri andersoni mums slēpjas, ka viņus nemana ikdienā


Saimnieks nav bezgala izturīgs un spēcīgs.Kad iesper,tad nandersons raksta objektīvās paskvilas vai pārformatē nolaisto.

Atbildēt

Izsmiekls

22.02.2022. 20:38

»

Nika

Runa ir par to, ka likums ir šķībs un nepareizs. Saeimai nav jāvērtē tiesnešu kandidatūras, un nav tās jāapstiprina amatā. Saeimas līmenis jau tā ir intelektuāli zems, bet juridiskā izpratne vēl zemāka. 99% deputātu ar kādu no Civillikuma sējumiem labākajā gadījumā ir mušu nosituši, bet nu kļuvuši tik...


Tu debīls esi? Tu kaut vienu autora argumentu spēj "intelektāli" un pēc būtības atspēkot? Tev nepatīk Satversme? Likumi? Ej nosities pret sienu pamuļķi. Un vēl. Tu saki: "Tiesneši nedrīkst būt politizēti un pakļauti partiju iegribām." Un nonāc pretrunās pats ar sevi - jo tava Osipova ir dažu partiju JKP, APAR, Vienotības politizētā iegriba. Un nekas vairāk. Ja viņa būtu neitrāla, nevienam nebūtu nekādu pretenziju. Saeima katru gadu apstiprina simtiem tiesnešu. Bez kādām problēmām. Un tikai tieši politizētos neapstiprina. Sasprindzini smadzenes pirms kaut ko te raksti. Ar nulles intelektu te kritizē Saeimu.

Atbildēt

Brunete

22.02.2022. 20:29

Nekādi nevarēju saprast, par ko tas "bazars", bet šodien pa TV bija kaut kāda diskusija par šito, un viena ( laikam no tiesu sistēmas ) palaida muti, izsakoties, ka, ja šito neatrisina, tad var sekot precedenti, ka Satversmes tiešnešus Saeima varot arī citreiz neapstiprināt, bet drīz vairākiem vai daudziem ( es necitēju precīzi) Satversmes tiesas tiesnešiem beigšoties pilnvaru termiņš... Ā, tad skaidrs, bet tā tikai: Osipova, Osipova... :)

Atbildēt

ha-ha

22.02.2022. 19:26

Vienu reizi saskāros ar tiesas sistėmu,pēc tam uz mūžu pārgāja vēlēšanās kontaktēties ar tādiem meļiem,neliešiem,kur tev acu priekšā vilto dokumentus,faktus,pārkāpj likumus,Satversmi.

Atbildēt

Nilka

22.02.2022. 19:16

»

aaa

Kur tādi gudri andersoni mums slēpjas, ka viņus nemana ikdienā


Andersons sēj savu slimo sēklu. Ja An dersonam būtu kripatiņu virāk intelekta, viņš pieslietos pie siles, vai veidotu jaunu sili. Sistēmu mainīt viņš nevar. Ipuvušu sistēmu. Bet liet sūdus viņš prot. Jo neko citu viņa intelekts neļauj. Nu tāds - mēsaliņu smirdinātājs bez absolūta rezultāta. šie ir sūdīgākie cilvēli Latvijā. Nekad viņš nreņems bomi rokās, lai aizstāvētu Latviju. Viņš gudrs tikai padirst

Atbildēt

aaa

22.02.2022. 17:46

Kur tādi gudri andersoni mums slēpjas, ka viņus nemana ikdienā?

Atbildēt

nu jau pietiks

22.02.2022. 17:40

nevajag uzkurināt cenu celšanos

Atbildēt

Nika

22.02.2022. 17:38

Runa ir par to, ka likums ir šķībs un nepareizs. Saeimai nav jāvērtē tiesnešu kandidatūras, un nav tās jāapstiprina amatā. Saeimas līmenis jau tā ir intelektuāli zems, bet juridiskā izpratne vēl zemāka. 99% deputātu ar kādu no Civillikuma sējumiem labākajā gadījumā ir mušu nosituši, bet nu kļuvuši tik viedi, ka spēj novērtēt kādas zināšanas Osipovai ir Civilajā likumdošanā. No kurienes tāda informācija? Tiesneši nedrīkst būt politizēti un pakļauti partiju iegribām. Autors ir jurists? Augstas raudzes? Mums te beidzamā laikā milzīga kaudze ar gudriem mediķiem, infektologiem. Nu beidzot arī juristi parādījušies, kuri ir tiesīgi sniegt izsmeļošu analīzi Likumu līkločos. Jauki, ka latvieši tik gudri. Man tik šķiet, ka autors arī bija izcili gudrs mediķis un infektologs. Pārsteidzošas zināšanas visās jomās!

Atbildēt

Bauri

22.02.2022. 16:58

Strupiša kungs nemaz neievēro ka săkot no pandemijas sākuma neievěro ne likumus ne satversmi attieciba uz tautu.Strupiš saceļ paniku tikai kad viņējos apbižo

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: