Menu
Pilnā versija
Foto

Demokrātija = naida runa

Kaspars Pudniks · 14.02.2023. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pārāk daudz OBLIGĀTU prasību demokrātijai... Obligātas ID kartes, ja ne - sodīsim. Obligāts elektroniskais paraksts, ja ne - sodīsim. Obligāti jādeklarē sava dzīvesvieta, ja ne - sodīsim. Un tā var turpināt un turpināt... Kopš kura laika demokrātija ir kļuvusi par - OBLIGĀTS?

Šobrīd, kad cilvēks publiski NEVAR brīvi paust savu viedokli, mums stāsta, ka tā jau arī ir vārda brīvība. Represīvo iestāžu izpratnē - tu vari paust savu viedokli brīvi, ja vien tas sakrīt ar valdošo un cilvēkus pazemojošo "vietvalžu" veidoto politiku. Ja ne - sodīsim!

Satversmē ierakstītās tiesības vispār tiek ignorētas. Precīzāk - tās interpretē "valstgribji", kā viņiem labpatīk. Sanāk, ka "demokrātiskā" sistēmā vārda brīvībai un viedokļu dažādībai ir nulles vērtība...

Mūs par visām varītēm cenšas pazemot, pakļaut un pārveidot par biorobotiem. Tādiem, kuri nav spējīgi domāt, runāt, paust savu viedokli, analizēt notikumus. Tādiem, kuri nav spējīgi uz emocionālu izpausmi... Tādiem, kuriem nav prieka, asaru, dusmu, sajūsmas, mīlestības, iejūtības, cieņas un cilvēcīguma apjausmas. Tādiem, kurus var neņemt vērā, ignorēt un iznīcināt, ja nepieciešams.

Sakiet, lūdzu, tieši kad Latvijā notika TAUTAS referendums, kurā tika izlemts jautājums par to, ka cilvēkiem, lai tiktu pie dokumentiem, ir kā noziedzniekiem jānodod glabāšanā savi pirkstu nospiedumi!?

Sakiet, lūdzu, tieši kad Latvijā notika referendums kurā tika izlemts jautājums par valsts naudas LATA nomaiņu pret EURO!?

Sakiet, lūdzu, tieši kad Latvijā notika referendums, kurā tika izlemts, ka pa Rīgas ielām varēs maršēt "teletūbiji"!?  Ignorējot sabiedrības iebildumus šajā jautājumā...

Un šādu jautājumu ir daudz... Jautājumu, kurus NEDRĪKSTĒJA pieņemt bez visas tautas līdzdalības.

Kāds teiks - jūs taču Saeimu ievēlējāt, ko čīkstat? Viņi pārstāv jūsu intereses!
Un, ja viņi lems, ka visiem vīriešiem ir jāapmeklē tikai sieviešu tualetes, jo tas esot tikai jūsu pašu interesēs, mīļie. Ko tad?

Es uzskatu, ka entās "mūsu" valdības ir klaji piekrāpušas un apzagušas Latvijas tautu. Aizbildinoties ar regulām un ES, EP, EK utt. Viss esot tautas interesēs, vienkārši "DEBILĀ" tauta to nesaprot. Nu nesaprot un viss. Tādēļ arī tautas prezidenta ievēlēšanu tai nedrīkst uzticēt. Lietuviešiem var, bet latvieši taču ir "lohi" no čuhņas...

Jums par maz? Labi... Nosauciet kaut vienu nozari Latvijā kurā šodien viss ir  ideālā kārtībā... Ierakstiet komentārā... Ja tādu atradīsiet... Tikmēr...

Jautājumi, kuri bija jārisina vismaz 20 gadus atpakaļ!

Medicīna - kraha priekšā.

VUGD - kraha priekšā.

Policija - kraha priekšā.

Izglītība - kraha priekšā.

Pienkopība - kraha priekšā.

Demogrāfija - kraha priekšā.

Uzņēmējdarbība - kraha priekšā.

Kultūra - kraha priekšā.

Tiesu sistēma - kraha priekšā.

VID - kraha priekšā.

Enerģētika - kraha priekšā.

Tūrisms - kraha priekšā.

Pat negribas turpināt...

Skumji par šo visu runāt!

Bet dusmas un asinis uzsit divi "iesūtņi"... pī... pī... pī..., kuriem augstākminētais ir "s…ds"... Galvenais - nodrošināt savu pārvēlēšanu nākotnē... Un tādēļ svarīgākais, pie kā šie "dubultpilsoņi" L un K strādā, ir CVK (Centrālās vēlēšanu komisijas) nodošana Saeimas vai valdības kontrolē. Un tas ir arī viss, kas Jums jāzina. CVK būs valdošo "vietvalžu" pārziņā. Bet jūs tik balsojiet un brīnieties par vēlēšanu rezultātiem....

Mani tas neapmierina! Man tas nav pieņemams! Un es runāšu par to ar jums! Vēl un vēl…

Pašlaik vienīgā tautas tikšanās vieta ir komentāru sadaļā - zem raksta. Šeit mēs varam paust savu viedokli un sarunāties, vienoties, savienoties, apvienoties, novienoties, pievienoties... Apmainīties ar domām un savu redzējumu par mūsu Tēvzemē notiekošo.

Rakstiet, runājiet, nebaidieties paust savu viedokli par notiekošo. Rakstiet savu redzējumu - kā varam kopā risināt šīs problēmas. Nebaidieties būt patiesi un īsti. Kā redzam, valdībai viss ir chill... nekādu problēmu nav... viss ir vienkārši fantastiski - uz papīra...

BET...

Es darīšu visu, kas manos spēkos, lai nosargātu savu Tēvzemi!

Un tiem, kuri prasa - ko darīt?

1. Atzīsim beidzot, ka esam sū...os līdz ausīm, un sāksim rāpties ārā no tiem.

2. Apzināsimies, ka mēs neesam neatkarīga un pašpietiekama valsts, bet darīsim visu, lai Latvija būtu Eiropas bagātākā valsts.

3. Veltīsim visus spēkus Tautas prioritātēm - IZGLĪTĪBA un DEMOGRĀFIJA!!!

Tas, manuprāt, ir pats svarīgākais Latvijai!

Valdībai diemžēl ir citas prioritātes - tanki un šprices...

Es aicinu visus idiotus un viņu atbalstītājus – noīrējiet, lūdzu, sev kādā tuksnesī zemi, paņemiet savus tankus un raķetes - un tie, kuri vēlas paspēlēt kariņu, droši tur karojiet un bumbojiet... Spridziniet tuksneša kāpas un smilšu graudus, bet vismaz prom no SAPRĀTĪGAJIEM UN MIERMĪLĪGAJIEM planētas iedzīvotājiem.

Lūdzu, lieciet CILVĒKIEM mieru un ejiet visi d...

Lai miers virs zemes un CILVĒKIEM labs prāts!

Novērtē šo rakstu:

225
24