Menu
Pilnā versija
Foto

Demokrātijas caurais jumts

Jānis Urbanovičs · 03.06.2021. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KGB un kompartijas ideologi labāk zina

03.06.2021. 22:48

»

Jorāns

Žēl, ka Saskaņa neplāno nokļūt pozicijā! Tēlot socialdemokrātus ir par maz, par tādiem ir jābūt! Mocoties ar prokrievisko šovinismu, šķeļot sabiedrību, nekāds kreisais spēks nesanāks. Taisni neticami, ka 30 gadu laikā, kreisā niša netiek piepildīta


SC nonākot pozīcijā būtu pārāk uzkrītošs okupācijas turpinājuma apliecinājums. Daudzi iezemieši sāktu apjēgt ka tiek krāpti un to nedrīkst pieļaut.

Atbildēt

Tiesu eksperts

03.06.2021. 22:35

»

Temīda

Likvidēt


ST spriedums vājš un nepamatots. Redziet nu, St saka, ka Rēzeknes novadam "nav centra" - tātad Varakļanu novada pievienošana Rēzeknes novadam neatbilst Satvetsmei - 1. ST aplamība!

Saeima pret Varakļāniem rīkojusies "patvarīgi" - balstījusies un kultūrvēsturisko piederību, nevis uz ekonomiskiem kritērijiem. Varētu piekrist, ka Saeima nav izmantojusi tos vārdus, kas labāk izgaismo lēmumu, bet principā ir pareizi lēmusi - 2. ST aplamība, zīlēšana!
Ar pamato savu spriedumu ar "tautas balss" neievērošanu, bet ST nav saskaitījusi, cik iedzīvotāju piedalījās šīs "balss" veidošanā, kā tā notika, par ko ļoti precīzi apskatīja viens no Latvijas spējīgākajiem advokātiem Agris Bitāns, kurš izteica arī daudzus citus argumentus, kuri netika ņemti vērā. - 3. ST aplamība, kas bāzēta uz nepamatotiem skaitļiem un "balss vairākuma" neesamību, izdomājumu.

Tik vāju spriedumu var taisīt tikai, pieņemsim, bāriņtiesa, kurai nav prakses šādu jautājumu izskatīšanai, nevis "varenajai Satversmes tiesai.

Satversmes tiesa ir likvidējam vai izformējama!?

Atbildēt

utainais

03.06.2021. 21:53

latvijas piederība jārisina maskavā

Atbildēt

Jorāns

03.06.2021. 20:15

Žēl, ka Saskaņa neplāno nokļūt pozicijā! Tēlot socialdemokrātus ir par maz, par tādiem ir jābūt! Mocoties ar prokrievisko šovinismu, šķeļot sabiedrību, nekāds kreisais spēks nesanāks. Taisni neticami, ka 30 gadu laikā, kreisā niša netiek piepildīta!

Atbildēt

Tiešām nelabi metas

03.06.2021. 16:49

»

Čukča

Kad vienreiz tie ZZS aprereji rimsies.Nelabi metās no viņu vavulosana metās.Kaut kā neatceros ka 30 gadus valdījuši.Kur tad palika Šķēle, Godmanis, Dombrovskis un citi.Kait kā par viņiem slavas dziesmas nedziedtie laikam labi iemaksājusi lai aprej ZZS


Sāksim ar to, ka sarkanie "zemnieki" nozaga K.Ulmaņa partijas nosaukumu un tādējādi daudzos cilvēkos radīja maldīgu ilūziju par partijas mērķiem. Nākošais pavērsiens, kad apvienojās ar "zaļajiem", kas pēc būtības ir divas diametrāli pretējas intereses. Tas liek secināt, ka ne jau zemkopība un daba viņus vieno, bet komunistiskās pagātnes kopīga noslēpšana un kāre pēc treknākā kumosa kā rezultātā izputināts tika viss kam tie tikai klāt. Un protams, ne jau bez pārējo partiju atbalsta un KOMPROMISU-kompensāciju mākslas, pat ar klajiem Latvijas ienaidniekiem.

Atbildēt

Čukča

03.06.2021. 15:41

»

Pielipuši ir svešzemju ienaidnieki

Tieši otrādi, kad ZZS un pārējie komunisti kopā ar okupantiem un kolonistiem būs pametuši ne tikai Saeimu, bet arī Latviju, tikai tad var iestāties leģimitāte varai. Vienīgi leģitīmi pilsoņi var ievēlēt leģitīmu varu un tādi ir vēsturiskie Latvijas pilsoņi un viņu mantinieki, kā tas 90tajos bija plānots...


Kad vienreiz tie ZZS aprereji rimsies.Nelabi metās no viņu vavulosana metās.Kaut kā neatceros ka 30 gadus valdījuši.Kur tad palika Šķēle, Godmanis, Dombrovskis un citi.Kait kā par viņiem slavas dziesmas nedziedtie laikam labi iemaksājusi lai aprej ZZS.

Atbildēt

WWW

03.06.2021. 15:34

Bijušais komunists un padomju okupantu pakalpiņš par demokrātiju...

Atbildēt

Pielipuši ir svešzemju ienaidnieki

03.06.2021. 13:43

»

Vai krēsli pielipuši?

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. ...


Tieši otrādi, kad ZZS un pārējie komunisti kopā ar okupantiem un kolonistiem būs pametuši ne tikai Saeimu, bet arī Latviju, tikai tad var iestāties leģimitāte varai. Vienīgi leģitīmi pilsoņi var ievēlēt leģitīmu varu un tādi ir vēsturiskie Latvijas pilsoņi un viņu mantinieki, kā tas 90tajos bija plānots un iesākts realizēt, bet tika no čekas un komunistu puses iznīcināts, nobendējot organizātorus un sagraujot pilsoņu komiteju.

Atbildēt

Skaisti irst nav malku cirst

03.06.2021. 13:26

Lai arī kurā zemē ieperinātos ruskij mir ar saviem gopņikiem, tur tie laupīs un rīs kā cūkas, kamēr tos netrieks prom. Tajās valstīs kur padzīšana sāk palikt reāla, tad sākas gaudas un variet gaidiet zaļos cilvēciņus ar kremļa raķetēm un tankiem.
Neceriet, ka Latvijai patiesu neatkarību no sarkanā mēra jums pienesīs uz paplātes.

Atbildēt

Par kadas valsts attīstību Urbanovičs muld?

03.06.2021. 13:09

Ter reforma ir ekonomikas redukcija, slepkavojot ekonomiku un pašlaik ar kovidaferu un vakcināciju likvidējot lieko cilvēkkapitālu.

Atbildēt

ha-ha

03.06.2021. 12:31

Kamēr bijušie okupantu ideologi mēģinās arī tagad mācīt un vadīt tautu,nekas nesanāks,jo viņiem jau ir uzspiests meļu,provokatoru un ietekmes aģentu zīmogs,arī miljonāru vai sevišķi turīgu ļaužu statuss,kas visus it kā pareizos vārdus un darbus padarīs sliktus un aizdomīgus un te nevar līdzēt augsti,ietekmīgi amati un līdzēt var tikai 3D process,kura nobremzēšana un nepildīšana ir novedusi tautu uz iznīcības u nabadzības ceļa,ko šie pat nevēlās redzēt,bet kaut ko nesakarīgi mēļo par pārvietošanas,cilvēku tiesībām,tai pašā laikā veicot masveida cilvēku tiesību pārkapumus izmantojot pat pandemiju.

Atbildēt

lauķis

03.06.2021. 10:55

»

Vai krēsli pielipuši?

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. ...


Ir maza niansīte,arī ZZS,SC un pārējie kriminālnoziedznieku grupējumi ir sistēmas sastāvdaļa un NEKAD pret sistēmu neiestāsies.Tomēr ir cits ceļš,PILNĪBĀ ignorēt kolonijas pārvaldniekus un to rīkojumus,visos iespējamos veidos.

Atbildēt

feinis

03.06.2021. 10:37

Varētu kāds beidzot pievērsties arī ST. Tūlīt "ies gaisā" par Stambulas konvenciju. Mūs var sagaidīt tādi brīnumi>>>>>>>> .Vai nav laiks padomāt ko darīt ar pašu ST?? Kamēr vēl nav par vēlu.

Atbildēt

Vai krēsli pielipuši?

03.06.2021. 10:14

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. Uz āru būs grūti to pasniegt kā normālu parādību.

Atbildēt

paziņojums

03.06.2021. 09:27

Valdošā Levita/Kariņa kliķe ved valsti uz bankrotu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: