Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Sociālajos tīklos parādījusies fotogrāfija – rokgrupas “Dzelzs vilks” bundzinieks, AS “Olainfarm” darbinieks un, kā viņš tagad pats sevi dēvē smalkākā sabiedrībā, “Olainfarm” akcionārs Mārcis Judzis plecu pie pleca pozē kopā ar Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju no Jaunās konservatīvas partijas Juri Jurašu.

Kas gan šos vīrus vieno kopīgā fotosesijā? Tā varētu būt rokmūzika, bet varētu būt arī negodīgā “Olainfarm” akciju pārņemšana jeb reiderisms. To, ka J.Jurašs ir eksperts reiderisma jautājumos, apliecina pērnā gada publikācijas plašsaziņas līdzekļos saistībā ar uzņēmēja Gulama Mohammada Gulami viesnīcu Vecrīgā.

Tā kā Valsts policijā šobrīd tiek izmeklēts reiderisms saistībā ar “Olainfarm” akcijām, tad varbūt M. Judzim bij nepieciešami J. Juraša padomi un pieredze šajā smalkajā jomā? Jo vairāk, ka cita starpā M. Judzis un J. Jurašs abi cēlušies no Valmieras puses un pazīst viens otru kopš skolas laikiem.

Šis gan nav pirmais gadījums, kad M. Judzis fotografējas kopā ar ietekmīgiem politiķiem. Viņa profilu rotā kopbildes ar kādreizējo valsts prezidentu Raimondu Vējoni, ekspremjeru Aigaru Kalvīti, VID vadītāju Ievu Jaunzemi utml.

Pagājušā gada jūnijā portāls puaro.lv publicēja interviju ar uzņēmēju Gulamu Mohammadu Gulami. Intervijas ievadā norādīts, ka “pēdējos mēnešos aizvien biežāk publiski tiek pieminēts termins „Juraša grupējums”, ar to saprotot Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, viņa oficiālo dzīvesbiedri, tagadējo advokāti Allu Jurašu un viņas „daudznozaru” partneri Aleksandru Berezinu, kā arī bijušo Satversmes aizsardzības biroja darbinieku Aigaru Sparānu un bijušo Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieku Maiguru Strīķi, kā arī publiski mazāk zināmus personāžus. Šī grupējuma jaunākais veikums ir skaļais Vecrīgas viesnīcas reiderisma gadījums”.

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

48
8