Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

No kāda lasītāja Pietiek saņēmis videoierakstu (to šodien arī publicējam) ar nosaukumu "Uzmanību, suņu būda brauc", kurā redzams, kā Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš diezgan strauji piebremzē aiz viņa braucošas automašīnas priekšā un tad mēģina "paaudzināt" tās vadītāju. Esam saņēmuši arī paša Kaimiņa skaidrojumu, ko publicējam pilnībā:

"Jā, tas ir mans auto. Jā, satiksme tika apturēta. Tas ir ceļš uz jūru. Tā ir dzīvojamā zona, tātad atļautais ātrums tur ir 20 km/h.

Kā redzat, ceļš ir garš un taisns. Atpūsties gribošie ciemiņi pa šo ceļa posmu ieskrienas pat uz 90km/h, jo pašvaldība tur nav uzstādījusi nekādus ātruma ierobežotājus (guļošie policisti, atkārtotas ātruma ierobežojuma ceļa zīmes). Šajā vasaras sezonā uz šī ceļa tika sabraukti divi bērni. Aizpagājušajā trīs.

Vienmēr ievēroju šos 20 km/h šajā ceļa posmā. Tā kā dzīvoju ceļa galā, esmu par šiem gadījumiem informēts.

Aiz manis braucošā Škoda nesaprata, kādēļ braucu "tik" lēni, sāka man signalizēt un neievērot distanci. Izkāpu ārā, lai paskaidrotu. Kā noprotu, JD-1252 saprata savu pārkāpumu un metās bēgt. Es aizbraucu tai pakaļ. Škodas vadītājs iebrauca mazajās ielińās un aizbēga pretējā virzienā.

Atbildot uz Jūsu jautājumu: satiksmi un cilvēkus, arī gājējus, nevis es apdraudēju, bet jau pieminētā otrā automašīna."

Novērtē šo rakstu:

0
0