Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

28.12.2017. 20:10

Sabiedriskā transportā Sektorā Rīgā -regulāri tāds ""Intūristu"" murgs-troksnis, ka Lidmašīnas tr. NOBĀL !!!

Atbildēt

?

15.12.2017. 12:38

Man tas Arvils liekas blēdis. Ar ko labāks par nomesto Solvitu?

Atbildēt

andris a

05.12.2017. 20:35

:D:D:DSociologi-Super 3"" TRIO "" - 1. Ivars -Iciks Godmanis-Golds'mits kā cionistu un Čekas aģents ar kļičku "'Romaška "", kas iztirgoja un ļāva savējiem...izzagt Latviju 2. I.Pētersone, -kas apprecējas ar Iciku / lai atklātu Latv. valsts noslēpumus, lai slēptu un turpinātu veikt savus noziegumus pret latviešu tautu, Tantukam Pētersonei kā ""Otkatu un nodevību "" Iciks ar Lielo Čekas pārstāvi biedru Savicki-Izveidoja Pētersonei Latv. Gāzes atzaru ar 40 miljonu eiro kapitālu -savām vajadzībām...""Sapju nauda"" 3. Latv . Advokātu biedrības Prezidents Aivariņš Borovkovs/ īstajā jūdu vārdā...?/, ko atklāja kā Noziedzīgākās judu komunistu mafijas ČEKAS pārstāvis un ČEKAS dokumentu slēpējs un izzadzējs...L.Tv izrādē 4.12. 2017.g. iztēlojās, ka jau esot piemeklējusi sklerozīte...:))

Atbildēt

varde>reptilim

30.11.2017. 21:46

Melo! Lielākā zādzība bija A. Kalvītim būdams premjers, kad pieņēma lēmumu uz mazām upītēm ražot elektroenerģiju un to pārdot par dubultu cenu, nesot pašam A. kalvītim un & milzu peļnu!

Atbildēt

Kucītes dēls sukinsins

29.11.2017. 16:09

Liepājas Metalurga maksātnespējas lietā viena no tēmām bija pārāk lielā elektroenerģijas cena un konkrēti OIK dēļ...vai tajās krāsnīs nevajag kādu kremēt...?

Atbildēt

Ģirts Murgainis

26.11.2017. 16:01

Prudentia komanda Vienotības EM cietpauriem izpētītu šo jautājumu, par saprātīgu samaksu.

Atbildēt

sandris

26.11.2017. 13:15

Ja Ašeradens nespēj izcelties ar profesionālu darbu, tad izceļas ar "drosmi", aizmuguriski atlaižot Aboltiņu un pēc tam vēl demonstrējot bērnudārza līmeņa apvainojuma izpausmi- nesarunāties ar Aboltiņu.Tāpat TV sarunā ar Rēderu vaikstījās, šķobīja muti, izvairījās no atbildēm un izskatījās ļoti neglīti.

Atbildēt

Àboltiña

26.11.2017. 12:06

atkal Aśeradenu iepinusi savà śłurîbà!

Atbildēt

ui

26.11.2017. 10:42

»

VID

Kāpēc nodokļu parādniekiem nav atceltas OIK tiesības atbilstoši tam, kā nosaka MK noteikumi par OIK tiesību piešķiršanu


Noteikti jāatbild gan šis, gan jautājums par to, kur paliek sarašotais siltums, kas ir obligāts koģenerācijai. Vai tie konteineri bija pievienoti siltumcentrālēm? Krāpšana krāpšanas galā, bet vainīgo atkal nav!

Atbildēt

jautaajums

26.11.2017. 10:35

»

reptilis

Mūs ar tankiem nav jāiekaro ...jānopērk ierēdņi...,bet ,vispār - skumji


Vai tad tie ierēdņi nav nopirkti?Bet pārpirkt gan viņus var.

Atbildēt

anti

26.11.2017. 10:14

Zarins ietiepigi nepiemin Tec1 un Tec2 kuri ir uzsedinati uz kremla gazes adatas . Tur OIK vienkarsi graujosa. Un vel, HESi sogad strada dienu un nakti , udens nenormali daudz . Vai tad nevar atslegt kadu tecu . Bet par to zarini kluse.

Atbildēt

kā tad nu pudencijas bez iesaistes

26.11.2017. 09:52

protams, krimināllieta

Atbildēt

ZZ$ jefreitors-ministrs

26.11.2017. 09:47

»

reptilis

Mūs ar tankiem nav jāiekaro ...jānopērk ierēdņi...,bet ,vispār - skumji


Mūs tanki ir jāpērk - metāllūžņi, par pēdējās paaudzes bruņojuma cenu.

Atbildēt

VID

26.11.2017. 01:12

Kāpēc nodokļu parādniekiem nav atceltas OIK tiesības atbilstoši tam, kā nosaka MK noteikumi par OIK tiesību piešķiršanu?

Atbildēt

Par šādiem

26.11.2017. 00:02

»

Āboltiņa

cik zināms tikās ar Lembergu Dubajā, bija viņas raksts Pietiek, par to ka Vienotība ir savrauta. Viņa smejas. Strādāja VDK vīzu daļā. Aizliedzot vīzas, uzšņāpa neceļesoobrazno. Viņa ir čekiste, kurai baudu sagādā iznīcināšana un radīšanas tēlošana. Manipulatore


gadījumiem jau viņa pati stāsta portālā " Kas jauns" žurnālistiem, ka palīdzējusi nokārtot vīzas Zatlera sievai vairākas reizes, kaut tas nebija likumīgi tajos laikos.

Atbildēt

reptilis

25.11.2017. 23:58

»

Parex

ir Latvijā lielākā naudas zādzība vēsturē


Varbūt Jums ir taisnība...es tā lielos vilcienos galvā ""piemetu"",ka ,ja no kopējiem 200 miljoniem ,kādi 100milj.nonāk budžetā ,faktiski,kā elektrības nodoklis,tad Parex afēra var izrādīties lielāka.

Atbildēt

Agija

25.11.2017. 23:04

Tikmēr Arvils dauza sadales tīklus par pilnīgi sekundāriem sūdiņiem! Ārprāts kaut kāds. Tumosinīgi un netasnīgi gājieni tā vietā, lai saņemotos un pateiktu, ka pašu ministērijā jāsakārto sistēma, kas šobrīd ļauj pelēm pa galdu diet!

Atbildēt

Āboltiņa

25.11.2017. 22:35

»

Kas sagrāva Vienotību

Solvita Āboltiņa, manuprāt bija tā, lai sagrautu PS un Sabiedrību Citai politikai un daļēji arī Jauno laiku, sākot jau ar Ēlertes virzīšanu uz Rīgas domes mēra amatu, kura jau iepriekš bija caurkritusi un nederīga nevienam amatam, tālāk ar Straujumas valdības sagraušanu un rīkojoities tā, lai Vienotība...


cik zināms tikās ar Lembergu Dubajā, bija viņas raksts Pietiek, par to ka Vienotība ir savrauta. Viņa smejas. Strādāja VDK vīzu daļā. Aizliedzot vīzas, uzšņāpa neceļesoobrazno. Viņa ir čekiste, kurai baudu sagādā iznīcināšana un radīšanas tēlošana. Manipulatore.

Atbildēt

wolts

25.11.2017. 20:53

zariņ, vērsies prokuratūrā.

Atbildēt

Kas sagrāva Vienotību

25.11.2017. 20:45

»

No problems!

Ašeradens bēga no Vienotības, kuru radīja Āboltina diversiju mērkiem. Viss sākās ar Mareka Segliņa vizīti Krievijā. Tad Mareks dzēra vīnu ar sievu un kā iekšlietu ministrs izlikās nezinām, ka čekiste Āboltiņa organizē Krievijas uzdevumā terora aktu - 2009. gada 13. janvāra masu nekārtības. Ašeradens...


Solvita Āboltiņa, manuprāt bija tā, lai sagrautu PS un Sabiedrību Citai politikai un daļēji arī Jauno laiku, sākot jau ar Ēlertes virzīšanu uz Rīgas domes mēra amatu, kura jau iepriekš bija caurkritusi un nederīga nevienam amatam, tālāk ar Straujumas valdības sagraušanu un rīkojoities tā, lai Vienotība atkal netiktu pie valdības vadīšanas, tagad ar izteikumiem par "čekas maisiem", ar ielīšanu Saeimā pa pakaļas duvīm un daudz ko citu.

Nu ja, ja ir neveiksminiece - ej taču malā, nemaisies pa kājām un netraucē normālai valsts attīstībai.

Tik dumja attieksme pret savu partiju, pret savu valdību nekur vēl nav redzēta. Labi būtu, ja kļūdos, bet tas tik izaicinoši izskatās, ka viņa strādā kādam ārējam spēkam, kā sagraut Vienotības radošo potenciālu, jo tā ir jauna, spēcīga p, jaunā paaudze briedumā bez kompartijas pagātnes. Viņa izdzīvojano partijas Valdi Kristovski, Aigaru Štokenbergu, viņa pazemoja Ingrīdu Circeni, viņa izspieda citus vērtīgākos kadrus, viņa bija tā, kas palīdzēja izspiest no varas Zatleru. Ej kuru gribi soli - viņas rīcība radīja šaubas un aizdomas.

Vai Ašerādena virzīšana par partijas vadīšanau un - turpinot šantāžas trikus - te iet projām, te sēž, te neatkāpjas no Saeimas frakcijas - nav kaitniecība?

Un tagad runas par partiju apvienošanau - vai nav augstākais stulbums? Varētu būt sapludināšanu, bet ne ķeizargrupu apvienošanu.

Atbildēt

pogainais

25.11.2017. 20:24

»

Zaigas Pūces vīram

par iespējamu Ekonomikas ministrijas iesaisti krāpniecībā ar subsidētās elektroenerģijas ražošanas atļaujām maksāja ziedojumus biedrībā “Ascendum


Neko nezinu, ziedot sabiedriskajām organizācijām ir likumīga darbība. Tāpat kā saņemt OIK atļaujas, tur kur tās vispār nav iespējams īstenot, jo to atļauj EM noteikumi. Tā kā viss ir likumīgi! ;p
Kamēr ir aitas - būs cirpēji!

Atbildēt

Ivar, pajautā Aserādenam

25.11.2017. 20:23

Tu būtu pajautājis miljonāram Ašerādenam - kādēl viņš virz uz Saeimu likumprojektu, kas ir ar dimtbūtniecisku smaku - "Dzīvojamo telpu īres likums".

Ašerādens un viņa klerķi Valainis un Auders grib iedzīt strupceļa, izmest no dzīvokļiem tūkstošiem īrnieku no privātmājām, kuri paaudžu paaudzēs dzīvoja šajā mājās. Tas ir genocīds tieši pret vairākumu - latviešiem un protams, citām tautībā vienlaicīgi.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

25.11.2017. 19:04

»

reptilis

Kā var saņemt OIK uz Krievijas gāzes darbojošās stacijas?..Tur vienkārši ir darbs krimināllietas izmeklētājiem. Tā ir Latvijā lielākā naudas zādzība vēsturē


Tu tak esi galīgi dumjš. Gan jau esi kādas nacionalistisko urlu biedrības biedrs.

Atbildēt

No problems!

25.11.2017. 18:25

Ašeradens bēga no Vienotības, kuru radīja Āboltina diversiju mērkiem. Viss sākās ar Mareka Segliņa vizīti Krievijā. Tad Mareks dzēra vīnu ar sievu un kā iekšlietu ministrs izlikās nezinām, ka čekiste Āboltiņa organizē Krievijas uzdevumā terora aktu - 2009. gada 13. janvāra masu nekārtības. Ašeradens, pusfabrikāts, Vienotības izstrādājums bēga no ekonomikas ministra vietas, bet apstākļ, koradīja intrigante Solča, nolika vinu atpakaļ.

Atbildēt

Ivars Žīdmanis

25.11.2017. 18:23

»

reptilis

Kā var saņemt OIK uz Krievijas gāzes darbojošās stacijas?..Tur vienkārši ir darbs krimināllietas izmeklētājiem. Tā ir Latvijā lielākā naudas zādzība vēsturē


Saskaņā ar Enerģētikas likuma prasībām nošķirt gāzes sadali no tirdzniecības, trešdien, 22.novembrī, dibināts “Latvijas gāzes” meitasuzņēmums – akciju sabiedrība “Gaso”. Par jaundibinātā uzņēmuma valdes priekšsēdētāju iecelta bijusī Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, liecina “Latvijas gāzes” paziņojums.

Atbildēt

reptilis

25.11.2017. 17:51

Kā var saņemt OIK uz Krievijas gāzes darbojošās stacijas?..Tur vienkārši ir darbs krimināllietas izmeklētājiem. Tā ir Latvijā lielākā naudas zādzība vēsturē!

Atbildēt

Zaigas Pūces vīram

25.11.2017. 17:39

par iespējamu Ekonomikas ministrijas iesaisti krāpniecībā ar subsidētās elektroenerģijas ražošanas atļaujām maksāja ziedojumus biedrībā “Ascendum”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: