Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ik iena medicīniskā maska derīga divas stundas

21.05.2020. 12:26

»

jautaajums

Padomāji,vai tās maskas vispār bija vajadzīgas


tad tajā izkrājas mitrums, un ir labvēlīga vide baktēriju, sēnīšu, patogēnu un vīrusu fabrikai.

Tie, kuri nēsā šīs maskas, ir stresā un riska zonā, apdomājot varas totalitārismu. Evaņģēlistu katolis Pens ir sajūsmā.

Atbildēt

Janka Pipars

21.05.2020. 09:29

Nu AM un VAMOIC, kārtis galdā!

Atbildēt

Masku uzspiešana ir aras demonstrācija

21.05.2020. 07:47

»

jautaajums

Padomāji,vai tās maskas vispār bija vajadzīgas


Norauj maskas varas pārstāvjiem Saeimā. Nebūs, ko noraut! Jo tās viņi nenēsā!

Atbildēt

jautaajums

21.05.2020. 06:37

»

un yu

Padomāji kā Lapsa brēktu, ja pagājušajā gadā sarīkotu masku iepirkumu apjomā, kas tā laika patēriņa līmenī pietiktu gadiem 50


Padomāji,vai tās maskas vispār bija vajadzīgas?
Galvenā sērga ir aptumšotais prāts.

Atbildēt

Māris Kučinskis (1961)

21.05.2020. 05:33

nav opozīcijas deputāts, bet parasts mēsls, ja skatāmies uz viņu no siles otras puses.

Atbildēt

kalašnikovs

21.05.2020. 03:10

Podumaješ-ne silts-ne auksts!

Atbildēt

K. Kariņš

21.05.2020. 02:10

ir tāds kā ASV kolonijas Latvijas pārvaldnieks, kurš stingri izpilda Vašingtonas un Pentagona norādes NATOun ASV militāro mācību Defender 2020 laikā, šobrīd. Noņemt karantīnu Igaunijai, Latvijai, Lietuvai, kas bija galvenais militāro mācību mērķis ir stratēģisks solis pret Krievijas militāro apdraudējumu. Bet kabalas ionists E. Levits to pasniedza kā savu dāvanu Latvijai ar īpašu uzrunu!


Beidzoties Defender 2020 aprīlī izsludinātajām ASV un NATO militārajām mācībām Eiropā, iestājās globālā pandēmija kā nepārvarama vara ar cilvēktiesību ierobežojumiem un zaudējumiem ekonomikā, kas Latvijai radīja būtisku kaitējumu. Zaudējumu apmērs, kas radies, tiks precizēts un kopējais rēķins naudas izteiksmē tiks precizēts. Latvijas valdības nosauktā summa kā rēķins tiks piestādīts Ķīnai par paviršību , kas radās pēc covid-19 noplūdes no laboratorijas Uhaņā un neinformējot PVO precīzi par vīrusa izplatību, bet mēginot noplūdes faktu jau no 2019. gada augusta noslēpt un noliegt. Rēķins Ķinai tiks piestādīts kopā ar Vāciju, ES citām valstīm, ASV, UK un Austrāliju.

Atbildēt

Jā, bet

20.05.2020. 22:56

»

fakts

Spriežot pēc jautājumiem, tur veselam baram ierēdņu bija jāraujas vaiga sviedros vismaz pusgadu un plānotā masku piegāde noyiktu kaut kur septembra beigās


Tās maskas ierēdņiem jau sen bija jāsagādā un tām bija jābūt noliktavās un jāgaida "X" stunda. Tas, kā tāda sērga var parādīties nav nekāds brīnums. Brīnums ir ka tāda vai līdzīga sērga tik ilgi ir noturēta laboratoriju sienās. Visu laiku pasaulē taču notiek rotaļāšanās ar nāvējošām vielām un baciļiem, lai radītu arvien jaunus ķīmiskos un bakterioloģiskos ieročus.

Atbildēt

fakts

20.05.2020. 21:52

Spriežot pēc jautājumiem, tur veselam baram ierēdņu bija jāraujas vaiga sviedros vismaz pusgadu un plānotā masku piegāde noyiktu kaut kur septembra beigās.

Atbildēt

Žulis

20.05.2020. 21:27

Tātad, izlasot rakstu, es sapratu sekojošo. Mums Saeimā ir valdības, jeb pozīcijas frakcija, kas visu dara pēc sava prāta, nevienam neko nestāsta un nevienam neko nepaskaidro. Un vēl mums Saeimā ir opozīcijas frakcija, kas neko nav spējīga ne izlemt, ne darīt un kas par valdības frakcijas rīcību kaut ko uzzin galvenokārt tikai no masu mēdijiem. Masu mēdijos parādās informācija, ka valdības frakcijas taisītie medicīnisko aizsarglīdzekļu iepirkumi ir tādi šaubīgi. Opozīcijai “rodas bažas”. Lai šīs bažas kliedētu, opozīcija raksta pozīcijai publisku vēstuli. Un tagad nu mums visiem būs jāgaida, kādu publisku atbildi tā pozīcija priekš tās opozīcijas sagudros. Interesanta ir to valsts iestāžu rīcība, kuru uzdevums būtu kontrolēt, atklāt un novērst jebkādas nelikumības. KNAB, kura gada budžets ir 10,9 miljoni tik vien spēj pa šiem mēnešiem izdarīt, kā “aicināt ievērot labas pārvaldības principus”. Iekšlietu ministrija, kam gada budžets 415 miljoni sava ministra personā uzdod valsts policijai, kurai gada budžets ir 162,3 miljoni veikt resorisko pārbaudi. Taču tikai Dievs un policija šodien zina, vai tāda pārbaude ir veikta un kādi ir tās rezultāti. Izskatās, ka tās par mūsu nodokļu naudu uzturētās iestādes tiešām strādā “vaiga sviedros”. Nez cik miljardus tām vajadzētu atvēlēt, lai tās tiešām pildītu savus pienākumus? UN vēl par to pozīciju un opozīciju. Ja jau tā opozīcija ir pilnībā no valsts pārvaldes atstumta, tad varbūt pēc nākamajām vēlēšanām, tikko ir valdība sastādīta, visus ārpus valdošās pozīcijas palikušos deputātus mērķtiecīgi būtu no tās sēdēšanas Saeimā atbrīvot. Tās savas “bažas” viņi publiskajā telpā varētu izteikt arī esot ārpus Saeimas un strādājot kādu sabiedrībai derīgu darbu. Vismaz ietaupītos budžeta nauda. No simts gudrajām galvām tad vajadzētu uzturēt tikai nedaudz vairāk kā piecdesmit.

Atbildēt

un ekoortodoksāli politkorekti!

20.05.2020. 20:51

bolse sr... nebudet!....

Atbildēt

Temīda

20.05.2020. 20:48

KNAB jau vajadzēja būt NMPD un izņemt pierādījumus, kamēr " veiklās rokas" nav samainījušas.

Atbildēt

godīgi drosmīgi gudri!

20.05.2020. 19:18

piz...c osliku!....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: