Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nodotais

14.03.2017. 13:03

Visu latvijai koalīcijas biedrs....
dzintara seja skaidra!

Atbildēt

nu, radu saraksti

26.02.2017. 20:15

latgale taču

Atbildēt

Jānis Reirs

23.02.2017. 20:01

»

Kipsalas artilerists

Apsveicu visus svetkos,Padomju armijas diena


Paldies, lai Tev arī labs noskaņojums! Mēs ministrijā atzīmējam kā kārtīgi krievu tankisti - ar gurķi un šņabi!

Atbildēt

Poh.Jānis

23.02.2017. 19:42

»

vispār

Pamatojums ir elementārs- strādājošo skaits samazinās, pensionāru palielinās, tātad sociālais budžets nav ilgtspējīgs


OK, tas skaidrs. Tādu atbildi es arī Centrāltirgū dabūtu no jebkuras sievas, kas tirgo skābētus gurķus. Ministram prasa parādīt ciparus ilgtermiņam. Tas pirmkārt.

Otrkārt, nu jau gads apkārt, kā Reirs ir ministrs, bet ko taisās darīt, tā arī nav skaidrs. Plānoto vairākus gadus plānoto reformu noraka, vietā neko īsti nepiedāvā.

Aizdomas, ka nobumbulēs tāpat kā finanšu ministra amatā. Krutākais, ko labā spārna politiķis finmina amatā esot izbīdīja cauri, bija Marksa cienīgs solidaritātes nodoklis.

Tādēļ arī, acīmredzot, spiediens.

Atbildēt

vispār

23.02.2017. 18:44

»

Poh.Jānis

Ne jau prognozi prasa, bet pamatojumu, kāpēc Reirs apgalvo, ka sociālais budžets ilgtermiņā (parasti ilgtermiņš sākas no 10 uz augšu) sociālais budžets nav ilgtspējīgs...


Pamatojums ir elementārs- strādājošo skaits samazinās, pensionāru palielinās, tātad sociālais budžets nav ilgtspējīgs.

Atbildēt

Poh.Jānis

23.02.2017. 16:35

»

?

Kāds tam sakars ar Reira kompetenci vai nekompetenci? Aprēķinus un prognozes veic ierēdņi. Bet vispār gribētos redzēt kaut vienu cilvēku, kurš spētu kaut ko prognozēt 20 gadiem, lai pajautātu viņam kāpēc viņš nav miljonārs


Ne jau prognozi prasa, bet pamatojumu, kāpēc Reirs apgalvo, ka sociālais budžets ilgtermiņā (parasti ilgtermiņš sākas no 10 uz augšu) sociālais budžets nav ilgtspējīgs.

Te divas lietas:
1. "Za bazar otvečatj nado", tas attiecas ne tikai uz urkām, bet arī uz politiķiem;
2. Ja Reiram uzdotu šos jautājumus dzīvajā, viņš i 10 daļu no tā, kas te sarakstīts, nespētu atskaņot. Jautājums ir par Reira kompetenci.

Atbildēt

Kipsalas artilerists

23.02.2017. 16:03

Apsveicu visus svetkos,Padomju armijas diena !

Atbildēt

Troļļi

23.02.2017. 15:07

»

Labklājības ministrijas trolllim

Pamatbudžeta deficīts tika segts ar sociālā budžeta atlikumu/pārpalikumu


Gan jau Labklājības ministrijas ierēdnīši komentāros uzdarbojas, par tiem tautā dzirdēts, ka tādi bez emancipācijas spējām esot.

Atbildēt

Labklājības ministrijas trolllim

23.02.2017. 10:46

»

tikai nemuldi

Nekāds kopbudžeta deficīts krīzes laikā no sociālā budžeta netika finansēts


Pamatbudžeta deficīts tika segts ar sociālā budžeta atlikumu/pārpalikumu.

Bišku neprecīzi uzrakstīju, kas domu nemaina. Ministrijas trollis esi kaut kāds?!

Atbildēt

LM ierēdnītis vai PR?

23.02.2017. 10:42

»

?

Kāds tam sakars ar Reira kompetenci vai nekompetenci? Aprēķinus un prognozes veic ierēdņi. Bet vispār gribētos redzēt kaut vienu cilvēku, kurš spētu kaut ko prognozēt 20 gadiem, lai pajautātu viņam kāpēc viņš nav miljonārs


kāpēc citu valstu valdības spēj prognozēt, bet Jānis Reirs ne pie kā nav vainīgs, jo visu darot viņa ierēdņi?! Nabadziņam nu gan ir briesmīgi padotie, pie citiem ministriem viņi šādi "nerēķinājās".

Atbildēt

?

23.02.2017. 07:41

»

Pietiek

Kādi vēl jautājumi par Jāņa Reira nekompetenci


Kāds tam sakars ar Reira kompetenci vai nekompetenci? Aprēķinus un prognozes veic ierēdņi. Bet vispār gribētos redzēt kaut vienu cilvēku, kurš spētu kaut ko prognozēt 20 gadiem, lai pajautātu viņam kāpēc viņš nav miljonārs.

Atbildēt

Komentāra teksts:

23.02.2017. 01:13

»

Naivums ta` kāds !

Nu kādas var būt reālas prognozes ,ja valsts pēc lielkrīzes dzīvo ar n -tiem miljardiem ārējo parādu ? Un situācija ir skarba, ja pie siles esošie un viņiem pietuvinātie absolūti nekautrējoties izmanto situāciju- visiem var nepietikt un viss var pēkšni beigties


Tam ārējam parādam nav nekāda sakara ar sociālo budžetu. Valsts nekrīzes gados aizņemas priekš pamatbudžeta tēriņiem naudu, šādi tiek finansēts mākslīgi radītais kopbudžeta deficīts, kuru tad arī krīzes laikā sedz no sociālā budžeta pārpalikuma.

Jānis Reirs nevēlās paaugstināt sociālā budžeta tēriņus, jo tas nozīmēs, ka mazāk varēs finansēt polit-projektus no pamatbudžeta. Budžeta deficītu taču vērtē pēc kopbudžeta. Tas, ka gadu no gada sociālais budžets ir ar pārpalikumu, bet kopbudžets ar deficītu -, ir tieša t.s. politiķu cerība, ka nākotnē pamatbudžeta parādus varēs nosegt ar sociālā budžeta pārpalikuma naudu, kas būs nelietīgi paturēta (neizdalīta pensionāriem, invalīdiem) šādiem mērķiem.

Tādējādi Latvijā nabadzība tiek mākslīgi uzturēta.

Atbildēt

kaža

22.02.2017. 19:02

Labklājības ministrija ir LPSR kadru barības sile un viņu publiskā attieksme pret labklājību ir visai tendencioza un homofobiska.Atcerēsimies teoriju par birokrātisko šķēršļu radīšanas nepieciešamību invalīdiem uc. saviem klientiem,kas arī notiek.Netiek nodrošināta pat invalīdu atkārtotas pārbaudes.Sevišķi tiek neieredzēti pensionētie darba invalīdi,kuriem ir atņemtas visas valsts likumos paredzētās tiesības.Kompensācija par zaudēto veselību ir nosaukta par pensiju un atņemta,pat nepaskaidrojot kā tāda konversija atbilst konstitūcijai un valsts likumiem.Šī patvaļa jau turpinas vēl no 2009.gada.

Atbildēt

Naivums ta` kāds !

22.02.2017. 18:44

Nu kādas var būt reālas prognozes ,ja valsts pēc lielkrīzes dzīvo ar n -tiem miljardiem ārējo parādu ? Un situācija ir skarba, ja pie siles esošie un viņiem pietuvinātie absolūti nekautrējoties izmanto situāciju- visiem var nepietikt un viss var pēkšni beigties .

Atbildēt

Pietiek

22.02.2017. 18:34

Kādi vēl jautājumi par Jāņa Reira nekompetenci?

Atbildēt

opis

22.02.2017. 18:26

Nekad nebiju iedomājies ka vara strādā bez konkrētiem datiem un to analīzes!!!!
Pilnīgs sviests tautas mēlē sakot.....
Rādās ka tālāk nav kur iet un vienīgais ko varu valdībai ieteikt:
AIZBRAUCIET PIE LEMBERGA KUNGA LAI IZSTĀSTA KAS IR KAS UN KĀ JĀSTRĀDĀ.
Sabiedrības uzticību var iegūt tikai ar reālu darbu nevis tukšiem un informatīviem vārdiem,kuru bāze ir pētījumi varbūtības formā ārzemju specu izpildījumā

Atbildēt

luka

22.02.2017. 18:03

gudrajai valdiibai.domaajat tauga dumja? ja es maksaju nodoklus no minimaalAs algas.mana pensija 110eiro.pa tv jau vienemer liek lielo ciparu.pirms nodoklu nomaksas.taa ka gaidiet vien ka maksaas jums.ir latviesu teiciens..ejiet dirst valdoshaa klikje.ar saviem meliem.juus esiet pretiigi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: