Menu
Pilnā versija
Foto

Devalvācijas lielmeistari Rīgas pilī

Arturs Priedītis · 19.01.2018. · Komentāri (18)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protams

13.02.2018. 20:35

Te nu bija

Atbildēt

to A.P.

25.01.2018. 10:39

"stulba blādīšanās" un vēl dažas drukas kļūdas :)

Atbildēt

ziuta

24.01.2018. 14:35

žēl, ka skarbā patiesība par to, ka pašreizējā vadība nezina, ko dara, un tiek šķaidīti institūcijas pamati, ietērpta pastulbā, stilistiski nebaudāmā tērpā.

Atbildēt

usa

22.01.2018. 21:04

Liberāļi no ASV atveda mafiozo sapuvušo olgarhu kapitālismu un tagat visi brīnas ka neiet kāpēc netika ieviests ES tautas kapitālisms.Brivie mediji visi tur ūdeni mutē

Atbildēt

latvijas trends

22.01.2018. 20:03

zakis ir naudas atmazgasamas strategisks instruments.

Atbildēt

Gudrais

22.01.2018. 18:18

Autors savus rakstus pārmeru piebārsta ar svešvārdiem. Patīk stilot Artūram, izlikties gudrākajam savā ciemā. Jo, acīmredzot, naids ir pārspējis veselo saprātu. Ej, paēd vakariņas.

Atbildēt

x

22.01.2018. 18:10

Priedītis ir amorāls kroplis.

Atbildēt

Džasā

21.01.2018. 15:59

»

dgd

Kas man durakam var paskaidrot - kas ir stratēģija? Un kas ir valsts stratēģija


Tev nav jāzin nākošā kliķes nodevība vai jāizprot cēloņsakarības starp partiju grupējumu bīdīto projektu kopsakarībām.
Piemēram viens grupējums uzstāj, ka vajag rakt grāvi, bet otram grupējumam jau sen stāv iepirkti ekskavatori, bet mēs vēlāk brīnāmies, kāpēc nosusinātajā tīrumā izkalst zāle, savukārt grāvja lejtecē dzīvojošie, piedzīvo neredzētus plūdus, bet visi kopā nolemjam sodīt galdniekus un jumiķus par nelietderīgu lietkoku izniekošanu.

Atbildēt

GFD

21.01.2018. 15:09

Te gandrīz visi ir dzemdēti stulbām blēdībām, jo nāk no plebejiem.

Atbildēt

dgd

20.01.2018. 21:55

»

dgd

Kas man durakam var paskaidrot - kas ir stratēģija? Un kas ir valsts stratēģija


Un kam Latvijā ir tiesības šo valsts stratēģiju izstrādāt? Koalīcijas padomei? Ministru kabinetam? Prezidentam? Saeimai?

Atbildēt

dgd

20.01.2018. 16:08

Kas man durakam var paskaidrot - kas ir stratēģija? Un kas ir valsts stratēģija?

Atbildēt

Blondīne

20.01.2018. 10:58

Nesapratu kāpēc tik daudz uzmanības vienam pašam zaķim! Visā valsts pārvaldē pilns ar zaķiem , lapsām, jenotiem, mežacūkām un citiem personāžiem, kuri regulāri izsakās, piedalās, pauž savus redzējumus un pauž savu apšaubāmo kompetenci katru dienu.
Tā kā, diemžēl, prezidents mums esot vienkārši "orgāns"( saskaņā ar Salnāja teikto), tad patiesībā viņa kanceleja mūsu dzīvi ietekmē tikai tik tālu, cik mums tā izmaksā.

Atbildēt

MI

20.01.2018. 00:33

Argumentēti.

Atbildēt

Es,

20.01.2018. 00:21

»

Nav

vērts iespringt tiem, kuriem stulbuma progress nekalpo kā materiāls zināmām teorētiskajām studijām. Degradācija un deģenerācija ir zinātniskās izpētes objekts. Protams, tautai, kura ar baudu dodas pretī savai bojāejai, nav vērts palīdzēt. Visticamākais, arī nav iespējams palīdzēt. Par to liecina vēsture...


ibiots manikaks porcijs srrrancijs, gàju uz barikàdèm, ticèju nàkotnei, piemiñas błembuku esmu tagad atejà pie daudzreiz lietojamo papîru maisa piekabinàjis. Kad man uznàk pilnmèness sindroms, saceru ibijotiskus patrejotiskus mugus par kaŗakulikasi kamasutras màkslas likumiem. Un onanèju uz administratîvo procesu, no kà man ir hroniski krampjainie orgasmi ar strutainiem izdalîjumiem. Patieśàm, interesanti man kà ibiotam manikakam srrrrrancijam!

Atbildēt

Nav

19.01.2018. 19:22

»

mja

Lai apkopotu visus vienas nedēļas stulbumus valsts pārvaldē, politikā, tiesās būtu nepieciešams vesels darba kolektīvs...


vērts iespringt tiem, kuriem stulbuma progress nekalpo kā materiāls zināmām teorētiskajām studijām. Degradācija un deģenerācija ir zinātniskās izpētes objekts. Protams, tautai, kura ar baudu dodas pretī savai bojāejai, nav vērts palīdzēt. Visticamākais, arī nav iespējams palīdzēt. Par to liecina vēsture. Domājams, nevar līdzēt arī asiņains terors, iebiedēšanai likvidējot lielākos mēslus un pārējos turot stingrā ideoloģiskajā pakļautībā un kontrolē.

Atbildēt

mja

19.01.2018. 18:36

Lai apkopotu visus vienas nedēļas stulbumus valsts pārvaldē, politikā, tiesās būtu nepieciešams vesels darba kolektīvs.
Kā teica, Dž.Karlins par savu valsti - esam izlietnes notekā un neko vairs padarīt nevar, tikai iekārtoties ērtāk un noskatīties kā viss tiek aizrauts kanalizācijā. Jo tālāk no notekas būsim, jo ilgāk varēs vērot procesu.
Jautājums, vai vērts iespringt uz šādu procesu vērošanu?

Atbildēt

A.P.

19.01.2018. 18:30

Stulbuma publiskošana.
No vienas puses nekas traks nav noticis. Noticis ir tas, kam bija jānotiek. Stulbums vienmēr kaut kādā veidā izpaužas. Stulbums tāpat kā jebkura garīgā izpausme nevar neizpausties. Salnāja stulbais paziņojums, ka „Valsts prezidents ir konstitucionāls orgāns”, no vienas puses ir loģiski pamatots paziņojums; proti, stulbuma elementāra izpausme. Salnāja stulbumam ir kaut kādā veidā jāizpaužas. Taču no otras puses tiekamies ar kaut ko oriģinālu; proti, tiekamies ar stulbuma publiskošanu. Mūsdienu vispārējā intelektuālā un morālā pagrimuma laikmetā oriģinālais ir tas, ka stulbumam ir iespēja sevi publiskot. Tātad prezentēt sabiedrībai. Tā tas nav bijis vienmēr. Agrāk stulbumam nebija iespējas sevi publiskot. Stulbums izpaudās sociāli marginālā veidā – bez prezentācijas sabiedrībai. Stulbumam netika dota iespēja uzstāties ar savām stulbībām zināmā auditorijā. Agrāk pastāvēja stulbuma strikta cenzūra. Galvenais stulbuma cenzors bija valdība. Tā nekādā gadījumā neļāva publiskajā telpā nonākt stulbumam. Mūsu zemē tagad viss notiek otrādi: valdība pati ir stulbuma autore. Ar valdības stulbuma publiskošanu tiekamies katru dienu. Bez tā vairs nav iedomājama latviešu dzīve zem šīs Saules. Valdība regulāri prezentē kaut ko stulbu. To dara ne tikai Rīgas pils vējoņi, salnāji. Faktiski varas struktūrās būs grūti atrast klerkus, „politiķus”, „ekspertus”, „stratēģus”, kuri nepubliskotu stulbumu. Stulbuma klātbūtne ir masveidīga visaptveroša parādība. Turklāt regresīvi progresējoša parādība, kurai nav redzams gals.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: