Menu
Pilnā versija
Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Arturs Priedītis · 24.03.2020. · Komentāri (62)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

noziegums ir blēt

28.03.2020. 06:37

un pašam NEKO nedarīt

Atbildēt

A.P. pasniedzējs (garderobē)

26.03.2020. 10:43

Jauku dienu , Biedri! https://youtu.be/ojbwKw4UEPE

Atbildēt

Žulis

26.03.2020. 00:03

»

viltus žulim

Artur , vai Jūs devāt atļauju operācijai


Es no rīta jautāšu sanitārei, vai mans draugs un prāta bezprāta mentors Grantiņš arī ir latviešu cūka. Ja arī viņš ir latviešu cūka, tad tādā gadījumā es neesmu vienīgais latviešu cūka. Man ļoti negribētos būt vienīgajai latviešu cūkai. No bēdām varu pārstāt naktīs pietaisīt gultu, bet dienā pietaisīt "pietiek".

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 22:11

»

viltus žulim

Tavs repertuārs ir nožēlojams . Viss norāda uz to , ka tavas mentālās potences ir sakoncentrētas pie sfinktera


Viena sanitāre, kura mani atmazgā no nakts kakājuma, mani sauc tikai par latviešu cūku. Es saku, ka man komentāri ir izklaide, bet viņa atkal atkārto - latviešu cūka. Es saku, ka neesmu latviešu cūka, bet esmu latviešu deģenerāts, taču viņa atkal saka - latviešu cūka. Nekad nesaka latviešu kroplis, latviešu mērkaķis. Tikai saka latviešu cūka. Kāpēc tā notiek, to es neapjēdzu. Esmu par dumju, kaut gan "pietiek" mani ciena un neviens no redaktoriem nesaka- latviešu cūka.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 21:31

»

no malas

Nu , Arčij , nekakā komentaros ! plīīzzz ... ar to nav jālielās un tevi jau sen primātu apkopējs gaida barotavā


Es sāku arī gultā kakāt. Māsiņa palātā tabletes atnesa ar gāzmasku. Taču "pietiek" nepametīšu. Esmu latviešu lielkakātājs uz visām pusēm. Latviešus tāpēc cilvēce dievina - kakā bez apstājas un visos virzienos.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 21:05

»

A.P. pasniedzējs(garderobē)

Ehhh ... leccc gouvvv w! :))) https://youtu.be/OPDnQVEzXSI


Es varu kakāt komentāros bez apstājas, jo esmu rūdīts latviešu izdzimtenis ar psihiski slima primāta statusu. Es esmu latviešiem vajadzīgs. Īpaši "pietiek" esmu vajadzīgs, lai tiktu pie reklāmas izvietošanas portālā.

Atbildēt

A.P. pasniedzējs(garderobē)

25.03.2020. 20:26

Ehhh ... leccc gouvvv w! :))) https://youtu.be/OPDnQVEzXSI

Atbildēt

no malas

25.03.2020. 20:10

»

Žulis

Es kā īsts latviešu vieplis smejos par krieviem un ebrejiem, jo man ir tāda sajūta, ka krievi un ebreji latviešus uzskata par mēsliem. Vai tā ir taisnība, to es nezinu, taču manās latviešu viepļa smadzenēs ir naids pret krieviem un ebrejiem, jo esmu cilvēces atkritums vārdā Žulis un citos vārdos, lieliski...


Kādi murki jalasa ! Arčij , tev ir diaknozss !Vispretrunīgāk vērtētais disociatīvais traucējums ir tā saucamā personības dalīšanās, kad cilvēka apziņa sašķeļas divās vai vairākās neatkarīgās personībās un eksistē vienā ķermenī. Traucējumu pirmo reizi akadēmiski aprakstīja vien 19. gadsimtā, bet pirms tam šādus gadījumus pieskaitīja pie demonu apsēstības vai šamanisma, kad cilvēka ķermenī iemiesojās gari. Zigmunds Freids un viņa sekotāji uzskatīja, ka šāda apziņas šķelšanās ir veids kā apziņa cenšas cīnīties ar bērnībā pārdzīvotu spēcīgu stresu vai psiholoģisku traumu. Pārliecinoši lielākā daļa personības šķelšanās pacientu ir sievietes, kuras bērnībā pārcietušas seksuāla rakstura pazemojumu.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 19:57

»

Pisecs polārs ..

Priedīt , man nav iebildumu nekādu pret tavu paškritisko vērtējumu ! :))) Tikai mazliet palabošu ,laimes vietā raksti - nelaime! Un peisakus noskuj ... no pēcpuses


Es kā īsts latviešu vieplis smejos par krieviem un ebrejiem, jo man ir tāda sajūta, ka krievi un ebreji latviešus uzskata par mēsliem. Vai tā ir taisnība, to es nezinu, taču manās latviešu viepļa smadzenēs ir naids pret krieviem un ebrejiem, jo esmu cilvēces atkritums vārdā Žulis un citos vārdos, lieliski kalpojot "pietiek".

Atbildēt

Pisecs polārs ..

25.03.2020. 19:12

»

Žulis

Es esmu latviešu laime-īsts kvalitatīvs garšīgs latviešu deģenerāts. Es neesmu tikai "pietiek" laime. Es esmu latviešu tautas laime - psihiski slims, bet ar datoru


Priedīt , man nav iebildumu nekādu pret tavu paškritisko vērtējumu ! :))) Tikai mazliet palabošu ,laimes vietā raksti - nelaime! Un peisakus noskuj ... no pēcpuses ... ;)))

Atbildēt

ka tikai ķērkt

25.03.2020. 19:05

troļļi pavisam aptupuši..........viņu putins ar ģimeni aizbēdzis no krievijas..................

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 18:32

»

Dr. Priedics.

Khmm... lūk varoņibas paraugs ! Mūsu leilaisa braļis demonstrē pašupurēšanos un pamet drošos patvērumus ! Lūk !!! https://youtu.be/zPColOxxy2A


Es esmu latviešu laime-īsts kvalitatīvs garšīgs latviešu deģenerāts. Es neesmu tikai "pietiek" laime. Es esmu latviešu tautas laime - psihiski slims, bet ar datoru.

Atbildēt

Dr. Priedics.

25.03.2020. 18:21

Khmm... lūk varoņibas paraugs ! Mūsu leilaisa braļis demonstrē pašupurēšanos un pamet drošos patvērumus ! Lūk !!! https://youtu.be/zPColOxxy2A

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 16:07

»

z

pirmkārt jau žurkas nepamet grimstošu kuģi, viņas nesēžās uz kuģa, kurš dodas savā pēdējā reisā...


Mans tēvs pārdzērās un nosprāga grāvī aiz cūku kūts. Tur viņu atrada tikai pēc nedēļas žurku pamatīgi apgrauztu. No tā laika žurkas ir mani mīļākie dzīvnieki. Visi saka, ka es esot psihiski nenormāls, bet es tam neticu. Noteikti esmu psihiski vesels, ja jau varu tik ilgi katru dienu kalpot "pietiek". Tas nekas, ka guļu psihenē.

Atbildēt

z

25.03.2020. 14:36

pirmkārt jau žurkas nepamet grimstošu kuģi, viņas nesēžās uz kuģa, kurš dodas savā pēdējā reisā...
otrkārt žurkas ir starp tiem retajiem dzīvniekiem, kuri turpina cīnīties arī tad, ja skaidri saprotams, ka cīņa beigsies ar žurkas nāvi...

un ja jau priedītis savu rakstu būvē uz pilnīgi nepareizas aksiomas, tad arī tas rakstelis ir nepareizs... lai gan tam, ka visus šos pašizolētos valdības pārstāvjus par valsts nodevību vajadzētu izolēt tur, kur rūtainā saule spīd, pilnībā piekrītu...

Atbildēt

Aidis

25.03.2020. 14:13

»

Arturs Priedītis

Nācijas debilais tēvs 25.martā atkal ir pastrādājis kaut ko izcili pretīgu. “Delfi...


Zināms tikai tas, ka Arturs Priedītis par čekistu kļuva "privāti". Tā viņa radiem, kaimiņiem, paziņām un darba kolēģiem bija traģēdija, jo Arturs par viņiem stučīja.

Atbildēt

līdz krievam nē

25.03.2020. 13:22

»

eu

Un līdz kam ir nopuvusi Misāne


Jo tā ir pēdējā stadija.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 10:06

»

to PIETIEK

Varbūt ir iespēja šo niku zagli "gultā kakātāju", kas šeit visu laiku raksta zem Žuļa nika rupjus komentārus izolēt? Izskatās, ka šis cilvēks tiešām ir slims


Denuncēšana ir īsta latvieša stihija. Tā kā īsts latvietis-denuncētājs ir reti stulbs, viņš visus apsaukā par "stukačiem", kaut gan pats ir visīstākais stukačs-latviešu zemisks iznirelis.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 09:26

»

AL

Nu cik turpināt publicēt šīs garīgi neveselās personas, Priedīša, savārstījumus


Esmu savā vietā-pievemju komentārus! Nakts pagāja mierīgi bez starpgadījumiem - visu laiku nemitīgi kakāju gultā bez stenēšanas. Sanitāres mani nomazgāja agri, strādājot ar gāzmasku, kā parasti mani uzkopjot. Komentārus sāku pievemt jau no agra rīta. Ceru, ka varēšu vemt komentāros visu dienu un pie visiem rakstiem, ko daru jau daudzus gadus par prieku "pietiek". Latviešu trakajiem tagad ir labi -viņi ir lielā cieņā biznesā.

Atbildēt

AL

25.03.2020. 08:03

Nu cik turpināt publicēt šīs garīgi neveselās personas, Priedīša, savārstījumus?!

Atbildēt

cyril

25.03.2020. 06:36

Cyril pat priedītim mazgājot smadzenes.......

Atbildēt

visu zemju ....isti

25.03.2020. 06:01

Nevajag melot Priedīt, latvieši neko nav ievēlējuši un pat pie labākās gribas nevar ievēlēt.
Kamēr Latvijā nav notikusi deokupācija, tikmēr padomju tautas balsis turpinās skaitīt čekisti un pie varas vienmēr būs sarkanie izdzimumi ar viņu varavīkšņotām aizjūras padauzām priekšgalā, lai teijāteris izskatītos pēc iespējas ticamāks vienkāršajam skatītājam.

Atbildēt

mo

24.03.2020. 23:08

Nu, atklāi sakot lai viņi visi sa....., bet ja godīgi - Dievs nedod!

Atbildēt

Hmm, kaut kas pareizi, bet vairāk aplamii

24.03.2020. 23:02

»

Žulis

Kā jau tas čekas aģenta Priedīša rakstos ierasts, visas viņa mīļotās un šodien pārkrāsotās kompartijas sastrādātās dumjības un nelietības tiek piedēvētas latviešu tautai. Par kādu “latviešu elektorāta izvēli 2018.gada 6.oktobra Saeimas vēlēšanās” sīs skribents te runā?! Viņš cer, ka lasītāji būs tik...


Raksts un daudzi komentāri ir šizofrēnijas produkts. Tajos var atrast pareizus teikumus vai frāzes, bet vairāk to nesaistās kopā, "izkrīt" loģika un notikumu izpratne. Bet vispār, rakstā un atsevišķos komentāros "tīra" naida runa.

Šeit ir darbs VDD.

Atbildēt

Jā, bet

24.03.2020. 22:21

Lasiet Albēra Kamī romānu "Mēris". Ļoti aktuāla lasāmviela!

Atbildēt

Latvis

24.03.2020. 21:58

Norobežoties no pandēmijas nav iespējams. Pandēmija ies pa visām valdošo dzīves vietām, ieskatoties vis slepenākajos kaktos un pļaujot visus bez žēlastības. Tā mēri aprakstījis Edgars.Po.

Atbildēt

Elksniņš

24.03.2020. 21:49

»

Secinājums

Tad jau pilnīgi visu partiju visus partijniekus,bez izņēmuma


Tieši tā! Visus valsts noziedzniekus pie sienas!

Atbildēt

Žulis

24.03.2020. 20:58

Kā jau tas čekas aģenta Priedīša rakstos ierasts, visas viņa mīļotās un šodien pārkrāsotās kompartijas sastrādātās dumjības un nelietības tiek piedēvētas latviešu tautai. Par kādu “latviešu elektorāta izvēli 2018.gada 6.oktobra Saeimas vēlēšanās” sīs skribents te runā?! Viņš cer, ka lasītāji būs tik stulbi, ka nespēs atcerēties kas Latvijā izvirza deputātu kandidātus. Bet deputātus izvēlās un izvirza nevis latviešu eletorāts, bet gan sevi par partijām nodēvējuši, no dažādām tautībām sastāvoši mafiozi ekonomiskie grupējumi. Un šo grupējumu sastāvā ietilpst tikai aptuveni 1% no Latvijas iedzīvotājiem. Kā gan šo 1% dažādu tautību cilvēku var saukt par latviešu elektorātu? Arī tas, ka nedaudz vairāk kā puse no balsstiesīgajiem Latvijas iedzīvotājiem propagandas iespaidā tomēr piedalījās šajā vēlēšanu farsā, metot urnās partiju sagatavotās listes neko nemaina.. Tā bija partiju, nevis to apmuļķoto cilvēku izvēle, kuri piedalījās šajā vēlēšanu farsāTā bija tāda pati “izvēle”, kā padomju laikā, kad cilvēki svieda urnās kompartijas sagatavotos partijas un bezpartejiskā bloka kandidātu sarakstiņus, bet kompartija pēc tam lielījas ar vareno demokrātiju, kas it kā valdot PSRS. Kamēr vien Latvijā nav notikusi starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, nekāda reāla varas maiņa šeit nav notikusi. Šeit turpina valdīt padomju okupacijas režīma varas diktatūra. Tas, ka šī diktatūra ir mainījusi savas pārvaldes struktūru un valsts simbolus, nenozīmē, ka tā mainījusi savu būtību. Arī padomju laikā nekādas reālas varas tautai un tautas vēlētājām padomēm taču nebija. BIja totāla kompartijas varas diktatūra, kas toreiz maskējās ar komunisma garā izveidotu valsts pārvaldes struktūru. Šodien valda tā pati partiju varas diktatūra (partokrātija), kas maskējas ar kapitālisma garā izveidotu valsts pārvaldes struktūru. Starpības pilnīgi nekādas. Latviešu tauta kā nebija, tā arī tagad nav noteicēja savā zemē. Un šis čekas agents Priedītis ar saviem rakstiem turpina muļķot tautu un atbalstīt pastāvošo režīmu. Jāatzīst, ka viņa piekoptā demagoģija ir īpaši viltīga. Viņš it kā atmasko un kritizē valstī notiekošās nejēdzības, taču vienlaikus slēpj patiesos vainīgos, visu vainu uzkraujot latviešu tautai. Tā ir izcili bezkaunīga nelietība!.

Atbildēt

Viļņā inficējies

24.03.2020. 20:01

»

Vīruss

Trīszvaigžņu ordeni Kaimiņam un trīszvaigžņu konjaku piedevām


Nesanāca.Arī šoreiz nesanāca.Ievēliet atkal!

Atbildēt

Žulis

24.03.2020. 19:11

»

S.A.Piensis

Šoreiz Jūs,kundzīt, stipri alojaties.Žults izplūdums,verbāla diareja,ožas zudums.Ceru,ka piektdien vairs nebūs!Dodiet svaigas domas mums


Es pildu savu darbu,psihiski slima latvieša misiju - pievemt internetu un īpaši manu dārgo portālu "pietiek".

Atbildēt

S.A.Piensis

24.03.2020. 18:58

»

Zidra

Tas ir tikais īslaicīgs aizsardzības pasākums pret Al Gobzemi.Portāla intelektuālais līmenis tomēr jāuztur


Šoreiz Jūs,kundzīt, stipri alojaties.Žults izplūdums,verbāla diareja,ožas zudums.Ceru,ka piektdien vairs nebūs!Dodiet svaigas domas mums!

Atbildēt

praktizējošs PIETIEK lasītājs

24.03.2020. 18:52

Bet šodien taču nav piektdiena!Piektdiena-tā ir nedēļas diena,kad joprojām garā možais čekas ziņotājs pēc aicinājuma mums nogādā vārdus,kas kaut virknējas domās un izplūst.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: