Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek publicē tā rīcībā nonākušu šī gada janvārī tapušu konfidenciālu dienesta ziņojumu, kas sniedz detalizētu priekšstatu par to, kā, ar kādu ieganstu un ar kādiem patiesajiem mērķiem Starptautiskajā lidostā Rīga tika iegādāta aparatūra, kuru vēlāk pretlikumīgi izmantoja telefonsarunu noklausīšanai. Ziņojums tapis jau pēc lidostas valdes dažas nedēļas iepriekš pieņemtā lēmuma par Drošības departamenta direktora Raimonda Lazdiņa un divu viņa padoto - Inta Rubeža un Andra Savko atstādināšanu no amata aizdomās par telefonsarunu nelikumīgu noklausīšanos.

No fona informācijas, kas iegūta no informētiem avotiem, noprotams, ka atbildīgu lidostas darbinieku un lidostā darbojošos uzņēmēju stacionārie telefoni, kā arī uz tiem pāradresētie mobilie tālruņi tikuši noklausīti, lai operatīvi iegūtu informāciju par dažādiem saimnieciskiem, tostarp ar lidostas iepirkumiem saistītiem lēmumiem.

Pastāv aizdomas, ka saimnieciski aktīvais Lazdiņš, kurš jau no laikiem, kad viņš darbojās advokāta Andra Grūtupa birojā un vēlāk premjera Aigara Kalvīša birojā, sevi uzdeva par dažādu politisku un saimniecisku lietu "sakārtotāju", šo informāciju varētu būt izmantojis savtīgiem mērķiem.

Pietiek drīzumā publiskos tā rīcībā nonākušu jaunu informāciju par nesankcionētas izsekošanas un noklausīšanās apmēriem un detaļām lidostā Rīga, kas notikusi Drošības policijas (DP) deguna priekšā. Tiek uzskatīts, ka tas noticis ne bez DP ziņas, kas izskaidro pret Lazdiņu pēc lidostas valdes ierosinājuma notikušās izmeklēšanas novilcināšanu, kā arī vēršanos pret pašiem tās iniciatoriem.

Foto

FotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0