Menu
Pilnā versija
Foto

Dieva cilvēki starp dzelžiem

Aidis Tomsons, Latvijas Radio darbinieks · 17.09.2017. · Komentāri (89)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ticīgais

17.09.2017. 15:49

»

jibiorio

Svešu tūkstoti taču pakampa


Nu arī man grāmatvede kādā 2008. gadā aiz pārskatīšanās ir aprēķinājusi dubultu atvaļinājuma naudu, kas toreizējā darbā tolaik turklāt bija lielāka par tūkstoti latu. Cik atceros, kopējā summa bija ap trim tūkstošiem. Protams, ka es par to tūlīt pēc saņemšanas ziņoju vadībai, turklāt jau no ceļojuma, kur tobrīd biju devies. Un tieši tāpat man noformēja aizdevumu, ko pēc tam atmaksāju no savas algas. Vai es kādam kaut ko pakampu?

Atbildēt

Phe

17.09.2017. 15:35

Lūdziet, un Jums taps dots.
https://tuvuma.lv/aidis-tomsons-ka-gribet-neiespejamo/

Atbildēt

sen bija aizdomas

17.09.2017. 15:06

Sen bija aizdomas, ka Tomsons ir nojūdzies un tagad tas tikai apstiprinās. Pie katra ikdienišķa gadījuma piesaukt Dievu var tikai stipri garīgi slims cilvēks. Nav arī nekas neparasts, ka šādi cilvēki , ja sāk nojūgties, tad ripo par kalnu lejup ar paātrinājumu. Psihene ir tā aiza, kurā Tomsons apstāsies un izbeigsies. Izbrīna tikai tie, kas šo Tomsonu klausās pa radio un vēl uzskata par zinošu un autoritatīvu izziņas avotu. Patiesībā viņš ir nojūdzies sektants un valsts radio nav tā vieta, kur viņš drīkstētu strādāt.

Atbildēt

Roselle

17.09.2017. 15:00

Jā, bišķi šķērmi lasīt par Dieva palīdzību auto iegādē un Dieva balsi tualetē

Atbildēt

bluķa vilcējs

17.09.2017. 14:31

Dievs kā Tomsona materiālo vajadzību izpildītājs.
Kas tā par materiālisma sektu? Vai sātana baznīca?

Atbildēt

Ieva ieviņa

17.09.2017. 14:15

»

Kika

Cik jūs pats esat pretīgs radījums! Apriet ikvienu jums sagādā baudu. A. Tomsons ir viens nolabākajiem žurnālistiem


Tomsons kā žurnālists ir viens no negodprātīgākajiem, neprofesionālākajiem un politiski subjektīvi selektīvākajiem žurnālistiem!

Atbildēt

Edge

17.09.2017. 14:12

»

Kika

Cik jūs pats esat pretīgs radījums! Apriet ikvienu jums sagādā baudu. A. Tomsons ir viens nolabākajiem žurnālistiem


Reizniece-Ozola: Junkera priekšlikums par ciešāku Eiropas integrāciju ir atbalstāms.
======================================================
Kopā Roķi, Tomsonu, Liniņu, Lembergu - uz priekšu, pretim federālajai Eiropas Savienībai!

Atbildēt

Kika

17.09.2017. 14:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Šis pretīgais tipiņš, melu midzeņa darbonis, nepasaka visu līdz galam. Viņa dievs ir velns. Velns ir melu tēvs. Bet šis preteklis ar meliem ir uz tu


Cik jūs pats esat pretīgs radījums! Apriet ikvienu jums sagādā baudu. A. Tomsons ir viens nolabākajiem žurnālistiem
Godrātīgs cilvēks.

Atbildēt

Anna

17.09.2017. 13:59

Es taču vienmēr saku: - ja cilvēks bēdīgs, Dieviņš gādīgs!

Atbildēt

VB

17.09.2017. 13:47

Parodija?!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.09.2017. 13:42

Šis pretīgais tipiņš, melu midzeņa darbonis, nepasaka visu līdz galam. Viņa dievs ir velns. Velns ir melu tēvs. Bet šis preteklis ar meliem ir uz tu.

Atbildēt

no malas

17.09.2017. 13:38

»

Edge

Aidis Tomsons, Latvijas Radio darbinieks...


Latvijas Radio tur praktiski visi tādi propagandoni. Un kā liecina pēdējie Pietiek raksti, vēl arī kampēji.

Atbildēt

Edge

17.09.2017. 13:27

»

zjk

Kurā nodaļā tad ? - pietiek kampt? (līdzjūtību, palīdzēšanu, atsaucību...


Tieši tā - pievelk! Mācīties vajag, tad šodienas skarbajā pasaulē varēs justies ērti un labi:"
"...realitāte rāda, ka dzīvojam pasaulē ar antihumānu kodolu, kuras vadošā preambula ir peļņa un nežēlīga konkurence - darviniska dzīvnieku pasaules cīņa par izdzīvošanu. Jā šim antihumānajam kodolam iepakojums ir skaists un pārdevējām jāsmaida, lai arī viņas spiestas necilvēciski vergot.Tas ir iedresēts smaids. Rietumu pasaules cilvēki māk žilbinoši smaidīt, jo dresēti jau n-tajās paaudzēs. To sauc par kultūras līmeni, kas mums vēl jāsasniedz."
Juris Dimiters: Maximālā pasaule.

Atbildēt

no Jūrmalas

17.09.2017. 13:23

Cik jauks notikums.
Dieva svētību šai ģimenei!

Atbildēt

zjk

17.09.2017. 13:04

»

Ticīgais

Tiešām jauks kristieša stāsts. Kāpēc tas ir rubrikā "Pietiek noklusēt"? Vai Aidis darījis ko nelikumīgu vai morāli nosodāmu? Man šķiet, viņš rāda mums piemēru, kā no sirds paļauties uz mūsu Debesu Tēvu. Es gan neesmu adventists, bet tāpat no sirds priecājos kopā ar viņu un viņa ģimeni...


Kurā nodaļā tad ? - pietiek kampt? (līdzjūtību, palīdzēšanu, atsaucību)
Lai cilvēks neklusē... lai izrunā savas pārdomas..
Es tik vienu nesaprotu? - kad jūs, ticīgie, beigsiet dievā onkuli debesīs saskatīt ?? Cilvēks rīkojās un saņēma rīcības sekas - paspēja, nokļuva utt. Un tik daudz cilvēki bij gatavi palīdzēt tāpēc, ka acīmredzami viņš izstaro pozitīvu enerģiju.. tas pievelk :)

Atbildēt

Edge

17.09.2017. 12:32

»

Ticīgais

Mīļais draugs "Edge", tas jau nav arī nekāds pārsteigums, Veidenbaums bija jūtīgs un talantīgs jauns cilvēks, bet, kā daudzi viņa laikā, pārņemts ar kreisajām idejām par to, ka sociālisti uzcels cilvēkiem nākotnes laimes valsti. Tādā garā arī rakstīja, un tur ticībai un "melnsvārčiem" nav vietas, jo...


Aidis Tomsons, Latvijas Radio darbinieks.
Tomsona kungs ir labs Rietumu vērtību propagandētājs, tāpēc atrodas pareizajā vietā. Manuprāt, tieši tāda tipa propagandisti palīdzēs Latviju pilnīgi integrēt federālajā Eiropas Savienībā - sekmēs tikko Ž.Kloda Junkera runā izskanējušo aicinājumu stiprināt vienotību!

Atbildēt

interesanti

17.09.2017. 12:30

vai Dievs palīdzēja arī uzcelt stilīgu māju Garkalnē? Kādēļ Dievs citiem liek mūžīgi maksāt kredītus un dzīvot mazītiņos dzīvoklīšos?

Atbildēt

U.U.

17.09.2017. 12:30

»

A.P.

Viss ir domāts nopietni! Teksts nav parodija, sarkasms. Blogs, no kura teksts pārpublicēts, ir nopietna saruna: "Vēstis adventistiem" ir neatkarīga Septītās dienas adventistu izveidota platforma, lai ziņotu par norisēm adventistu draudzēs Latvijā un pasaulē, kā arī notikumu tendencēm sabiedrībā”. Atkārtoju...


Kunga dosjē internetā liecina, ka šis tips 1) jātur pēc iespējas tālāk no žurnālistikas kā sabiedriskās domas veidotājas, 2) viņš ir pazīstams skandālists savā konfesijā, 3) simpatizē pederastiem un dažādiem viepļiem, 4) pats ir neglābjams intelektuālais pederasts un šarlatāns (priekš vietējiem antiņiem visā nopietnībā muld, ka sarunājoties ar Dievu).

Atbildēt

Ticīgais

17.09.2017. 12:28

»

Edge

Bija, ir un būs! Tompsona rakstītais vēlreiz un vēlreiz apliecina E.Veidenbauma atziņu patiesumu...


Mīļais draugs "Edge", tas jau nav arī nekāds pārsteigums, Veidenbaums bija jūtīgs un talantīgs jauns cilvēks, bet, kā daudzi viņa laikā, pārņemts ar kreisajām idejām par to, ka sociālisti uzcels cilvēkiem nākotnes laimes valsti. Tādā garā arī rakstīja, un tur ticībai un "melnsvārčiem" nav vietas, jo viņi nekādai laimes valstij zemes virsū netis - tikai Dieva Valstībai, kas redzamā veidā iestāsies pēc Pastarās Tiesas. Veidenbauma maldus "atspēkoja" viss padomju režīms, kurā netaisnība un varmācība triumfēja vēl vairāk nekā Veidenbauma laikos. Un tā būs arī turpmāk visiem, kuri cer, ka cilvēks var uzcelt laimes valsti - tikai jāatņem vara nekrietnajiem, negodīgajiem, mantrausīgajiem un jāiedod taisnīgajiem, godīgajiem. Nebūs tā tas nekad - netaisnīguma un nekrietnības sēkla ir ikvienā cilvēciskā būtnē, arī manī un Jūsos, un lai Dievs mūs pasargā no tiem dzīves brīžiem (kārdināšanām), kuros tieši mūsu nekrietnībai katrai savā veidā rastos iespēja izpausties. Taču jāatceras, ka ne visi cilvēki no šīm kārdināšanām tiks pasargāti un būs arī tādi, kuri šīs kārdināšanas tīši meklēs, lai būtu nekrietni. Tāpēc, lai cik sirsnīgi rakstītu Veidenbaums, viņa sapnim šajā pasaulē nav lemts piepildīties.

Atbildēt

Edge

17.09.2017. 12:27

»

jājājājā

smieklīgs stāstelis. var jau jebkuru notikumu virkni dievam piedēvēt. iekāpi suņa kakā - dieva zīme tak...


Kam "smieklīgs", a kam "mūsdienīgs":
"– Jautājums nav vienkāršs. Šobrīd ar Rietumu vērtībām publiskajā telpā visbiežāk saprot politisko dogmatiku – liberāli demokrātiskās vērtības, cilvēktiesības utt., bet tā nav visa Rietumu civilizācija. Rietumu civilizācija ir vismaz tūkstoš gadu senāka par šīm modernajām vērtībām, tā sākās kā kristīgā civilizācija, veidojās un ilgstoši pastāvēja uz kristīgo vērtību pamata. Tagadējās "Rietumu vērtības" ir radušās kristīgo vērtību nolieguma rezultātā, tādēļ lielā mērā tās ir pat pretējas kristīgajām vērtībām. Var pat teikt, ka mūsdienu Rietumu civilizācija ir izveidojusies, noliedzot pati sevi, t.i., atsakoties no saviem pamatiem. To vietā tiek piedāvātas mūsdienu materiālās un politiski ideoloģiskās vērtības, kuras Rietumi nes pārējai pasaulei, uzskatot to par savu misiju. Taču mēs redzam, ka pārējai pasaulei ir iebildumi un ne visi šīs vērtības grib pieņemt."
Harijs Tumans: Tagadējās Rietumu vērtības ir radušās kristīgo vērtību nolieguma rezultātā

Atbildēt

Tā viš i

17.09.2017. 12:25

»

Edge

Bija, ir un būs! Tompsona rakstītais vēlreiz un vēlreiz apliecina E.Veidenbauma atziņu patiesumu...


Veidenbauma dzeja ir šodienas Latvijas Republikas Satversme!

Atbildēt

jājājājā

17.09.2017. 12:19

smieklīgs stāstelis. var jau jebkuru notikumu virkni dievam piedēvēt. iekāpi suņa kakā - dieva zīme tak...


man jau arī. piķis bija palicis laukos. sīceni iztērēju, un vienu vakaru vairs nebija cīgām un alkoholam. sievai prasīt neērti. atvēru internetbanku - hei, nodokļu avanss atmaksāts! vai nav dieva zīme? ;)

Atbildēt

Edge

17.09.2017. 12:11

»

Ticīgais

Vai nu sākumā pārskatījos, vai arī Aiža liecība tagad pārvietota rubrikā "Pietiek kampt". Par to man jautājumi līdzīgi. Tiešām tajā visā ir kādas kampšanas pazīmes? Protams, es ceru, ka arī visas formalitātes ar bezprocentu aizdevumiem būs nokārtotas. Arī man ir līdzīgi gadījies, gan ne valsts iestādē...


Bija, ir un būs! Tompsona rakstītais vēlreiz un vēlreiz apliecina E.Veidenbauma atziņu patiesumu.
“Tauta, tauta, gaišā latvju tauta, / Slavas lauriem vaiņagota tu! / Brīvība no augšienes tev ļauta, / Centies izlietot šo brīvību!” / Tā pa laikrakstiem un ballēm klaigā, / Resni blēži tautai laimes sauc. / Tauki baznīckungi lišķu vaigā / Manās līdz un vēl jo vairāk kauc:
“Latvji, latvji, dievbijīgu garu / Dievs lai uztura ir turpmāk jums! / Tad mums miers būs, tad vēl mūžu garu / Skaistā krēslībā būs zvejojums.”
Un mēs, jaunā audze, tautas ziedi, / Skrienam, kliedzam līdz ar tumsoņiem, / Un “kā maizi ēd, tā dziesmu dziedi!” / Likums iesāk palikt studentiem.
Kauns bezgalīgs! Jo mēs skaidri redzam, / Kāds ir nolūks tautas vadoņiem: / Strādāt, kalpot, ticēt kā pa vecam, / Cienīt kungus – programs visiem tiem. / Un mēs sekojam, un godu dodam / Naudas maisiem, blēžiem riebīgiem, / Un, ko mazāk turīgu mēs rodam, / Pieskaitām pie rupjiem “knubiķiem”.

Atbildēt

Ieva Ieviņa

17.09.2017. 12:07

Vai ne?! Naudu ar Dievpalīgu paņēma mašīnai nevis noziedoja slimam bērnam?! Auto var nopirkt arī ar "post scriptum" summu... sūdīgu gan, tas tiesa...Lēts sektantista reklāmraksts par to, ka Dievs tevi attaisnos it visā un, ka nauda birs maisiem. Piebilde - tikai jākļūst par sektas biedru...

Atbildēt

Ticīgais

17.09.2017. 12:05

»

Vēl

viens dullais


Vai nu sākumā pārskatījos, vai arī Aiža liecība tagad pārvietota rubrikā "Pietiek kampt". Par to man jautājumi līdzīgi. Tiešām tajā visā ir kādas kampšanas pazīmes? Protams, es ceru, ka arī visas formalitātes ar bezprocentu aizdevumiem būs nokārtotas. Arī man ir līdzīgi gadījies, gan ne valsts iestādē, bet privātā uzņēmumā, un arī brīdī, kad tas bija ļoti nepieciešams. Pateicība Dievam! Jūs, mīļais draugs "Vēl", esat īstens "romietis" - tā es saucu cilvēkus, kuri domā, ka jebkas labs mūsu dzīvē, pat visniecīgākās lietiņas, varētu notikt bez Dieva gādības un žēlastības vai pat būtu mūsu pašu nopelns. Pat tas, ka es šodien esmu piecēlies no gultas un rakstu šīs rindiņas, nav mans, bet Dieva nopelns, ciktāl tajā ir kaut kas labs. Ciktāl tā ir tukša laika nosišana, tas savukārt ir mans paša darbs, jo kā grēcinieks es visu, ko daru pats pēc savas gribas, daru ļauni, pat ja griba bijusi laba. Tas nav nekas jauns, par šo kristiešu "neprātu" smējās jau Romā pirms 1700 gadiem un vēl senāk. Un nekas nav mainījies, ir dzīvs gan kristiešu "neprāts" gan romiešu izsmējīgā "gudrība", kas ir cilvēku, ne Dieva gudrība. Un tā tas būs arī turpmāk, āmen!

Atbildēt

Pēteris

17.09.2017. 11:57

Radio visiem ir forši! Tādas algas, tādas piemaksas. Tad jau dzīvot Dieva mierā.

Atbildēt

paldies pietiek!

17.09.2017. 11:43

Jums gan ir smalka humora izjūta pārpublicējot šīs atklāsmes.
Par nejaušajiem un iztērētajiem 1000€ īpaši uzjautrinoši:)

Atbildēt

Juris

17.09.2017. 11:41

Aidis ir jauks cilvēks, un patiešām nav žēl, ka līdzcilvēki viņam apkārt izrādījušies atsaucīgi un palīdzējuši viņam tikt pie jaunas mašīnas.
Vienīgais Dieva brīnums šajā stāstā ir valsts kapitālsabiedrības "Latvijas Radio" darbiniekam izsniegtais bezprocentu aizdevums. Cerams, ka LR valde šādam aizdevumam ir saņēmusi NEPLP piekrišanu saskaņā ar Publiskas personas kapitāldaļu pārvaldības likuma 82.pantu.

Atbildēt

toms

17.09.2017. 11:34

vel varēja sieva dzemdēt trīnīsus taksi un vinnet superbingo un apturet karu uz pasaules un beigas vel atrast senus dargumus un vinnet velvienu jaunu auto

Atbildēt

Raksts

17.09.2017. 11:32

Ka piemers kur saskata nevis to kas ir, bet gan to ko veelas saskatiit

Atbildēt

Ticīgais

17.09.2017. 11:27

Tiešām jauks kristieša stāsts. Kāpēc tas ir rubrikā "Pietiek noklusēt"? Vai Aidis darījis ko nelikumīgu vai morāli nosodāmu? Man šķiet, viņš rāda mums piemēru, kā no sirds paļauties uz mūsu Debesu Tēvu. Es gan neesmu adventists, bet tāpat no sirds priecājos kopā ar viņu un viņa ģimeni.

Atbildēt

Udo Ulbergs

17.09.2017. 11:24

Cilvēces vēsturiskā virzība ir skaidri izteikts ceļš līdz “Dieva nāvei” (sekularizētam morālajam pagrimumam) un tālāk līdz “Cilvēka nāvei” (intelektuālajam pagrimumam). Šodien saruna par Postcilvēku un viņa postkultūru kļūst ikdienišķa nodarbība ne tikai zinātnē, bet arī publicistikā. Postcilvēku debīlās sejas pārklāj ielas, dominē mediju video un fotoilustrācijās. Riebīga sajūta- tā vien liekas, ka tu atrodies trako mājā vai skaties filmu ar idiotu masu skatiem. Rīgā tagad idiotu masu skatiem var nolīgt katru otro un pie tam šos idiotus nevajag grimēt un speciāli pārģērbt. Idiotu masu skatu režisoram un operatoram ir pieejams gatavs tēlu materiāls – “kā no dzīves”. Ja agrāk vajadzēja imitēt “kā no dzīves”, tad tagad tāds uzdevums vairs nav jāveic – idiotu masas ir mūsu šodienas reālitāte/dzīve. Postcilvēki ir spējīgi ņirgāties par visu cilvēcisko. Arī Dievu. Diemžēl cilvēki nevar zināt, par ko postcilvēki neņirgājās. Cilvēkiem nav pieejams postcilvēku prāts, ja tāds viņiem vispār eksistē cilvēku izpratnē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: