Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

19.07.2020. 20:30

Paldies par interesanto, pārdomas raisošo rakstu!

Atbildēt

ROFLMAO

15.07.2020. 16:59

Debilisms. Ej purvā ar savu sūdieviņu.

Atbildēt

Andrievs

14.07.2020. 14:18

Palasīju komentārus.

Visi, kam raksts paticies, tādi mierīgi.
Kuros nepatika - kā no būdas riet izskrējuši.

Interesanti - sagadīšanās, vei raksturojoša tendence?

Atbildēt

cits par dievu

14.07.2020. 12:43

cits par mantu...sazagtu

Atbildēt

kad savāra mēslus

14.07.2020. 04:40

tad metas pie dieva

Atbildēt

mantu ņemsi līdzi

14.07.2020. 04:39

»

to nu,takš

A, kas ta jādara tiem, kas grib būt ar Dievu


uz paradīzi??????????????šaubos, ka muļķus dievam vajag, paradīzē jau sen internets

Atbildēt

to nu,takš

13.07.2020. 12:37

»

nu,takš

putins arī reliģiozs, kad čekai vairs nav kur , tad arī reliģija noder...


A, kas ta jādara tiem, kas grib būt ar Dievu?
Visa manta un nauda jāatdod tev? Un ko pēc tam?

Atbildēt

nu,takš

13.07.2020. 09:46

putins arī reliģiozs, kad čekai vairs nav kur , tad arī reliģija noder
tas nu tas jūs 'dievs', ar kuru jums nekā kopēja
-----------------------------------------------------
Ir cilvēki, kam dievs sirdī,tie savu spēj atdot otram, kā jau zoroastriešiem-cita tipa 'reliģija', un paldies dievam, jums tur klāt netikt
---------------------
kauns par tādiem rakstiem, kas grib būt ar dievu, tas neraksta, tas dara

Atbildēt

Stulbums

12.07.2020. 22:28

»

Pomeranču Vainadziņš

Paldies autoram...


Ko tu gribi skaidrot ar "Dievatziņu"? Savu stulbumu?Tev nav neviena burta vai vārda pierādījumiem, ko tu gribētu bāzt citiem parī. Labāk seksojies un dzīvo, labāk no tavas dievbijības nevienam nepaliks.

Vai tad tu žīds, ka slavē viņu pasakas?

Atbildēt

babis

12.07.2020. 22:18


Vai ir bijuši laiki,kad dievs nav atmaksājies?

Atbildēt

tv36

12.07.2020. 18:07

»

Sievietes tikai

ar savu “.ežu” dalàs, loh! Un krievi no ono


Freidam, acīmredzot, bija taisnība.

Atbildēt

Nils usakovs

12.07.2020. 17:36

Kads dievs... PLANPRATINI,

Atbildēt

Jānis Miezītis Jampampiņš

12.07.2020. 17:33

»

tv36

Paldies par rakstu...


Lūdzu!

Atbildēt

Sievietes tikai

12.07.2020. 17:30

»

tv36

Paldies par rakstu...


ar savu “.ežu” dalàs, loh! Un krievi no ono!

Atbildēt

tv36

12.07.2020. 12:37

Paldies par rakstu!

Ja dažādu iemeslu dēļ rodas automātiski negatīva reakcija, redzot vārdu "Dievs", var palasīt par tādu koncepciju kā "Augstākais es". Katram cilvēkam esot. Latviski neko jēdzīgu neatradu, tāpēc padalos ar, manuprāt, sakarīgu rakstu angļu valodā.

https://blog.mindvalley.com/higher-self/

Atbildēt

NON

12.07.2020. 12:05

»

Ex-seržants

Labs raksts.Greiza vērtību skala, izrađīšanās kāre un slimīga vēlme sevi apliecināt citu acīs- īpašības , kas raksturīgas postpadomju sabiedrībām. Šeit nāk prātā sena gudrība- nesalīdzini sevi ar citiem


nav saistības ar laikmetu un ideoloģiju, jo tā ir jebkura neiegrožota ego izpausme - apliecināties,sacensties, izcelties, salīdzināties un cīnīties. Ja ego netiek kontrolēts un apzināti pakļauts, tas izveidojas patoloģiski briesmīgs un pamatā ir visu veidu nesaskaņām. Bija laiks, kad ego ierobežoja ar audzināšanu, tagad to uzskata par lieku esam. Tā arī dzīvojam.

Atbildēt

Jā, bet

12.07.2020. 11:47

»

Gudro stratēģija un taktika

Uzskaitījums, arī dominantes, nozīmē noderīgs tikai diviem. Autoram - kā spogulis, kurā lūkotiies, un nomierināties, nedomājot ne par ko citu...


Izskatās, ka neesi rakstu līdz galam izlasījis. Pārlasi vēl pēdējo raksta rindkopu. Neliekas, ka autora mērķis būtu ar kādu mērīties ar krāniņiem.

Atbildēt

Jā, bet

12.07.2020. 11:44

»

eks-tālaika-persona

Izklausās pēc atziņu apkopojuma....bet nav skaidrs kam šis prātojumu bidrtektīvais sublimētais sofisma antagonistisko uzskatu krājums ir noderīgs


Cik tu gudrs un kādus jocīgus vārdus esi iemācījies! Varbūt pārtulkosi latviešu valodā mums, maszinošajiem zemes tārpiem, kas ir “bidrtektīvais, sublimētais sofisms” un kāpēc šis raksts pēc tavām domām ir “antagonistisko uzskatu krājums”. Kas šeit ir “antagonistisks”? Citādi rodas iespaids, ka tu pats nesaproti, ko te esi samuldējis.

Atbildēt

Gudro stratēģija un taktika

12.07.2020. 11:38

»

eks-tālaika-persona

Izklausās pēc atziņu apkopojuma....bet nav skaidrs kam šis prātojumu bidrtektīvais sublimētais sofisma antagonistisko uzskatu krājums ir noderīgs


Uzskaitījums, arī dominantes, nozīmē noderīgs tikai diviem. Autoram - kā spogulis, kurā lūkotiies, un nomierināties, nedomājot ne par ko citu.

Un autoram - publicistam - arī pārlasot un priecājoties pašam par savām atziņām un pārspējot, mēģinot pārspēt, citus savā “gudrībā”.

Atbildēt

eks-tālaika-persona

12.07.2020. 11:18

Izklausās pēc atziņu apkopojuma....bet nav skaidrs kam šis prātojumu bidrtektīvais sublimētais sofisma antagonistisko uzskatu krājums ir noderīgs!

Atbildēt

Gudro stratēģija un taktika

12.07.2020. 11:02

Autors uzskaitījis visu, ko saprot par pasaules iekārtu.

Pozitīvi ir tas, kas muļķību tajā uzskaitījumā maz. Kas attiecas uz cilvēka gara pasauli - pareizi atzīts, ka dažreiz notiek prātam neaptverami nozīmīgi notikumi, to cēloniskā secība laikā, pozitīvā nozīmē, kas ar loģiku nav izskaidrojams.

Diemžēl dabā iekārtots tā, ka cilvēki nav vienādi. Vislielāko nevienādību ar aci neredz. Tās ir galvas smadzenes. Jebkuri divi cilvēki vienu un to pašu parādību vai lietu interpretē pilnīgi dažādi. Milzīgi enerģijas resursi tiek lieki patērēti, lai tikai vienotos par kopīgo redzējumu. Tas ir dominantes ceļš, Sun Dzi Karamākslas deviņu zemju principu likumu jautājums. Kā tas izpaužas?

Šodien, abstrahējoties no C19, cīņā par dominanti pata stāvoklī ir trīs impērijas - ASV, KF, ĶTR.

Gudrākais vienmēr izmantos muļķi. Neizbēgami. Miera nav un nebūs. Visiem, pilnīgi visiem, lai izdzīvotu, nozīmīgākais ir dominantes jautājums, kurš atkarīgs no katra galvas smadzeņu uzbūves.

Atbildēt

?

12.07.2020. 09:33

Izlasīju līdz vietai, ka labāk ar domām apmainīties rakstiski. PILNĪGI GARĀM. Autors pat nesaprot kāpēc internetā salikti visi šitie smaidiņi Lai daļēji vismaz nodotu emocijas, kas no burtiem nav redzamas, bet runājot aci pret aci ir.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.07.2020. 07:25

Paldies autoram!
Mēģinājumi izskaidrot Dievatziņu nekad nav vienkārši. Lielai daļai cilvēku ir gatavi priekšstati par to, kas tas ir (un lielākoties nekas labs - "paldies" baznīcas dogmām par to, kaut Dievadziņai ar baznīcu īsti nav nekāda sakara) - viņiem šķiet, ka vairāk nav vērts/nav laika šajos jautājumos iedziļināties.

Manuprāt, pats svarīgākais ir PIEREDZĒT to, ka bez cilvēka rumpka ir vēl kaut kas vairāk. Kad tas notiek, materiālais pasaules uzskats izčākst kā vecs pūpēdis. Jo vairāk cilvēku to pieredzēs, jo labāka kļūs Pasaule

Atbildēt

lauķis

12.07.2020. 05:18

Jā,diemžēl dzīvojam katrs ar savu patiesību,bet taisnība viena.
Dievs ir viens,bet katram savs,mēs paši esam dievi,bet negribam tādi būt.Esam aizmirsuši savu senču kultūru,esam pievērsušies jūdu dievam,partijām,sektām,esam aizmirsuši ka cilvēks dzīvo uz Zemes,nevis valstī.Aizmirst senču vērtības un taisnību mums māca jau no bērnu dārza,tālāk skola,konkurence,karjera,finālā totāla degradācija.
Mušas un kotletes uz viena šķīvja,tāds nu ir tas raksts,bet tas ir tikai manuprāt,katram savs ceļš ejams.

Atbildēt

Cilvēku radīti pieraksti

12.07.2020. 03:57

Visi šie ir cilvēku radīti pieraksti, kas radušies atziņu brīdī par apkārtējo pasauli, par sevi un līdzcilvēkiem.

Atbildēt

Otrais

11.07.2020. 22:39

Visums ir bezgalīgs, tam nav ne sākuma ne gala, proti, tam nav noilguma un tam nav laika jēdziena, cik tas sens.

Tātad, izdoma par Dievu ir vairāk kā "opijs tautai" - Kārlis Markss.

Tu esi apjucis ar savu rakstu, tu esi ar psihisku novirzi. Visumā ir bezgalīgi daudz planētas, kur eksistē dzīvība, zinātne un tādi agregāti un kosmosa aparāti, ko tu sapnī nevari nosapņot, kuri radušies.

Tuvāk zemei - Zeme radās miljardu gadu laikā, atdziestot tai no karstas bumbas. Uz zemi atlidoja "zinātnieki", būtnes, ar milzīgām radīšanas spējām, radīja visu dzīvo dabu un cilvķēs viņus - radītājus iznīcināja, viņi - radītāji nespēja atgriezties "mājās" un cilvēks viņus iznīcināja, apēda, nogalināja, sita krustā - nosacīti.
Un cilvēkam pamats domāt, ka ir Dievs, bet noziedznieki viņu sita krustā. Variantu izdomai nav - tā tas bija, pirms mljardiem gadu. Un kā tas var būt - radīja saprāta būtni - cilvēku, padzīvo, pamīlē, sadraudzēas, sakrāj miljonus ... un jāiet projām - to nevar paciest, ar to neviens vēl nav samierinājies, bet variantu nav - miljons viļņu pazūd smiltīs, lai miljards citiem dzīvot ļautu - tā kaut kas. Cilvēks pazūd un viss sākas no jauna. Cilvēks ir tas pats dzīvnieks, ar savu prātu un bezprātu, nepilnīgs radījums.

Ar Dievu labāk aziet no dzīves, paņemot līdzi cerību, ka atgriezīšos, tas ir tgikai uz laiku, atdzimšanas "saķums".

Jā, ar laiku atklās tehnoloģiju, kā radīt dzīvības, kas ir tik vienkārši, ka nemaz nevar iedomāties. Tās spējas atklās kāda nejaušība", kāda nejauša izdoma un tad ies vaļā - būs cita dzīvību dimensija.

TREŠAIS. Nāks laiks, ka visi mirušie augšamcelsies - virtuāli, tos varēs radīt no jauna, pārradīt utt.

Bet nav brīnums, ka pie mums ierodas jauni radītāji un pārkārto mūsu dzīvi,tādēļ jāizdienējas, jāizlūdzas piedošana, jāklanās elkiem un priekšniekiem, varbūt pažēlos, tāpat kā mūsu vīrieši - audzē bārdu, pāriet islāmticībā, cerot, ka islāms viņus saudzēs, nenogriezīs galvu, kā kristiešus nesodīs ... savējie ... tātad, jādzīvo ar Dievu"?!

Tā turpini, murgus citēt nav iespējams, jo tu nezini, kas radīja Dievu un visumu, kā tas notika, jo tev šaura piere ...

Atbildēt

Dumjš, kas dumjš

11.07.2020. 22:09

Tas ir pirmais.
Tu "gudrāks" par filozofu vai psihiatru prātulām, par viņu murgojumiem, tāpat kā baznīkungs sprediķos - lasa žīdu peršas un stāsta mums dumjības.

Noziegums Dieva mācību mācīt bērniem. Viņi nav pasmēlu\šies patiesību mācības, neprot praktiski vērtēt un viņam ieborē: Dievs visu zina, Dievs visu redz un Dievs visus par grēkiem sodīs elles ugunīs. Un ar tādu izbīli pilnīgi paralizēts bērna prāts - bērni taisa blēņas un nedarbus un dzirdot ā'du mācību ir pārbijušies, ko viņi ir "nodarījuši", kas vņus sagaida elles ugunis. Vājprāts - bērns pateis\īt par psihiski slimu..

Atbildēt

Ex-seržants

11.07.2020. 22:02

Labs raksts.Greiza vērtību skala, izrađīšanās kāre un slimīga vēlme sevi apliecināt citu acīs- īpašības , kas raksturīgas postpadomju sabiedrībām. Šeit nāk prātā sena gudrība- nesalīdzini sevi ar citiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: