Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut gan nu arī Augstākā tiesa noraidījusi bijušā Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa Aināra Dimanta kasācijas sūdzību par viņa atcelšanu no NEPLP padomes locekļa amata, šī bijusī amatpersona, kas cita starpā tika pieķerta arī apjomīgā valsts līdzekļu izmantošanā sava komforta nodrošināšanai, publiski turpina apgalvot, ka valsts naudu esot tikai tērējusi un vispār pārmetumus pirms diviem gadiem izpelnījusies tikai par to, ka „izdevās saglābt Latvijas TV un Latvijas Radio naudu, pārceļot to uz nākamo gadu”.

Regulāri braucieni no mājām uz valsts darbu, no valsts darba uz papildienākumu gūšanas vietu, lasot lekcijas augstskolā, tad vēl braucieni uz visdažādākajiem saviesīgajiem un citiem pasākumiem, no mājām uz lidostu, no lidostas uz mājām, vēlme nekādā gadījumā ne ar savām kājām mērot attālumu no Vecrīgas līdz Kultūras ministrijas ēkai K. Valdemāra ielas sākumā un ne pat līdz Ministru kabineta ēkai - un tas viss ar taksometru uz nodokļu maksātāju rēķina.

Šādi bija no valsts līdzekļiem Dimantam apmaksātie tēriņi laikā, kad viņš ieņēma augsto amatu. Taču pēc tam, kad Valsts kontrole bija konstatējusi, ka NEPLP nav efektīvi rīkojusies ar finanšu līdzekļiem 1,84 miljonu eiro apmērā, Saeima 2015. gada 8. jūlijā nolēma atbrīvot Dimantu no ieņemamā amata. Pēc tam sekoja ilga tiesāšanās, kas nu beigusies ar nepārsūdzamu lēmumu – Dimants no amata ir ticis atbrīvots likumīgi un pamatoti.

Taču, tā kā pats Dimants turpina publiski apgalvot, ka valsts līdzekļus esot nevis šķērdējis, bet tieši otrādi – ietaupījis, Pietiek šodien publicē bijušajai amatpersonai apmaksātos taksometru rēķinus, kuri rāda skaidru un nepārprotamu „ietaupīšanas” ainu.

Savukārt Dimants šos rēķinus, kuri rāda, ka viņš par valsts naudu ar taksometru braukājis pat no mājām Ģertrūdes ielā uz lekciju lasīšanu Graudu ielā un uz TV3 jubilejas svinībām, otrdien komentēja ar vārdiem "neaizmirstiet beidzot pieminēt, ka "vizināšanās" samazināja nodokļu maksātāju izdevumus par 74%" un ka "Dimants pārāk ciets, tur tādi lapsas zobi aplaužas".

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0