Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

psrs laikos

17.06.2020. 16:44

»

duras liek ražot papīrus

psrs


papīri tika ražoti mazāk, lai gan kantoru datoru un elektronisko dokumentu nebija vispār.

Atbildēt

Zinošais

17.06.2020. 12:20

Šī jau nav vienīgā joma kur notiek "vētraina darbības imitācija" !
Pirmās problēmas ar banku uzraudzību parādījās deviņdesmito gadu vidū un šo vairāk kā 25 gadu laikā, kad ir uzaugusi jauna paaudze, ir mainījies daudz kas, tikai ne pamatproblēma - spēja konstatēt problēmas tūlīt pēc to rašanās, nevis tad kad jau jāaptur bankas darbība !

Atbildēt

Metode ir izcila,

17.06.2020. 11:36

»

Žulis

Nu kā tā pasaule līdz šim varēja izdzīvot bez ilgtspējas indeksa noteikšanas?! Interesanti, kas finansē to "Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu"? Neticās kas tas viss tiek uzturēts par biedrības biedru naudām


jo tiešām vērsta uz kvalitātes prasību paaugstināšanu. Tieši kvalitāte ir ilgtspējīga biznesa pamatā.

Kas to finansē, ir cits jautājums. Tomēr minētais institūts var būt veidots finansu un ekonomikas izlūkošanas nolūkos, identificējot kompānijas un tās sagrautu to pašu “labāko mērķu” vārdā:

1. deindustrializācija,
2. iedzīvotāju slaita samazināšana,
3. valsts suverenitātes mazināšana ar sabiedrības nabadzību un ārējā parāda nastu.

Es nepiedalītos un neatklātu komercinformāciju, jo viss, ko tā metode pieprasa, ir saistīts ar komercnoslēpumu.

Atbildēt

Piedāvātā metode ir izcila

17.06.2020. 07:12

»

Leo

Šodien ir vairāk nekā 200 dažādas nekam nederīgas metodes, kā noteikt ilgstpēju, balstoties uz dzīves cikla teoriju, t.i. derīgas tikai politikāņiem un runātājiem. Šodien pasaulē ir tikai pāris metodes, kā noteikt ilgstpēju, kas derīgas investoriem un inženieriem, un pieļauj interaktīvu pašnovērtējuma...


jo atbilst visiem visaptverošas kvalitātes vadības principiem un kritērijiem. Parasti nezinošie jauc “vadības kvalitāti” ar “kvalitātes vadību”. Lai pilnībā izprastu visaptverošas kvalitātes vadības principus un kritērijus, ir jābūt vismaz maģistra grādam. Jūs grābstāties “pa miglu” savos secinājumos.

Atbildēt

indekss

17.06.2020. 06:00

Tas ilgtspējas indekss ir vienā gumijas zābakā.....

Atbildēt

duras liek ražot papīrus

17.06.2020. 05:53

psrs

Atbildēt

darba birža

17.06.2020. 01:14

Bet kā gan savādāk- tie ir absolūtie griesti, līdz kuriem spēj pacelties paši vērtētāji... no SZF produkcija un RSU atbirēji Labak, lai te kaut ko imitē, nevis papildina tradicionālaš bezdarbnieku rindas Šādas indeksēšanas aktivitātes taču vienmēr ir bijušas tikai sociālā palīdzība bezcerīgām būtnēm... ne jau tikai pie mums vien

Atbildēt

Leo

16.06.2020. 22:45

Šodien ir vairāk nekā 200 dažādas nekam nederīgas metodes, kā noteikt ilgstpēju, balstoties uz dzīves cikla teoriju, t.i. derīgas tikai politikāņiem un runātājiem. Šodien pasaulē ir tikai pāris metodes, kā noteikt ilgstpēju, kas derīgas investoriem un inženieriem, un pieļauj interaktīvu pašnovērtējuma modelēšanu. Bet...piedāvātā metode noteikti nav viena no tām:)

Atbildēt

Žulis

16.06.2020. 22:07

Nu kā tā pasaule līdz šim varēja izdzīvot bez ilgtspējas indeksa noteikšanas?! Interesanti, kas finansē to "Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu"? Neticās kas tas viss tiek uzturēts par biedrības biedru naudām.

Atbildēt

ilgtspējīgas

16.06.2020. 21:43

tukšas pupu mizas.

Atbildēt

Vietējās kopienas ilgtspējīgie afēristi:

16.06.2020. 21:40

Biedrība „Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR) tika dibināta 2011. gada sākumā ar mērķi stiprināt valsts un vietējās kopienas ilgtspējīgu attīstību, izglītojot sabiedrību un paaugstinot izpratni par atbildīgu un tālredzīgu rīcību un sekmējot pilsoniskās sabiedrības attīstību.

Atbildēt

Nekā dīvaina, et mūsdienīgi un gudri

16.06.2020. 21:05

Jo minētais indekss balstīts visaptveroša biznesa kvalitātes vadībā.

Atbildēt

Ojārs

16.06.2020. 20:16

Ir nopublicēti rezultāti. Ilgtspējas indeksa augstākajai jeb PLATĪNA kategorijai šogad kvalificējās 19 uzņēmumi.
To skaitā - “LDz Cargo”, “Augstsprieguma tīkls”, “Baltic International Bank”, “Latvijas dzelzceļš”, “Sadales tīkls”, Starptautiskā lidosta “Rīga”, “Swedbank”... Ar pašnovērtējumu tām, kā izskatās, viss ir o.k.!
Par pēdējo šajā sarakstā minēto runājot, tā jau gandrīz gadu meklē veidu kā izdevīgāk pievienoties "SEB" bankai, jo "Swedbank" reputācija ir cietusi tik ļoti, ka tās darbība pašreizējā nemainītā veidā tiek uzskatīta par neiespējamu un nelietderīgu. Tāda tā ilgtspēja...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

16.06.2020. 20:04

Nu riktīgs Tinderis tas ilgtspējas indekss izrādās!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: