Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

26.09.2018. 17:58

(flag:lv)Sociologi-L.Muzikantes Raksts no 25.09.18.g. par judo Levitu, kurš jau gadiem sauc latviešu Latvijas valsti par ""savu valsti""...!? Vai nu tā ir debilitātes vai šizofrēnijas pazīme vai vēl kas !?(xmas)

Atbildēt

Yes,baigi paarsmejos

18.09.2018. 20:19

»

Jes

Apriks - tekulis, latviski mauka


es samejos pa istam,par to tekuli tavu. Vienigi tev piemirsas paradnieks,jo binsh tomer ir "stingraaks" tekulis,kas apstaigaa taas,kuras guljas pashas apakshaa zem vinja "aparaata".

Atbildēt

oi!

18.09.2018. 20:15

»

Ješka

Latviešu cūki villojas, kurš ir vislielākais cūka! Kādi riebīgi tārpi ir tie cūki


traapiji desmitnieka:latvieshu cuuki villojas-labak neizdomaasi! Cilveki ir dzivojushi psrs okupacijas rezhimaa visu savu dziiviti,vinji jau citu neko nezina un nemaak,kaa okupantu manieres un domaashanu. kads tur briinums,ka pabriks skrada turp shurp,vinjam tadi gjeeni. Jauajums,vai vinsh zina,kapec vinsh to dara?

Atbildēt

zirneklis

30.08.2018. 08:55

Vakar noskatījos pirms vēlēšanu raidījumu ar Attīstība par un šo bijuso laupītāju runās saklausīju-kārtējo viņu blepošanu,nācu pie slēdziena,tukša runa-tukša partija-tukša muca tālu skan!Pensionāri šī partija lika maksāt, par ne par ko,OIK- kasē,un no kuras radās miljonāri,un jameklē pārtika miskastēs,tāpēc balsosim par dosiem jauniem politikiem.KPVLV.

Atbildēt

as

30.08.2018. 08:10

pabriks,tā ir diagnoze.

Atbildēt

Ja gribi kaut ko saprast,

28.08.2018. 13:54

»

Andrievs

Paldies, ka pašu pirmo vārdu Jūs uzrakstījāt "cionistu


tad izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, A. Grūtupa Observators. Visas šīs grāmatas ir dokumentālas un pierāda, ka ASV bija tā, kas izzaga un finansēja PSRS. Komunistu augstākā nomenklatūra sadarbojās ar židmasonu cionistisko B' nai B' rith. Noskaidrosit, kāpēc sagruva PSRS un kā cionisti joprojām pārvalda Vāciju, Austriju, Ķīnu, Ziemeļkoreju, ASV, Franciju, Krieviju, Zviedriju utt. Tad arī saskatīsit tss redzamās konsekvences augstākajā Latvijas politikas veidošanā un mērķos - tautas verdzībā, genocīdā, oligarhijā utt.Oikos, parexos, valsts parādos.

Atbildēt

Andra

27.08.2018. 12:36

Nu,ko jūs puiši tik dusmīgi rejat uz Pabriku?Viņam taču gribas lidot un spīdēt!Arī jāēd kaut kas!Ja būs cerība palidot,viņš nomainīs vēl pāris partijas.Cieti!Viņa lielākais trūkums-pārāk kaislīga sevis mīlēšana,bet kā zināms-mīlestība ir akla.

Atbildēt

TYT

26.08.2018. 22:22

»

Skaidra

Man ir pavisam vienkāršs jautājums par "lasītāja" pretpabrika argumentu. Labi, var saukāt Pabriku par politisko prostitūtu un Brigmani par pūkainu jēriņu, jo viņš pabijis tikai 2 partijās Komunistiskajā (augsta līmeņa funkcionārs) un ZZS. Domāju, ka vismaz 50% no deputātu kandidātiem ir nomainījuši ...


Jums atliek vien aplūkot sausu statistiku - Latvijas toreizējie tēriņi aizsardzības bija ap 1%, kas nozīmēja, ka uzbrukuma gadījumā Latvija būtu ieņemta pāris stundu laikā. To atzina daudzi eksperti, tai skaitā NATO valstu. Jebkurš puslīdz godīgs zemessargs jums atzīst, ka 2014. gadā zemessardzes apgādes līmenis bija zem katras kritikas. Latvija toreiz nebija aizsargāties spējīga, pat NATO vienības nespētu laikā ierasties. Patiesībā aizsardzības jomā valdīja haoss. Un tas ir fakts. Viens no centrālajiem atbildīgajiem par to bija toreizējais aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Atbildēt

Vnk

26.08.2018. 20:57

»

piedodiet,

bet vai Jūs sapratāt, ko savā komentārā vēlējos pateikt? Par Segliņu un viņa "autoritāti" šaubos. Bet Jūs man vēl "autoritatīvāku" [skaļi smiekli] politiķi piedāvājat - ak, Kungs - Andri Bērziņu, nožēlojamāko no prezidentiem, kurš Latvijai bijis. Vējoni tad var attaisnot ar slimību, bet Bērziņa gara...


Runa ir par mērķtiecīgu raušanos pa varas kāpnēm, nevis par autoriātēm. Par ilgstošu atrašanos vadošos amatos un apšaubāmiem rezultātiem. Par naudas kāri, nevis par vēlmi kaut ko uzlabot mūsu valstī.

Mums laikam grūti viens otru saprast.

Atbildēt

Ješka

26.08.2018. 18:47

Latviešu cūki villojas, kurš ir vislielākais cūka! Kādi riebīgi tārpi ir tie cūki.

Atbildēt

Skaidra

26.08.2018. 15:43

Man ir pavisam vienkāršs jautājums par "lasītāja" pretpabrika argumentu. Labi, var saukāt Pabriku par politisko prostitūtu un Brigmani par pūkainu jēriņu, jo viņš pabijis tikai 2 partijās Komunistiskajā (augsta līmeņa funkcionārs) un ZZS. Domāju, ka vismaz 50% no deputātu kandidātiem ir nomainījuši 1-2-3 partijas.
Bet kas tās par "prāta spēlēm", apgalvot, ka 2014. gadā Krimas okupēšanas laikā Latvijas armija bija novājināta? Kas to apliecina? Vai Latvijai kāds uzbruka? Vai Latvija nespēja kaut ko nosargāt?

Atbildēt

piedodiet,

26.08.2018. 15:20

»

Vnk

Īpaši Jums sameklēju citus avotus...


bet vai Jūs sapratāt, ko savā komentārā vēlējos pateikt? Par Segliņu un viņa "autoritāti" šaubos. Bet Jūs man vēl "autoritatīvāku" [skaļi smiekli] politiķi piedāvājat - ak, Kungs - Andri Bērziņu, nožēlojamāko no prezidentiem, kurš Latvijai bijis. Vējoni tad var attaisnot ar slimību, bet Bērziņa gara vājumu - ar ko?

Atbildēt

Jes

26.08.2018. 13:24

Apriks - tekulis, latviski mauka...

Atbildēt

!

26.08.2018. 13:19

Latvju tautas deģenerāts Pabriks, gatavs būt visām varām par kājslauķi, ka tik maksā!

Atbildēt

Uldis

26.08.2018. 11:57

Pabriks nav nekāda staigule, bet apzinīgs pārbaudīts izpildītājs, kuru čeka vienmēr var nosūtīt uz vissmagākiem iecirkņiem. Galu galā to tāpat, kā Vj. Dombrovski, Matīsu un Roni, kanalizācija aiznesīs pie Saskaņas.

Atbildēt

andris

26.08.2018. 11:00

reala politiska mauka n1

Atbildēt

Pabriks ir profesionāls tirsējs

26.08.2018. 10:40

»

jautrais

... nevajag apvainot staigules, Pabriks ir vienkāršs spalis, kas ielīdīs vienalga kurā kloākā, lai tik pašam būtu silti...es tā domāju


un vienmēr smalki jūt sabiedrības noskaņojumu, un kā hameleons cilvēka ādā pieskaņo savu tiršanu savai vajadzībai labi parazitēt.

Atbildēt

jautrais

26.08.2018. 10:35

... nevajag apvainot staigules, Pabriks ir vienkāršs spalis, kas ielīdīs vienalga kurā kloākā, lai tik pašam būtu silti...es tā domāju

Atbildēt

bratka

26.08.2018. 10:32

Par bijušiem komunistiem nav par ko balsot,vini visi kopā Saskana,NA,Jauna vienotiba,Attīstība par,zzs,visi viņi ir dranķi,pensionāriem iztika jameklē miskastēs,un Muižniece ar iebaidīsānas runu,iebaida ar kremļa nakšanu pie varas,NA-ir tik zemiski sevi nostādījuši,ka man kā esošam pensionāram ir kauns par mūsu iebaidīšanu,ar kremli.Viņa iedomājas ka mēs esam veci un muļķi.Mēs Tevi protams atcerēsim,6.oktobri,novēlēsim par KPVLv.

Atbildēt

PSKP un LKP

26.08.2018. 10:25

nomainījušas citas partijas ar to pašu cionistu- komunistu- čekistu politiku, tikai citādā izpildījumā. Tautu baro ar pretrunīgiem viedokļiem, lai tā, it kā piedaloties politiskajās spēlēs un lēmumos, nejustos atstumta no VARAS. Īstie VARAS lēmumi tiek pieņemti citur - židmasonu, cionistu, brīvmūrnieku saietos un B' nai B' rith Vašingtonas un Čikāgas birojos - parex, oiku, dzelzceļa elektrifikācijas n citu afēru. Vietējie muļķīši tikai realizē šos plānus. Īstā VARAS iestāde ir Eiropas komisijas birojs Latvijā ar žīdieti Inu Šteinbuku vadībā. Tieši I. Šteinbuka ir tā persona, kura noteic reālo ekonomikas politiku - pakļaut LV ar parādiem SVF/PB - to slepenajiem tautai aizdevumu līgumu nosacījumiem. Tautu turēt verdzībā, nabadzībā un parādos.

Atbildēt

to leopards

26.08.2018. 10:02

»

leopards

Vakar cekistu berni represeto kluba saietā Ikšķelē,Reirs,Na-Muižniece,Asredens uzstājās ar runu ka Jūs nebalsosiet par vecām partijām,un atkal nāksies mērīt ceļu uz sibiriju,ševišķi aktīvi uztajās Muižniece ar vecu ļaužu iebiedēšanas metodi,vēlēšanas ja mēs vecās partijas netiks pie varas,nāksies dzīvot...


No kurienes tāda pārliecība, ka KPV LV nav tāds pat čekas projekts, kā JV, JKP un Par. Mums jau pirms Kaimiņa bija "saulveži" Gorbunovs, Zīgerists, Čevers, Šlesers un Zatlers, kuri visi izrādījās valsts lielākie ienaidnieki.

Atbildēt

Vienotības pederastam

26.08.2018. 09:57

»

ha-ha

Vienotība,ZZS,NA,SC visas ir padomju okupantu nomeklatūras veidotas.Problema ir šajos čūsku midzeņos mitošos valsts noziedzniekos-bijušajos okupantpartijas,okupantjaunatnes nomeklatūrā,okupantlaiku varas struktūru un to aģentu darbībā,kuru nespējam un negribam neitralizēt un kuriem ļaujam darboties ...


Vai tūkstošo reizi jāatgādina, ka Vienotības lielākie nelieši: Rinkēvičs, Kozlovskis un Ķirsis jau atstāja savas nevainības SC gultā un kā skan teiciens: "vienu pašu reizīti un pederasts uz mūžu". Ka bankrotējušais Dombrovskis un kādreizējā LPSR VDK vīzu daļas darbiniece, Āboltiņa, ir FSBešņika Savicka apteksnes. Visu Vienotību, JKP un Par čeka šūpo uz sava sūdainā daikta pēc sirds patikas.

Atbildēt

plānprātiņam jeb nelietim

26.08.2018. 09:50

»

Atbrivotajs

Par sitiem staiguliem nedrikst balsot. vajag balsot par jaunajiem ,kuri nav korumpeti .Piemeram, par Latviesu Nacionalistiem , vai JKP. Un neklausit nopirktos "reitingus


"Latviesu NacionalistĪ" un JKP ir čekas projekti, lai kādu procenti patriotiski noskaņotu, bet pastulbu, latviešu balsu noskalotu kanalizācijā.

Atbildēt

ha-ha

26.08.2018. 09:28

»

No melu laboratorijas

Melu laboratorijas melu aparatūru laikam darbina ar Putina sprāguša ēzeļa ausīm. Melus izplata pilnīgi par visiem latviešiem, kuru partijas ir pret oligarhiem, čekistiem un komunistiem, tajā skaitā pret VIENOTĪBU vai no tās aizgājušiem kadriem, bez tam pret oligarhijas nīdējiem Jauno Liberālo partiju...


Vienotība,ZZS,NA,SC visas ir padomju okupantu nomeklatūras veidotas.Problema ir šajos čūsku midzeņos mitošos valsts noziedzniekos-bijušajos okupantpartijas,okupantjaunatnes nomeklatūrā,okupantlaiku varas struktūru un to aģentu darbībā,kuru nespējam un negribam neitralizēt un kuriem ļaujam darboties uz pilnu klapi.Arī minētais personāžs ir spilgts šā midzeņa iemitnieks,bet nopietni viņus var apkarot tikai tiesiski,bet tiesiskums atrodā šī paša čūsku midzeņa iemītnieku žņaugos.

Atbildēt

tāda vēsture

26.08.2018. 08:25

Zemessardzi atbruņoja jau 90-to gadu sākumā. Toties karavīrus ietērpa tuksneša krāsās.

Atbildēt

leopards

26.08.2018. 08:08

Vakar cekistu berni represeto kluba saietā Ikšķelē,Reirs,Na-Muižniece,Asredens uzstājās ar runu ka Jūs nebalsosiet par vecām partijām,un atkal nāksies mērīt ceļu uz sibiriju,ševišķi aktīvi uztajās Muižniece ar vecu ļaužu iebiedēšanas metodi,vēlēšanas ja mēs vecās partijas netiks pie varas,nāksies dzīvot Kremļa režimā. NA-ir no laika sākuma ir pie varas,un pensionāru līmenis ir nābadzibas līmeni,valdošām partijam zeme deg zem kājām,sevišķi NA,ZZS,Jaaunai vienotibai.Mums pensionāriem ir jabalso par tirām partijam,kur nav čekistu,par KPVLV.

Atbildēt

Fēlis

26.08.2018. 06:38

»

iz vēstures

...


Kaut kādi mums tie aizsardzības ministru izvēles kritēriji interesanti. Litrobolists nafingspešals, karatists, tagad spēkavīrs. Mums ir šķēpmetēji vai loka šāvēji ar labiem rezultātiem? Tas laikam būtu vistuvāk tēmai. Vēl atmiņā kaut kas par putnu pētījumiem, izšķiežot milzīgu naudu no aizsardzības budžeta. Par to jau vispār būtu pie sienas jāpieliek.

Atbildēt

dīvaini, bet fakts

26.08.2018. 00:31

Laikā, kad krievija uzbruka Ukrainai, Pabriks nebija aizsardzības ministrs!

Atbildēt

Vnk

25.08.2018. 21:19

»

atradis autoritāti!

Kur tad pats diženais TPists Mareks Segliņš ganās? Ja viņš kādu kritizē, tas nozīmē vienīgi, ka kritizētais ir lāga cilvēks


Īpaši Jums sameklēju citus avotus.
Man personiski pietiek cilvēku redzēt, lai justu, ka “lāga” drīzāk velk uz “laža”, lai neteiktu par 1 burtu vairāk.


Vienotības uz premjera amatu izvirzītais aizsardzības ministrs Artis Pabriks ir pārsteigts par Valsts prezidenta Andra Bērziņa argumentu trūkumu, neakceptējot viņa kandidatūru uz premjera amatu.”

https://www.aluksniesiem.lv/citos-portalos/diena-lv/pabriks-neizprot-prezidenta-noraidijumu-72300


“Partiju apvienības "Attīstībai/Par!" Ministru prezidenta amata kandidāts būs Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks, apvienības konferencē paziņoja apvienības līderis Daniels Pavļuts.”

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/attistibaipar-premjera-amata-kandidats-bus-artis-pabriks-precizets.a285365/

“Deputāts, kurš Saeimā ieņēmis nozīmīgus amatus un ir bijis gan Latvijas ārlietu ministrs (no 2004. – 2007. gadam), aizsardzības ministrs (no 2010. līdz 2014. gadam) kā arī Ministru prezidenta biedrs (2013. gadā), nenoliedzami ir apliecinājis sevi kā karjeristu, no kura labajām idejām bieži vien tikai sanācis čiks.

Un ar savu kārtējo partijas piederības maiņu un kandidēšanu premjera amatam Pabriks, šķiet, vien tikai atkal apliecina, ka joprojām ir gatavs bez minstināšanās mainīt kažoku, lai tēlotu Laimes lāci pēc pieprasījuma katram, kurš spēj par to samaksāt.”

http://www.labdien.lv/pabriks-laimes-lacis-pec-pieprasijuma/

Atbildēt

atradis autoritāti!

25.08.2018. 19:24

»

iz vēstures

...


Kur tad pats diženais TPists Mareks Segliņš ganās? Ja viņš kādu kritizē, tas nozīmē vienīgi, ka kritizētais ir lāga cilvēks.

Atbildēt

Pa riks bija starp SAB un DP

25.08.2018. 18:49

cionistu organizētājiem, kas organizēja masu nekārtības 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā, kad organizētāji sakūdīja pūli, noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja pa Jēkaba ielu garām Saeimas ēkai. DP provokatori sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos.

Cilbēks, kurš atzina tiesai, ka protestējis pret VARAS patvaļu bija tikai viens - A. A. Bērziņš, kuru VARA un LTV mēģina nomelnot visiem spēkiem - safabricēja lietu ar Probācijas dienesta starpniecību, VP Vējonis izteicis Probācijas dienesta vadītājam atzinību. Tautas protestu simbolu A.A. Bērziņu ieslodzījumā spīdzina, liedzot medicīnisko aprūpi par viņa vecāku līdzekļiem. Par maz būtu politisko prostitūtu, cionistu A. Pabriku nosist.

Atbildēt

No melu laboratorijas

25.08.2018. 18:03

Melu laboratorijas melu aparatūru laikam darbina ar Putina sprāguša ēzeļa ausīm. Melus izplata pilnīgi par visiem latviešiem, kuru partijas ir pret oligarhiem, čekistiem un komunistiem, tajā skaitā pret VIENOTĪBU vai no tās aizgājušiem kadriem, bez tam pret oligarhijas nīdējiem Jauno Liberālo partiju vai BORDĀNA partiju. Šīs divas partijas - VIENOTĪBA un JKP ir visnīstākie, jo viņu izredzes nomainīt komunistus ZZS + SaSkaņa) un čekistus (Maksātnespējas administratoru kastu vai NA) ir ļoti lielas. Bailes māc, ka varu vara var tikt nomainīta skaidrāku spēku rokās.

Atbildēt

iz vēstures

25.08.2018. 17:56


«Pabriks rīkojās ar visu savu melno karatē jostu kā gļēvulis un nelietis,» Sacīja Segliņš. Šādus vārdus viņš Pabrikam veltīja, jo viņš laikā, kamēr Vecrīgā notika nekārtības, atrada laiku, lai dotos uz televīziju un kritizētu policijas darbu.

«Gļēvulis un nelietis un krūmos mucējs - Pabriks,» ministrs raksturoja kādreizējo partijas biedru.


https://apollo.tvnet.lv/5397239/seglins-pabriks-ir-nelietis-un-krumos-mucejs


Atbildēt

starp citu

25.08.2018. 17:37

.. esiet vienkārši nopirkts.
pareizi: esat

Atbildēt

Abrene

25.08.2018. 17:34

Es visu atceros, Pabrik!

Atbildēt

stalins

25.08.2018. 17:08

Izradas Pabriks ir istens Shtirlics,kam izdevies saboteet NATO aizsardziibu taadaa meeraa,ka ...
Latvieshi VAR!

Atbildēt

Atbrivotajs

25.08.2018. 15:35

Par sitiem staiguliem nedrikst balsot. vajag balsot par jaunajiem ,kuri nav korumpeti .Piemeram, par Latviesu Nacionalistiem , vai JKP. Un neklausit nopirktos "reitingus".

Atbildēt

!

25.08.2018. 14:56

Pabriks, politisks līķis, kas izplata nelabu smaku!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: