Menu
Pilnā versija
Foto

Divi gadījumi

Dina Gailīte, Jurista Vārds · 01.04.2021. · Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

04.04.2021. 09:05

»

fakts

Levits to diplomu pat nav nopircis,tas ir to diplomu nozadzis


Kārtīgiem žīdiem dzimšanas apliecība ir diploms, diemžēl Levita kungs nav ne žīds, ne kārtīgs

Atbildēt

A.L.P.

03.04.2021. 11:14

Un kas būs tālāk ??? NEKAS !!! Tādi nelieši prokurori ar Stukānu priekšgalā slaidi nospļaujas tautai tieši purnā ! Un vēl skaļi ņirdz par tiem ,kas protestē par šādu rīcību ! Tas ir DRAUSMĪGI !

Atbildēt

pēc visa, kas noticis

02.04.2021. 15:41

Ar šo cinisko attieksmi pret cilvēkiem, ģenerāprokurors skaidri parādījis savu kompetences līmeni. Izskatās, ka viņu neinteresē arī prokuratūras prestižs. Prieks, ka juristu vidū ir godprātīgi un drosmīgi ļaudis, kas domā citādāk un nebaidās to paust. Paldies Dinai Gailītei. Viņas publikācija prasa atbildēt uz daudziem neērtiem jautājumiem un ceram, ka atbildes sagaidīsim no Stukāna.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.04.2021. 13:03

Iespējams, pārbaudot Stukāna garadarbus, nāktu gaismā arī kas interesants.

Atbildēt

interesējos

02.04.2021. 09:12

»

nepaliec mājās

Kā jūs domājiet vai braucot ar divriteni var tikt pie kriminālprocesa? Latvijā var un ļoti vienkārši...


Kam tie policisti bija pazīstami, cietušajam, vai bedres, kurā viņš iebrauca, īpašniekam? Vai varbūt bija absolūtā pālī un netālu mētājās kāda bērneļa līķis aiz kura viņš bija aizķēries, kad tas vēl atradās vertikālā stāvoklī?

Atbildēt

Kas tad negrib vērtēt Cinkmaņa reputāciju?

02.04.2021. 04:42

»

Ivars

AT Senāta Administratīvo lieta departamenta 30.10.2020. spriedumus lietā Nr. A420237517, SKA-571/2020...


Tieši tādi pat - prokurori bez reputācijas.

Atbildēt

tv36

01.04.2021. 23:21

Ja bakalaura grāds ir anulēts, tad maģistra grādam nav vērtības.
Šajā valstī dominē greizie spoguļi. Arī šajā portālā. Ilūzijas par pretējo nulle. 😏

Atbildēt

Ivars

01.04.2021. 22:08

AT Senāta Administratīvo lieta departamenta 30.10.2020. spriedumus lietā Nr. A420237517, SKA-571/2020

"Disciplinārlietā noskaidroto faktu izmantošana, lai personu atlaistu no amata administratīvā procesa kārtībā.
Nevainojamas reputācijas zaudēšana kā pamats personas atbrīvošanai no prokurora amata.
1. Reputācija ir jautājums, kas var tikt vērtēts ne tikai tad, kad amatpersona tiek iecelta amatā, bet arī visā amata izpildes laikā. Amatpersonas prettiesiska rīcība, kas grauj reputāciju, ir pamats atlaist to no amata.
Proti, ne tikai prokurora amata kandidātam ir jābūt ar nevainojamu reputāciju, bet arī prokuroram visā tā amata pienākumu pildīšanas laikā. Līdz ar to, ja tiek konstatēts, ka prokurors vairs neatbilst kādai no izvirzītajām prasībām, tostarp nevainojamai reputācijai, ģenerālprokuroram šī persona ir jāatlaiž no prokurora amata.
2. Gadījumos, kad tiek skarts prokurora reputācijas jautājums, ģenerālprokuroram ir tiesības izvēlēties, vai prokurors ir atlaižams, piemērojot disciplinārsodu par Prokuroru ētikas kodeksa rupju pārkāpšanu vai apkaunojošu nodarījumu, kas nav savienojams ar prokurora amatu, vai administratīvā procesa ietvaros, konstatējot nevainojamas reputācijas trūkumu."

Atbildēt

Kāds absurds?

01.04.2021. 22:05

»

nepaliec mājās

Kā jūs domājiet vai braucot ar divriteni var tikt pie kriminālprocesa? Latvijā var un ļoti vienkārši...


Ja policija konstatēja, ka noticis CS negadījums, jāizsauc ātrie, noticis notikums- varbūt kāds braucējam uzbrucis, vai pats izraisījis CSnegadījumu. Labāk pateikt, ka stūmis velosipēdu un nokritis.

Atbildēt

nepaliec mājās

01.04.2021. 20:48

Kā jūs domājiet vai braucot ar divriteni var tikt pie kriminālprocesa? Latvijā var un ļoti vienkārši.
Mans paziņa brauca pa ietvi ar divriteni,nokrita , atsitās ar galvu pret ietvi, uz brīdi zaudēja samaņu. Brauca garām policija , ieraudzīja, izsauca ātros. Par laimi kamēr brauca ātrie pamodās. Labi , ka poliči bija pazīstami , izstāstīja ka par kritienu jāierosina krimināllieta un ieteica izmeklētājam kurš ieradīsies slimnīcā uz nopratināšanu neteikt ka nokrita braucot bet gan ka nokrita stumjot divriteni.Tā lūk. Vai tas nav apsurds?

Atbildēt

niknais

01.04.2021. 20:36

»

Kretīni turpina dejot !

Šinī miskastē, kuri kļūdaini saucam par valsti, ir iespējams viss


Latvijas PSR tieslietu sistēma rullē, bijušie padomju milicijas leitnanti nu diriģē šodienas valsts parodiju. Miskaste - tas patiesībā skan pārēk grezni..

Atbildēt

Kļūst jautri!

01.04.2021. 20:33

Piekrītu L.Lapsam un Pietiek, ja sapuvušai zivij pieliek svaigu galvu, tad arī tā ātri vien sāk pūt. Bilde esošais ģenerālprokurors ir lielisks piemērs un apstiprinājums šai tēzei. Par nožēlošanu, bet ir...

Atbildēt

Kretīni turpina dejot !

01.04.2021. 20:26

Šinī miskastē, kuri kļūdaini saucam par valsti, ir iespējams viss :(

Atbildēt

Noplucis un utains izkāpa no vilciena

01.04.2021. 19:37

»

Latvija - neizdevusies valsts

Bezkompromisa tiesiskums, biedri


Nonāksim arī līdz jums, barona kungs.

Atbildēt

Čangalis

01.04.2021. 19:07

Esmu latvietis ar kvalitātes zīmi ! ????

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

01.04.2021. 18:58

Bezkompromisa tiesiskums, biedri!

Atbildēt

Solī

01.04.2021. 18:04

Pirms gadiem divdesmit bija saskarsme ar cilvēku kurš atradās atbildīgā amatā ar viltotu diplomu. No tiesībniekiem saņēmu atbildi, aptuveni tādu - diploms ir īsts, tik ieraksts nav pareizs. Pa šiem gadiem nekas nav mainījies. Tici nu .....

Atbildēt

Liberālisma totalitārisms

01.04.2021. 17:33

Liberālisma totalitārisms ir jauns jēdziens, kas daudziem nemaz vēl viegli nav izprotams.

Katrs cilvēks ir intelektuālis. Šodien katrs ir nostādīts unikālas un radikālas izšķiršanās situācijā - vai noslēdz līgumu ar 4. maija valsts finanšu korporācijas varas kolaborantu liberālisma totalitārismu, kas izpaužas safabricējot kriminālprocesus, vajājot un represējot personas, vai noslēdz līgumu ar savu etnisko dabisko, ētisko intelektu- apvienojoties sabiedrībā cīņā pret globālās finanšu korporokrātijas liberālisma totalitārismu, kas tautu kā “dzīvnieku ganāmpulku” ved IT algoritmu kontrolētā globālā elektroniskajā koncentrācijas nometnē. Achtung! Potētie ar Veselības pasēm pa labi, nepotētie pa kreisi! Vau! Vau! Vau!

Ja E. Levits kā VP neievēro LR Satversmē noteiktās cilvēktiesības, rodas jautājums, vai mums, latvju tautai, tāds kolaborants maz ir vajadzīgs VP amatā.

Kā nekad iepriekš, šodien aktuāli ir argumentēti atmaskot liberālisma totalitārismu, kas Latvijā jau pavisam reāli transformējas no PSRS totalitārisma.

4. maija LV liberālisma totalitārisma pazīmes šodienas Latvijā:

1. LR Satversme nestrādā, jo LV nav demokrātijas, bet ir liberāldemokrātija, liberālisms globālās finanšu korporokrātijas specdienestu uzraudzībā, saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas 9 zemju principu likumiem Latvija ir “atvērtā zeme”, kurā svešzemju specdienesti ar svešu naudu realizē savas intereses,

2. LV 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības,

3. vara centralizēta ar VDD, kurā ietilpst SAB, kas CIP un Mossad pasūtījumā ar Saeimas koalīciju realizē noziedzīgus plānus pret LV tautu,

4. notiek cilvēktiesību ierobežojumi uzņēmējdarbības izvēlē, pulcēšanās aizliegumi u.c. aizliegumi, salaužot tautas nacionālo garu pretoties ,

5. piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, slepeni sagatavojot jauno 14. Saeimas (noderīgu jūdu politikai) sastāvu u.c.

6. LV VDD vajā un represē biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” biedrus, uzskatot tos par “etniskiem teroristiem”,

7. LV VDD vajā un represē politkustības “Tautas varas fronte” biedrus - LR Satversmes 2. pants - “Vara pieder tautai” nestrādā,

8. LV VDD vajā un represē “Brīvības braucienu” dalībniekus, liedzot pulcēšanās cilvēktiesības,

9. LV vara pilda Davosas ekonomikas foruma uzstādījumus pēc K. Švābes rokasgrāmatas “Covid-19 Lielais restarts” saskaņā ar Pasaules Bankas un ECB norādēm,

10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.

Atbildēt

fakts

01.04.2021. 17:22

»

diploms vai nē

Ar tādu, vai citādu diplomu, stulbums ir stulbums. Piemērs tam-Levits


Levits to diplomu pat nav nopircis,tas ir to diplomu nozadzis.

Atbildēt

diploms vai nē

01.04.2021. 16:41

Ar tādu, vai citādu diplomu, stulbums ir stulbums. Piemērs tam-Levits

Atbildēt

Bondars

01.04.2021. 16:27

Prokuratūrā arvien lielāku svaru iegūst tā saucamie "amatā augstāki prokurori", kuri paši lietas nelasa, prasa stādīt uzziņas tiem, kas reāli lietas izmeklē, rīko nevajadzīgas lietu apspriešanas, kurās melnā darba darītājam pašam jākonstatē problēmas un jārod risinājumi. "Amatā augstākie" kā pienākas pakritizēt, mudina strādāt ātrāk un vairāk, ieliek sev padarīto darbu ailītē ķeksīti un steidz ziņot par savu smago un vērtīgo darbu vēl augstākam priekšniekam.

Atbildēt

lauķis

01.04.2021. 16:10

Viss pareizi,kolonijas pārvaldnieki cilvēkus pieradina pie beztiesiskuma.

Atbildēt

par pirmo

01.04.2021. 15:59

Neprofesionāls mediju un žurnālistu darbs.
Iesaku painteresēties, cik sūdzību , par ko un kam uzrakstīja noslīkušā zēna vecāki. Varbūt tas viesīs kādas pārdomas?

Atbildēt

Tiesu eksperts

01.04.2021. 15:57

Latvijas valstī daudzi likumi tiek iepirkti no sponsoru, naudas atmazgātāju, netīrās naudas puses un likumus sataisa steigā un aplamus, kur tajos nav loģikas, konsekvences, vienotas terminoloģijas visos pantos, nav saskaņas vienam pantam ar citiem, NAV nobeiguma daļas, kas un kā kontrolēs, ja likumu nepilda - top nevis likums, bet "izstrādājums".
Labi, slikts likums, bet to saskaņo vairāku ministriju vai iestāžu amatpersonas, to juristi gatavo saskaņošanas Atzinumus un brīnies, viss "SIETS" iziets un likums iet ceļu uz Saeimu. Tur nebrīnieties, deputāti ir sliņķi, kā stūrī nomesta ziemas sniega lāpsta vasaras mēnešos - kādēļ jāstrādā, ja algu var saņemt bez piepūles, bez darba, vienīgi pasēdēt un nobalsot vienalga kā. Tāpat iestāžu PADOMES un VALDES - nauda nāk griezdamās bez darba un piepūles.

Un saprati, kas un kā to nostiprināja - NOMENKLATŪRA. Tāpat šefs uzrakstīja "rezolūciju", deva norādījumu un pat nepamirkšķinot acis - "ierosināt procesu". Un vai inspektors var nepildīt norādījumu, kas noteikts ar likumu? Te nu atradām "nelaimi" - Latvijā ir likvidēts izmeklētāju institūts. kur nebūtu pakļauts kriminālšefam, priekšniekiem, bet būtu atbildīgs pats, ko dara .

Kamēr eksistēs šī duālā situācija, kur norādījumus dod visi priekšnieki, personai, kura izmeklē lietu, nebūs tiesību lemt pašam - nekad nebūs profesionālu izmeklētāju, neaugs kvalitāte un nebūs atbildības - jo domāšanai galva ir paralizēta ar iejaukšanos krimināizmeklēšanā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: