Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurisx

14.02.2020. 19:11

Tam vieplim gan ir debils paskats.

Atbildēt

Ir logiski

13.02.2020. 21:37

Tiesāt tur, kur radies pārkāpums ( vai strīds, konflikts). Paskaidrošu: latvju pilsonis dzīvojas pa, teiksim, Angliju ( spilgtākā valsts, kas noder piemēram). Tur sēžas mašīnā un kādu iemeslu dēlj brauc pa labo pusi ( valstī ar pretēju satiksmes virzienu no mūsu izpratnes). Savāra, atvainojos, s..ūnas, aizbēg. Ierodas dzimtajā zemē, bet miera nav, kaut kas mudina lavīties turp, uz salām, kas izsludinājušas meklēšanā. Acīgi franču vai vācu dienesti aiztur un izdos britiem. Bālelinš prasās: tiesājiet Latvijā. Bet bet bet... te nu mūsu tiesneši teiks: nevaram sodīt, pie mums nav sodāms braukt pa labo pusi, mums tā ir norma. Nav vainīgs, atbrīvojam un noraudam līdzjūtības asarinu mūsu varonim. Vai tā ? Un kur taisnība ?

Atbildēt

Neitrālā

12.02.2020. 09:13

Nesapratu vienu lietu no K. Misānes intervijas- vai bērna tēvs ir arī vīrs viņai juridiski ? Respektīvi, vai bērns dzimis viņu abpusēji reģistrētā laulībā ? “Civilvīram “ taču nevar pat būt nekādu juridisku tiesību uz bērnu .

Atbildēt

profesors

11.02.2020. 20:25

prokuratūra ir rīkojusies tik cūcīgi, cik iespējams. baidos, ka Latvijas valsts un sabiedrība rezignēs un nepieprasīs atbildību par nodevību pret Latvijas pilsoņiem. tas nozīmēs, ka sabiedrība ir pelnījusi šādus kakla kungus

Atbildēt

Murmulis no Murmastienas

11.02.2020. 18:19

»

Konkrēti, kura/as amatpersona/as no

Ģenerālprokuratūras Starptautiskās sadarbības departamenta pieņēma galīgo lēmumu nepeņemt Misānes lietu izskatīšanai! Kuras amatpersonas konkrēti pieņēma galīgo lēmumu? Rakstam nav nozīmes, ja nav minētas konkrētās amatpersonas! VP, MP utt., pieskaroties šim jautājumam, nevis apsūdzot amatpersonas, ...


Toties man ar šo personu sanāca satikties tad, kad viņš bija ierindas prokurors, pie kura es biju ieradies, lai saņemtu atļauju tikties ar sev tuvu personu, kura atradās "sanatorijā" Apm.2000.gads.
Mans viedoklis - "Prokuratūrā iesūtīts pasīvais pederasts" .

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.02.2020. 13:42

Jautājus ir atrisināms kompromisa variantā. Misānes vietā izdot Kalnmeieru, lai tad arī iepazīstas ar ieslodzījuma apstākļiem uz vietas, pie reizes arī ar Āfriku... . 15 g. būs tieši tas, kas vajadzīgs, lai izprastu lietas būtību !

Atbildēt

ruah

11.02.2020. 13:09

»

švamme

1. Kāda bērna nolaupīšana, moriem vajag paskaidrot, ka tas ir banāls "custody dispute". Māte savu bērnu NEVAR nolaupīt pēc definīcijas. Tad arī jebkuru grūtnieci var vainot spermas nolaupīšanā, un likt cietumā uz 15 g...


juridiski, māte savu bērnu var nolaupīt, bet tikai tad, ja ir atņemtas aizgādības tiesības tiesas ceļā, kas nav dotais gadījums. Situācija visai dīvaina, no vienas puses - welcome - visādi salašņas un noziedznieki- tā saucamie: bēgļi, bet no otras izdot viņiem ES pilsoni,... pilnīga ES degradācija!

Atbildēt

Prokurors par samaksu

11.02.2020. 11:52

Konsultéja Guselnikovu no NORVIK.

Atbildēt

reālā vienaldzība

11.02.2020. 11:14

»

Vienaldzība

Diemžēl, jātzīst, ka Kristīnes lieta mūsu tiesībsargājošajām organizācijām ir dziļi vienaldzīga. Jā, kaut kas jau tika darīts, bet, tikai formāli, lai sabiedrību nenokaitinātu un nepieprasītu kādu demisiju. Bez tam, šī formālā attieksme ir arī ietekmējusi sabiedrisko domu- ja jau neviens par Kristīni...


Kaut kā visu laiku kamēr viņa bija apcietinājumā Dānijā nedzirdēja nevienu viņas aizstāvi. Ko viņi gaidīja?
Ja par dzīvi DĀR, tad viņai tajā reģionā bija savs bizness, tātad zin kā tur dzīvot un kāda kārtība!

Atbildēt

ja jau tad jau

11.02.2020. 11:10

»

???

Kā vispār māte var nolaupīt savu bērnu


Arī tēvs var droši vest savu Latvijā dzimušo bērnu uz Somāliju neprasot nekādu piekrišanu no mātes.

Atbildēt

skati Lapsas rakstus

11.02.2020. 11:08

»

Voxpopuli

Hehe labs variants, no šīs puses nebiju uz to apskatījies, vairāk tomēr šķita, ka pie vainas ir PSRS mantojums un/vai neapmierinātība ar dzīvi/darbu...


Tiklīdz ierēdnis ko darīs pēc loģikas, tā klāt būs Lapsa ar 150 jautājumiem par to kādos likumos tas rakstīts!

Atbildēt

pilsonis

11.02.2020. 09:20

»

Voxpopuli

Hehe labs variants, no šīs puses nebiju uz to apskatījies, vairāk tomēr šķita, ka pie vainas ir PSRS mantojums un/vai neapmierinātība ar dzīvi/darbu...


Protams, ne jau visi bija "zubrilas". Bija ar gaišām galvām. Cepuri nost viņu priekšā. Tikai tiem nebija mazvērtības komplekss un viņi vēlāk nečakarēja nevienam smadzenes un dzīves. Viņi arī piedalījās dažādos pasākumos, tusiņos, trenējās u.t.t. Tātad sabiedriski aktīvi. Tikai tādu, diemžēl, nav daudz. Tie nekad necenšas kādam kaut ko pārmest par kļūdam, bet parasti palīdz tās izlabot. Viņus arī cenšas nobīdīt tālāk no svarīgāku jautājumu lemšanas.

Atbildēt

švamme

11.02.2020. 05:53

1. Kāda bērna nolaupīšana, moriem vajag paskaidrot, ka tas ir banāls "custody dispute". Māte savu bērnu NEVAR nolaupīt pēc definīcijas. Tad arī jebkuru grūtnieci var vainot spermas nolaupīšanā, un likt cietumā uz 15 g.
2. Kā Civilizācijas Centra - Eiropas pilsoni var izdot Mumbo-Jumbo cilvēkēdāju ciltīm? Tas, ka tur baltos nogalina tikai ādas krāsas dēļ, jau dažus gadus pievērš vispasaules uzmanību. Mori piemelos pilnas ausis un papīrus, ka Kristīne viņiem nav jau rītdienas ēdienkartē.
3. Tas, kam sejas vietā tūplis, neņems labu galu. Karma is a bitch, babe !!

Atbildēt

Normunds Vīrs

11.02.2020. 02:45

Likuma priekšā visi esot vienlīdzīgi. Tā vajadzētu būt, bet diemžēl realitātē daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Un Kristīne un viņas bērns nepieder ne pie vienlīdzīgākajiem ne pie izredzētajiem. Arī pret dažādām LV bankām un baņķieriem Prokuratūrai un knābītim ir diferencēta attieksme.

Atbildēt

Mumija

10.02.2020. 22:25

Ārzemēs cietumos atrodas dauz latvijas pilsoņu. Mūsu tiesu un diplomātu sistēma nepieļauj jaukšanos citu valstu tiesvedībās. Sevišķi ja tas skar izvarošanas, ģimenes strīdus un mantiskas lietas

Atbildēt

Olid

10.02.2020. 20:02

Visa presē un TV griežas tikai vienīgi ap Misāni,ja reiz pārkāpts citas valsts likums,tad ne par velti izsludina meklēšanā vainīgo personu.Vispirms lai DĀR notiek tiesa un piespriež sodu pēc viņu likumiem,tad var Latvijas valsts pieprasit Misānes izdošanu sodu izciest savā valstī.

Atbildēt

Panks

10.02.2020. 19:02

»

televizors

Galvenie jautājumi


Tu esi tipisks padomju laika 60-to gadu, pat ne menbaltais, bet izbalējis pelēkais ar izdegušām lampām un saplīsušu palielinamo stiklu, kas 10x10 cm bildi palielinaja A4 formatā! Tekstā ir visas atbildes uz taviem pirmklasnieka jautājumiem! Cits neatbildētais ir tiešām, kā var nolaupīt pašas bērnu? Te arī eiropai būtu jāiejaucās, bet eiropas kopiena jau ir varena tikai tad kad Latvija jāpiebāž ar ES precēmm, citādi Latvija priekš eiropas ir tas pats kas Latvijas tauta tās valdībai!

Atbildēt

mhm

10.02.2020. 19:01

»

de Mariani

Jāizdod


tevi! ;)

Atbildēt

Mja

10.02.2020. 19:00

Jo ilgāk dzīvojam, jo vairāk saskaries ar absurdām lietām!
Musdienu "argumenti" ir vnk nonsenss! :(

Atbildēt

Vienaldzība

10.02.2020. 18:34

Diemžēl, jātzīst, ka Kristīnes lieta mūsu tiesībsargājošajām organizācijām ir dziļi vienaldzīga. Jā, kaut kas jau tika darīts, bet, tikai formāli, lai sabiedrību nenokaitinātu un nepieprasītu kādu demisiju. Bez tam, šī formālā attieksme ir arī ietekmējusi sabiedrisko domu- ja jau neviens par Kristīni necīnās, tātad vainīga un sods jāsaņem. Esmu bijis DĀR. Par cietumiem neiznāca painteresēties, bet, zinot, kā šinī valstī dzīvojas, varu pateikt, ka ilgāk par 3-4 mēnešiem viņai diezin vai izdosieas palikt dzīvai. Dod, Dievs, lai viņas jautājums par izdošanu mūsu valstij, pēc iespējas ātrāk atrisinātos!

Atbildēt

???

10.02.2020. 17:43

»

televizors

Galvenie jautājumi


Kā vispār māte var nolaupīt savu bērnu???!!!

Atbildēt

kāds

10.02.2020. 17:12

žurnālists varētu aizdoties uz Dāniju, nointervēt prokuratūras, tiesas pārstāvi, vai komunicēt ar DĀR atbildīgajām iestādēm, noskaidrot objektīvos apstākļus.Noteikti ir kāds cits skatu punkts, kāpēc šīs histēriskās glābšanas operācijas netiek ņemtas vērā.

Atbildēt

Voxpopuli

10.02.2020. 16:27

»

pilsonis

Misāne ir Latvijas pilsone. Kas tie par šmurguļiem, kuriem nerūp savi tautieši, bet tikai, uzsveru- tikai burts. Atbilde vienkārša- bijušie zubrilas, kas augstskolā redzējuši tikai auditoriju un savu koju istabiņu. Par to kas notiek dzīvē viņiem nav pat priekšstata. Kantora žurkas. Kurš no viņiem ir...


Hehe labs variants, no šīs puses nebiju uz to apskatījies, vairāk tomēr šķita, ka pie vainas ir PSRS mantojums un/vai neapmierinātība ar dzīvi/darbu.
Bet Jūsu teiktais man lika atminēties studiju gadus, prakses gadus un pirmos kolēģus, un tiešam- bija daudzi tādi, kas vadījās no "nedod dievs izdarīt kaut ko pēc burta,vai kādu atkāpi, vai pamēģināt ko saprast pēc loģikas".
Tikai maza piebilde, ne visi no viņiem ir/bija "zubrilas"

Atbildēt

televizors

10.02.2020. 16:01

Galvenie jautājumi
1. Par kādiem noziegumiem tā noziedzniece tiek meklēta
2. kāds vispār sakars viņai ar Latvijas Republiku un ģenerālprokuratūru
3. kāpēc tiek propogandēts, ka bērnus var vienkārši nolaupīt????, bez Tēva atļaujas?

Atbildēt

kaķa smiekli

10.02.2020. 15:57

Bet kāpēc Latvijā par attiecīgu nodarījumu ir TIK mazs soda mērs, tikai 3 mēneši ?

Atbildēt

Arilds

10.02.2020. 15:51

Par mūsu prokuroru vidējām prāta spējām es pēc personīgās pieredzes un saskarsmes neloloju nekādas ilūzijas. Bet vai tiešām varētu būt tā, ka arī citur pasaulē prokurorus izvēlas pēc slavenās Šķēles formulas - kurš lielāks kretīns?
Dānijas tiesa gatava atbrīvot Misāni, jo DĀR nav viņu savākusi noteiktajās 30 dienās. Bet dāņu prokuratūra iebilst, jo (citēju)"Dānijas prokuratūra argumentējusi savu rīcību ar to, ka DĀR ir garantējusi Misānei vietu cietuma kamerā kopā ar 18 citām ieslodzītajām, kur viņai būtu nodrošināti 4,4 kvadrātmetri personīgās telpas." (!!!???) Kas tas tāds bija? Mani par galīgi stulbu uzskata, mēģinot iesmērēt šitik stulbus argumentus? DĀR tiesa vēl nav notikusi, bet viņai 4,4 kvadrātmetri jau nodrošināti! Noteiktā laikā nesavāc, bet dāņu prokuratūra šausmīgi vēlas izdot, nu tā, ka ne izturēt. Izrādās, ka ne tikai mūsu, bet arī Dānijas prokuratūra pilna ar stulbeņiem.

Atbildēt

no vienas Skandināvijas valsts

10.02.2020. 14:21

»

Voxpopuli

Var redzēt, ka raksta autor neko nezin no jurisprudences un Kriminālprocesa likuma. Un raksts ir balstīts uz jutām nevis uz situācijas un likumu izvērtēšanas. Cik var spriest pēc publiski pieejamas informācijas, prokuratūras darbības šajā gadījumā, formāli varētu atbilst likumam. Un te arī ir tas atslēgas...


Man jau sāk gribēties teikt vienu frāzi : "Latvijas ierēdņi - tā ir diagnoze !" Mēs paši esam saskārušies ar bezemociju formālu attieksmi pat no sīkiem ierēdņiem, kārtojat dažas lietas Latvijā. Dēļ tādas attieksmes vien negribam atgriezties LV ! Nožēlojami !

Atbildēt

pilsonis

10.02.2020. 13:55

Misāne ir Latvijas pilsone. Kas tie par šmurguļiem, kuriem nerūp savi tautieši, bet tikai, uzsveru- tikai burts. Atbilde vienkārša- bijušie zubrilas, kas augstskolā redzējuši tikai auditoriju un savu koju istabiņu. Par to kas notiek dzīvē viņiem nav pat priekšstata. Kantora žurkas. Kurš no viņiem ir ticies ar Misāni un skaidri pateicis lai netaisa sū...s. Galvoju, ka neviens. Tā viņi mī...a par katru vājāku atzīmi kad mācījās, tā viņi m...ž tagad- nedod Dievs ka neizdarīs pēc burta un kāds priekšnieķelis par to aizrādīs! Kretīni!!!

Atbildēt

vispār

10.02.2020. 13:51

»

valsts

tāpat, kā ģimene, ir divvirzienu darbība, valsti tā kā neveido cilvēki, bet marsieši?Diezgan dīvaini tagad"lohatronam"pārmest neizdarību un kliegt pa pasauli, ka "lohatrona" vara nerūpējas par saviem pavalstniekiem


ir valsts un ir cilvēki,div pasaules.Diemžēl cilvēki varas sistēmu neietekmē.Ja vēlēšanas kaut ko varētu izmainīt tad tās būtu aizliegtas.

Atbildēt

Labi teikts

10.02.2020. 13:36

»

Naivajiem ideotiem kuri cer uz brīnumiem

Ko jūs te murgojat !? LV prokuratūra ir represīvais orgāns nevis tiesību aizstāvis. Viņiem ir dziļi nospļauties uz cilvēkiem un likumiem, jo tie viņiem nav rakstīti. Cita lieta ja pazīstams ments ko tādu rosinātu ar pateicību, tad lieta būs uzreiz bez jebkāda pamata


Latvijā prokuratūra cilvēkus neaizstāv, neiestājas par viņu tiesībām, kaut pēc likuma visus tiesiskos jautājumus ar ārvalstīm jārisina prokuratūrai, kurai ir pat atsevišķs ārlietu jautājumu departamanets. Un slimi cilvēki gāž dubļus uz Tieslietu ministriju, kas nav viņu kompetencē, kas nav Tieslietu ministra Jāņa Bordāna jautājums, kas būtu iejaukšanās prokuratūras kompetencē.

Prokuratūras ir rīkojusies noziedzīgi attiecībā uz Kristīni, man nav cita viedokļa.

Atbildēt

Naivajiem ideotiem kuri cer uz brīnumiem

10.02.2020. 12:56

Ko jūs te murgojat !? LV prokuratūra ir represīvais orgāns nevis tiesību aizstāvis. Viņiem ir dziļi nospļauties uz cilvēkiem un likumiem, jo tie viņiem nav rakstīti. Cita lieta ja pazīstams ments ko tādu rosinātu ar pateicību, tad lieta būs uzreiz bez jebkāda pamata!

Atbildēt

Jā, bet

10.02.2020. 11:59

Birokrātisku dīvainību šajā lietā netrūkst. Vispirms jau vai māte var nolaupīt SAVU bērnu? no kā tad viņa to naolaupa? No tēva? |Bet vai tad tas bērns pieder tēvam vienam,nevis mātei arī? \un ja tas pieder viņiem abiem, tad taču nevar māti tiesāt tā, it kā viņa būtu nolaupījusi svešu bērnu. Un otrādi - ja tas bērns tagad tiks atņemts mātei un dzīvos pie tēva, tad taču var tik pat labi teikt, ka to bērnu ar valsts iestāžu palīdzību tagad ir nolaupījis tēvs. Kas tiesās tēvu?

Atbildēt

vai

10.02.2020. 11:37

bērnam neviens nepajautā, pie kā grib dzīvot - pie mammas vai tēta?

Atbildēt

valsts

10.02.2020. 11:25

»

vispār

Piedalīšanās ,,lohatronā,, ar nosaukumu vēlēšanas pagaidām nav obligāta lieta


tāpat, kā ģimene, ir divvirzienu darbība, valsti tā kā neveido cilvēki, bet marsieši?Diezgan dīvaini tagad"lohatronam"pārmest neizdarību un kliegt pa pasauli, ka "lohatrona" vara nerūpējas par saviem pavalstniekiem.

Atbildēt

vispār

10.02.2020. 11:03

»

Tu pats esi kaka!

Loģika ir sekojoša - pirmsšķietami kā vainīgas Misānes lietu izskatīšanai pārnem Latvijas Ģenerālprokuratūras Starptautiskās sadarbības departaments. Izvērtējot lietas apstākļus, notiesā ar minimālu iespējamā soda veidu, vai, izvērtējot apstākļu kopumu, lietu izbeidz, aizsargājot Latvijas pilsones un...


cik reiz kundze pildījusi savu pienākumu pret Latviju,- t.i.cik reizes piedalījusies saeimas, pašvaldību vēlēšanās pēdējo 15 gadu laikā,vai kā citādi stiprinājusi pilsonību, piem. nodokļu veidā? Cik saprotams, tad viņas bērns ir DĀR pilsonis, un DĀR rūpējas, lai nolaupītais pilsonis nonāktu atpakaļ valstī.Eiropai, Dānijai, kā savienības valsti, ir savi starptautiskie sadarbības līgumi,tie ir jāpilda, kāds te sakars ar Dānijas preču boikotēšanu?Interesanti, kāpēc ECT atteica 2 x šīs lietas izskatīšanu?Varbūt boikotēsim arī to?

Atbildēt

kolīziju norma

10.02.2020. 10:54

Mēs jau nezinam visus apstākļus. Nezinu ko zin prokuratūra, bet publiskajā telpā izskanējusi informācija visticamāk ir tikai un vienīgi Misānes un viņas radu pasniegtā versija. Kā jau tādos gadījumos tas medz būt, kaut kas nevēlams tiek noklusēts, kaut kas vēlamais tiek piepušķots. Plus protams emocijas.
Kas attiecas uz to, ka LR pilsone, ja bērniņš tāds ir, tiek atvesta uz LR, tad te nu ir pavisam cita situācija. Bērna Dzimtene ir DAR vai Mozambika. Starptautiskā konvencija paredz, par bērna likteni, to kur un ar ko dzīvos lems tā valsts tiesa, kur bērns dzimis un kas ir tā Dzimtene. Arī bērna tēvam, lai kā arī viņš mūsu valstī pasniegts, ir tiesības un pienākumi attiecībā uz bērnu. Bērna aizvešana uz citu valsti bez tēva un Dzimtenes tiesas atļaujas ir noziegums visā pasaulē. Tā kā emocijas te nelīdzēs. Arī 8 gadi ir kaut kāds jauns cipars un nav saprotams, no kurienes tas radies. Līdz šim bija runa par 15 gadiem. Kas mainījies?

Atbildēt

kam vieta biešu tīrumā

10.02.2020. 10:53

nevajag to pamest

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: