Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Dāmas un kungi - politiskās ietekmes paraugstunda. Ķeguma novada pašvaldības deputāts no Saskaņas Ojārs Meiris savu ietekmi kārto vienkārši, bet tajā pašā laikā iespaidīgi – ja nevar pakampt neko citu, tad vismaz var kļūt par divu pašvaldības policistu autovadītāju.

No necila cilvēka šis kungs kļuva par vienu no vadošajiem domes priekšsēdētāja Raivja Ūzula atbalstītājiem un koalīcijas ietekmīgākajiem cilvēkiem. Cilvēki baumo, ka balsis ieguvis par šampaniešu un kūku tiesu. Vai tie ir skaļi apgalvojumi? Nē, patiesība ir vēl daudz absurdāka. 

Atbalstot R.Ūzula kā priekšsēdētāja kandidatūru, O. Meiris „nopelnīja” iespēju kļūt par Ķeguma novada pašvaldības darbinieku, - un vēl kādu! Tas ir iespaidīgi. Lai izdomātu iespēju, kur vajadzīgajam cilvēkam „strādā”t, vietējie ģēniji izdomāja amatvietu – „darbu” pašvaldības policijā.

Tā nu Ķeguma novada pašvaldības policijā izveidoja jaunu štata vietu – diviem pašvaldības policistiem tagad ir arī pašvaldības policijas autovadītājs! Jā, Ojārs Meiris, Ķeguma novada domes deputāts, viņš arī Ķeguma novada pašvaldības policijas autovadītājs. 

Vai šī štata vieta tika izveidota, nopērkot balsi? Neņemos spriest. Vai diviem policistiem ir nepieciešams vēl autovadītājs, kas viņus vadā? Smieklīgi, bet tā ir skaudrā patiesība. Tik lēta ir mūsu politika.

Novērtē šo rakstu:

105
5