Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

koncerts

18.02.2020. 21:00

absurda teātra aktieriem maksā algas un teātra izrāde turpinās. ko gan no aktieriem paprasīsi, lomas tak iedalītas, nauda ripo, scenogrāfi sacer.

Atbildēt

Padomjlaika atcere

14.02.2020. 18:01

Sakarā ar ģimenes ārsta ieviešanu viss sagājis grīstē. Agrāk varēju tikt poliklīnikā pie jebkura speciālista,pie tam tajā pašā dienā. Un nemaksāju neko. Tagad mākslīgas rindas, astronomiskās cenas. Tauta izmirst, jo nespēj samaksāt par vizīti, par zālēm .Gandrīz viss uz receptēm- ne jau tādēļ, ka cilvēki nepārdomāti lietotu medikamentus, bet , lai ģimenes ārsts pelnītu.Kaut ko no Viņķeles gaidījāt? Es mīlu brīvo Latviju, bet ar smagu sirdi.

Atbildēt

Koronovirus

13.02.2020. 12:22

Igaunijā sejas aizsargmaskas nav nevienā aptiekā, pie lielajiem tirgotājiem ,,cerams,, būs tikai aprīlī, Latvijas aptiekās aizsargmaskas sejai nav jau nopērkamas vismaz 2 nedēļas, kad būs neko nezinām.

Un tas skaitās, ka esam gatavi?!

Atbildēt

un vēl

12.02.2020. 13:04

»

stulbums vispārējs

Kāpēc vienmēr vajadzīgs ģimenes ārsta nosūtījums pie citiem speciālistiem? Cilvēki paši zin, kad viņiem vajadzīgs acu ārsts vai ķirurgs vai kāds cits...


Vai tas nav briesmīgi, vest bērnu uz parbaudēm un potēm, ja turpat blakus sēž pieauguši gripas slimnieki?

Atbildēt

stulbums vispārējs

12.02.2020. 12:59

Kāpēc vienmēr vajadzīgs ģimenes ārsta nosūtījums pie citiem speciālistiem? Cilvēki paši zin, kad viņiem vajadzīgs acu ārsts vai ķirurgs vai kāds cits.
Ko tad valsts kontrole grib, lai ģimenes ārsts pats tiek ar visām specifikām galā, lai samazinātu pārējo speciālistu skaitu? Bērnu poliklīniku ar pediatriem jau laikam vairs nav?

Atbildēt

prasa no ģ.ā.

12.02.2020. 10:24

bet neļauj sūtīt uz izmeklējumiem,
par e veselību vispār..., ja pasūtītajam nav loģikas, tāda arī e veselība

Atbildēt

Aha

12.02.2020. 02:45

»

Šitais

Kā šitais A. P. ir apnicis


Debilais alkoholiķis Priedītis no Davgavpils abizjaņņika.

Atbildēt

Dubults neplīst!

11.02.2020. 22:27

ŠO divu gadu laikā Ilzes Viņķeles vadītā Veselības ministrija,tā arī ne reizes nav painteresējusies,kāpēc, piemēram,RGK ražotajai augstākā labuma Doktordesai ar sieru,400g,ir obligāti jāpievieno divus stabilizētājus,divus antioksidantus,divus biezinātajus,divus skābuma regulētājus un vēl garšas pastiprinātāju un krāsvielu??? Augstākā labuma gaļa tik negaršīga un neizskatīga?

Atbildēt

Kēpēc veselībaas ministriem nepatīk Lietuvas un Igaunijas slimokases?!

11.02.2020. 22:00

Lai būtu pieejamāki ne tikai ģimenes ārsti,ir jāatceļ obligātie ģimenes ārsta nosūtījumi pie speciālistiem,kā tas ir citās ES valstīs,piemēram,Austrijā,un jāatjauno neatkarīgas slimokases,kā visās ES valstīs,Igauniju un Lietuvu ieskaitot.Bez starpniekiem,ar pašu slimokasu dalībnieku vēlētu valdi un revīzijas komisiju,kā pirmskara Latvijā,kad nebija ne rindu,ne kvotu,ne kukuļu dakteriem,bet ārsts bija pieejams katrā pagastā.

Atbildēt

apnicis

11.02.2020. 21:35

»

A.P.

Tipisks kapitāli neattīstītas tautas ķēpājums: divu gadu laikā neko nedarīja, bet arī padzīta netika! Tā var notikt tikai reti stulbu stulbeņu tautā ar fundamentāli nevērtīgu, smirdīgu, pretīgu inteliģenci, kura no politikas, valsts, socializācijas ir jātur pēc iespējas tālāk. "Valsts kontrole" tā vietā...


"inteliģence" boļševiku kārtībā bija starpslānis -zem partokrātjas,bet virs stādniekiem,zemniekiem,bet tas ik pa brīdim mainījās,lai neviens nebūtu drošs.Rietumu izpratnē ir intelektuāļi,kuri,zina,domā un dažreiz spēj izteikties.Īsi-nav vairs tādas "inteliģences",izņemot,protams,spiegus (intelligence).

Atbildēt

orgastiskā aploce

11.02.2020. 21:30

Man patika A.Čakša ministrējoties.Tad es bļāvu-brīvu botoksu visām blondīnēm!

Atbildēt

pagaidām nediagnosticētais

11.02.2020. 21:28

Darbības veids-iespējami bieži mainīt šos "veselibas" ministrus,ieliekot amata kādas odiozas būtnes,un tad provocēt viņas izrunāties,lai ļaudis var izkliegties.Tikmēr viss notiek kā parasti-maksā valsts,maksā maksāt spējīgie.Nekā jauna.Arī KNAB,VDD,VP,ĢP slimo un grib dzīvot.

Atbildēt

Čakša un Viņķele

11.02.2020. 20:31

»

Vīņķeli cietumā! Nekavējoties!

Šitā kaza interesējas tikai par to, kā propagandēt lesbiešu un geju pretdabīgās izpausmes un viņai sakars ar veselības nozari ir tikai viens - veikt sabotāžu pret valsti un iedzīvotājiem. Tiesāt par darbībām, kas vērstas pret valsti! Genocīda organizētājai - augstāko soda mēru...imitē darbu. Darbu aizstāj ar pareizām un optimistiskām runām par un ap “uzlabojumiem”, bet E. Levits, neievērojot likumu par mediķu algu celšanu, nolaiž asinis Latvijas sabiedrībai un no tām Ziemassvētkos cep raušus sev un citiem žīdiem. Bet Čakšu un Viņķeli neuzcienā. Tā ir liela netaisnība!

Atbildēt

;Gimenes ārsts - bendes!

11.02.2020. 19:53

Tipisks ģimenes ārsts ir aktīvs eitanāzijas un dabiskās izlases uzskatu propagandētājs un cilvēku veseklības gandētājs. Ja mums nebūtu 'gimenes ārstu institūcijas, mums būtu veselīgāka tauta - par to vairs neviens nešaubās. Viņi tikai izsūc naudu kā no veselības budžēta, tā no pacientiem, bet neko , pi;nīgi neko nedod slimniekam. Ir iedibināta absolūtī lieka barjera slimniekiem iegūt normālu veselības aprūpi. Ģimenes ārsti ir genocīda pret tautu tieši organizētāji. Jā viņiem kaut kā naudiņa jāpelna, tācu no godaprāta tur nav ne smakas. Tā, kā strādā ģimenes ārsti Latvijā - tā varbūt mediķi koncentŗacijas nometnēs strādāja. Katrā ziņā rezultāts ir tāds pats.

Atbildēt

Vīņķeli cietumā! Nekavējoties!

11.02.2020. 19:47

Šitā kaza interesējas tikai par to, kā propagandēt lesbiešu un geju pretdabīgās izpausmes un viņai sakars ar veselības nozari ir tikai viens - veikt sabotāžu pret valsti un iedzīvotājiem. Tiesāt par darbībām, kas vērstas pret valsti! Genocīda organizētājai - augstāko soda mēru!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

11.02.2020. 18:01

Latviešu inteliģences aprobežotība ir grandioza un acīmredzot bezizmēra. Nav sapratnes par to, ka nav labi lielīties ar savu neizdarību. Latviešu aprobežoto inteliģentu kūtī nav neviena, kas apturētu un nepieļautu muļķu plātīšanos ar savu neizdarību. Kā gan Latvijas skaistās āres pacieš tādus mēslus?

Atbildēt

Jons

11.02.2020. 17:13

Ģimenes ārsti apzināti mēģina savus pacientus,sevišķi vecākus,ātrāk aizvadīt uz viņsauli un lietas,kuras cilvēki var uztvert kā slepkavības mēģinājumus,ārstu sabiedrībā tiek uzņemtas ar humoru un aplausiem.Mūsu valstī tas,kā parasti,nav pareizi,bet ir likumīgi,kas tikai liecinā par attieksmi pret vispārcilvēciskājām vērtībām un labējās politikas nāvējošajām sekām.

Atbildēt

IP

11.02.2020. 16:38

Pēdējā pieredze ģim.ārtam nav laika pacientiem un arī iepazīties ar citu speciālistu atzinumiem un izmeklējumiem. Galv. izrakstīt zāles (neskatoties uz citām alternatīvām) un lai "papīri" ir kārtībā, ja atnāk pārbaude. Un tā notiek visa ārstēšana un atkratīšanās no atbildības. Tad kāda jēģa ir ģim.ārstam.

Atbildēt

Udo Ulbergs

11.02.2020. 15:37

Tikai muļķi var publiski lielīties ar savu neizdarību, un tas ir iespējams vienīgi antropoloģisko nevērtību vidē - tautā, sabiedrībā, idiotu valdības laikā, idiotu parlamenta laikā u.tml.

Atbildēt

Žulis

11.02.2020. 15:30

»

A.P.

Tipisks kapitāli neattīstītas tautas ķēpājums: divu gadu laikā neko nedarīja, bet arī padzīta netika! Tā var notikt tikai reti stulbu stulbeņu tautā ar fundamentāli nevērtīgu, smirdīgu, pretīgu inteliģenci, kura no politikas, valsts, socializācijas ir jātur pēc iespējas tālāk. "Valsts kontrole" tā vietā...


Es zinu, kāpēc latviešiem tik daudz debilo. Es arī esmu debils un zinu patiesību. Dzērāju un speķēdāju tautai dzimst tikai debilie. Latviešu vīrelis pēc kandžas puspaiņa izlakšanas dodas uz mājām bradāt savu vistu un pēc 9 mēnešiem latviešiem ir vēl viens debilais. Mani vecāki bija dzērāji. Tēvs pārdzērās un nosprāga grāvi pie lopkautuves. Māte mani dzemdēja lielā dzērumā. Es pats nedzeru, jo netieku pie pudeles, esmu pieķēdēts pie gultas. Toties man ir dators un labs draugs "pietiek", kur ciena debilos visvairāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: