Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pašreizējā ministru prezidente Evika Siliņa ir melojusi saistībā ar skandālu par uzņēmuma „SOAAR” pakalpojumu izmantošanu partijas „Vienotība” kongresos, - to uzskatāmi apliecina partijas vēlēšanu biļeteni un protokoli, ko šodien publicē Pietiek.

Pēc tam, kad aizvadītās nedēļas beigās atklātībā nonāca ziņas, ka partija „Vienotība” astoņus gadus bez maksas izmantojusi IT uzņēmuma "SOAAR" veidoto sistēmu vēlēšanām kongresos, E. Siliņa, kas tagad ir arī „Vienotības” valdes locekle, paziņoja, ka viņas rīcībā šādu faktu neesot un ka „situācija” esot par laiku no 2011 .gada, kad viņa bijusi cita politiskā spēka - Zatlera Reformu partijas – biedre.

Taču šie pašreizējās ministru prezidentes apgalvojumi ir nepatiesība, - Pietiek šodien publicētie dokumenti no 2016. un 2019. gada rāda, ka arī šajā laikā „situācija” bijusi tieši tāda un ka šajos gados E. Siliņā nevis bijusi Zatlera Reformu partijas biedre, bet gan kā „Vienotības” biedre kandidējusi uz vietu partijas valdē. Turklāt šajā laikā partija izmantojusi tieši „SOAAR” izstrādāto sistēmu, par to turklāt nemaz nemaksājot.

Pašlaik šo „situāciju” apņēmies izvērtēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, kurš pēdējos gados ir centīgi izvairījies no jebkādu pārkāpumu konstatēšanas „Vienotības” darbībā.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

148
1