Menu
Pilnā versija
Foto

Domājam ar savu galvu!

Edgars Alksnis · 26.04.2022. · Komentāri (48)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams, ar tiem saistītā latviešu trimdas nodevība, liedza Latvijas pilsoņiem atjaunot savu valsti. Tā vietā varu sagrābušie kompartijas/čekas kadri savienībā ar ultrakreisu un liberālmarksistu sektu vienkārši pārdēvēja Padomju Savienības okupēto "Latvijas PSR" par "Latvijas Republiku".

Arī turpmāk šeit valdīja, no vienas puses, Putina sistēmā ietilpstošs oligarhāts, no otras, jaunas, murgainas realitātes celtnieki, kuri savā ziņā turpina Ļeņina pirms gadsimta nerealizētās ieceres. Esošā 4. maija Latvija (kā kāju pamesls), protams, ļoti apmierina valstis - II Pasaules kara izraisītājas. Gadu desmitiem šeit strādāts, lai Latvijas valsts ideju padarītu latvietim nepievilcīgu - iespējams, kādu slepenu pārnacionālu plānu ietvaros.

Tomēr Latvijas valsts - tie esam mēs paši. Ne oligarhāta apmaksātie jampampi, ne pussabrukusī Apvienoto Nāciju Organizācija nevar mums diktēt, kādā valstī mēs gribam dzīvot un kā nodrošināt savu pastāvēšanu. Jāsaprot, ka tāpat kā Ukrainai arī mūsu valstij ir savi pretinieki Rietumos.

Aicinu patiesos Latvijas Republikas pilsoņus izturēties pret 4.maija Latviju kā pret mums uzspiestu nelikumīgu veidojumu, un pret tās vadību - kā pret pagaidām pieciešamiem nodevējiem. Turam acis vaļā, ignorējam padLatvijas medijus, kur noris jauna kampaņa par draudzību ar okupantiem. Ar to masu, kuri faktiski visi atbalsta genocīda noziegumus Ukrainā. Domājam ar savu galvu!

Novērtē šo rakstu:

75
30