Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paksmans

19.09.2022. 17:55

Nē, jūs padomājiet, čekistu raidījumam "Labvakar" bija tādi žurnālisti un tam bija tādas sekas. Tie bija "žurnālisti". Tad uzradās "žurnālists" Kaimiņš. Divas blices ar godmani un šleseru, un kaimiņam uzreiz bija savs elektorāts. Ir Kaimiņš un kaimiņš.

Atbildēt

Fakts

19.09.2022. 13:46

»

Loti labi

kivini un pluksanas sorositu nometne,kurs lielaks un uzticigaks asv koloborants mulku zeme latvija


Ir tikai viena muļķu un neliešu zeme pasaulē - tā ir krievija

Atbildēt

Jautājums

19.09.2022. 13:42

»

Ojārs

Mana pieredze liecina, ka šis kungs ir diezgan mazizglītots un mazaptēsts indivīds ar augstu pašnovērtējumu un ambīcijām. Par viņu labāku profesionālajā jomā atrast nebūtu grūti, taču valdošo koalīciju viņš apmierina


" labāku profesionālajā jomā atrast nebūtu grūti...". Būtu interesantu uzzināt vismaz pāris uzvārdu, kas apliecinātu šo Jūsu tēzi, Ojār!

Atbildēt

Ir uzkrāta pieredze

19.09.2022. 10:14

»

Kāds

Domburam arī gribas ēst. Attiecīgi rada ilūziju par neatkarīgu žurnālistiku, bet jautā uzmanīgi


Ja 10 reizes uzdod jautājumu Gazprom KGB politikas pretiniekiem, tad liela iespēja ka Gazprom offshore un aģentūras pirks žurnālista konsultācijas par lielu naudu.

Atbildēt

Kāds

19.09.2022. 00:06

Domburam arī gribas ēst. Attiecīgi rada ilūziju par neatkarīgu žurnālistiku, bet jautā uzmanīgi. .. :)

Atbildēt

juris

18.09.2022. 16:29

Kariņam taisnība....
Jāni, Tu esi Jānis, bet neesi vairs tas Jānis.....

Atbildēt

arhīvs

18.09.2022. 16:04

kur vēl Dragilevas propagandas šedevri savulaik LTV no Maskavas, ar obligātu kāda vietējā politologa) intervēšanu, kuru pirms tam gan jāsalāpa , lai būtu drosme pareizo domu pateikt) Un visiem labi , gan viņai honorārs, gan vietējam veselība , gan mums labas ziņas !)

Atbildēt

Autoram

18.09.2022. 11:17

Žetons

Atbildēt

valdis

18.09.2022. 10:19

Ordeņotajiem žurnālistiem ir dots uzdevums visādos veidos opozīcijas kanditātus visāos veidos pataisīt par nekam nederīgiem kandidātiem.Spilgts piemērs Jansones pārlieku centība Lembergu pataisīt par apsūdzēto.Neviens jautājums nebija kā labot LV atpalicību ES valstu vidū,kā iziet no pieaugušās ekonomiskās krīzes bet tikai ko un ar ko runājis pirms10 un vairāk gadiem.

Atbildēt

vice

18.09.2022. 10:06

Visāda veida,ranga klerku (tajā skaitā prezidents un ministru prezidents par tiesnešiem un žurnālistiem nemaz nerunājot) reliģiskā pārliecība: NAUDA AUG KOKOS!

Atbildēt

vice

18.09.2022. 10:02

Visi Latvijas žurnālistu šļura jeb "sabiedriskie mediji" nav nekādi liberāļi ekonomikā, bet visizteiktākie kreisie.

Viss par ko sapņo kreisie: kā pārdalīt, sadalīt CITU cilvēku nopelnītu naudu (šajā gadījumā Latvijas nodokļu maksātāju naudu).

Atbildēt

ha-ha

18.09.2022. 10:01

Nedrīkst taču notiekošo saukt par 4.maija izraisitu totalitārisma turpinājumu,lai gan totalitaro kungu un jaunkungu ar komsorgu,komunistu,čekistu apliecībām skaits neparko nemazinās un nemainās.Jau vairāk par 30 gadiem esam spiesti vērot šo totalitāro kundziņu degradācijas procesu un apnikuma gadījumos pārslēgt pulti uz šo kundziņu ideoloģisko Kremļa avotu kanaliem.Amerikas un Eiropas raidītāji jau sen neraida bauru valodā un piepalīdz Kremlim ar krievu valodas izplatīšanu.

Atbildēt

piekrītu

18.09.2022. 09:59

»

Nav tik traki

Man un manam suņam patīk


vismaz tiek runāts un mudināts domāt

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.09.2022. 09:22

»

Aramess

Raidījums par politisko reklāmu bija tukšuma tukšums. Par visu tik ņirgājās, pat "gudrā" aktrisīte...Bet patiesībā paši, visi pēc kārtas bija ņirdziena vērti, jo neko saprātīgu nespēja pateikt. Ko tādi raidījumi dod vēlētājam? Neko! Kādēl TV tērē naudu tādiem tukšiem šoviem? Kādēļ dod iespēju ekrānā...


Tāpēc, ka vara un domburi nedrīkst pieļaut to, ka daļa pelēkās masas sāk darbināt smadzenes un uzdot jautājumus par apkārt notiekošo. "Elitei" tad skaistie bezdarbības laiki būtu beigušies un būtu darbos jāattaisno sava eksistence.

Atbildēt

HT

18.09.2022. 08:58

Vienreiz vara Domburu uzmeta, palika ar gadījuma ienākumiem.

Tagad tukši šovi, tomēr alga 2000 €.

Kariņš ir maita. Attaisnoja savus atteikumus mecijiem, zonot sabiedrības vairākuma domas, ka Dombura raidījumi ir tukši.

Minūti jāpaciešas. Tulīt došu vārdu! Nu jau pustiek! Citiem arī ir savs viedoklis! Tā muļļā Domburs.

Atbildēt

Aramess

18.09.2022. 08:25

Raidījums par politisko reklāmu bija tukšuma tukšums. Par visu tik ņirgājās, pat "gudrā" aktrisīte...Bet patiesībā paši, visi pēc kārtas bija ņirdziena vērti, jo neko saprātīgu nespēja pateikt. Ko tādi raidījumi dod vēlētājam? Neko! Kādēl TV tērē naudu tādiem tukšiem šoviem? Kādēļ dod iespēju ekrānā pazīmēties dažiem īpatņiem uz nodokļu maksātāju rēķina? Bet vajadzētu nopietnas sarunas par šo vēlēšanu dziļāko jēgu!!!! Nav nekā tāda. Tukšums. Kāpēc šovi nopietnu reaidījumu vietā? Kāpēc tukšpauri spriedelē, bet saprātīgus cilvēkus nelaiž mikrofona tuvumā? Vai tādu nav? Neitrāli, gudri spriest spējīgu? Domāju, ka nav taisnība. Bet Domburam vajag šovu ar palaidnīgām aktrisītēm.

Atbildēt

labākā anekdote ko urļiks spējīgs izdomāt

18.09.2022. 03:09

»

Manuprāt

Rakstā un komentāros atkal izpaužas "latvietis parastais" viedoklis. Varu tikai atkārtoties un atgādināt to ko savulaik pats Domburs ir teicis un viņa paša pieredzi ar to apsurdo situāciju, kad sava taisnība jāpierāda tiesā...


... vēlot LPSR Augstāko Padomi ar nepārprotamu uzdevumu atjaunot Latvijas neatkarību un satversmi....

Atbildēt

Risinājums

18.09.2022. 01:04

Lai TV 24 Pučes raidījumu laiž trešdienas vakaros un diskutētājiem ir izvēle uz kuru doties. Vai tad LTV1 valdības cilvēkiem ir obligātais, jābūt taču konkurencei.

Atbildēt

Jūlim

18.09.2022. 00:57

»

raksts

ir par Jūrmalas miljonāru Jūliju Krūmiņu, kurš iekūlies tiesvedībā par Veselības inspekcijas kukuļošanu ar šampānieša pudeli...


ar visām inspektorēm un tiesnesēm var būt attiecības un kopēji bērni, līdz ar to nekāda kukuļdošana nav iespējama, tā ir liela ģimene. Māju Jūlim pietiek visām

Atbildēt

Manuprāt

17.09.2022. 22:46

Rakstā un komentāros atkal izpaužas "latvietis parastais" viedoklis. Varu tikai atkārtoties un atgādināt to ko savulaik pats Domburs ir teicis un viņa paša pieredzi ar to apsurdo situāciju, kad sava taisnība jāpierāda tiesā.
Normāli taču būtu, ka mums būtu n-tie "Domburi" un katrs varētu vienkārši izvēlēties pārslēdzot kanālus !
Arī Atim Priedītim varu atgādināt to, ka nekas jau nav mainījies !
Nav Jeremejevs nekāds mans favorīts, bet viņš ir viens no tiem kas par saviem uzskatiem un vārda brīvību reāli sēdējis cietumā, tāpat kā A. Vasilevskis!
Viņi nav vienīgie, kur vēl apsurdāka rīcība no 13. saeimas deputātiem, atņemot tiesības citiem deputātiem par līdzīgu rīcību !
Vai kāds, vēlot LPSR Augstāko Padomi ar nepārprotamu uzdevumu atjaunot Latvijas neatkarību un satversmi varēja iedomāties, par ko tas viss tiks pārvērsts ?

Atbildēt

Jums pievienojos-

17.09.2022. 22:06

»

Aramess

Diemžēl taisnība. Tie raidījumi ir tukša pļerkstoņa. Es tos vairs neskatos. To vietā labāk paskatīties kādu ukraiņu raidījumu - izcilu speciālistu viedokļus. Noskaties Švecu vai Ždanovu, un viss skaidrs. Bet pier Dombura laiku nosit viduvēja aktrisīte, kam vienīgā vērtība - smuki izkrāsoti vaidziņi. ...


skatos JTbā šos analītiskos,izsvērtos informatīvos raidījumus,kopš kara sākuma.Tur,vispār,ir interesanti,nudien.Un par Domburu-kādreiz,sen,kad strādāja LTV -1,arī tad jau``ārdijās``-neļāva runāt...Tagad galīgi švaki.Sajūta,ka solists uzstājas...

Atbildēt

Andris

17.09.2022. 21:44

Domburs ir 00000 pret Jaunalksni

Atbildēt

Borja

17.09.2022. 19:24

Domburšovs ar Kalvīti labi parādīja, kurš "maksā par mūziku".

Atbildēt

Nav tik traki

17.09.2022. 19:05

»

TV24

ir tāda pati sūdu bedre kā LR un LTV


Man un manam suņam patīk !

Atbildēt

TV24

17.09.2022. 18:48

ir tāda pati sūdu bedre kā LR un LTV.

Atbildēt

raksts

17.09.2022. 17:42

»

un

kas tas tāds par Krūmiņu


ir par Jūrmalas miljonāru Jūliju Krūmiņu, kurš iekūlies tiesvedībā par Veselības inspekcijas kukuļošanu ar šampānieša pudeli :)
Viņš uzskata, ka pret viņu safabricēta lieta par palīdzību Ingunai Sudrabai. Un viņš vispār tik daudziem ir palīdzējis jau no deviņdesmito sākuma, kad bija kluba 21 biedrs. Arī 2002. gadā devis naudu Repšem Jaunā laika izveidošanai.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.09.2022. 17:35

Tad kad Domburšovs nodarbojās ar "čekas maisu" problēmām, es reizes 10 rakstīju gan Domburam personīgi, gan arī portālam Delfi, lai beidzot taču sāk stāstīt patiesību par VDK darbību. Atbildes nesaņēmu ne reizi un sapratu, ka neko briesmīgu taču VDK nedarīja. Nebija ne vajāto cilvēku pašnāvības, ne "psihenes", ne "nelaimes gadījumi". Un visi "stukači" ar to vien nodarbojās kā muļķoja stulbos čekistus. Vismaz tā notikumi tika pasniegti Dombura "mērcē".

Atbildēt

Atis Priedītis

17.09.2022. 17:08

»

cien.A.Priedīša k-gs

Tas sen jau visiem zināms, ka jūsu profesijas cilvēki, ko saucat par māksliniekiem vai radošiem savā pārsvarā bija kolaboranti...Tas jau vairs gan nav nekāds jaunums


Ir tikai viena iebilde. Tie kuri atteicās "stučīt" tika nostumti malā un aizliegti. Šobrīd pamazām tiek uzzināti aizliegtie komponisti un viņu aizliegtās dziesmas. Tikai šodien uzzināju 70.tajos gados ļoti populārās dziesmas "Izšķirsimies tepat saulītē" komponista vārdu - Aivars Štokmanis. Bet pagājuši taču jau ir 50 gadi. Jā, VDK strādāja perfekti. Un par tādu Aivaru Štokmani pat Google klusē.

Atbildēt

MI

17.09.2022. 16:56

Nu kādu dienu, dienas atpakaļ bija Domburšovs. Stundu runāja par politisko reklāmu. Tika apspriest it viss, bet tā arī nesapratu, kas. Oki, es saprotu šādu līmeni saistībā ar alternatīvi apdāvinātajiem, kuriem tas ir bezgala inčīgi, mega svarīgi un kruti. Pilnīga pļāpātavas lampa.

Bet Domburu Jānis ir tajos gados, kad polittehnoloģijas, reklāmu tehnoloģijas, tirgzinības, cilvēka konstrukcija tika uzskatītas par smalku zinātni, kur pavieglai pļāpāšanai nav vietas.

Finālā, pieaicināta eksperte Denēviča. Finālā galvas dakterim jāskaidro, ka, lai cilvēks vispār analizētu viņam ir jābūt informācijai.
Smalki.
Vienu brīdi domāju, ka grib paņirgāties, otru brīdi domāju, ka grib iedēt savus uzdevumus. Beigās sapratu, ka ne viens, ne otrs. Sausais atlikums - modernais pamuldēt.

Otrs. Bij tāds raidījums kur začeits Bērtule vadīja. Sanākuši no visādām partijām un dudina par izglītību. Mī un Žē, tas bija grandiozi, kā balle trakomājā. Tādās reizēs, lai saprastu vai nekļūdos, iztēlojos viņus deklasētu elementu tēlos un attiecigajā vidē. Lai demostrē savu valodu, domu un kultūru Un sanāca, ka viena daļa tur iekļaujas vairāk nekā brīvi. Kā teikt uzvalks šeit nepalīdzēs.

Sausais atlikums. Lēti, vulgāri un zemē nosviesti pāris vakari.
Vai es uz to pirktu biļeti, diemžēl nē. Bet dzīvē, kā dzīvē no sava oikā neaizmuksi.

Atbildēt

Loti labi

17.09.2022. 16:30

kivini un pluksanas sorositu nometne,kurs lielaks un uzticigaks asv koloborants mulku zeme latvija.

Atbildēt

Spekulanti izklaidējas

17.09.2022. 16:08

Šovi ar domburu politiski kretīnu ne risināju spējas.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.09.2022. 15:51

»

A.Priedītim

Uz aizstāvību medijos var cerēt tikai īpaši cilvēki ar sevišķiem sakariem. Tā jaunākajā žurnālā Kas jauns varam izlasīt aizstāvības rakstu J.Krūmiņam. Tādi svarīgi cilvēki viņu slavē - gan Pauls, gan Peters, un Kalviņš, un Ķirsons, un skatuves mākslinieki un pat arhibīskaps Vanags...


Tiek bīdīti un aizstāvēti savējie. Par neērtajiem un nepakļāvīgajiem - pilnīgs klusums. Z.Liepiņa grāmata šķiet ir pirmā ļoti atklātā publikācija par to, kas patiesība ir noticis Latvijas mūzikā sākot no 70.to gadu sākuma. Un R.Pauls izskatās, ka ir uzvedies ļoti, ļoti nesmuki.

Atbildēt

Dumboram iedos

17.09.2022. 15:45

Vilka pasi par tautas izdullinàsanu

Atbildēt

A.Priedītim

17.09.2022. 15:31

Uz aizstāvību medijos var cerēt tikai īpaši cilvēki ar sevišķiem sakariem. Tā jaunākajā žurnālā Kas jauns varam izlasīt aizstāvības rakstu J.Krūmiņam. Tādi svarīgi cilvēki viņu slavē - gan Pauls, gan Peters, un Kalviņš, un Ķirsons, un skatuves mākslinieki un pat arhibīskaps Vanags.

Atbildēt

HT

17.09.2022. 15:30

»

Ojārs

Mana pieredze liecina, ka šis kungs ir diezgan mazizglītots un mazaptēsts indivīds ar augstu pašnovērtējumu un ambīcijām. Par viņu labāku profesionālajā jomā atrast nebūtu grūti, taču valdošo koalīciju viņš apmierina


Domburs ir profesionāli apguvis tukšmuldēšanas procesu. Pilnīgi un simtprocentīgi. Bet vai ir alternatīvas. Nav.Kāpēc nav? Tāpēc, ka šai 4. maija valsts kliķei vai finanšu korporācijai, šodien huntai, kā valstij nav savas konsekventas ideoloģiskās koncepcijas vispār.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: