Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs esot vienīgā persona visā pašvaldībā, kas varot ko pateikt par viņa paša „prihvatizēto” pašvaldības Facebook lapu ar vairāk nekā 20 tūkstošiem sekotāju, kurā ieguldīti ievērojami pašvaldības līdzekļi, - tā Pietiek paziņoja pašvaldības preses pārstāvis, kādreizējais žurnālists Uģis Vidauskis (attēlā). Publicējam šo saraksti ar pašvaldības preses pārstāvi.

Jautājumi pašvaldībai:

Portāls Pietiek vēlas zināt kā krieviskā riga.lv Facebook lapa, ko līdz šim pārvaldīja Rīgas pašvaldība, nu ir pārgājusi kādām privātpersonām? Kā notika šī pāreja? Ar kādām privātpersonām tika slēgts līgums? Cik tās Rīgas domei samaksāja par lapu ar 20 000 sekotājiem?

Pašvaldības atbilde:

Uz minētajiem jautājumiem atbildes sniegsim piektdien, kad darbā būs atgriezies domes priekšsēdētājs. Diemžēl ātrāk tas nav iespējams. Paldies!

 Jautājumi pašvaldībai:

Vai Rīgas pašvaldībā domes priekšsēdētājs ir vienīgais, kas var sniegt informāciju saistībā ar pašvaldības slēgtiem līgumiem un rīcību ar tās sociālo tīklu profiliem?

Pašvaldības atbilde:

Tā kā jūsu jautājums ar tajā iekļautajiem apgalvojumiem, visticamāk, konstruēts uz domes priekšsēdētāja izteikumiem sociālajos tīklos, tad – jā.

Jautājumi pašvaldībai:

Tad, lūdzu, sniedziet informāciju, kāda summa ir ieguldīta pašvaldības Facebook lapas riga.lv (krieviski) izveidē un uzturēšanā? Kuri domes darbinieki nodarbojas ar tās uzturēšanu? Vai šie darbinieki šodien šo lapu vairs neuztur? Ja jā, no kā viņi saņēmuši rīkojumu šo lapu vairs neuzturēt?

Pašvaldības atbilde:

Atbilde vairs netika sniegta.

Foto no travelnews.lv

Novērtē šo rakstu:

0
0