Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

26.03.2024. 20:09

»

nu jā

,,puse valsts ātri vai vēlu piederēs lietuviešiem. и эстонцам. Это печально...


Проведите через своих друзей латышей изменения в законах, тогда посмотрим. А пока останусь на русском, на который перешел благодаря политикам латышам и их фактическим действиям. Так сказать, поддержал их

Atbildēt

Zvaigžņu tulks

26.03.2024. 20:08

,,Путин наш лучший" - varētu domāt ,,Latvijas nākotnes katalizātors". Bet Liepnieks arī drīkst dot savu iztulkojumu. Vai nu pēc manis, vai nepareizo. Taču krievija ir jāiznīcina. Tur ir nepareizais cars Putins, viņa murgi pagrozīs vēstures gaitu. Laikam pēc Eižena Finka pravietojuma. Laiks rādīs.

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 20:06

»

nu jā

,,puse valsts ātri vai vēlu piederēs lietuviešiem. и эстонцам. Это печально...


Открыли вы мне глаза. Оказывается, местный бизнес не выдерживает давление литовцев и эстонцев не потому что наши власти хреновасто работают, а потому что я на русском тут пишу.

Atbildēt

!?

26.03.2024. 19:58

»

?!

tu izbeigsi .irst


tu nomaini pamperus, kad izbeigsi .irst!

Atbildēt

visticamāk tomēr

26.03.2024. 19:57

»

Viņš

Tikai izliekas, Nav stulbs, krietni slīpēts


divi vienā - tik stulbs, ka pilnīgi izliecies kā atejas krampītis.

Atbildēt

Vispār

26.03.2024. 19:55

»

Хм

В теории и общих словах складно. ПРоблемы в деталях: все больше украинцев не хотят воевать, не видя какой-то приемлемый финал в обозримом будущем...


Tā jau ir. Bet sapratnes plīsuma nav, jo nav arī pašas sapratnes. Jo pašas stratēģijas nav. To saprata mūsu Prezidents, to sāka saprast Francijas prezidents, bet pagaidām var saprast vienu - garlaicīgi nebūs. Latvijā galīgi ne - jo stagnātu daudz, konsrvatīvo maz. Ora et labora.

Atbildēt

nu jā

26.03.2024. 19:40

»

Хм

Да, реакция была показательна. Напомнило в целом неплохую президеншу Фрейбергу, которая в итоге уходя по мелочи скрысятничала получив вдруг сильно упавшие в цене часы. В ответ на критику тоже было "да как вы смеете к таким мелочам цепляться, когда ради страны человек такое совершил...


,,puse valsts ātri vai vēlu piederēs lietuviešiem. и эстонцам. Это печально "

Ja mans draugs Xm komunicēs tatāru -mongoļu pēcteču valodā, tad tā arī būs. Russia delende est. Krievā ir jāiznīcina viss krieviskais (A.Ņikonovs). Labākā izvēle - Xm, topi krieviskas izcelsmes latvietis. Vēsture zin labus piemērus - Georgs Andrejevs, Georgs Jankovskis, Jānis Stradiņš, Andris Grūtups, Leopolds Ozoliņš... Mācies no viņiem un saņem Dieva svētību!

Atbildēt

Viņš

26.03.2024. 19:19

»

jautājums

tu galīgi stulbs vai tikai izliecies


Tikai izliekas, Nav stulbs, krietni slīpēts.

Atbildēt

Bet

26.03.2024. 19:18

»

:)

Liepnieks sekli peld ,dziļumi viņam nav pieejami,jeb baidās tiem piekarties


Viņš ir lasījis grāmatu ,,Mana cīņa" un saprot drēbi, jo atkal pasaulē smird pēc demokrātijas kraha. Lai dod savu vērtību mācību, intelektuālis un rakstnieks taču.

Atbildēt

patiesībā

26.03.2024. 19:14

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

jautājums

26.03.2024. 19:13

»

Skumjais Bruņinieks

Liepniekam jaudīgs raksts...


tu galīgi stulbs vai tikai izliecies?

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 19:13

»

Ivans

Rasā-Paraša pobeda buget naša


Anatolijs, что случилось? Не спеши, а то Раша в росу превралилась.

Atbildēt

Liepniek, te tas par tevi

26.03.2024. 16:33

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Nemurkšķēt "vietvalžiem" pretī, ne vārda!!!
(Kaut vai - spļauj ģīmī, min sū#os un spārda,

Atbildēt

tikai cipari

26.03.2024. 16:07

»

tak točno tovarišč

Otec vsex narodov


baidenam 81 gads,trampam 77 gadi,Putinam 72 gadi.

Atbildēt

anti soross

26.03.2024. 16:04

»

Skumjais Bruņinieks

Liepniekam jaudīgs raksts...


nato ukraina zaudes.

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 15:14

»

Es

Nu, to jau arī sasaldēta ūdens pārdevēja un kino Pionieris prihvatizētāja madāma dusmās izspļāva: latvieši ir zaglīgi un savtīgi, neprot novērtēt kariņa cīņu ar orkiem privātreisā gaisā, kabinetā Rīgā un Briseles koridoros. Kā viņš pieceļas, tā sākas pašaizliedzīga cīņa...


Да, реакция была показательна. Напомнило в целом неплохую президеншу Фрейбергу, которая в итоге уходя по мелочи скрысятничала получив вдруг сильно упавшие в цене часы. В ответ на критику тоже было "да как вы смеете к таким мелочам цепляться, когда ради страны человек такое совершил".

Наверно, звездная болезнь затуманивает мозг. Или реальное понимание, что народ пошумит и...на этом все и закончится.

puse valsts ātri vai vēlu piederēs lietuviešiem. и эстонцам. Это печально

Atbildēt

formula

26.03.2024. 15:04

»

rullē, bet atceries pagātni, to nenoslēpsi

Liepnieks kopš Šķēles laikiem ir Hitlera teoriju bīdītājs Latvijas iedzīvotāju prātos


Vai tad nu Jurģis vainīgs ,ja to Hitlera demagoģiju tik cītīgi izmanto mūsu pašu uz augšu pasistie grābēji - tumsonīgie gaišie spēki ar vienmēr blakus esošiem un vēl nelietīgākiem izpalīgiem- tad sarkani konzervi, tad tik pat sarkani progresīvi, un kontrastam ,cik gaišie spēki labi - bariņš stabilitātei no mauku mājas.

Atbildēt

Es

26.03.2024. 14:47

»

he hee>Es

Bet vai Tu pats zini kādu, kuram politikā las nebūtu aplipis


Problēma, acīmredzot, ir tur, ka politika pievelk maniakālas personības, kas grib varu.

Latvijā ir vēl divas problēmas: valstij vienmēr būs iedzīvotāju un firmu radītā nauda, tāpēc piezīsties valsts pasūtījumu silei, vienalga, vai to naudu izpļekarē betonā vai izmet zemē nestrādājošos IT projektos, tā ir uzņēmēja izdzīvošanas formula, tikai jāpazīst politiķi.

Otra problēma ir nejēdzīgi, tukši ārzemju latvieši un sieviešu kvotas politikā. Interesantas sakritības dēļ šie ārzemju latvieši jūtas tikpat neaizstājami, cik Vladimirs vai Batja. Kā šo pretrunu mazināt? Copypaste no Krievijas politikas: a pie jums nēģerus sit, rādot pāri robežai.

Valsts ar šādiem tipiem varbūt arī nebankrotēs, bet saldas dienas turpmāk nevar gaidīt. Un arī tas, ka puse valsts ātri vai vēlu piederēs lietuviešiem. Tas nenozīmē, ka latviešiem būs darbs.

Atbildēt

Es

26.03.2024. 14:41

»

Хм

Taču ir viens mazāk viegli uztverams moments: jo lielākas jukas un nedrošību iedveš mazajam cilvēciņam, jo tas vairāk gatavs paļauties uz valsti un atdot cieņu un tiesības tai pārvaldībā pēc vietvalžu ieskatiem. Valsts aparātam ir apkārt aplipuši finansēs ieinteresētas un ideoloģijas pārņemtas personas...


Nu, to jau arī sasaldēta ūdens pārdevēja un kino Pionieris prihvatizētāja madāma dusmās izspļāva: latvieši ir zaglīgi un savtīgi, neprot novērtēt kariņa cīņu ar orkiem privātreisā gaisā, kabinetā Rīgā un Briseles koridoros. Kā viņš pieceļas, tā sākas pašaizliedzīga cīņa.

Vienīgi šis atkal būs citāts, ko ilgi pieminēs ar ļaunu. Un vēl kolosāli, ka madāma ievaidējās par "neatkarīgās" preses :)) novēršanos no kunga nodomu un gaitu pareizas atspoguļošanas. Citā valstī tas izsauktu asu reakciju, bet ne jau zemē ar preses davalkām.

Atbildēt

Jauns.lv

26.03.2024. 14:18

Bauskas dzīvnieku audzētavā ,,Lieldeviņzare'' vairāk nekā 100 suņi tikuši turēti necilvēcīgos apstākļos.
Kariņš biznesa klasē lidojis nesuniskos apstākļos un ēdis ikrus.

Atbildēt

:)

26.03.2024. 13:55

Liepnieks sekli peld ,dziļumi viņam nav pieejami,jeb baidās tiem piekarties.

Atbildēt

cieti

26.03.2024. 13:50

Jurģi, uzvarēs taču Heilija. Cieti!
Kādreiz likās, ka der ieklausīties Liepniekā. Šis jau ir maksas raksts. Aiztinu līdz Trampam un pa diagonāli 3 rindiņas palasīju. Nav vērts.

Atbildēt

Muļķu zeme

26.03.2024. 12:55

»

Skumjais Bruņinieks

Liepniekam jaudīgs raksts...


Interesanti, ka tieši muļķu zemē ir jāizglīto visādi makaroni, līdz tie saprot kas ir puķins. Ka muļķu zemē katram skaidrs ar ko nodarbojas visādi guseļņikovi, bet NATO un vācu specdienestu vadītāji to nesaprot, līdz to mantu neapķīlā. Nerunājot par to ar ko nodarbojas "lielie biznesmeņi" šrēderi, kalvīši, savicki, utt. Un no muļķu zemes bēgošie viļi nez kāpēc nepaliek floridās, bet traucas atpakaļ uz muļķu zemi. Muļķiem tas ir skaidrs.

Atbildēt

va vellos

26.03.2024. 12:49

Hello, Asiņainais Punduri!
Labs augstskolas copy-paste referāts, tā uz astoņnieku.
Nesapratu tikai, kāpēc bija jāstāsta pekstiņi no tālām zemēm. Viss aprakstītais notika kādā padumLatvijā, kad viena oranža Zobu Feja izķēzīja 1997 sagaidīšanu ar fake news solījumiem smagi strādāt tautas labā. Blakus Fejai it kā bija daži jocīgi galma āksti - Pabriks Ausī Laizītājs, Bendiks Mārcim Vairāk Neliet un viens īpaši interesants karakters uz mata līdzīgs kādam Liepnieku Jurģim.
Varbūt labāk nepūt miglu par angļu zemēm, džeko - oranžais dieviņš no Mākoņiem vēl agrāk darīja to pašu.

Atbildēt

piemērs

26.03.2024. 12:38

»

valdis

Nav jau Tramps izcils politiķis.Vienkārši izsaka ko domā lielākā daļa balto amerikāņu.Tā pasaules demokratizēšana ir novedusi pie arvien lielākiem konfliktiem kas var reāli noslēgties ar kodolkaru.Ne jau velti mēnešiem nobremzēta Ukrainas sponsorēšana,noairējot uz ES lai paši karo tālāk līdz uzvarai...


Latvijas ārlietu ministram Kariņam ir Amerikas valsts pilsonība. Tas nozīmē, ka ir visas iespējas kļūt par ASV prezidentu. Bet šis dubultpilsonis izvēlējās vadīt Latviju un tās tautu uz saulainu nākotni, pagaidām nesekmīgi, bet ir izredzes uz....

Atbildēt

rullē, bet atceries pagātni, to nenoslēpsi

26.03.2024. 12:27

Liepnieks kopš Šķēles laikiem ir Hitlera teoriju bīdītājs Latvijas iedzīvotāju prātos.
Un pasaules notikumi, kuri risinās šobrīd, autoram atvēra durvis, iedalīja finanses, atradās atbalstītāji varas gaiteņos.

Atbildēt

?!

26.03.2024. 12:24

»

Nespēju saprast

Kur Hitleram tās asiņu jūras? Tad jau tikpat labi var teikt, ka jebkurš, kurš sācis karu, ir tikpat asiņains


ja tu šmucmanu ataudzīte,nesaprast,priekš tevis un savējiem labi,kāpēc slikti.....

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 12:08

»

Es

Visi tie diezgan izmisīgie signāli, ko pēdējā laikā raida gan publika soctīklos, gan arī politikāņi, nekādi neliecina par drošības sajūtu. Un to var nolasīt visi, arī krievs aiz robežas. Ja ne pats, Mamikins izplasīs un iztulkos...


Taču ir viens mazāk viegli uztverams moments: jo lielākas jukas un nedrošību iedveš mazajam cilvēciņam, jo tas vairāk gatavs paļauties uz valsti un atdot cieņu un tiesības tai pārvaldībā pēc vietvalžu ieskatiem. Valsts aparātam ir apkārt aplipuši finansēs ieinteresētas un ideoloģijas pārņemtas personas ar maniakālas pārņemtības pazīmēm.

Kāpēc tev, bērniņ, tuvumā nav skolas? Jo valstij ir jātērē miljoni ieročiem.

Да, интересное наблюдение...
Как говорится, "война все спишет". Даже то, что никак к войне не относится, но можно подтянуть, например, перелеты на частных самолетах. Какие самолеты, вы о чем? Отечество в опасности, а вы тут к мелочам цепляетесь.

Atbildēt

Nespēju saprast

26.03.2024. 12:07

Kur Hitleram tās asiņu jūras? Tad jau tikpat labi var teikt, ka jebkurš, kurš sācis karu, ir tikpat asiņains.

Atbildēt

Es

26.03.2024. 11:48

»

Haralds Kalns

Ko mums no šā būs mācīties - vai uzklausīt Trampu, Hitleru, Staļinu, jeb "noticēt" Rinkēviča, Siliņas, Stambulas un LGBT feika "rūpēm" par Latvijas valsti un tās iedzīvotāju labklājību!? Tomēr jau pašu galvas vien būs jādarbina, jo izskatās, ka valsts vadība, tautas "priekšāstāvji", cīņā saucēji "saulveži...


Visi tie diezgan izmisīgie signāli, ko pēdējā laikā raida gan publika soctīklos, gan arī politikāņi, nekādi neliecina par drošības sajūtu. Un to var nolasīt visi, arī krievs aiz robežas. Ja ne pats, Mamikins izplasīs un iztulkos.

Taču ir viens mazāk viegli uztverams moments: jo lielākas jukas un nedrošību iedveš mazajam cilvēciņam, jo tas vairāk gatavs paļauties uz valsti un atdot cieņu un tiesības tai pārvaldībā pēc vietvalžu ieskatiem. Valsts aparātam ir apkārt aplipuši finansēs ieinteresētas un ideoloģijas pārņemtas personas ar maniakālas pārņemtības pazīmēm.

Kāpēc tev, bērniņ, tuvumā nav skolas? Jo valstij ir jātērē miljoni ieročiem.

Atbildēt

Es

26.03.2024. 11:44

»

Skumjais Bruņinieks

Liepniekam jaudīgs raksts...


Jaudīgs raksts tagad ir jebkurš tev patīkams sacerējums, kurā pilsonim, kurš nespēj ietekmēt pat savas pašvaldības deputāta balsojumu un darbu, vai Saeimas deputātu darbu, kāds stāsta, ka tieši viņš kaut ko saprot par amerikāņu mentalitāti, divām lielajām partijām, politikas aizkulisēm utt. Rada vēl vienu iespaidu visvarenajam latvietim, ka latvieša roka ir uz ASV politikas pulsa.

Чем бы дитя ни тешилось, лишь бы не плакало.

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 11:03

»

Skumjais Bruņinieks

Liepniekam jaudīgs raksts...


В теории и общих словах складно. ПРоблемы в деталях: все больше украинцев не хотят воевать, не видя какой-то приемлемый финал в обозримом будущем.
Прошел накрученный ажиотаж перед контрнаступлением "ну сейчас россияне побегут, быстро отвоюем и захваченные после 24.02.2022 территории и Крым".
Все больше голосов "а нафиг нам нужен Донбасс, там все равно в основном русские, которые всегда смотрели в сторону России". Про Крым еще тише, понимая, что это еще менее реальная цель.

И у запада усталось-тоже поддались на массовые выступления в начале 2023-ну сейчас украинцы нашим современным оружием этого бумажного тигра Россию быстро прогонят.

Плюс появляется разрыв в понимании стратегии войны. И раз уже до широкой публики доходят дискуссии между военными Украины и США, значит, фактические разногласия еще шире.

И как бы не получалось, что демократам самим удобно, что республиканцы блокируют помощь. Мол, а мы что, мы-то готовы, это республиканцы против.

Atbildēt

?!

26.03.2024. 10:49

»

Skumjais Bruņinieks

Liepniekam jaudīgs raksts...


tāds ar tādu sazatika--bērnudārzs.

Atbildēt

VAU

26.03.2024. 10:47

bijušās indiāņu zemes,tagad ieropas pēcteču Balti-
morā kuģis nogāzis 2 km tiltu,traģēdija.

Atbildēt

Es

26.03.2024. 10:46

Ā, tomēr nav gan.

"Muļķības, neiecietības, naida izplatībai bija likti grūti pārvarami šķēršļi, tās nevarēja tikt televīzijā vai radio, avīzēs vai žurnālos (...)."

Es te piemirsu tos nu jau preses izdomātos, uzkurināšanai paredzētos rakstus, kuros reāli vai arī ne tik reāli cilvēki aicina sabiedrību izstumt, ierobežot, atlaist, apcietināt un citādi represēt tos, kas paši ir spējīgi lemt par savu veselību un ķermeni. Tā šoreiz bija pati prese (ja par presi drīkst dēvēt uz dzeltenām baumām un izklaidi vēstu lapeli, kas starp 9 sūdukiem iespiež vienu no oficiāla kanāla pārpublicētu atreferējumu).

Atbildēt

Es

26.03.2024. 10:43

"Muļķības, neiecietības, naida izplatībai bija likti grūti pārvarami šķēršļi, tās nevarēja tikt televīzijā vai radio, avīzēs vai žurnālos (...)".

Vai nav viens varen labs 2 gadus ilgušās kovidafēras ilustrētājs tas Šķēles puika?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

26.03.2024. 10:27

Liepniekam jaudīgs raksts!
Paldies autoram.
Es domāju, ka ASV tiks ar savām problēmām galā..sakārtos sevi.
Pašlaik republikāņu partijā notiek šķelšanās.ir izveidota no reiganistiem(autoritātēm republikāņu partijā) opozicionāru grupa, Heiliju ieskaitot, kas nebalsos par Trampu, ja tas tiks nominēts, kā oficiāls republikāņu partijas kandidāts.
Tramps sēj haosu..bet Amerika ir vieta, kur atrodās liela nauda un kapitāli.
Tiem haoss nav vajadzīgs..ASV "establišments" ir pret Trampu..un tas ir galvenais.
Uz Trampa "Muļķu kuģa" klāja ir tikai 20-25% "piedzērušies matroži".
Lielākais haosa speciālists pasaulē un sūdu maisītājs ir Putins. Vot uz viņa "Muļķu kuģa" ir daudz vairā streipuļojošu matrožu.
Kad zvērudārzos no krātiņa izbēg zvērs, tad viss zoo personāls, bruņojušies ar gariem mietiem, aplenc plēsoņu..baksta viņu un dzen atpakaļ krātiņā. Baksta uzmanīgi, lai kādu neievaino.
Tieši tā pat tagad pasaulei un ukraiņiem ir jārīkojās ar Putinu - uzmanīgi, soli pa solim ar Rietumu konvenciālajiem ieročiem šis nezvērs ir jādzen ārā no Ukrainas un jāpiespiež viņu atgriezties savā krātiņā.
Un tur lai viņš arī sapūst. Jāgaida, kamēr sāks efektīvi iedarboties sankcijas un samazināsies ienākumi no naftas un gāzes.
Kad nebūs vairs naudas par ko karot Ukrainā, kad nevarēs vairs uzturēt armiju, kad nebūs naudas, lai uzturētu milzīgo represīvo, iekšējo gvardi, kas aizsargā krievu eliti no tautas..vot tad viņi sāks viens otram rīkli grauzt.
Bet ko darīsim ar mūsu "Muļķu kuģi"..te es esmu pesimists?

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 10:12

я же говорил, понабежали))

Atbildēt

Haralds Kalns

26.03.2024. 10:11

Ko mums no šā būs mācīties - vai uzklausīt Trampu, Hitleru, Staļinu, jeb "noticēt" Rinkēviča, Siliņas, Stambulas un LGBT feika "rūpēm" par Latvijas valsti un tās iedzīvotāju labklājību!? Tomēr jau pašu galvas vien būs jādarbina, jo izskatās, ka valsts vadība, tautas "priekšāstāvji", cīņā saucēji "saulveži" ir apjukuši - vienkārši nezina ko pasākt, darīt!!! Viss slīd no rokām - hibrīdjandalus nepamana (jeb tēlo), nozagtās, valsts drošībai paredzētās izgaisušās naudas, totāla korupcija, partiju morāla degradācija, bet kā sadzēries krievs pieprasa: Ti meņja uvažaješ?

Atbildēt

Nauda

26.03.2024. 10:07

Autors vienkārši pilda pasūtījumu un mēģina ietekmēt lasītāju prātus ar kārtējiem meliem, šoreiz par Trampu. Jo tuvāk nāks vēlēšanas, jo šādu rakstu kļūst vairāk - demokrātu satelītu apmaksāti. Gudrākā un absolūti mazākā tautas daļa šo spēli saprot un piekrīt autoram, ka tauta ir vienkārši debila un kā akla vista apēd un citās reizēs injicē visu ko tai dod

Atbildēt

osvoboditel

26.03.2024. 09:59

»

tak točno tovarišč

Otec vsex narodov


Stalin-naš putevoditel, Putin-naš rulevoi. Tovarišči: Vse kak odin v perjod k pobede kommunizma vo vsjom mire! Urrraaa, tovarišči!

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: