Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriotiskais gars

26.03.2024. 09:47

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


vienkārši,sakarīgi,ar satīru,kāds SPĒKS,iedvesma un
izaicinājums POĒZIJAS VĀRDOS!BRAVISIMO!

Atbildēt

Donalds

26.03.2024. 09:13

Liepniek, lūdzu iztulko šo savu apgalvojumu: "Путин наш лучший"

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

26.03.2024. 08:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Хм

26.03.2024. 08:53

»

Pilsonis

Es gan Liepniekam varētu oponēt, ka Internets nav vainojams, bet gan faktiskais monopols kā google publiskajā daļa un facebooks soc tīklos. Ja tas 20...


И да и нет. Если бы люди меньше кликали бы на линки типа "звезда А переспала со звездой Б, а у звезды С случилось ой что-то этакое", а больше на более интеллектуальные линки, то и порталы меньше бы такие линки ставили. И меньше снимали бы мыльные оперы и криминальные сериалы. Народ не хочет смотреть умные интересные передачи, где могут сказать что-то и против их мнения. Проще смотреть то, что согласуется с общим мнением.
А интернет просто помогает найти больше информации, которая подтвердит именно мою точку зрения. А оппонент найдет информацию именно под его точку зрения.
А кто-то и попросту использует интернет, чтобы за деньги продвигать свои идеи или же получает деньги за продвижение других идей или уничтожение, забалтывание.

Вон, уже и подтверждение ниже-уже начинается вал троллей "Путин наш лучший". Сейчас еще навалят про освободителей и все, тема затухнет, с нее уйдут те, кому было бы интересно подискутировать, а не видеть вал флуда

Atbildēt

viesis

26.03.2024. 08:52

Hm, daudz taisnības, bet tā ir tikai viena medaļas puse, otra puse ir tas, ka tā saucamais establišments arī ir stipri degradējies un nav spējīgs pildīt savu lomu. Kad redzi, kā cilvēki augstos amatos runā absolūtas muļķības un pieņem neadekvātus lēmumus, kad redzi kā "melu apkarotāji" pārvēršas par prastiem propagandistiem, kam nevar ticēt, kad "kultūras skarto" augstākais kultūras sasniegums ir lustra falla formā, kad "izglītotības" apliecinājums ir homeopātijas un aromterapijas pasludināšana par šarlatānismu, tad domājošam un izglītotam cilvēkam gribot negribot jāsāk meklēt alternatīvi informācijas avoti, un tad nav brīnums, ka daudzi sāk ticēt Trampam un visādām sazvērestības teorijām. Tā, ka sabiedrība degradējas no visām pusēm......

Atbildēt

Liepnieka sprediķis neatsedz galveno problēmu

26.03.2024. 08:39

Kamdēļ Ukrainā karo? Kas injicēja šo karu? Nu, bet uz kurieni plūst šī kara asiņu nauda $-os? Minēsim? A varbūt uz viņpusdīķa karalisti?!

Atbildēt

valdis

26.03.2024. 07:11

Nav jau Tramps izcils politiķis.Vienkārši izsaka ko domā lielākā daļa balto amerikāņu.Tā pasaules demokratizēšana ir novedusi pie arvien lielākiem konfliktiem kas var reāli noslēgties ar kodolkaru.Ne jau velti mēnešiem nobremzēta Ukrainas sponsorēšana,noairējot uz ES lai paši karo tālāk līdz uzvarai kaujas laukā.

Atbildēt

Papildinot, ne jau fakti ir galvenie,

26.03.2024. 06:49

»

Pilsonis

Es gan Liepniekam varētu oponēt, ka Internets nav vainojams, bet gan faktiskais monopols kā google publiskajā daļa un facebooks soc tīklos. Ja tas 20...


bet mērķi un kritēriji kādā virzienā cilvēki grib doties. Vai UK izstājoties cilvēkiem galvenais bija bagātība, bet varbūt svarīgāks bija karaļvalsts statuss un sava inteliģence visā pasaulē. Kad vācieši strādāja padsmit stundas dienā trūkumā, badā, lai samaksātu kontribūcijas sabiedrotajiem, tad revanšismā cilvēkiem svarīgākais bija kā to izmainīt un bija pilnīgi vienalga kādā veidā tas notiek. Ja ASV visi tiek dzīti nodokļu parādos, lai uzturētu kārtību pārējā pasaulē un nav redzama izeja no tā (20 triljonu parāds ar nepārredzamu pieaugumu), tad cilvēki grib to mainīt. Ja kara apstākļos izejvielu cenas pasaulē vairs nav 30$par barelu kā miera laikos, tad Krievijas iedzīvotājiem izdzīvošanai karš ir vajadzīgs. Vai Latvijas iedzīvotājiem vajag augstu IKP? Pirms 1913. gadā Latvijas teritorijā bija vislielākās bagātības un konkurētspēja pasaulē, bet blakus asiņainiem režīmiem, krievu lāčiem tas nav labākais mērķis lai neciestu zaudējumus un būt laimīgiem. Un visos gadījumos pilnīgi vienalga kāda propaganda ar kādiem faktiem to manipulē.

Atbildēt

Ošo

25.03.2024. 22:17

»

Filozofs

Piekrītu pilnīgi...


Nez vai Trampam būs tas zemais pašnovērtējums. Pirms prezidentūras viņš jau bija miljardieris, viņam varbūt gribējās vien ķeksīti CV. Pa lielam viņam viss jau bija. Tāpat kā mūsu prezidentam Bērziņam (kuru uzskatu par izcilako no līdzšinējiem), kurš pat varēja atļauties atteikties no Jūrmalas rezidences un turpināt dzīvot Unibankas mājā. Atceros Bērziņa vārdus ap 2012.g.: "Drīz pienāks laiki, kad šodienas problēmas šķitīs sīkums".

Atbildēt

Pirātu partija

25.03.2024. 22:17

Nu šoreiz liepnieks samurgojis īstu dezinformācijas raksteli. Pēc liepnieka domām ir viena patiesība, tā pieder pie siles esošiem, jo tie koktrolē masu dezinformācijas līdzekļus.
Cilvēki un mājsaimnieces ir tik stulbi, ka nevar atšķirt patiesību no meliem.
Atcerieties kovidafēru, ko jums stāstīja telvīzors, “zinātnieki”, “virusologi”, kur viņi tagad ir?
Ko jums stāstija “virusologi”, par fakcināciju, par antivielām asinīs.
Vajadzētu antivielu daudzumu pārbaudīt knariņam, un ja to nebūs, uztaisīt vienu busterīti, lai izbauda savu kovididiotismu. Tomēr genocīts turpinās, Pfaizer reklamē savu “pretērču” mRNS fakcīnu.
Jaunai vīrus Ķīnā ir gatavs, izlaidīs Krievijā un Ukrainā, izplatīsies caur ūdeni un pļaus ar mRNS sadurtos.
Cik dēļ savas stulbības un oficiāliem melu, propogandas ruporiem, tādiem kā “Panorāma”, cilvēki ārstējās vai nolaisti no kātiem. Paskatieties nāves statistiku Latvijā un salīdziniet ciparus ar citiem gadiem, par to liepnieks Jums nerakstīs! Visi aizgajušie ir sadurti!
Drukāto presi un valdības nopirktos portālus neviens normāls cilvēks vairs nelasa, delfinārija maksas saturs arī nevienam nav vajadzīgs, ja par notikumiem var uzzināt ātrāk, pat tad, ja tie vēl nav notikuši. (lasiet Pirātu partija)
Liepnieks un parējie žurnaļugas baidās, ka viņu darbs režīmam vairs nebūs vajadzīgs, tāpēc liepnieka raksta zemtekstā, cenzēt, ierobežot tautu no “nepareizas” informācijas. Aizliegt sociālos tīklus, vai ievest tajos nebījušu cenzūru ES līmenī, kā to dara sejasgrāmata ar cukurkalniņu.
Kāda izeja? Mācīties domāt, filtrēt informāciju, to pārbaudīt dažādos avotos un salīdzināt. Ticēt tikai parbaudītiem avotiem, un ja par to ziņo vairāki.
Mācieties domāt.
P.S. Tomēr pastāv globalistu elite, kura lieliem tempiem zaudē ietekmi un varu. Elite visiem iespējamiem veidiem cīnīsies lai monopolu uz informāciju nezaudētu, tāpēc par samaksu izmantos lietderīgos idiotus, tādus, kā liepnieks. Liepnieks vēl nav sliktākais eksemplārs, ir redzēti lielāki kretīni.
Latvāņu cenzori aizliedza piekļuvi raškas propogandas portāliem, pamēģināju, bez problēmām pāris sekuņžu laikā atvēru visus nobloķētos. Idioti, kāda jēga no bloķēšanas, ja tos var apiet jebkurš izglītots cilvēks. Aizsargāt panoramas nozombētās mājsaimnieces no raškas propogandas?

Atbildēt

Pilsonis

25.03.2024. 22:12

Es gan Liepniekam varētu oponēt, ka Internets nav vainojams, bet gan faktiskais monopols kā google publiskajā daļa un facebooks soc tīklos. Ja tas 20
gadus netiek regulēts, tad tam ir sekas. Lai noklūtu rankingu topos, pārējiem mēdijiem izmisīgi jāmedī lietotāju klikšķi, jo par to maksā reklāmdevēji. Tas ir 300 miljardu bizness gadā. Rezultātā portāli izmisīgi publicē klikšķu ēsmu, nevis pārbaudītus faktus. Virsrakstus, kas maldina. Šausmas, kas ievelk. Komentārus, kas pielej eļļu ugunij. Feikas ziņas. Atbildība vairs nekāda. Faktu pārbaude? Priekš kam par to kādam maksāt? Mediju portālu dzīvotspēja atkarīga nevis no faktu ticamības, bet no pārpublicētu ziņu kliedzamības un klikšķu skaita. Kāpēc maksāt žurnālistiem par faktu uzrakšanu, ja tos var izdomāt un nesodīti publicēt? Tagad ar MI var ģenerēt ticamus melus vēl 1000 reizes lielākā apjomā, tā, lai troksnī neviens nevar atšķirt patiesību no meliem. Kā to pārtraukt? Vienkārši. Par Internetā portālos publicētajiem meliem jāatbild. Ar visu likuma bardzību. Nē, tas nebūs Putinisms. Arī Demokrātijai ir sevi jāaizstāv. Sodi no firmu apgrozījuma un Krimināllikumā pret vadītājiem, arī par anonīmu troļļu saturu, ātri vien atgriezīs civilizētos rāmjos spēles noteikumus arī Internetā. Bet jāsāk ar pašu augšu. ASV to ir jau sapratuši, un republikāņi pēc Trampa ievēlēšanas sadalīs Google un Facebook monopolus sastāvdaļās. Eiropa kā vienmēr ļepatos nopakaļ, bet nekur nedēsies. Es esmu optimists, atšķirībā no Liepnieka k-ga.

Atbildēt

Versija

25.03.2024. 22:08

»

Tā arī nesapratu,

priekš kam Liepnieks to uzrakstījis un Pietiek pārpublicē


Iespējams, Streips viņam samaksājis. Pats raksts ir tikpat primitīva propaganda, kādu autors piedēvē saviem oponentiem. Piemēram, atsaukties uz The Washington Post nav korekti, jo tas ir ASV demokrātu rupors. Un raksta otrajā pusē epiteti birst kā no pārpilnības raga. Mērķis- pielīdzināt Trampu Hitleram. Pie viena- pielīdzināt Staļinu Hitleram, lai gan Staļins represijas veica pārsvarā tikai valsts iekšienē, par ko ārzemju komentētājiem būtu visai maza daļa. Un bez tāda Staļina Hitlers iespējams būtu uzvarējis karā.

Atbildēt

muļķuzeme eurolatvānija - deģenerātu lielvalsts

25.03.2024. 22:06

»

hehe

Arī Jurģis dabūjis pļutkinenu


Ontūna fankluba karsējmeitenes pamodušās - sa-rauj, sa-rauj!!:))

Atbildēt

Slava Putinam!

25.03.2024. 22:05

Lai dzīvo Putins latviešu tautas labākais draugs un sabiedrotais!

Atbildēt

hehe

25.03.2024. 21:52

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Arī Jurģis dabūjis pļutkinenu

Atbildēt

Filozofs

25.03.2024. 21:29

Piekrītu pilnīgi:
Politikā nereti visneatlaidīgāk un niknāk uz varu raujas tieši šādi cilvēki, kuru dzinulis ir zems pašnovērtējums, mazvērtības komplekss, šaubas par savu intelektu, savas viduvējības un nenozīmīguma pārdzīvošana. Viņi sagaida, ka vara mainīs šo nožēlojamo situāciju pateicoties izmaiņām viņu sociālajā stāvoklī vai arī mainot viņus pašus.

Bet kāpēc tieši šādi cilvēki gūst panākumus? Viss ir vienkārši- atbalstītāju masas domā tikai un vienīgi par sevi, cerot, ka ar šādu puskoka lēcēju arī pašiem pavērsies kāda iespēja "tikt uz viļņa"! Nu, kaut vai no bandīta piegulētājas tikt par ministrieni. Jo, ja viņas likteni nāktos izlemt tiešām zinošam cilvēkam, viņš uz tādu ieleni pat nepaskatītos! Tāpēc arī esam tur, kur esam, visu valsti pārpludinājušas viduvējības, kas akli pakļaujas mafijas klana vadībai...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.03.2024. 21:07

»

lasītāja

Ja būtu vēl dzīvs Arturs Priedītis, viņš droši vien ko uzrakstītu par mūslaiku postkultūras elites inteliģenci. Ir gadījies vērot, kā pazīstami kultūras, zinātnes darbinieki priekšvēlēšanu laikā slavina medijos kādu konkrētu partiju, kuras priekšgalā viens no alkatīgākajiem blēžiem, riktīgs kampējs. ...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un. arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

-----------

Mediju ziņa (02.2015.): "Tas, ko drīkst nosacīti saukt par tautas pārvaldīšanas tehnoloģiju, sastāv no divām daļām. Viena daļa ir politkorekta, bet otra daļa ir nepolitkorekta. Vara tautas pārvaldīšanā var izmantot gan morāli atbalstāmu un sociāli cienījamu tehnoloģiju, gan amorāli antihumānu un sociāli necienīgu tehnoloģiju. Turklāt sociāli cienījamo tehnoloģiju neviens neslēpj no tautas un atklāti informē sabiedrību par šīs tehnoloģijas pielietošanu, bet sociāli necienīgo tehnoloģiju cenšas slēpt no tautas un par tās pielietošanu atklāti neinformē sabiedrību." ... ( apt.cit.vied.aut. - zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Tautas pārvaldīšanas nepolitkorektās receptes" )
-------

'MOTO':
"Nelidot augstāk par vistu kūts laktu,
vismīļāki domāt par dējamo kaktu!..."
/ Vilis Plūdon(i)s, iz poēmas "Uz saulaino tāli" /
-------

"Latv(ĀŅ)u LUMPE.ŅU "morālētisko pamatvērtību" Kodekss."
( "latv(ĀN)ijas SILES valsts titulnācijas" 'status quo', fragmentāri )
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

Pasaules Tautām, kam Valstis IR savas,
"Globālā kontekstā" pārsvara NAV(a) ~
Vairumam atliek vien sapņot un cerēt,
Normālai Valstij par Nāciju derēt...
...
Valsti, kas dzimusi Brīvības cīņās,
Varas un SISTĒMAS zombiji mīņā,
Sū#os pie SILES, ko ķēza jau gadiem,
Cūk.lopu varza ar "draugiem un radiem".

"Nācijas līderi" LUMP.EŅU baru,
Spiež "valsti mīlēt" un "respektēt varu"
(TĀDU, kas vājprāta muŗgos vien rādās),
"Cērpot kā aunus" - pirms "noģērē ādas":

"NOZOMBĒT "nāciju" - problēma maza!
"Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅU Kodeksā" drazas,
Sabāzts pa pilnam, no vāka līdz vākam ~
"Primāros" fragmentus "sprediķot" mākam:

"Kodeksa" tēzes kā "mantru" būs zināt!!!
(Tāpēc - tās dienišķi vērts "atsvaidzināt",
Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅIEM, veciem un jauniem,
"Klusajiem mī#ējiem" & "cērpamiem auniem"):

"Nācijai" - paklausīt VISAM, ko saka!!!
('biedri' no "priekšstāvju" sugas, kam fraka,
Nokārta "bļembukiem", bet - "neiet kopā",
Sen jau uz ŗumpja, kas nobarots lopā...)

"Partiju" SISTĒMA "valstī" ir "svēta"!!!
(BEZjēgā zaglīga, stulba, NE lēta,
"Tumbočkām" pilnām un "konceptiem" tukšiem ~
Citāda neder ne SILEI, ne rukšiem...)

Nemurkšķēt "vietvalžiem" pretī, ne vārda!!!
(Kaut vai - spļauj ģīmī, min sū#os un spārda,
LUMP.EŅUS pašus, šo ģimenes, dzimtas,
Draugus un paziņas, versijās simtās...)

Vergot par grašiem un kredītu klaušām!!!
(Kurus "pa fikso var iebarot aušām",
Reklāmu ZOMBĒTIEM "onlaina" spamā ~
"Pisness", kam lobiji "augstajā namā"...)

Nodokļus bleķot, kaut - iznīkstot badā!!!
('Kāpostu' VID'am un SISTĒMAI gādāt,
"juristiem pofig" (?!) - lai plēš "ķēķa tiesas",
Pēdējo skrandu no LUMP.EŅU miesas...)

LIKUMIEM - uz(spļaut): NE zināt, NE pildīt!!!
(Lai var ar "shēmām" SEV "pisnesu sildīt",
Tie, kas šmauc LUMP.EŅUS "tiesību vārdā",
"Klientiem" NEJĒGĀM "piešujot bārdas"...)

Žaunas - uz krampi, ar zobiem pret sienu!!!
("B(ļ)auris", kurš "palaidīs purkšķi", kaut vienu,
N-tajām "struktūrām" trāpīs iekš nagiem ~
Tur TĀDIEM "izrakstīs fiksi pa ragiem"...)

"Viedokļus" tiražēt - TIKAI pa glupo!!!
(Mē.dekļu "vietnēs" kur "komentus" čupo,
BEZjēgas LUMP.EŅI, vākušies kopā,
Ieņirdzot Valodu pakropļot, lopā...)

Boksterēt - 'twitter"-a spamu (ar pūlēm ~
LUMP.EŅIEM 'profīta' dirnēt pa "šūlēm",
NAV [vairs] nekāda, jo - "vienrievu fiškās",
Sū[nas] tās pašas, kas "taisnajās kiškās"...)

Mē.dekļus zaurēt, līdz - "ačas uz kātiem"!!!
(CEN.ZŪRAS kastrēts, priekš inertiem "prātiem",
ZOMBĒJUMS, piegānot "valsti" līdz malām,
Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅUS piebeidz, pagalam...)

"(G)eirōpas kolChōzu" - slavēt un balstīt!!!
(Tāpēc, ka "shēmot" var LUMP.EŅU "valstī",
"Bufera zōnu" priekš "hibrīda kara",
BrjukSILES "provinces" cūk.lopu vara...)

"Pārdīķa saimniekus" - klausīt un godāt!!!
(Tāpēc, ka "valsti" šie 'nolaist grib podā' ~
Uzrīdot 'nāburgiem' LUMP.EŅU vaukšķus,
[P]iesūtot OKUPĒT gangsteru 'taukšķus'...)

Kaimiņus - ap(riet) kā šakāļiem trakiem!!!
('Ofkōz' - pa gabalu: mīzējiem švakiem,
Tik vien tā "prieka", kā (ķēzīt) uz astes,
"Širhana" kājstarpē, pie ZOMBO-kastes…)

Šprices un uzpurņus – slavēt un lūgties!!!
(Nevis - ar "vakceru" zombijiem 'plūkties',
Smīnot par 'valdošo locekļu' shēmām,
COVIDA "globālā pisnesa" tēmā…)

"Ietusēt" - "soctīklu" bedrēs & zīst "spaisu"!!!
(HUĻI, bļin, "draugosies" ar svaigu gaisu,
Defektīvs "lohs", kam par "jevrōpas naudu",
LUMP.EŅA "dzīve" svilst smirdot, "ar baudu"...)

"Ģimenei" - ņemt TIKAI dzimumu savu!!!
(Štrunts, ka nav bērnu, kas turpinās tavu,
"p!dara" sugu – ar "lepnuma" naidu,
"partneru" barā var drāzties pa "prrraidu"...)

Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

Galvenais - VISS lai pēc "Kodeksa" 'rullē'!!!
(Citādi - "latv(ĀŅ)u valsts" būs "pa nullēm" ~
SILEI ciet[s] "vāks", zaudēs cūk.lopi svaru,
SISTĒMA nosprāgs un 'pakāsīs' varu...)"
...
LUMP.EŅU "nācija", ZOMBĒTA truli,
Pasaulē aizklīst ( ar "ubaga kuli" ) ~
Normālas Valstis par mājvietām meklē:
"Pieriebies "latv(ĀŅ)u SILES valsts" peklē..."

Zaudēta Valsts, izdziest Tauta kā liesma,
Vēl tikai - "Jevropas provincē" dziesma,
Klusa ( kā "Rekviēms" ) izskan, jo sūra:
"Reiz BIJA (Tēvzeme), pie Dzintarjūras..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Atmiņas par nākotni

25.03.2024. 21:03

»

Čiekurs Egles dēls

Palasīju rakstu. No katras rindkopas 1-o teikumu, pa diognāli. Pieņemsim, ka raksta mesidžs mērķauditorijai bija, ka "Tramps ir slikts". Kas tālāk? Vai Dievzemītes tūdaliņi piedalās ASV prezidenta vēlēšanās? Vai Dievzemītes politiķi var ietekmēt šo vēlēšanu iznākumu? Ja Jurģis Liepnieks šobrīd postulē...


Cit. iz leģendārā kino šedevra "Pie bagātās kundzes", cien. Gunāra Placēna sniegumā:

"Kas man bleķo - tam es līmē!" ;)

Galvenais - pacensties neiz(kārnīt) pēdējās smadzeņu atliekas, neaizmirst draudzēties ar veselo saprātu un nesataisīt tādus sū#us, kādus (iespējams, pat "neplānoti" drīz) būtu ļoooti grūti vai pat vispār neiespējami satīrīt / izlabot.

Atbildēt

bnf

25.03.2024. 20:50

Tapec jau Liepnieks joprojam ir aprite, ka atstrada ASV vestniecibas un Dem partijas uzdevumus! Vispar jau vairak izliekas, ka raksts nav originals!
Tik atklati propagandet latpastalam "gudribas"!
Velreiz par Hilariju - izlasiet FIB atskaiti par to! Veca Hilarija pati bija lietojusi valdibas neautorizetus emailus darba vajadzibam, neviens neko nav uzlauzis! Dem partijas prieksvelesanu meli!

Atbildēt

lasītāja

25.03.2024. 20:42

Ja būtu vēl dzīvs Arturs Priedītis, viņš droši vien ko uzrakstītu par mūslaiku postkultūras elites inteliģenci. Ir gadījies vērot, kā pazīstami kultūras, zinātnes darbinieki priekšvēlēšanu laikā slavina medijos kādu konkrētu partiju, kuras priekšgalā viens no alkatīgākajiem blēžiem, riktīgs kampējs. Un mediju intelektuāļi, viņiem tā patīk pasmieties par vienkāršo tautu, bet paši atkarīgi no partiju un sponsoru vēlmēm. Tas laikam būtu tas augstais intelektuālais līmenis?
Var jau apgalvot, ka muļķībai ir sievietes seja. Varbūt tāpēc sieviešu žurnālos tik daudz mietpilsonisku tekstu un reklāmu, un krustvārdu mīklas tik vieglas, laikam domājot, ka sieviešu prāts ne uz ko sarežģītāku nav spējīgs.

Atbildēt

ne sokrāts

25.03.2024. 20:28

»

sokrāts

Visa politika ir vieni meli un demagoģija, lai tajā barā ,ko sauc par cilvēci izvirzītos par vadoņiem un parazitētu uz pārējo rēķina


ja politiku vērtē par zemu, lai tur piedalītos,tad nebrīnies, ka drīz dabūsi kaklā tirānu

Atbildēt

Liepniek, nu kā tā var mums borēt, ka

25.03.2024. 20:23

Tramps ir maita, kura priekšā pat Hitlers nobāl! Tu pats ir demagogs!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

25.03.2024. 19:57

Palasīju rakstu. No katras rindkopas 1-o teikumu, pa diognāli. Pieņemsim, ka raksta mesidžs mērķauditorijai bija, ka "Tramps ir slikts". Kas tālāk? Vai Dievzemītes tūdaliņi piedalās ASV prezidenta vēlēšanās? Vai Dievzemītes politiķi var ietekmēt šo vēlēšanu iznākumu? Ja Jurģis Liepnieks šobrīd postulē, ka "Eirāzija vienmēr ir karojusi ar Austrumāziju", tad pēc tam viņš braši apgalvos, ka "Eirāzija vienmēr ir karojusi ar Okeāniju"? Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied. Ka tikai ar esošo dziesmu par daudz neaizdziedās...

Atbildēt

skolnieks

25.03.2024. 19:11

»

Vecais

Mazvērtības kompleksu māktie komentē


kā to teikt: Citi komentē kompleksu dēl, bet lielais vairus-lai aģitētu un propogandētu...

Atbildēt

Koučmindiete

25.03.2024. 18:56

»

Tā arī nesapratu,

priekš kam Liepnieks to uzrakstījis un Pietiek pārpublicē


Uzrakstīja man tieši laikā!

Atbildēt

Vecais

25.03.2024. 18:54

Mazvērtības kompleksu māktie komentē!

Atbildēt

Pētītājs

25.03.2024. 18:51

Laba analīze, prasmīgi uzrakstīta, bet muļķis no tās to vien sapratīs kā "LIEPNIEKS CITĒ HITLERU!" Tas jau nekas, ka kritizējot visa veida propagandistus.

Atbildēt

ko te piebilst...

25.03.2024. 18:39

laikam jau "taisnības guru" ir beidzot atrasts...pārējie muļķi.

Atbildēt

Justs

25.03.2024. 18:30

»

sokrāts

Visa politika ir vieni meli un demagoģija, lai tajā barā ,ko sauc par cilvēci izvirzītos par vadoņiem un parazitētu uz pārējo rēķina


politika ir tāda, kādi ir cilvēki kas tur iesaistās. Ja jūs paši negribat iet uz politiku, tad jūsu vietā tur ies tādi kas to grib-un tie nebūs tie labākie.

Atbildēt

VAU

25.03.2024. 18:22

liepniek,jau PIETIEK tavu vīnes meža pasaciņu,
atradies Andersens.TRAMPS un MAGA FOREVER!

Atbildēt

sokrāts

25.03.2024. 18:11

Visa politika ir vieni meli un demagoģija, lai tajā barā ,ko sauc par cilvēci izvirzītos par vadoņiem un parazitētu uz pārējo rēķina

Atbildēt

laikam tāpēc

25.03.2024. 17:28

»

Tā arī nesapratu,

priekš kam Liepnieks to uzrakstījis un Pietiek pārpublicē


ka pietiek.com vairs par velti neviens neko negrib rakstīt..
Bet Liepnieks var rakstīt ko vien pats grib...Tas nevienu nesaista...
Tikai rakstot par Hitleru, Liepnieks ''aizmirsa'' aprakstīt Putinu, kas ir daudz lielāks Hitlera fans kā Tramps.

Atbildēt

Tā arī nesapratu,

25.03.2024. 17:02

priekš kam Liepnieks to uzrakstījis un Pietiek pārpublicē

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: