Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he

02.10.2018. 12:03

nez' kas vairāk izpaužas rakstelī,- šizofrēnija vai paranoja?

Atbildēt

Lulū

01.10.2018. 12:02

Kangers skaidri pateca, ka 1. saeimā bija ap 37gab. identificēto VDK darbinieku. VDK taču bija/ir jākontrolē procesi un visur jābūt iekšā - logiski...paskatieties uz "fiziki, bundzinieku, finansistu"u.t.t.t godmani, ari vinš ir /bija tajā kartotēkā....bet pazuda, ai cik žēl,pazudis vēl daudzi... kalniete u.t.t.t.
Paskatieties uz indriksonu, kas personigi sleseram apmaksāja "nejaušo "braucienu uz norvēgiju, kur jaunais censonis "nejausi "vingrināja savus muskulisus ar Hakon invest īpasnieka dēlu. "sadraudzejās"un protams hakon invest iecela kozjolu un slesaru par armijas ekon.veikala prihvatizacijas procesa uzraudzitajiem, kur vareja sākt vinginaties zagšanā...u.t.t.t.t. tāpēc nav jābrinas , ka Latvijā nevalda tiesiskums un godigums...tieslietu sistēma ir parodija ar visiem gen.prokuroriem kuriem ir jāparstāv tautas/ valsts intereses . Tāpēc, biedri, "zodziet uz nebētu", kamer aklais kalnmeijers, maizišs ieraudzis OIK us Pareks us Vid shēmas u.tml...valstij/tautai ir nozagti minimums 11 000 000 000 un 500 000 ir bēgļu gaitās. Urā biedri !! Vai jums vel nav apnicis strādāt šo neliešu labā ?

Atbildēt

Arī

30.09.2018. 13:55

»

mūsu donbass


Nesen nomira Deivids Rokfellers. Tramps arī ir marionete Rotšīldu rokās. Romas klubam tagad nav vadītāja. Izraēla notrieca Krievijas lidmašīnu. Lavrovs atzīst, ka šāda rīcība nav saskaņā ar miera un labu attiecību normām. Ķīna publiski atzinusi sankcijas pret krievnu. Lielbritānija ar Franciju gatavas iesaistīties Sīrijas karā. ASV defoltu var glābt 3. PK. Tramps aizkavē Rotšīldu plānotā šī kara sākumu. Cilvēces labā jāpanāk jauni masu kari. 3. PK ir mata galā - Ķīna, Krievija, NATO, Lielbritābnija un Francija žvadzina ieročus. Visi gaida uz vēl vienu Krievijas kļūdu, ko veicina Rietumi. Vanga pareģoja, kamēr Sīrija nav kritusi 3. PK nesāksies.

Atbildēt

Kirbis

29.09.2018. 21:55

Drīzāk dp, sab u.c. ietekmīgie nevis "laiž uz vienu roku ar kremli", bet, iespējams, apzinās neprognozējamas ideoloģiskās sekas tam, ja tais maisos izrādīsies uz Atmodu vedušie redzamākie inteliģences pilāri. Tas būtu bezvariantu ideoloģiskais krahs.

Atbildēt

mūsu donbass

29.09.2018. 14:11

.................

Atbildēt

viedoklis

29.09.2018. 12:57

Maizītim sen jau bija jātņem pieeja valsts noslēpumam un jāatbrīvo no SAB ar pantu par Latvijas valsts nodevību un attiecīgu sodu cietumā! Tāpat Mežvietu. Kā tādi mēsli var pārstāvet neatkaŗigu valsti???!!! Igaunija un Lietuva jau sen atvērusi čekas maisus un kas, zaudējusi neatkaŗibu???! Nē! Vienkārši čekisti nedrīkst atrasties valsts posteņos, ar to arī viss šis teātris izskaidrojmas. Maizītis un Mežviets vēršas pret visiem Sibīrijā izsūtītajiem un nogalinātajiem. Un tas ir noziegums pret latvijas valsti un tautu.

Atbildēt

jautrais

29.09.2018. 10:31

... cik noprotu Krišs ...ir no jeņķijas vanckaru dzimtas...tikai jeņkījā ir vispasaules salašņu kopums...paārējie dzīvo savās dzimtajās mājās..

Atbildēt

bratka

29.09.2018. 09:09

Mežviet un Maiziti,tauta ta zina kas ir kas,te ir neatkarīga valsts,un mums ir zināmi kuri strādāja VDK,labāk visas anketes,tautai parādit,jošie kungi kalpoja PSRS iekārtai,un līdz šodienai viņi ir atkarigi no krievijas.

Atbildēt

Paldies, skolotāj!

29.09.2018. 08:04

»

ieguglē

"Мор и падёж российских спецслужбистов


Tā varētu būt atbilde. Tas pats attiecas uz Cimdaru, kas 20 gadus balsis skaita pareizi. Divi viņa priekšgājēji "nošāvās" - tātad LV ir Krievija miniatūrā - Bunkus, Loze, Ronis..

Atbildēt

ieguglē

28.09.2018. 19:21

»

Visidiotiskākais, kas vien var būt

J. Maizītis pie tā SAB amata turas kā nolēmēts. Kas tas ir? Diagnoze? Un viņam šķietas, ka viss, ko viņš dara, ir pareizi un izdodas


"Мор и падёж российских спецслужбистов"
Maizītis ir pietiekami informēts, ko Putins dara ar "nodzītiem zirgiem"

Atbildēt

Visidiotiskākais, kas vien var būt

28.09.2018. 18:35

J. Maizītis pie tā SAB amata turas kā nolēmēts. Kas tas ir? Diagnoze? Un viņam šķietas, ka viss, ko viņš dara, ir pareizi un izdodas.

Atbildēt

Signe un Evita

28.09.2018. 11:42

»

Divas muļķes

trolles. Kāda nozīme tam, vai ticat? Muļķes


Paldies Žuļa kungs! Mēs neesam ne trolles, ne muļķes. Mēs lasām šo portālu un redzam, ka te vienīgais muļķis esat Jūs, Žuļa kungs. Mēs mīlam komentēt Jūsu muļķīgās domas un tas nav nekas slikts, jo mēs abas mācāmies no Jūsu muļķībām saglabāt skaidru domāšanu, bet nevis tik neskaidru domāšanu, kāda ir Jums Žula kungs.

Atbildēt

to Oz

28.09.2018. 11:32

»

Oz

gan pēc kolta vai kalašņikova, nomainot tos divus stulbeņus vienas žīdu nakts laikā kā novāca M. Bunkus, jo zināja par daudz un sāka liecināt KNAB pret tiesnešiem, Rasnaču utt. Tas būtu samērīgi


Tev, netīrā krievu kazarmā taisītam plānprātiņam, un pārējiem noziedzniekiem Bunkuss liktenim vajadzēja likt aizdomāties, ka Vienotības un IeM kriminālais jumts nemaz tik drošs nav.

Atbildēt

kur rāvi?

28.09.2018. 11:28

»

Q

Mīzītis taču ir dubultaģents


Maizītis ir uzticīgs Krievijas FSB.

Atbildēt

Vai

28.09.2018. 07:42

var nopublicēt kunga ēdienkarti?

Atbildēt

Nav un nav bijis nekādas nacionālās valdības,

28.09.2018. 07:22

»

Žulis

Iedomājieties, ka kāda ģimene nolemj savā dzīvoklī turēt čūsku. Viņi atstiepj mājās odzi, apgalvojot, ka tas ir zalktis. Kaimiņi saka: „Ko jūs darāt, tā taču ir indīgā odze! Viņa jūs sakodīs!” Uz ko šie mierīgi atbild: „Vai nu tik traki būs? Pat ja tas zalktis iekodīs, zalktim kodiens nav indīgs.” Pēc...


latviešu tautas valdības. Cionisti nomaina jēdzienus valsts nācija ar nācijvalsti. Latviešiem lika ticēt meliem un leģendām līdz šai dienai. Izlasiet beidzot 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem un Juri Lina Zem skorpiona zīmes. Tad sapratīsit, kas un kā vada Latvijas iznīcību. Spriest, ka pie visa vainīgs ir Kremlis, kuru vada tie paši spēki, ir aprobežoti. Židmasonu B' nai B' rith ilumināti un cionisti, brīvmūrnieki ir starp mums, bet tā ir tabu tēma. Sabiedriskiem medijiem ir vesels saraksts ar tabu tēmām. Tās labākajā gadījumā drīkst apspriest, izsmejot jautātājus. Bet SAB un DP pēc būtības pilda B' nai B' rith uzdevumus. Izpildvara ir Eiropas komisija, kuru vada židiete Inna Šteinbuka. Viņa EK vārdā atzina parex un oik afēras par leģitīmām. Kamēr latviešu tautai brīvi nebūs piekļuves Saeimas deputātiem pieejamai cionistu izdalītajai rokasgrāmatai Gudro stratēģija un taktika, latviešu tauta nespēs pretoties un izprast židmasonu galvenos Latvijas iznīcināšanas mērķus un aktuālos virzienus. Viens no tiem var būt VAS Latvenergo atsavināšana. SAB, DP, Saeimas prezidiju, sabiedriskos medijus kontrolē B' nai B' rith. Arī internetā ir plaši pieejami materiāli par šo tēmu.

Atbildēt

Žulis

28.09.2018. 06:44

Iedomājieties, ka kāda ģimene nolemj savā dzīvoklī turēt čūsku. Viņi atstiepj mājās odzi, apgalvojot, ka tas ir zalktis. Kaimiņi saka: „Ko jūs darāt, tā taču ir indīgā odze! Viņa jūs sakodīs!” Uz ko šie mierīgi atbild: „Vai nu tik traki būs? Pat ja tas zalktis iekodīs, zalktim kodiens nav indīgs.” Pēc kāda laika, kad odze tiešām sakož ģimenes locekļus, visa ģiemene brīnās – kāpēc gan tas zalktis tik indīgi kož?!
Līdzīgi ir ar latviešu tautu. Kad komunistu un čekistu režīms pēc „dziesmotās revolūcijas” paturēja varu savās rokās, nacionālā prese rakstīja: „Komunisti turpina valdīt Latvijā! Viņi iedzīs Latviju postā, izputinās valsti, iegrūdīs mūs atpakaļ Krievijas apkampienos. Latvijai nepieciešama deokupācijas un dekolonizācijas procedūra.” Uz to latviešu tauta atbildēja: „Vai nu tik traki būs? Tie jau vairs nav nekādi komunisti! Tā ir mūsu pašu nacionālās valsts valdība. Un mēs par viņu balsojam.” Tagad, kad valdošais komunistu – čekistu režīms pret latviešu tautu pastrādā vienu nelietību pēc otras, latvieši brīnās: „Kādēļ gan tā mūs nacionālā valdība tā rīkojas? Kādēļ gan tā rīkojas mūsu nacionālajai valdībai pakļautie nacionālās drošības dienesti?” UN vienā mierā..... gatavojas kārtējo reizi nobalsot par šo „nacionālo valdību”.

Atbildēt

sliktākais jau, ka stulbi

28.09.2018. 03:11

nojāja savu psrs, nojās Latviju.............

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

28.09.2018. 01:11

https://tautastribunals.eu/?p 46562

Atbildēt

NA ir nodevēji

27.09.2018. 23:17

Paldies NA , kura sargā savus ielikteņus ! Vai varbūt saimniekus ?
https://tvplay.skaties.lv/900-sekundes/900-sekundes-10281867/
Kaut kāda tizla taisnošanās nāk no šī čekista.

Atbildēt

Stukačs

27.09.2018. 22:51

»

Pareizi

Šis jau sāk izskaidrot, kāpēc mūsu valsts un mūsu tauta ir tādā tūtā gandrīz 30 gadus pēc neatkarības atjaunošanas. Tie paši šmurguļi, kurus saitē tur VDK kompromāts, kalpo ne jau Latvijas interesēm. Un tā saucamās valsts drošības iestādes, nodrošina ne jau Latvijas nacionālo drošību un neatkarību...


Latvijā visu nosaka bijusī un esošā nomenklatūra un nauda, lielā nauda. Kaut tu ministrs vai boss, ja tu bez naudas, nemētājies ar to, tev nav teikšanas, bet ja tu aiskar kādu bosu no Maksātnespējas administrācijas, Nacionālās apvienības sirdsdraugus, tevi nometīs no jebkura krēsla.

Vārds komunists vai čekists, stukača neko nenozīmē un viņi nevalda un nenosaka toni un politisko sistēmu. Arī partijas biedri, kuriem nav pilna kabata ar naudu, tu nekas neesi, tevi neviens nedzird.

Man jautā, es atbildu: Es neko nedomāju par ko balsot: jābalso vienīgi par sarakstu Nr.2, Jaunā konservatīvā partija (JKP), Jānis Bordāns, Juta Strīķe, Juris Jurašs un Co, neatkarīgi no tā, kurš atrodas kurā apgabalā kā pirmais, ka tik nobalsots par partiju. Ja vēlas, var svītrot un kādam klāt pielikt plusu.

Atbildēt

sāk atgādināt zābaku čepigu

27.09.2018. 22:01

visi taču tāpat visu zin

Atbildēt

Pareizi

27.09.2018. 20:25

Šis jau sāk izskaidrot, kāpēc mūsu valsts un mūsu tauta ir tādā tūtā gandrīz 30 gadus pēc neatkarības atjaunošanas. Tie paši šmurguļi, kurus saitē tur VDK kompromāts, kalpo ne jau Latvijas interesēm. Un tā saucamās valsts drošības iestādes, nodrošina ne jau Latvijas nacionālo drošību un neatkarību.

Atbildēt

nepatīk jau tā doma

27.09.2018. 19:04

bet kamēr krievijā valda solncevas OPG............

Atbildēt

PatrioC

27.09.2018. 18:56

Nau Krišs no Krievlaukiem. Goč pendel, jo tā neruna Krievlaukos. Es lielako dāļ viss pazīst tur. Tā sēdešan uz pod a liel dom, nav slikt. Kārtigs latvieš cilēks, kad sēž uz pod, vienmēr i nodarbinac ar valstiskam pārdomam.

Atbildēt

Mirdziņa

27.09.2018. 18:32

Labs raksts - pilns ar pamatotu veča sarkasmu. Patiešām, cik var tie čekistu pakaļlaižas dir..., maldinot cilvēkus ar absurdiem argumentiem!?

Atbildēt

Profesors Haoss

27.09.2018. 18:32

Publicēt vai nepublicēt čekas maisus.

Tu zini. par "ČEKAS MAISIEM" man ir haotiskas domas, no kurām nekādi netieku vaļā: gribētos zināt oficiāli, kas tajos ir, kaut es vai 80 % gadījumos zinu, kas no varas koridoros mājojušiem ir maisos un reizē mana nosliece ir, ka nepublicēt būtu vairāk ieguvumu, nekā publicēt.


Ažiotāža pēc publikācijas nerimsies, pat pastiprināsies, jo teiks - "SABIEDRĪBĀ CIENĪJAMUS CILVĒKUS" noslēpa tik un tā, nepublicēja. Tajā skaitā, mums ir zināms, ka mums nav visu agentu sarakstu. "Lielais brālis" zinās, kas mums ir zināmi, pārējos varēs ietekmēt un pārvervēt, baidot ar "NOVIČOK" vai citādi.

Būtu jāpielieto "LUSTRĀCIJA, kas nekad nav nokavēta.

Bet ne par to runa manā haotiskājā domāšanā.

Vakar, 26.septembrī TV 24 manīju interviju ar Tālavu JUNDZI. Un kad uzdeva jautājumu viņam par "čekas maisu" publiēšanu, akademiķis, Juridiskās koledžas direktors mauj tā apmēram atstāsts: ziniet kā ar tie maisiem. Kad zinātnieki vai cits vārds bija, brauca komandējumos uz ārvalstīm krievu laikā (tas mans vārds - krievu laikā) vajadzēja rakstīt atskaites un kaut kā tā, ka varēja nokļūt vai nokļuva, vai tika ievietoti maisā - kartotēkā kā ziņotāji vai līdzīgi teica.

Tātad manāms, ka viņš - Tālavs Jundzis varētu būt maisā un baidās no publikācijas.

Citādi par tādu sarunu "zirgs smejas", kādas jau dzirdētas no vairākiem eksemplāriem, kuri ir maisā un baidās no publikācijas.

Oficiālos ziņojumu rakstītājus nevervēja vai viņš nekad neskaitījās kā aģents un “maisā’nevarēja būt, nelika. Vervēja atseviškos gadījumos, ja juta, ka ir pārāk uzticams kadrs un tendē uz stučīšanau, stāsta blakus faktus, par kuriem nerakstīja ziņojuma atskaitē.. BET, bet ... kad vervē, tad notiek ilga un gara vervēšanas procedūra un tuiek snigti slepenie ziņojumi turpmāk, sutučī, kā "godavīrs, lai nostučītu savus draugus, radus, koleģus, viņus pazemotu, apmelotu vai tml. un būvētu sev “ģeniāla" zinātnieka vai okupācijas režīma slavinātāja slavu.

Es neesmu maisā, droši, ar čeku neesmu saistīts rakstot atskaites par komandējumiem, ne citādi.

LUSTRĀCIJA būtu labāka, nekā publicēt, kaut velns to zina, kas labāk, jo zinkāre kaut par daļu no tiem, ir milzīga.

Atbildēt

Sen Mīkliņu

27.09.2018. 18:16

un Mažmietu bija jālikvidē mežabrāļiem, bet viņus izšāva ar Mežmieta un Mīkliņas piekrišanu. Bet vēl nav par vēlu.

Atbildēt

Ījābs grib balsot Saeimas vēlēšanās,

27.09.2018. 18:14

»

to >>>Ivars Ijaabs

zhida purns pat aizjoza uz Iriju,lai vervetu priekash komunistiem balsis,mesls


bet Bendikss savu balsi iebāza sev tursā.

Atbildēt

Oz

27.09.2018. 18:13

gan pēc kolta vai kalašņikova, nomainot tos divus stulbeņus vienas žīdu nakts laikā kā novāca M. Bunkus, jo zināja par daudz un sāka liecināt KNAB pret tiesnešiem, Rasnaču utt. Tas būtu samērīgi.

Atbildēt

Kaatad

27.09.2018. 18:01

Gan jau reiz plašākiem ļaužu pulkiem pieleks kādā fikcijā atrodas, ka te nav nekāda Brīvā Latvija ,ar demokrātijām un citām jaukām lietiņām, bet gan postkomuņaku saujiņas pārvaldīta teritorija.Nodevējiem un patmīlīgiem idiņiem vnk atļauts piestrādāt par vagariem pašu zemē / kā nekā sirdsapziņa šiem arī agrākos laikos bija rāma/ par bezierunu paklausību, šoreiz jau "rietumu draugiem".

Atbildēt

to >>>Ivars Ijaabs

27.09.2018. 16:17

»

Edge

Katrs savā vietā - visi mūsu valsts sardzē! Saules mūžu 4.maija republikai...


zhida purns pat aizjoza uz Iriju,lai vervetu priekash komunistiem balsis,mesls.

Atbildēt

super

27.09.2018. 16:10

»

Q

Mīzītis taču ir dubultaģents


dubultagjents ar neredzamu zvaigzniti pieree,tu gribi teikt?

Atbildēt

ome

27.09.2018. 16:08

vinji no bailem nesaprot,kur vinjiem loceklis,kur tuuplis...es taa apmeram...saprotu,ka kadam dirsa svilst jau pirms veleshanam,ieskaitot mezha vietus.

Atbildēt

kaža

27.09.2018. 16:05

Valstī ar valsts naudu pārraida pretvalstisku propogandu,bijušie padomju okupantu nesodītie pakalpiņu no valsts tribīnes draud tautai,okupantpartijas nomeklatūristi -pienotavu,ražošanas likvidēšanas un izlaupīšanas organizātori- domā ka cilvēki jau ir aizmirsuši vai nav sapratuši komunistu lomu valsts izlaupīšanā un turpina piedāvāt savus lāča pakalpojumus valsts vadībā.Ārprāc!

Atbildēt

VB

27.09.2018. 16:02

Ja godīgi, jaunus ziņotājus tagad LR tiešām būs atrast ļoti grūti - gudrs cilvēks nepiekritīs!
Bet, bez tiem, it kā, nevar...

Atbildēt

Edge

27.09.2018. 15:50

Katrs savā vietā - visi mūsu valsts sardzē! Saules mūžu 4.maija republikai!
"Latvijā, es [Ivars Ījabs, politologs] atvainojos, var daudz kas nepatikt, un pamatoti nepatikt, bet Latvija ir funkcionējoša demokrātija." Radošās savienības mūsdienās: ietekmīga tribīne vai politiķu nesaprastas arodbiedrības? (lsm.lv)

Atbildēt

Q

27.09.2018. 15:47

Mīzītis taču ir dubultaģents!

Atbildēt

NIKNAIS

27.09.2018. 14:24

rodās visai pamatotas bažas, ka SAB un DB ir nevis "Satversmes tiesību aizsardzības birojs", bet "Čekistu un komunistu aizsardzības birojs", kurš visu laiku tiek uzturēts par mūsu līdzekļiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: