Menu
Pilnā versija
Foto

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

Jānis Goldbergs · 11.12.2019. · Komentāri (81)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

2019

11.12.2019. 18:11

»

Ilze

Bordānam ir drosme un prāts, kā nekā advokāts, tāpēc šoreiz sitiens bija ātrs, precīzs un spēcīgs. Latvija jūtas atvieglota


asv ar bordana palidzibu latvija 2019 gada slegusi 13 skolas,1 banku un 1 televizijas kanalu,tads tas ,,sitiens,, sanacis.nu bet country meters,ka ANO resurs norada ,ka uz sa gada 11 decembri latvijas iedzivotaju skaita samazinajums 2019 gada ir 21000 cilveku.ta ka varetu teikt pat dubultsitiens sanacis.

Atbildēt

Ilze

11.12.2019. 18:00

Bordānam ir drosme un prāts, kā nekā advokāts, tāpēc šoreiz sitiens bija ātrs, precīzs un spēcīgs. Latvija jūtas atvieglota!

Atbildēt

Niknais

11.12.2019. 17:19

»

Badakàsis & Laimes Màte

Apvérsums beigsies ar DE-MI-SI-JU un atgriesanos


knàb suudà regulàri, aborta upuri Kakuédàjs kas jùtas kà patriots no svaigu izkàrnìjumu garśas !

Atbildēt

érgla knàbis

11.12.2019. 17:19

»

Niknais

spiežu roku


iebàz seu tirsà ! abas

Atbildēt

lauķis

11.12.2019. 16:34

»

Badakàsis & Laimes Màte

Apvérsums beigsies ar DE-MI-SI-JU un atgriesanos


Nekā nebija,Kariņš no saimniekiem saņēmis indulgenci par visiem noziegumiem.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

11.12.2019. 16:32

Apvérsums beigsies ar DE-MI-SI-JU un atgriesanos
Minsteré.

Atbildēt

Lelle

11.12.2019. 16:13

Aiz ostām valstij kā nākamie objekti ir jāpārņem Latvijas slimnīcas, kuras arī nelikumīgi prihvatizēja grupiņas ļautinu, pat tādu, kuri tālu stāv no medicīnas. Slimnīcas ir pārvērtas par privātajiem SIA, saņem valsts pasūtījumus, bet tajās ārstē tikai tos kam maki pabiezķi, daudzi nomirst tajās neiekļuvuši.

Atbildēt

manupraat

11.12.2019. 16:10

Nav noticis nekas taads, par ko buutu jaapriecaajas vai jaapau'z sa'sutums.Buutisku izmai'nu nav un nebuus. Saska'naa ar antidemokraatisko Veelee'sanu likumu, tauta Latvijas valsti ir nodevusi partiju iipa'sumaa.Ja liidz 'sim taas ostas piedereeja pa'svaldiibu veelee'sanaas uzvareeju'saam partijaam, tad tagad taas piederees Saeimas veelee'sanaas uzvareeju'saam partijaam.(Saimas veelee'sanaas uzvar ne jau taas partijas, kas sa'nem vairaak balsu, bet gan taas, kuras peec tam sastaada valdiibu) Taatad iisteniibaa tikai nedaudz pamainiisies tie siles lopu purni, bet citaadi viss paliks pa vecam. Bez tam, par cik Krievija savas tranziitkravas pa lielam ir novirziiju'si no Latvijas, tad 'loti iespeejams, ka naakotnee taam ostaam saaksies gruuti laiki un vajadzees tur iepludinaat investiicijas. Kad ostas buus pieskaitiitas it kaa valstij, tad to naudi'nu investiicijaam no valsts kases buus eertaak izvilkt.

Atbildēt

Pilsonis

11.12.2019. 15:48

»

Jānis Goldbergs

alojas. ASV sankcijas pret A. Lembergu nav aplûkojamas šauri lokāli, arī no JKP un Kariņa interešu viedokļa. Jautājums ir plašāks. Brīnums, ka oligarham A. Lembergam uzlika tik vēlu. Acīmredzot, Meroni izdarījis visu līdz situācijai, kad tās piemērojamas...


Putins tos oligarhus jau n-tos gadus atpakaļ publiski brīdināja. Nesaprotu, ko tur tur murgo, ka viņi neparedzēja? Drīzāk cerēja, ka pēc nemitīgas rietumu kungu dibenu laizīšanas, saimnieki viņus neaiztiks. Tiem krievu oligarhiem, praktiski visa galvenā iedzīve ir rietumos, tur mācās viņu bērni, dzīvo sievas, iepērkas tur. ASV elites pārstāvji jau sen publiski pateica ka tā jau ir viņu elite, sunīši uz pavada.
Tāpēc tiesām nav skaidrs, ko tu tur murgo?

Atbildēt

vecais spekulants

11.12.2019. 14:30

Ta saucamas brivostas ir parasti ofsori ,kuras ar ostu likumu palidzibu ir sagrabusi kremla pakalpini - oligarhi . Beznokdolu zonas. Valsts budzeta iemaksa apalu nulli. Nevienu Rietumu kompaniju vini nekad nav ielaidusi ostas . Nerunasim par tam, kuras caur ofsoriem Malta un Kipra kontrole kremlini.

Atbildēt

Zināšanai

11.12.2019. 14:24

»

ft

jkp ir tipiska saujiņa cilvēku, kas ar pistolēm rokā stāda izvedamo un represējamo sarakstus. nevajag amerikāņus piesaukt kā glābējus - viņiem šeit ir intereses (lasi - ostas). ja viņi būtu gribējuši lembi novākt, negaidītu 20 gadus. bet viņiem jau nevajag lembi - to viņi pasviež muļķiem, lai košļā. ...


Kad 1993. g. Jeļcins ar ASV Kongresa finansējumi vērsa ta kus pret Krievijas parlamentu, ieguva varu, ASV izmainīja Krievijas konstitūciju, visi Krievijas specdienesti ir FIB un CIP aģentu pilni. Lai nodrošinātu pārredzamību pār visu bij. PSRS telpu, CIP aģenti uz Latviju nosūtīja Potapuvu un te virzīja slependienestos kopā ar Jurašu no slependienestiem un Bordānu ko masonu Kluba 21, viņu uzdevums ir un bija kalpot CIP un cionistu mērķiem. Strīķe slependienestos veica haotiskas darbības ar mērķi diskreditēt Latvijas specdienestus. Ne jau bordāns uz savu galvu rakstīja vēstules, uz ārzemēm, bet realizēja CIP norādes. Neesiet naivi. Cionistu sātanistu režīmi ir pilnīgi vienādi gan Latvijā, gan Krievijā. Ja cionistu sātanisti izdomās, ka mums jākaro ar Krieviju, lai cits citu iznīcinām, tad tā arī notiks. Labāks ir cits scenārijs, ko arī gatavo - militārs pilsoņu karš Krievijā, lai likvidētu pēc esošā plāna 120 000 000 krievu.

Atbildēt

jaajaa

11.12.2019. 14:07

...bez krievu kravām ar tām ostām tāpat ir cauri...:)

Atbildēt

Juris

11.12.2019. 14:05

Nu tik koalīcija varēs netraucēti laupīt - interesanti tikai būs redzēt cik sīvi Bordāns ar tiem pārējiem grūstīsies pie lielās siles. Viņi cer, ka varēs ilgi laupīt. Es ceru, ka šo Saeimu, tomēr, atlaidīs.

Atbildēt

kurme

11.12.2019. 14:01

»

kurmis

Kungi laikam nesaprot- atslēgas vārds ir-Lembergs un viņa banda,kura jau 30 gadus izlaupa valstī,ES fondus un ir tieši atbildīga par draudiem,par kuriem bandas advokāti ķērc un tikai tāpēc,kā šī banda nav laicīgi izolēta


kurmi, pats šos tekstus raksti no trimdas Slobodskā? lembergs ir kapitālisma produkts. tu arī dzīvo kapitālismā. pieņem, samierinies. vai otrs - taisi boļševiku revolūciju.

Atbildēt

ft

11.12.2019. 13:57

»

Skumjais Bruņinieks

Zīmīgi, ka visas darbības, kur Lembergs un pārējo oligarhu sistēma tiek izlēgta no politiskās aprites..tiek nodēvētas par "apvērsumu...


jkp ir tipiska saujiņa cilvēku, kas ar pistolēm rokā stāda izvedamo un represējamo sarakstus. nevajag amerikāņus piesaukt kā glābējus - viņiem šeit ir intereses (lasi - ostas). ja viņi būtu gribējuši lembi novākt, negaidītu 20 gadus. bet viņiem jau nevajag lembi - to viņi pasviež muļķiem, lai košļā. viņi savāks ostas, nekāda cita lirika. un - nākamajā dienā būs pie krieviem.

Atbildēt

lauķis

11.12.2019. 13:35

»

kurmis

Kungi laikam nesaprot- atslēgas vārds ir-Lembergs un viņa banda,kura jau 30 gadus izlaupa valstī,ES fondus un ir tieši atbildīga par draudiem,par kuriem bandas advokāti ķērc un tikai tāpēc,kā šī banda nav laicīgi izolēta


Kungi laikam nesaprot- atslēgas vārds ir oligarhi.
Oligarhi ir neatņemama ,,demokrātijas,, sastāvdaļa.Nebūs Lembergs,būs citi, ,,svēta,, vieta tukša nestāv.

Atbildēt

Lemberga bandai ZZS

11.12.2019. 12:51

»

kurmis

Kungi laikam nesaprot- atslēgas vārds ir-Lembergs un viņa banda,kura jau 30 gadus izlaupa valstī,ES fondus un ir tieši atbildīga par draudiem,par kuriem bandas advokāti ķērc un tikai tāpēc,kā šī banda nav laicīgi izolēta


nekādu pretrunu ar nebija ar 4. maija varas korporāciju, tā bija un ir daļa no komunistu- čekistu- cionistu kopēja plāna iznīcināt Latvijas ekonomiku, deindustrializēt, sagraut tranzītu kopā ar komunistu- čekistu - cionistu Kremli. Globālā korporācija ar FRS un Romas kluba smadzeņu centru atrod aizvien jaunas sankcijas pret oligarhiem, naudas atmazgāšana, narkotiku tranzītā, ieroču tirdzniecībā un citos nesmukumos, lai ekspropriētu oligarhu ekspropriēto.

CIP kontrolētais SAB un DP viltoja 13. Saeimas balsu skaitu, mazinot ZZS ietekmi, Barča sūdzējās.. Nākošajā solī bija plānotas sankcijas pret Lembergu, vajadzētu sekot sankcijām pret Brigmani un Sesku, Šķēli un Šleseru.. 13. Saeima jau pēc CIP norādēm mainīja likumdošanu, dodot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājai. Turpmāk balsu skaitu viltos saskaņā ar pienākumu CVK vadītājai K. Bērziņai.

Atbildēt

kurmis

11.12.2019. 12:39

Kungi laikam nesaprot- atslēgas vārds ir-Lembergs un viņa banda,kura jau 30 gadus izlaupa valstī,ES fondus un ir tieši atbildīga par draudiem,par kuriem bandas advokāti ķērc un tikai tāpēc,kā šī banda nav laicīgi izolēta.

Atbildēt

Arturs Priedītis

11.12.2019. 12:31

Abi melnie latvieši uz Vašingtonu, visticamākais, tika izsaukti. Apgalvojums, ka ASV tiek izmantota Latvijas iekšpolitiskajās batālijās, ir smieklīgs. ASV nav tā valsts un anglosakši nav tā etniskā formācija, kura sevi ļaus izmantot kaut kādiem bušmeņiem pie Baltijas jūras. ASV dara visu, lai novājinātu Krieviju. Latvija kā pierobežas teritorija, neaizsalstošu ostu zeme, visdažādāko labumu (ieroču, narkotiku, nelegālo migrantu, naudas atmazgāšanas) tranzīta maģistrāle ir ASV interešu centrā. ASV sagrāva Krievijai kalpojošās bankas, sagraus visu pārējo, kas var kalpot Krievijai un pret Krieviju noteikto sankciju realizācijai. Latvija un latvieši nevienam neinteresē! Un tas ir pašu nopelnīts stāvoklis. Tautu, kura neciena brīvību, ienīst savus gudrākos un godīgākos cilvēkus, mīcās zem Saules bez pašcieņas un gatava laizīt jebkuru varu, nevienam negribēsies sargāt no visa ļaunā un degradējošā, ar ko ir bagāta "baltā" rase savas bojāejas laikmetā.

Atbildēt

érgla knàbis

11.12.2019. 12:07

»

Niknais

Tiklidz Kruevija partrauks tranzitu, ostas izmirs, un bordans ar rinkevicu vares kniebties aiz sarusejusiem, pamestiem konteineriem Jurasa uzraudziba


SPOKOJNO tovarisc ! KÎNA dzïs apzeltïtas utis tranzïtà caur ostàm pa visu Airopu. Rodina matj domoj zovjot.Ja gribi tikt bagàts,pacel no zemes visu kas ir lielàks par uti.
ëzelis ,piekrauts ar zeltu ,ienems jebkuru pilsétu bez neviena sàviena. (FILIPS-2 )

Atbildēt

Jānis Goldbergs

11.12.2019. 11:46

alojas. ASV sankcijas pret A. Lembergu nav aplûkojamas šauri lokāli, arī no JKP un Kariņa interešu viedokļa. Jautājums ir plašāks. Brīnums, ka oligarham A. Lembergam uzlika tik vēlu. Acīmredzot, Meroni izdarījis visu līdz situācijai, kad tās piemērojamas.

Plašākā aspektā šīs sankcijas vērtējamas no Krievijas politikas viedokļa pēspadomju laikā. Arī daudziem Krievijas oligarhiem uzliktas sankcijas ofšoros un iesaldēti naudas līdzekļi un aktīvi kā Lembergam. Šie oligarhi, nozagto turot Šveices ofšoros, neparedzēja, ka viņiem kā prastiem lohiem šo naudu vnk atņems stiprākie par viņiem.Oligarhu uzdevums bija vājināt Krievijas un Latvijas ekonomiku. To viņi izdarīja un kapitālusma sauli viņiem redzēt mazliet pateicībā par paveikto.
A. Lembergs ir sīka gnīda, kas tēlo padomju domāšanu, vēl šodien notur komunistu piecminūtes.. Arī pēc 1917. g. revolūcijas Nikolaja Ii “aristokràti” noguldîja savu naudu Liebritānijas, Francijas bankās, bet dzīves beidza kā nabagi. Nekāds lembergs nevar sacensties gudrībā ar globālo varas korporokrātiju.

Atbildēt

Jozis

11.12.2019. 11:44

Autors precīzi ir uzzīmējis attīstības perspektīvas.
Pietiek tikai saskarties ar Rīgas Būvvaldi lai nogremdētu jēdzīgus projektus, skumji paliek no domām vien, ja kaut kas līdzīgs izveidojas Latvijas ostās.
Šoreiz Bordāns un Co ir pamatīgi iešāvuši paši sev kājā, un 10 miljardu budžets visticamāk kļūs par nerealizējamu sapni, ja vien nepiedzīvosim nepieredzētu inflāciju, līdzīgi kā bija padomijas sabrukuma laikā.

Atbildēt

Niknais

11.12.2019. 11:43

Tiklidz Kruevija partrauks tranzitu, ostas izmirs, un bordans ar rinkevicu vares kniebties aiz sarusejusiem, pamestiem konteineriem Jurasa uzraudziba

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

11.12.2019. 11:43

Zīmīgi, ka visas darbības, kur Lembergs un pārējo oligarhu sistēma tiek izlēgta no politiskās aprites..tiek nodēvētas par "apvērsumu"!
Atcerēsimies, kad pēc Zatlera Rīkojuma Nr2 tauta smagos noziegumos apsūdzēto izmeta no valdības..arī tad sistēmas troļļi to nosauca par apvērsumu.
Visliekulīgāk šajā lietā izskatās Kariņš ar savu Vienotību(kas vispār V ir neliekulīgs..?).
Kas traucēja Vienotībai izdarīt šo ķirurgisko ostu operāciju jau pēc Rīkojuma Nr2? Vienotība bija visus šos gadus valsts politikas galvgalī, Dombrovskis bija ilgstoši premjerministrs, bija labs sabiedrotais ZRF, kas piedāvāja to pašu, ko tagad JKP..
Kas traucēja Vienotībai kopā ar Zatlera partiju
tad ozrotīt piedurknes un sākt fundamentālas reformas??
Kas???
Bet toreiz šai liekulīgajai partijai bija svarīgāki mērķi:
iznīcināt savu konkurentu ZRF
pasaukt smagos noziegumos apsūdzēto atkal valdībā un atdot tam pilnīgu varu!
Vienotības dēļ mēs esam rerormu īstenošanu uzsākuši ar 10! gadu novēlošanu un , gribās, protams, kļūdīties ..diez vai vispār to varam izdarīt..???
Vienotība tagad, ar Kariņu priekšgalā, veikli ir pielīmējusies JKP un Bordāna nopelniem cīņā pret Puzes briesmoņa izveidoto astoņkāji.
Cik viegli tagad novelt visu vainu uz ļauno Lembergu..lai gan visus šos gadus Vienotība bija uzticama Lemberga sabiedrotā un pat glābēja.
Jau teicu, ka Lemberga sistēma Lūša personā izteica Vienotības karogam, godam un sirdsapziņai Valdim Dombrovskim par saimnieka izglābšanu pateicību.."valsts vīra cienīga rīcība"!
Liekulība ir Vienotības vizītkarte. Smieklīgi izskatījās Judina skraidīšana pa Saeimu ar putainu pakaļu un vaimanāšana par Rīdzenes sarunām, par smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga milzīgo ietekmi, par Puzes briesmoņa cinisko nekaunību, visatļautību un nesodāmību..
Viss jau pareizi, bet tikai maza nianse - Judina Vienotība tikko bija gāzusi bezlemberga un bezoligarhu valdību..tikko bija pacentusies pasaukt tautas padzīto megaoligarhu valdībā.
JKP traģiskums ir tajā ziņā, ka reformas ir jāveic kopā ar Lemberga sabiedrotajiem Vienotību(kur att/par ietilpst) un NA.
Piekritīsiet, ka jancīgi izskatās, ka "reformu" valdības vadītājs Karīņš pārstāv partiju, kas ilgstoši jau ir grābstījusies ap visām nozarēm, kur viss ir grīstē salaists.
Un NA ir ilgstoši tieslietas degradējusi!
Un tad vēl pa vidu klauna Kaimiņa partija!
Tādi, lūk, ir JKP "sabiedrotie" cīņā pret Lemberga izveidoto astoņkāji!

Atbildēt

Jànis Anins

11.12.2019. 11:38

1.Kàpéc LATVIJAS BANKU nepàrnem Latvijas Valsts?
2.Kàpéc tikai Ventspils un Rigas brivostas grib pàrnemt Latvijas Valsts ?
3.Kàpéc nav publicéts rakstisks ASV Administràcijas lémums ar zïmogu un parakstu par Aivara Lemberga un Lemberga Gimenes ieklausanu tà
sacamajà MAGNICKA sankciju sarakstà ?
4.Vai cietusajam Aivaram Lembergam ir tiesibas so minéto it kà( mutiski pasludinàto) lémumu pàrsüdzét
Augstàkajà Tiesà ASV?
5.Varbüt sis spriedums ir parakstits Minsteré ar Nàcijas Téva svétibu. Minstere ir Liberàldemokràtu pritons. Tàtad SAMOZVANCI ,un tàdà gadijumà nekàdu sankciju vispàr nav?

Atbildēt

nevar būt

11.12.2019. 11:37

Kristovskis? Vai tas , kurš Meroņa konsultants un ZS nīcinātājs? Vai nu Kariņš būs tik trags...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: