Menu
Pilnā versija
Foto

Draugi, nav labi

Elīna Treija* · 29.01.2021. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:42

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

paga paga

31.01.2021. 14:19

Islandē, Igaunijā, Luksemburgā utt ir vēl mazāk iedzīvotāju, bet viņi nesūdzas. Mazu valsti ir viegli sakārtot, lai visi justos labi,bet protams, ne Latviju. Pat Viņķele ir cīnījusies. lai samazinātu iedzīvotāju skaitu, pasūtot vismazāk vakcīnu Eiropā un no tām pat atsakoties. Tā ka daži ministri pat cīnās, lai iedzīvotāju Latvijā būtu vēl mazāk.

Atbildēt

Cd

30.01.2021. 19:17

»

Faktu čekeri

Kremļa aģenti nevar un nevar rimties. Šīs visas ir pasakas par jelkādām demografijas problēmām Latvijā. Latvijā ir veiksmes stāsts


Protams, ka "veiksmes stāsts"!Laukos drīz kā lielā Ziemeļu kara laikā no Alūksnes līdz Rīgai vairs gaili nevarēs dzirdēt!

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

30.01.2021. 15:32

Nu ko lai saka, viss ir likumsakarīgi! Cilvēki spēj laimīgi dzīvot un vairoties tikai drošā vietā, kurā redz nākotni sev un saviem pēcnācējiem! Latvija tāda nav, man ļoti žēl. Vainas novelšana uz "kremliniem" te nelīdzēs! Valsts ir de facto un de jure brīva jau gandrīz 30 gadus, tas nu ir sasniegts!

Atbildēt

Elīna Treija - nodevējas balss

30.01.2021. 13:03

Atkal atskanējusi nodevējas balss. Nez kas tagad šai padomā, pŗātīgs cilvēks noteiktu. Reiz uzmeta Zatleru un Reformu partiju, nu pieslējusies NA, kas izceļas tikai ar tukšu muldēšanu un komfortablu veģetēšanu. Treijas biogrāfija parāda, ka Dzinteram vajadzētu trūkties- tā vien skaties, ka šī nenobīda šo malā. Šitādas mātītes iet pāri līķiem. Šis ir pravietisks apgalvojums.

Atbildēt

domīgais

30.01.2021. 11:07

»

Patiesā seja

Attieksme pret demogrāfiju skaidri parāda, kas ir un kas nav patiesās prioritātes. Ar tādu troksni tika veidota adome demogrāfijas jautājumos, Parādnieka amats, Kariņa, Petravičas atbildība un rezultātā - čiks. Šķiet, ka valda īstermiņa politika ar ievesta darbaspēka risinājumiemun pēc mums kaut ūdens...


demogrāfija iet kopsolī ar bezdarbu un zemiem ienākumiem.Joprojām vecāki spiesti strādāt vairākos darbos,lai nodrošinātu mājsēdes prasības pēc datora bērna izglītošanai.Būtībā te būtu nepieciešams tiesībsarga uznāciens,kurš savā laikā iestājās par burtnīcām skolā,bet ironiskā kārtā pats tiesībsarga birojs ir atkāpies no darba ar prasību ANO par atteikšanos no cilvēktiesībām 12.martā 2020.g.Tikai jautājums,vai birojs ir atteicies arī no algu saņemšanas,jo veselu gadu jau esam dzimtcilvēki un cilvēktiesības LV ir tikai ķeksītis valsts kancelejas sarakstu ailītē.

Atbildēt

Jautājums

30.01.2021. 10:26

Jautājums arī par Rīgas pašvaldības prioritātēm, pagājušā gada budžetu - Kā tika izlietoti līdzekļi, kas ietaupījās apstādinot skolu un skolnieku e-talonu darbību?

Atbildēt

vectante

30.01.2021. 10:24

Galvenais ir rūpes par pedarastiem un visiem LGT slimajiem. Pēc Pavļutas un Co domām tie esot ģimenes un bērnus dzemdēšot. Vai sen nebija laiks šitos slimos ārstēt vai izraidīt uz brīvās Eiropas vai ASV paradīzi?

Atbildēt

Patiesā seja

30.01.2021. 10:21

Attieksme pret demogrāfiju skaidri parāda, kas ir un kas nav patiesās prioritātes. Ar tādu troksni tika veidota adome demogrāfijas jautājumos, Parādnieka amats, Kariņa, Petravičas atbildība un rezultātā - čiks. Šķiet, ka valda īstermiņa politika ar ievesta darbaspēka risinājumiemun pēc mums kaut ūdens plūdi.

Atbildēt

Ronis

30.01.2021. 08:40

Tāpēc,ka Kariņam ir dziļi pie vienas vietas demogrāfija. Viņš taču ir ASV pilsonis un tiklīdz kas - aizlaidīsies no šejienes tik ātri atpakaļ uz ASV, ka ne smaka te nepaliks!
Nu labi,smaka paliks,un tas arī viss.

Atbildēt

fakts

30.01.2021. 07:11

»

5.kolonai

Jums pat epidēmija nav vajadzīga lai nobēdzinātu savas rebes


Taisnība,Saeima un partijas ir 5.kolonna.

Atbildēt

Latvija pederastu lielvalsts

30.01.2021. 05:01

Kariņš kopā ar sorosītu bandu bīda pederastu intereses, kāda vēl šeit demogrāfija, tauta caur tūpli vairoties nespēj!

Atbildēt

ja nu

30.01.2021. 03:22

Sākums jau nav slikts. Tomēr izrādās, ka ar nacionalo pārliecību te visiem nepietiek. Kurš skaidrā prāta domās par bērniem, ja redz ka pretī būs šuplinskas skolas.... un vecimdienas jāsagaida īpašā petravičas aprūpē Lai cik gaiša būtu galviņa, ja nu izdodas iedomāties..

Atbildēt

KK

29.01.2021. 23:37

Ilgstoši valsts vīrus nav interesējusi tāda tēma kā dzimstība, tautas atjaunošanās un nākotne. Tiem tik interesē pēc iespējas vairāk saraust un izpārdot. Tad kad sāks pašus skart, tad tikai aizdomāsies, bet tad jau būs par vēlu. Latvijas nākotne ir cilvēki, pamatu pamats valsts eksistencei. Bez cilvēkiem te ir pliki lauki un ceļi.

Atbildēt

Kapitolija vergs

29.01.2021. 20:26

Jeņķu kājslauķus un pakalpiņus Levitu un Kariņu utikizēt un Latvija vēl atdzms!

Atbildēt

Uldis

29.01.2021. 19:16

Parasti pie mums katrs trešais vai katrs ceturtais bērniņš ir abortēts. Un tur nu Kariņam vienīgais ko var pārmets ir liberālisma ideoloģijas stumšanu.

Atbildēt

Uldis

29.01.2021. 19:13

1. Statistkia no 2020. gada par abortiem jau ir?
2. Rados daudzi jaunieši izbraukuši un dzemdējuši ārzemēs. Domāju, kad robežas atvērs, šeit paliks retais.

Atbildēt

ievēlēti no Zatlera Reformu partijas

29.01.2021. 18:06

sūdi negrimst un par cilvēkiem atpakaļ nekļūst

Atbildēt

slikti ir

29.01.2021. 18:05

bet, ja kādam nepielec, ka būs vēl sliktāk...KAS jums tos pabalstus un kā nopelnīs????????? kamēr nu kaut kur vēl brīvs zems pleķis, ar steigu

Atbildēt

mūsu iznīcinātāji

29.01.2021. 17:41

Ir jeņķu kājslauķi un pakalpiņi Levits un Kariņš!!!

Atbildēt

jaajaa

29.01.2021. 17:16

...tas dzimstības kritums vairāk liecina par to, ka mums ir atbildīgi esošie un nākošie vecāki...kad tiks galā ar vīrusu, tad ari domās...a demagogu un populistu mums nekad nav trūcis...

Atbildēt

viedoklis

29.01.2021. 17:14

Kārtējais murgojums, demogrāfijas jautājums nav kā elektrība, piespied slēdzi un ir. Vispirms ir jāsakārto valsts kopumā, valstī nekas nestradā kā nākas, atbildīgo nav, vainīgo nav. Kuru nozari ņem, visur problēmas.

Atbildēt

Fakts

29.01.2021. 17:13

Šo vajadzētu pajautāt Kariņa padomniekam liekēdim Parādniekam, kas atbild par demogrāfijas jautājumiem. Cik lasīts šis nodarbojas labāk ar cigarešu lobēšanu.

Atbildēt

Kādas ģimenes? Plāni mainās pa minūtēm

29.01.2021. 17:11

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Faktu čekeri

29.01.2021. 16:31

Kremļa aģenti nevar un nevar rimties. Šīs visas ir pasakas par jelkādām demografijas problēmām Latvijā. Latvijā ir veiksmes stāsts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: