Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

06.09.2015. 17:00

Naudai ir reāla atdeve - neitralizēti un kontrolēti, iebiedēti visi nacionāļi, kādi vien varētu mēģināt ko grozīt vai protestēt pret cionistu-krievžīdu varu Latvijā. A.G. reāli dabūja no DP slakteriem pa purnu un pat Vācija neiepīkstējās par savu pilsoni, tā tiesību aizskārumu.

DP aizsargā 4. maija kliķes intereses. Un tam naudas būs vienmēr.

Atbildēt

Patiesība

06.09.2015. 13:53

http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/linards-grantins-ta-bija-ekstra-brutala-spidzinasana/

Atbildēt

?

05.09.2015. 22:15

attela redzamais subjekts ir par vai poret negeru ievesanu Latvija,terejot 10 miljonus eiro Latvijas nodoklmaksataju naudas ?

Atbildēt

Ex-seržants

05.09.2015. 14:27

»

to PIETIEK

Slinkums rakstit e-mail un tapec drusku ne temu, bet ta ka zinu ka PIETIEK lasa komentarus speciala zinja Jums...


Par tiem dzelžiem un viņu noderīgumu rakstīju šajā portālā vairāk ka gadu atpakaļ cenšoties nopamatot ar konkrētām lietām. Diemžēl, rezultāta nekāda. Jautājums kapēc? Atbilde elementāra - tie kas pieņem lēmumus nekad neatzīsies savās kļūdās, jo saprot, ka neatbilst amatiem. Un tas attiecas uz visam dzīves sfērām , tai skaitā, šajā rakstā minētajam.

http://m.pietiek.com/raksti/ka_terejam_militari_politisks_apskats?nomob

Atbildēt

asv paveida dermokratija

05.09.2015. 14:26

»

anonīms

Lapsam ir 200% taisnība, kad viņš DP sauc par parazītu kantori


asv kolonija latvija ,batistas diktaturas rezima uzturnauda !

Atbildēt

divdabja teiciens

05.09.2015. 14:24

»

Kristīne Barbare

Nez,kur viņitik daudz tērē? Iedomātu "Kremļa troļļu" likto ziņu avotu tendenču izpētē twītos? :D


vini masveida vedis savu netiro velu ,apmaksajot gan transporta izdevumus gan velas mazgasanu, uz velas mazgatavam par so nodoklmaksataju naudu !

Atbildēt

Kristīne Barbare

04.09.2015. 23:06

Jeb varbūt - Vienotības "troļļu diversantu" uzturēšanā, kuri piecūko visus sociālos tīlus,komentāru sadaļas ar savu sviestu, draudiem un rupjībām?

Atbildēt

Kristīne Barbare

04.09.2015. 23:05

Nez,kur viņitik daudz tērē? Iedomātu "Kremļa troļļu" likto ziņu avotu tendenču izpētē twītos? :D

Atbildēt

formula

04.09.2015. 22:38

Izrādās,ka tas interesē tikai trakos.

Atbildēt

temps

04.09.2015. 20:43

Šitāds kāposts, bet ne spiegu kaut vienu noķēruši , ne Lapsu savaldījuši.Tiešām slaisti.

Atbildēt

to PIETIEK

04.09.2015. 18:51

Slinkums rakstit e-mail un tapec drusku ne temu, bet ta ka zinu ka PIETIEK lasa komentarus speciala zinja Jums.

Shitie Latvijas slavenie brunutransportieri, kas tiek piegadati. Tas ir 70 miljonu kontrakts par mashinam, kuras spriezhot pec vikipedijas Latvija ir izvirzijusies par lielako lietotaju Eiropa.
Kas ir ta firma, kas shitos miljonus bazh kabata par vecam grabazham, kuras tiek nopirktas UK izsoles. Teiksim sheit tadi tiek pardoti par nepilnam 20 tukstosh marcinjam: http://www.mod-sales.com/vehicle/search/71822/Spartan_CVRT.htm

Jasaka gan ka bez aprikojuma. Tachu 123 x 20,000GBP = 246,000 GBP. Nu labi konvertejot uz EUR un ljoti zolidi pieliekot vel klat uzskatam ka 0,5 MEUR. Tad ko grib teikt ka 69,5 MEUR tiks tereti apmacibam un aprikojumam. Nav ta ka divaini?

Atbildēt

mms

04.09.2015. 18:28

»

ssm

Par kādu drošību var runāt šitādā bardakā un kurš būs drošībā, ja sāksies vēl lielāks bardaks


Dp un citas struktūras, protams, nodrošinās to drošību, kuri viņiem maksās. Uzdodiet jautājumu, kāpēc katrai pašvaldībai tagad ir sava policija.

Atbildēt

...

04.09.2015. 18:23

»

L.Grantiņš LRTT

No kura "sacerējuma" šo informāciju ņēmi ? Katrā gadījumā ir cienīga, lai to ieliktu arhīvā.Mērot ar šo "auklu", Latvijas DP pilnībā ir nokomplēktēta no tādiem radījumiem


Tas nav nekāds "sacer-smērējums" :) Tas viss ir balstīts nopietnos pētījumos.
Arhivēt arī neko nevajag. Iegūglējiet "pathocrasy", "political ponerology". Andžejs Lobačevskis (poļu psihiatrs) pētījis savus pacientus un nonācis pie visai zīmīgiem secinājumiem. Tiesa gan viņš vairāk orientējas uz nacistisko Vāciju, kā jau polis, kurš cietis no okupācijas. Viņa grāmata ir vērta to, lai izlasītu. Ir pieejama internetā par velti, tiesa tikai angliski.
Virkne psihiatru par to runājuši, bet tikai pēdējās desmitgadēs individuālās deviācijas tiek skatītas makrosociāli - kontekstā ar sabiedrības pārvaldi.

Snakes in Suits: When Psychopaths Go to Work (Paul Babiak)
Without Conscience: The Disturbing World of the Psychopaths Among Us (Robert D. Hare)
The Sociopath Next Door: The Ruthless Versus the Rest of Us
The Myth of Sanity: Divided Consciousness and the Promise of Awareness
The Paranoia Switch: How Fear Politics Rewires Our Brains and Reshapes Our Behavior and How We Can Reclaim Our Courage (Martha Stout)

Etc., etc., etc.

Psihopātija un neirozinātne:
http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=127888976
http://m.livescience.com/13083-criminals-brain-neuroscience-ethics.html

Un jautrībai iesaku ieskatīties šeit: http://www.maximonline.ru/longreads/get-smart/_article/kto-pogriz-granit-nauki/

Atbildēt

gg

04.09.2015. 17:43

Linku uz dokumentu var iedot?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

04.09.2015. 17:39

»

ssm

Par kādu drošību var runāt šitādā bardakā un kurš būs drošībā, ja sāksies vēl lielāks bardaks


Kā par kādu drošību ? Ir pirmkārt jāsaprot, par kuru sabiedrības slāņa drošību rūpējas Mežvieta- Kozlovska pārvaldītā šaika. Ja kāds vēl nezina, tad varu pasacīt priekšā: par piektās kolonas drošību, kura krīzes brīdī bliezīs virsū latviešiem un NATO karavīriem. To es skaidri sapratu atrodoties Rīgas Centrālcietuma preskamērā.DP dienestā atrodas garīgi kropļi, kuri izņirgājās par ES un NATO, pilnībā putina cērmes! Par visu to smagi iznāks šiem DP kroplajiem latviešu tautas bendēm atbildēt.

Atbildēt

ssm

04.09.2015. 17:11

Par kādu drošību var runāt šitādā bardakā un kurš būs drošībā, ja sāksies vēl lielāks bardaks?

Atbildēt

anonīms

04.09.2015. 16:06

Lapsam ir 200% taisnība, kad viņš DP sauc par parazītu kantori.

Atbildēt

ha-ha

04.09.2015. 15:26

»

Haha

Tūlīt Lapsa dabūs vēl vienu procesu par valsts noslēpuma izpaušanu


Nē,tūlīt Lapsa dabūs labu honorāru par lielo atklājumu!!!!

Atbildēt

lienīte

04.09.2015. 15:21

»

fui

Drošības policija saņem naudu un algu no nodokļu maksātājiem un tautai ir jāzina kā tā tiek tērēta.Finanšu atskaite ir jābublisko jo naudad tēriņi nekad nevar būt valsts noslēpums


interesanti, cik lielus nodokļus tu maksā? Laikam jānolikvidē visas drošības iestādes.Priekš kam gan tās vajadzīgas?!!!!!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

04.09.2015. 15:12

»

...

Mazāk emociju, vairāk čekistu vārdu, ja ir zināmi...


No kura "sacerējuma" šo informāciju ņēmi ? Katrā gadījumā ir cienīga, lai to ieliktu arhīvā.Mērot ar šo "auklu", Latvijas DP pilnībā ir nokomplēktēta no tādiem radījumiem.

Atbildēt

Paldies

04.09.2015. 13:58

Pietiek, lūdzu noskaidrojiet no DP, kādi konkrēti valsts likuma aizsardzības normatīvie akti aizliedza viņiem izpaust informāciju, kuru izpaudusi Finanšu ministrija.

Atbildēt

...

04.09.2015. 13:35

»

L.Grantiņš LRTT

Andejs Kavacis par šodienu un čekistu lomu šodienas dzīvē:https://www.youtube.com/watch?v=0orfAInU9rQ


Mazāk emociju, vairāk čekistu vārdu, ja ir zināmi.
"Patiesība" tiešām katram sava, sava mācītājam, sava čekistam un sava čekista upurim.
Tas, kam jāpaliek, ir objektīvie notikumi.
Objektīvo notikumu interpretācija tiek nostiprināta kā "fakti" grāmatās, pētījumos, uzrunās. Objektīvos notikumus var interpretēt dažādi, bet vēsturi raksta uzvarētāji. Tāpēc "fakti" vienmēr ir tikai interpretācija.
Ja gribat zināt patiesību, analizējiet objektīvos notikumus.
Uz Kavača retoriskajiem jautājumiem, kas tad īsti ir čekisti un kolaboracionisti, ir atbilde.
Cilvēku sabiedrība sastāv no indivīdiem, kuri nav identiski. Katram sava kaite, vieniem vāja redze, citiem vājas nieres, trešajiem tukšums dvēseles vietā.
Apmēram 5-6% cilvēkveida būtņu uz Zemes piedzimst ar smadzeņu defektu (apmēram 1% sieviešu, pārējie 4% vīriešu). Saucas psihopātija. Nespēja just empātiju un nespēja just emocionāli to, ko jūt cilvēki (mīlestību, empātiju, nav morāles). Ticīgie varētu teikt, ka šiem cilvēkveidīgajiem nav iedota dvēsele.
Zinātnieki šo pataloģiju noskaidro ar MRI palīdzību. Tur nav nekā mistiska. Tas ir tāpat kā kāds būtu piedzimis bez rokām vai kājām.
Tā kā psihopāti nespēj just to, ko cilvēki, viņu dzīves uztvere atšķiras no cilvēku uztveres. No agras bērnības viņi nojauš, ka nav tādi kā citi. Lai gan psihopātu IQ parasti ir zemāks par vidusmēru, tomēr ne visi ir intelektuāli nespējīgi. Tie, kuriem piemīt vidusmēra intelekts (klasiskie skolas sola "3"nieki), iemācās piemēroties. Intelekta, emociju, zināšanu trūkumu viņi aizstāj ar pārmērīgu sabiedrisko aktivitāti, meklējumiem pēc asām izjūtām, centieniem pēc varas un naudas.
Tā kā psihopāti nespēj just kā cilvēki, viņiem nepieciešams spēcīgāks stimuls, lai, iespējams, kaut ko sajustu.
Šī pataloģija nav pilnībā izpētīta, bet ir noskaidrots, ka psihopāti meklē riskantas, asas izjūtas vai emocionālo tukšumu aizstāj, piemēram, ar varu. Ja parastam cilvēkam gandarījumu un emocijas izraisa jebkurš pozitīvs stimuls, tad psihopātam tā nav. Lai pietuvotos "emocionālai katarsei" psihopātam nepārtraukti jāsaņem ļoti spēcīgi stimuli. Viņiem nepietiek ar to, ka saule spīd, putniņi čivina, mīļotā meitene nāk pretī. Viņiem vajag desmitkārt spēcīgāku stimulu. Pozitīvi stimuli parasti nav tik spēcīgi vai nav bieži pieejami (nevar vinnēt loterijā katru dienu), tāpēc psihopāti veģetē uz negatīvām emocijām - varas izbaudīšana ir viena no tādām. Nauda parasti nav psihopāta mērķis, jo intelektuāli aprobežotie pat nesaprot, ko īsti ar to darīt. Nauda ir rīks ceļā uz varu un tam sekojošo surogātemociju, ko psihopāts izjūt, piem., izbaudot varu - degradējot, pazemojot, slepkavojot citu personu.
Tie psihopāti, kuru IQ ir ļoti zems, kļūst par laupītājiem, stukačiem, slepkavām. Tie sēž cietumos un daži trako mājās. Tie psihopāti, kuriem IQ ir vidusmēra līmenī, adaptējas cilvēku sabiedrībā, piemērojas un, ņemot vērā morāles trūkumu, kļūst par parazītorganismiem uz sabiedrības miesas, parasti vada un manipulē ar "masu", spriež tiesu, valda, pārvalda. Viņi parasti nesēž cietumos, bet cenšas ieņemt varas pozīcijas. Mūsdienās diezgan droši var teikt, ka 80-90% varas struktūrās atrodas psihopāti (iedzimta pataloģija) vai viņiem līdzīgie sociopāti (iegūta pataloģija). Pārējie, to vai citu apstākļu spiesti, apkalpo psihosociopātus.
Faktiski sabiedrību pārvalda invalīdi. Cilvēkveidīgie, bet ne cilvēki.
Psihopāti precīzi atpazīst viens otru un izveido arī organizētas grupas. Tie, kuru intelekts ir vairāk attīstīts, veido psihopātiski patokrātiskas (no vārda "pataloģija") struktūras. Tā ir kā rases grupa, kur cilvēkveidīgo rase ir pret cilvēku rasi.
Viņu mērķis ir iznīcināt citu 5% novirzi sabiedrībā - emocionāli intelektuālos (pārmērīgi sensitīvos, empātiskos, ar morāli apveltītos). Tā ir sava veida cīņa starp slikto un labo, velnu un Dievu. Pa vidu svārstās amorfa 90% cilvēku masa, kuri nav nedz emocionāli īpaši jūtīgi, nedz arī psihopāti, bet, kuri izdzīvošanas cīņā piesveras spēcīgākajam pretiniekam. Brīdī, kad sabiedrībā vairums piesveras psihopātiem, sākas holokausts pret mazākumu. Tiek iznīcināti cilvēki, paliek tikai biomasa bez dvēseles. Mēs esam šajā procesā nepārtraukti. Proti, zināmajā
vēsturē nav bijis periods, kad noteikumus nebūtu rakstījuši psihopāti sev par labu. Mēs jau esam piedzimuši patokrātiskā (pataloģiskā) sabiedrībā. Visi kolaboracionisti, nodevēji, nelieši, stukači, čekisti, izdzimteņi utt. ir šās sen izveidotās pataloģiskās sistēmas produkti, sistēmas funkcionēšanai nepieciešamie rīki.
Apkopojot īsi, visa varas vertikāle, tai skaitā, čekisti, stukači, ir slimnieki ar "amputētu" smadzeņu daļu/ām. Jūs nekad nesapratīsiet, kāpēc viņi to dara. Un "grēku nožēlošana" psihopātam ir tukša skaņa. Aicinājums parazītam izlīst dienas gaismā ir līdzvērtīgs aicinājumam "cērmes, nāciet ārā!" Izgaismošanās parazītam ir līdzvērtīga nāvei. Augoņus nelutina. Tos izgriež. Cērmes nebaro ar cukurūdeni, bet izdzen ar rūgtām zālēm.

Atbildēt

Nirvalis

04.09.2015. 12:40

Kādu drošību tad šī policija sargā? kurš vai kuri nejūtas droši? Tam vajag miljonus? Tāmi jau izveidota, kur tērēs naudu?

Atbildēt

jurs

04.09.2015. 12:24

Lūdzu atklājiet raksta pasūtītājus. Interesē, kurš pasūtījis Mežvieta,Belēviča un Meļņika antikampaņu un cik tas izmaksā portālā pietiek.com

Atbildēt

RP

04.09.2015. 12:16

Bet, ta nu gan ''edelīga'' iestāde, kura strādā tukšgaitā.

Atbildēt

labi pastrādājis tukšpauris

04.09.2015. 11:17

Pats lapsa krietni palīdzējis dp finansējuma pieprasījumu pamatošanā. Vienmēr var atsaukties uz lapsas droniem, kuri lido virs dp, uz lapsas n-tajiem mutvārdu, rakstveida pieprasījumiem,filmēšanām pie dp utt., utjp. Viss tas prasa resursus. Turpini, lapsa, tādā pašā garā. Tev labi sanāk. Ja turpināsi duļķot smadzenes naivajiem, varbūt tev atkal sāks plūūūdināt informāciju un tu atgriezīsies apritē, pieaugs apmeklētāju skaits šajā miskastē un centi ripos, ripos kabatā.

Atbildēt

nedabūs

04.09.2015. 10:34

Informācijas atklātība slikumā skaidri un gaiši pateikts, ka budžets un tā izlietojums nu nekādi nevar būt ierobežotas pieejamība sinformācija =- kur nu vēl slepena :D:D:D Mežviets ko - elementāras lietas nepārzina? Nu ja, ja tur strādā tādi Augstikalņi, tad ko tad nabaga priekšnieks var zināt?

Atbildēt

fui

04.09.2015. 09:51

Drošības policija saņem naudu un algu no nodokļu maksātājiem un tautai ir jāzina kā tā tiek tērēta.Finanšu atskaite ir jābublisko jo naudad tēriņi nekad nevar būt valsts noslēpums.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

04.09.2015. 09:33

Andejs Kavacis par šodienu un čekistu lomu šodienas dzīvē:https://www.youtube.com/watch?v=0orfAInU9rQ

Atbildēt

Basket

04.09.2015. 09:21

Ja jau Mežviets uzskata, ka tāda informācija nav izpaužama, tātad, viņaprāt, FInanšu ministrija ir pārkāpusi LR normatīvo aktu prasības.
No šī izriet, ka tagad Mežvietam un DP ir informācija par konkrētu normatīvo aktu pārkāpšanu.
Kā tagad rīkosies?

Atbildēt

Lenina

04.09.2015. 09:15

Tad jau sanāk, ka Finanšu ministrija ir pārkāpusi valsts likuma aizsardzības normatīvos aktus.
Kā uz šo reaģēs drošības policija?
Kādu apdraudējumu Latvijas drošībai ir radījusi Finanšu ministrija?

Atbildēt

Haha

04.09.2015. 09:12

Tūlīt Lapsa dabūs vēl vienu procesu par valsts noslēpuma izpaušanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: