Menu
Pilnā versija
Foto

Duļķis pret pianistu

Viedais Manels · 02.11.2021. · Komentāri (24)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa finansējuma kampaņu filmas uzņemšanai.

Filma nu nekādi nav uzskatāma par politisko reklāmu (sarkasms). Politikā gan “Duļķis” uzpeldēja pāris gadus agrāk – 2016. gadā ieraušoties “politisko zombiju” partijas “Latvijas attīstībai” valdē. Pašreiz cirkulē šurpu turpu – te kā Rīgas Domes, te kā Saeimas deputāts, kas par “košanu rokā, no kuras ēd” ir mazliet atstumts no vietējo prominento šeftmaņu loka.

Tiesa, pašmāju kino zvaigznei visnotaļ apnicis pārtikt no drupačām iz “lidojošās siles”. “Pasaules ļaunīšus” neredzošā un spaidu potēšanu visādi atbalstošā “verga dvēselīte” cenšas ielauzties atpakaļ aizgaldā.

Māra jaunākais cundurs – parakstu vākšana Pavļuta demisijai, jo ministrs, lūk, netiek galā ar globālo saimnieku uzdotajiem mājasdarbiem un kļuvis “augšām” tik neērts, ka pat flīģeli prezidenta pilī, kur šim ciemos esot uzspēlēt, neiepirka.

Piekrītu, ka pianists patiešām ir jāizlingo no amata. Diemžēl akcijas mērķis nav tautai iepriecinošs. Mičerevskis neslēpj, kālab “putra ievārīta”: “Es aicinu Danielu Pavļutu demisionēt, un viņa vietā par ministru no partiju apvienības „Attīstībai/PAR!” varētu kļūt Andris Skride.” Ko es te varu piebilst: bija “ministrs – katastrofa”, būs “ministrs – apokalipse”.

Mičerevskis droši vien cer, ka, ja ne aizrobežu saimnieki, tad pašmāju virsvagari novērtēs centīgo deputātu ar “intelbenķa asinīm”. Kā nekā kopā ar māti Janīnu Kursīti-Pakuli iz “bļodas” inteliģences, kas vienlaikus ir Saeimas deputāte no pseidonacionālas partijas, balsoja par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā (lasi – tautas pastiprinātu mocīšanu).

Lai neviens nepadomātu, ka Māris ir nevis civilizācijas atiestatītājiem uzticīgs pakalpiņš, bet “kaut kāds tur” antivakseris, kangariņš feisbukā uzskribelējis “palagu”, kurā uzbrauc Baltkrievijai (tas tagad ir labais tonis), izsmej vakcīnskeptiķus un apgalvo, ka neviens pasauli nevalda. Savārstījums uzrakstīts mūslaiku kultūras cilvēka valodā ar visiem “zb” un, ja kādam ir interesants, izlasāms PIETIEK: https://pietiek.com/raksti/nevajag_domat_par_visadu_sdu,_kuru_ne_jus_varat_ietekmet,_ne_patiesiba_tas_var_ietekmet_jus/.

Novērtē šo rakstu:

76
17