Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja

04.12.2022. 00:23

»

FENIKSS

Stoholmas sindroms visā savā krāšņumā. Man ļoti nepatīk ka Gobzems lepojas ka ir kļuvis bagāts un pat arī šajā rakstā pamanījās uzbraukt ukraiņiem. Bet par to policejisko valsti viņam ir 200% taisnība!! Un tādi mazohisti kā Tieši tā! ir pie tā vainīgi ka arī es savu nākotni ar Latviju vairs nesaistu...


Ja kāds tev iesitīs pa seju un policija neliksies ne zinis, tad gan gribēsi lai ievēro likumus un noteikumus. Un a.g. saeimā 4 gadus neko nedarīja sabiedrības labā. Viņš jurists būdams uzvedās kā tāds huligāns, bet vai tad nevarēja izmantot citus instrumentus.

Atbildēt

jautājums

26.11.2022. 10:56

Un šādus stulbus rakstus raksta Saeimas deputāts? nez-par ko domāja vēlētāji, tādus āžus vēlot? Par ko domāja tie, kas PAŠI NO SAVAS BRĪBAS GRIBAS skrēja stāties Gobzema ''partija'' kas nav nekāda partiju bet dažādu ļaužu iebraucamā vieta?

Atbildēt

bv

23.11.2022. 12:45

v ot tapec es gaidu karu ka pusi te iztiris , reali pohuij nav doma attistities jeb ko radit latvijaa letak ir neko nedarit

Atbildēt

HA- autoram

23.11.2022. 10:34

Aldi, vai dagad Tu esi dipiņš?

Atbildēt

eu gobzem

22.11.2022. 22:45

»

eu!

kurš ir neizglītots debiloīds


maitas putnus par lijām sauc TIKAI tavos pāķos...

Atbildēt

eu!

22.11.2022. 22:11

»

eu!

kas ir maitu lija


kurš ir neizglītots debiloīds?

Atbildēt

stulbentiņš© 1999-bezdelība

22.11.2022. 21:58

»

Skolnieciņš

Latvju Dievu vārdā lai Latvija top dižena, ražena un varena! Svētīgi! 18.11.2022


Man atkal šizas lēkme, atvainojiet :-(

Svētīgi tie pamuļķie, jo mēs nezinam ko daram!

Atbildēt

KARAĻAMINDAUGA DZIMTA

22.11.2022. 13:16

Acīmredzot košerēdāju plānā ietilpst lai izbrauc uz neatgriešano vietējie iedzīviotāji( īpaši ,kuri atguva kopš 1991 gada savus īpašumus , jo Levits ar Bordānu darīja visu lai 30 gados laukos būtu bezdarbs un nebūtu infrastruktūras ( kā pēc Sionas vecajo protokoliem ) , lai tie kuri 30 gadus nodzirdīti ,uzsēdinati uz narkotijkām ,palikuši bez mājām , un nelegāli nodarbināti pa 30 gadiem citu saimnieku īpašumos ( kuriem radi LADā strādā ) ,tāpēc tie bez raizēm visu pazaudēt ,piedalās ES projektos , jo laba likumdošanu pārzinošā aizmugure .
Tagad vēl šie ''gruvesi '' Helmaņa vārdiem runājot ( vai hasīda Helemskij - https://toldot.com/life/cemetery/graves_34322.html ) palīdzēs Mediņam un Bordānam ( latīniskie Romas Vatikāna uzvārdi ) , restaurēt baznīcas un pilis ( Skaistkalnes ) , neoficiāli strādājot ,ka jau pieradusi 30 gados ,bez soc garantijām un darba stāža uzskaites , lai nākotne Bordānam ar Levitu ( ebreju ciltij ) būtu stabili ienākumi no tūristiem ,kā Medžugorē ,pec viņu vārdiem .
2 ETAPS .Patreizējā ukraņu invazija ,jo latvieši neatgriezīsies ,majas paliks žīdu huntai ,bet labakus vergus par gucuļiem haholiem neatrast ,ka parādija PSRS laiku šīs tautas verdzināšana biešu vagās ,būvēs ,Latvijas mežos ,un vel līdz 900 gadiem verdzībā puie vaciešiem ,Otto I ,kur par ziedojumiem no ukrāniem uzcelta un uzturēta Magdeburgas ''svetā Mavrīkija ''pils .

Tā Skaistkalnes baznīcas apkārtne rokot tranšeju ūdensvadam ,uzieti seno zemgaļu cilšu galvaskausi ,kauli ( 2gb ) , bet darbu vadītājs teicis īsti kristīgo tradīciju maniuerē ,lai aprokot ,lai dus mierā . Ko nu latviešiem atcerēties ,ko slepkavas darīja ar mūsu ciltīm ,vietās ,kurās pašlaik veic biznesa objektu būvi. Lai jau tās galvas starp ūdensvada trubām guļ , jo Mediņam ,Bordānam un Vatikānam vajag ne tikai naudu ,bet komfortu ,kā ES pieklājas !
Izskatās ,ka krustnesžīdu slepkavu hunta mūsu tautu atkal slidinās 700 gadīgā marazmā ,vestures noklusēšanā ,nodzirdīšanā ,jo ne velti Pīlēna brūtei vīna bizness ,skan dziesmas par dzeršanu ,krodziniem dienas vidū pa LR2( SLEPTĀ REKLAMA BEZMAKSAS ) < BET AŠERADENA BRŪTE TAISA IZRADES PAR KAŅEPĒM. Reliģija ,apreibinošās narkotiskās vielas ,kredīti , un tagad vel klat nāk LGBT Vatikāna mīļotā tēma ,un tādai tautai nav nākotnes ,kuru apsēdušas šīs utis ar viņu darba instrumentiem.
Tāpēc mums jatiecas pēc Skandinavu dzīves stila tradīcijām ( drīzāk bez ES ), UN AR NATO PALĪDZĪBU SĪS UTIS JAPIEBEIDZ.
Atbildēt

vv

22.11.2022. 13:15

Visus rakstus ko Aldis raksta ir 100% taisnība, tāda sajūta ka viņš redz manas domas un tās apraksta, bet diemžēl, ja arī vairums tā domātu, neko nevar izdarīt, mafija paliek mafija, un tas skaistums ar saules paneļiem vispār uz tortes rozīte, vergi domāja, ka mafija ļaus sev gabalu no skaistās dzīves atraut, ko darīt, tā mums vajag, jo katru reizi tiek nobalsots par vieniem un tiem pašiem, skaidrs ka arī vēlēšanas ir pilnīgs farss, laikam ir baigā bezizeja.

Atbildēt

FENIKSS

22.11.2022. 13:07

»

Tieši tā!

Aldim jāzina,ka arī svētkos ir jāievēro likumi,tā kā viss godīgi,arī tai ģimenītei pie pārtikas veikala.Nu nevar šis frukts nomierināties,ka ir zaudētājs,sagaidīs vēl kādu tiesvedību par Latvijas nomelnošanu.Muļķis


Stoholmas sindroms visā savā krāšņumā. Man ļoti nepatīk ka Gobzems lepojas ka ir kļuvis bagāts un pat arī šajā rakstā pamanījās uzbraukt ukraiņiem. Bet par to policejisko valsti viņam ir 200% taisnība!! Un tādi mazohisti kā Tieši tā! ir pie tā vainīgi ka arī es savu nākotni ar Latviju vairs nesaistu. Man nav nekā kopīga vairs ar cilvēkiem kas ievēro katru debīlo noteikumu kas nemaz nav likums ar likuma spēku, kas līdzcilvēkus nelaiž pārtikas veikalos vai salauž viņiem ribas ja uz ejas nav lojalitātes pampers virsū, kas atkal iebalso kariņu & CO valdībā.

Atbildēt

Skolnieciņš

22.11.2022. 10:26

Latvju Dievu vārdā lai Latvija top dižena, ražena un varena! Svētīgi! 18.11.2022.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Policija LV ir vienkārši ņirgāšanās! Auto laupīšanas upuri paši meklē savas nozagtās automašīnas, policija atņem viņiem pat viņu automašīnu atslēgas! Izskatās, ka policija sadarbojas ar auto zagļiem.

22.11.2022. 07:42

Skatītāja, kura vēlējās izstāstīt pieredzi par sava no slēgtas stāvvietas nozagtā auto meklēšanu, vērsās Latvijas Televīzijas raidījumā "4. studija". Viņai bija radusies sajūta, ka policija nozagtās mašīnas vispār nemeklē, tāpēc pati bijusi spiesta kļūt par nozieguma izmeklētāju.
Aplaupītā sieviete uzsvēra – tā nav policija, kura aktīvi iesaistās nozagtā īpašuma meklēšanā, bet gan paši mašīnu saimnieki. Viņa iegādājās auto, un pēc pāris dienām to no slēgtas stāvvietas nama pagalmā kāds nozaga.

"Mani kaimiņi, par laimi, to pamanīja, uzreiz nāca mani modināt, tas notika naktī, pulksten trijos, kad visas laternas ir izslēgtas," atcerējās sieviete. "Es pamodos un salīdzinoši ātri attapos, ka man ir nozagta automašīna. Līdz ar to mēs zvanījām policijai, policija atbrauca un parakstīja papīrus, teica, ka jāgaida, kamēr vēl viena ekipāža atbrauks, un tas viss notika ļoti izstiepti."

Viņa no sirds cerēja, ka auto zagļi tiks operatīvi notverti, un automašīna atgriezīsies sētā, taču brīnums nenotika. Turpmākā komunikācija ar Valsts policiju neesot izvērtusies kā sadarbība. Automašīnai pieslēgto GPS zagļi pa ceļam izrāvuši ārā, taču, izbraucot maršrutu, nozagtā auto īpašnieki pamanījuši trīs novērošanas kameras. Privātpersonām novērošanas kameru videoierakstus uzņēmumi neizsniedz, tikai likumsargiem.

Vēl skatītāja norādīja, ka tieši viņa esot paziņojusi arī robežsardzei, ka nozagts auto.

"No rīta pulksten 9 es zvanīju, viņi nebija informēti par šo zādzību," stāstīja cietusī. "Izbraucot šo ceļu pēc GPS, es aizbraucu uz Lietuvu, uz Biržiem, jo parasti esmu dzirdējusi, ka tur pārdzen zagtās mašīnas pa detaļām pārdot. Iebraucu Biržu policijā, arī viņi nebija informēti par šādu mašīnu."

"Šī sistēma ir integrēta un pieejama arī visam Iekšlietu ministrijas resoram, tai skaitā arī Valsts robežsardzei," skaidroja Kronbergs. "Nav nepieciešams atsevišķi vienas resora iestādes darbiniekiem šo informāciju par katru nozagto transportlīdzekli nodot."

Skatītāja savu nolaupīto auto ir pati atradusi mežā. Viņa ir neizpratnē arī par to, ka tajā dienā, kad mašīna vēl bijusi nozagto automašīnu reģistrā, ir bijis iespējams izbraukt cauri visai Rīgai un iebraukt Jūrmalā, ceļā satiekot trīs policijas ekipāžas.

Policija zagto auto gan piefiksējusi Rīgā, uz Vanšu tilta – brīdī, kad mašīnai teorētiski vairs nebija jāatrodas zagto auto reģistrā, jo bija pagājusi nedēļa pēc tās atrašanas.

"Pie manis pienāk policists, viss telefons ir sarkans iekrāsots par to, ka mašīna ir meklēšanā vēl joprojām. Mēs gaidījām ekipāžas, ekspertīzes. Nebija mana "nabaga" inspektore, kurai nav laika, izņēmusi ārā. Nedod Dievs, ja es būtu aizbraukusi uz Igauniju, Lietuvu! Man to mašīnu vienkārši noņemtu nost, tāpēc ka tā ir meklēšanā," pauda sieviete.

Policijai būtu jāskaidro – vai policijas darbs ir nevis izmeklēt, bet kārtot papīrus, un cietušajien Latvijā ir jātēlo detektīvi?

Informāciju par aizdomās turamajiem cietusī ir nodevusi policijai, taču ir pārliecināta, ka ar šo informāciju nekas netiks iesākts!

Atbildēt

!

21.11.2022. 22:43

»

Pusvārīts cīsiņš

Man nepatīk , ka resni krievu futbolisti *matom* noklāj mūsu Jūrmalas pludmali


sasautie hoholi ,kuri Vaivaru reabilitacijas centra arstejas par velti uz latviesu rekina runa tikai krieviski ,nevis sava mova.to var noverot un dzirdet vestibila,kafejnica un arpustelpu smeketava.

Atbildēt

real

21.11.2022. 22:39

»

Un

Šlosars,pionieru nometni Jūrmalā?Un kas “prigvatizēja”Saules dārzu


asv pilsonis karins nozaga bernu kinoteatri ,, Pionieris,,un pardeva krievam bordela ierikosanai Rigas centra.pie tam izvairijas no nodoklu nomaksas.

Atbildēt

nu nu

21.11.2022. 20:06

Vai tad rozā džemperīti un apakšbikses arī pārdosi, lai varētu ilgāk padzīvot Spānijā?

Atbildēt

Es

21.11.2022. 18:30

Ko tas Gobzems var ņemties? Aizbrauci, rimsties, dzīvo savā laimes zemē un liec Latvijai mieru, karogi traucē mūdzim! Lumpenis, lai arī sportisks un izglītots paliek lumpenis, reti pretīgs tips

Atbildēt

tā ir

21.11.2022. 17:21

sarkanie čangaļi ko grib to dara, mazā krievija

Atbildēt

Uldis

21.11.2022. 16:49

Paldies Aldim par rakstu, precīzi raksturo noskaņojumu gan aizbraucējos, gan (pagaidām) vēl palikušajos. Saknes iemesls visām šīm izpausmēm ir skaudība. No tā izriet viss pieminētais, citu apņirgšana, vēlme ieriebt veiksmīgākiem līdzcilvēkiem, neīstā lepnība ("man jau nemaz to negribas/nevajag/utt."), tieksme aizliet mūli lai vismaz uz brīdi aizmirstu par atbildību labodies un pacensties sevis un citu labā. Un tā nav tikai valdība vai ierēdņi, vai (it īpaši) par minimālo vergojošie stāvvietu kadri, kuriem nu beidzot ir radusies ieriebt "biezajam" ar līzingā paņemtu 10+ gadu veco Bembi.

Atbildēt

Хм

21.11.2022. 15:14

После прочтения появилось ощущение, что через 3-4 месяца будет статья "что Латвия за страна такая, что какой-то блогер торгует непонятно чем, травит людей, при этом ездит на порше и живет в 3-этажном доме в Лангстинях"

Atbildēt

SAJUKUMAM

21.11.2022. 11:54

»

Jukums

Gobzemu par nākamo Latvijas prezidentu


NEDOD, DIEVS!

Atbildēt

katram pa katetram

21.11.2022. 11:49

Nav briinums, ka shis iekuulies tajaa Marbellaa. Principaa tas ir narkobiznesa centrs Spaanijaa, paarpilns ar krievu kriminaalistiem. Arii anglju, polju,ukrainju u. tml. Gobzemam iistaa vieta. Un tas vinja draudzinjsh noteikti tirgo NE TIKAI notieveeshanas liidzekljus. Kaut gan - kurs redzeejis resnu narkomaanu? Tieveet var visaadi.

Atbildēt

ha-ha

21.11.2022. 11:23

Gobzems cer,ka no kolaboracionisma putna olas izšķilsies balts patriotisma gulbis.Tas nevar notikt!Izšķilsies vēl kroplāks putns,kuru ieraugot vecāki šausmās saķers galvas un uzgāzīs baltās krāsas podu,tā labojot situāciju.Cilvēki brīnīsies ieraugot šādu brīnumu,bet tas jau neko nemainïs.

Atbildēt

eu!

21.11.2022. 11:12

kas ir maitu lija?

Atbildēt

Es

21.11.2022. 09:21

»

ASV protektorāts Latvija

Šoreiz Gobzemam piekrītu. Patriots nav tas, kas Latvijas karoga vietā vicina Ukrainas karogu un par visu lamā krievus. Patriots ir tas, kas audzina bērnus un maksā nodokļus


Tā karoga maiņa un vicināšana jau tikai ilustrē to pašu, kas bija zināms vienmēr. Ar ārišķībām (jeb pokazuhu) ir vieglāk notēlot rūpes.

Karš, tas ir ļoti slikti. Krieviju ir daudz par ko kritizēt. Taču tas, kādiem vārdiem tas notiek, un tas, pret ko šie vārdi tiek vērsti, man tomēr liek domāt, ka turpinās kovidsūda afēras laikā iesāktā valsts propaganda.

Latvijā cilvēks varai nav vērtība. Tiktāl Aldim taisnība. Ja par dzeršanu, tad ... apdullis/apdullināts cilvēks dzīvo savā mikrokosmosā un nespēj/negri iejaukties lielāku procesu ietekmēšanā. Tā nav nejauša politika.

Atbildēt

Es

21.11.2022. 09:16

Galvenajai domai piekrītu, taču,ja par policiju, kas sastāv no policistiem, mentiem un musariem (Aldis pazīst visus trīs), tad ASV policija var būt antiparaugs, bet paraugs mūsējiem.

Diemžēl Latvija ir hroniska nabagmāja. Un nauda kā resuss ļoti daudz ko ietekmē. Menti un musari par naudu bija gatavi darīt visu to, kas notika kovidafēras vilnī. Policisti - jau daudz mazāk.

Atbildēt

Šis tas jau ir pareizi

21.11.2022. 00:16

teikts! Tā nenormālā sodu politika daudzos vieš pretīgumu šai mūsu valstī esošai kārtībāi. Tur, kur patiesi būtu nepieciešams sodīt, uz ceļiem, tur policijas nav, taču nepiereģistrējies tikai ieejot Rimčikā, tā skaties kvīts ir klāt! Idiotisms kaut kāds. Un pareizi A.G. raksta - ir zudusi pilsoniskā sapratne par lietām, dominē Latvijā cinisms, meli un alkatība, tā nu ir nenoliedzama patiesība. Un tā tas ir visos līmeņos, sākot no Saeimas, valdības, VID, un tā tālāk. Tas no paša pieredzes.

Atbildēt

Par vaktēšanu krūmos

20.11.2022. 22:25

Iesaku uzmanīties Londonā un Oslo. Nokavēsiet vienu minūti un vaktnieks būs sodu uzlicis.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

20.11.2022. 21:53

»

Skumjais Bruņinieks

Es te paslavēju mazliet Gobzemu..bet nepārprotiet mani


Viņš ir vnk pārāk emocionāls, lai patiktu un tiktu "nopietni" uztverts no latviešu mentalitātes nēsātājiem. Neskatoties uz to, cilvēki mēdz būt dažādi, un viņiem uz to ir tiesības. Par klaunu viņu manuprāt varētu saukāt tie, kuriem acīs kož patiesība, kuru A.G. pauž, pagalam netīk greizais un pretīgais sabiedrības ģīmis, kuru redz A.G. pabāztā spogulī, vai arī tie, kuri uzskata, ka visiem ir jābūt tādiem kā vairums.

Atbildēt

Pusvārīts cīsiņš

20.11.2022. 21:41

Man nepatīk , ka resni krievu futbolisti *matom* noklāj mūsu Jūrmalas pludmali !

Atbildēt

Gobzems

20.11.2022. 21:26

nevelas aizbraukt uz Krieviju pravas pakachaat ? kad dabuus tur shvabru tuuplii no cietuma apsargiem, tad luugsies, lai draazh tomeer ka Latvijaa

Atbildēt

L Ū D Z U !!!

20.11.2022. 20:44

...aizliedziet caurkritušajam bēglim, šizofrēniskajam plātīzerim publicēties šeit.. Aizpi..sa prom, lai dzīvo tur savā laimē ar samahinēto naudu, kas celta uz cilvēku nelaimēm..

Atbildēt

Duris Maizītis

20.11.2022. 18:28

»

Juris Maizītis

Mīļie cilvēciņi! AATCERIETIES, KA VĀRDS PATRIOTS ATTIECĀS TIKAI UZ SAVAS VALSTS PATRIOTA nozīmi! Pārējais ir no dabas un politiski perversu indivīdu murgi


Tev tikai tagad pieleca, ka raksts ir par Latvijas patriotiem! Tev kā sevišķi tupam vēl reizi paskaidroju- Latvijas patriots nav tas, kurš vicina Ukarinas karogu un lamā krievus, bet tas, kurš šeit audzina bērnus un maksā Latvijas valstij nodokļus.

Atbildēt

:)))

20.11.2022. 18:02

»

RB

Šis iet pie sirds diezgan labi


Tā ir tava privātā izvēle, kas nav interesanta vai saistoša nevienam, izņemot tevi pašu.

Atbildēt

Juris Maizītis

20.11.2022. 17:59

»

ASV protektorāts Latvija

Šoreiz Gobzemam piekrītu. Patriots nav tas, kas Latvijas karoga vietā vicina Ukrainas karogu un par visu lamā krievus. Patriots ir tas, kas audzina bērnus un maksā nodokļus


Mīļie cilvēciņi! AATCERIETIES, KA VĀRDS PATRIOTS ATTIECĀS TIKAI UZ SAVAS VALSTS PATRIOTA nozīmi! Pārējais ir no dabas un politiski perversu indivīdu murgi...

Atbildēt

Juris Maizītis

20.11.2022. 17:50

Džeks kurš svētkos svinot, piedzerās viennozīmīgi ir lielāks patriots nekā tāds kuru valsts svētkos izdrāž pakaļā...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.11.2022. 17:46

Šoreiz Gobzemam piekrītu. Patriots nav tas, kas Latvijas karoga vietā vicina Ukrainas karogu un par visu lamā krievus. Patriots ir tas, kas audzina bērnus un maksā nodokļus.

Atbildēt

Juris Maizītis

20.11.2022. 17:40

Nu, bet PATRIOTISMA SKAIDROJUMĀ Gobzems kā vienmēr ir savā ĀKSTA LĪMENĪ... Jo Latvijā jau vispār kā tāds Latvijas patriotisma izpratnes līmenis ir ATŠAUTS PA PIESKARI, jo primāri valsts un zemes patriotisma pamatnoteikumi ir izzagti un OLIGARHU iemīti zem

Atbildēt

HT

20.11.2022. 17:40

»

RB

Tautai nav nekāda sakara ar 3A, mīl - nemīl, tas neattiecas uz lietu. Tautai nav iespēju ietekmēt ne 3A, ne tos, kuri aiz viņiem stāv. Līdz ar to tauta ir pakļauta degradācijai un genocīdam, ko veic aizkulišu spēki...


Pašpietiekamas un harmoniskas personas nemeklē sabiedrības kontroles iespējas ar “utopiskām koncepcijām un reformām”, to dara psihopāti ar “īpašu redzējumu”, ko pauž, kur vien iespējams.

Atbildēt

Stobri jau karsti, bet krievi nāk un nāk

20.11.2022. 17:21

»

būs

tikai tad, kad neta dirsēji sāks iet politikā un paši ko darīt--ja mācēs un pratīs


Pret organizētu okupantu mafiju cīnās ar ieročiem kā ukraiņi, nevis mēģina konkurēt politikā, kas ir pilnīgi bezcerīgi, gan skaitliskā ziņā, gan finansiāli.

Atbildēt

Ārzonu taustītājs

20.11.2022. 17:09

Viens pārkrievotais uzrakstīja stāstiņu citiem pārkrievotajiem kā cilvēki dzīvo.

Atbildēt

85

20.11.2022. 17:08

»

RB

Tautai nav nekāda sakara ar 3A, mīl - nemīl, tas neattiecas uz lietu. Tautai nav iespēju ietekmēt ne 3A, ne tos, kuri aiz viņiem stāv. Līdz ar to tauta ir pakļauta degradācijai un genocīdam, ko veic aizkulišu spēki...


Atkal tautas kaitnieks RB mēģina programmēt savas (vai uzdotās) pretprieka un pretoptimisma parazitārprogrammas - "nav iespēju ietekmēt", "pakļauta" un tmldz.

Atbildēt

RB

20.11.2022. 16:58

»

Lūk, tieši par to vajadzētu rakstīt grāmatas.

sarakstīt var dajebkādus skaidros konceptus, galvenais ir - kurš latvānietis to gribēs lasīt


Šis iet pie sirds diezgan labi
https://pietiek.com/raksti/militara_tautas_pasparvalde,_3_dala/

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: