Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

infantiilais egoists

20.11.2022. 16:48

»

Skumjais Bruņinieks

Es te paslavēju mazliet Gobzemu..bet nepārprotiet mani


Es arii taa maaku: es, es, es. un veelreiz es. Un peec tam veel: man, man, un tikai man, nevienam citam....
Tas par autoru, lai kaads nepaarprot!

Atbildēt

VAU

20.11.2022. 16:46

kamradi un "patrioti",vai tiešām padsmit gadus atpakaļ,tāds marsietis repše Ziepnieku kalnā prihvatizēja padomijas celto BĒRNUDĀRZU un tā ne mazo teritoriju.Vai ta patriots varēja apbižot bērniņus,NETICU!!!!Bet ja nu patiesība????ŠAUSMĪGI TAČ.

Atbildēt

Lūk, tieši par to vajadzētu rakstīt grāmatas.

20.11.2022. 16:42

»

RB

Tautai nav nekāda sakara ar 3A, mīl - nemīl, tas neattiecas uz lietu. Tautai nav iespēju ietekmēt ne 3A, ne tos, kuri aiz viņiem stāv. Līdz ar to tauta ir pakļauta degradācijai un genocīdam, ko veic aizkulišu spēki...


sarakstīt var dajebkādus skaidros konceptus, galvenais ir - kurš latvānietis to gribēs lasīt... ;)

Atbildēt

RB

20.11.2022. 15:48

»

Skumjais Bruņinieks

Man patīk lasīt Gobzema rakstiņus..interesants stiliņš, asprātīga valodiņa...


Tautai nav nekāda sakara ar 3A, mīl - nemīl, tas neattiecas uz lietu. Tautai nav iespēju ietekmēt ne 3A, ne tos, kuri aiz viņiem stāv. Līdz ar to tauta ir pakļauta degradācijai un genocīdam, ko veic aizkulišu spēki.

Tautai vajag skaidru konceptu, kā dzīvot un organizēt sabiedrību. Tas ir, tautas pašpārvaldi, kad ikvienam ir iespēja veidot savu vidi atbilstoši saviem ieskatiem. Lūk, tieši par to vajadzētu rakstīt grāmatas.

Iecerētā grāmata diemžēl būs tikai kārtējais apcerējums par augsto un nesasniedzamo pus-dievu izdarībām. Diemžēl cilvēki gūst mazohistisku baudu, lasot šādus sacerējumus. Izdabāšana sliktai gaumei no autora puses

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.11.2022. 15:47

Es te paslavēju mazliet Gobzemu..bet nepārprotiet mani.
Gobzems ir jāuztver, kā klauns..viņa izdarības un rakstiņi ir jāuztver, kā asprātīga arlekīna kūleņošna un kumēdiņu taisīšana..
Un, starp citu..
Šis "klauns" savāca vēlēsanās 3,5% balsu..ja kas.

Atbildēt

Kūciņa

20.11.2022. 15:38

»

Valstsgribis

Mutes ciet, pastaļi! Man šodien ir grūtības ar vēderizeju, un te vēl visādi Gobzemi!Putin-huilo! Pastalas, pa būdām


Skrienu pie tevis! Uztaisīšu tev klizmu! Tauta gaida no tevis spožas, uzmundrinošas runas!

Atbildēt

interesanti

20.11.2022. 15:23

»

būs

tikai tad, kad neta dirsēji sāks iet politikā un paši ko darīt--ja mācēs un pratīs


kāds būs atšķirība starp "mācēs" un "pratīs"?

Atbildēt

klasika

20.11.2022. 15:11

»

Skumjais Bruņinieks

Man patīk lasīt Gobzema rakstiņus..interesants stiliņš, asprātīga valodiņa...


Būt,vai nebūt?tāds ir jautājums.Draugs draugam kapu rok..Pidirallā,pidirallā!

Atbildēt

Tādi, lūk, man plāni.

20.11.2022. 15:06

»

Skumjais Bruņinieks

Man patīk lasīt Gobzema rakstiņus..interesants stiliņš, asprātīga valodiņa...


tev ir problēmas? nieki, psihoterapeits no tvaikaielas muļķumājas palīdzēs!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.11.2022. 14:53

Man patīk lasīt Gobzema rakstiņus..interesants stiliņš, asprātīga valodiņa.
Un daudzas lietas ir pareizi atspoguļotas.
Bet padomāsim visi kopīgi..cik tālu ir jānoved valsts(kur tiešām bērnu zābaciņus pērk līzingā), lai tādam idiotam, kā Gobzemam, BŪTU TAISNĪBA?!
Starp citu, par "drāšanu"...
Tagad modē ir rakstīt grāmatas un es esmu sadomājis izgriezt pogas Karīnai Račko.
Tas nebūs kaut kāds erotiskais romāns..pilnīgi Račko lauciņā nelīdīšu, tas būs īsts "hard sex" - sado mazo romāns, kur galvenais stāsta varonis ir viena stulba tauta.
Šai stulbajai tautai patīk, ka viņu "drāž", "jāj" un izmanto sevišķi cietsirdīgās formās.
Mazliet padzīvojusi bez saviem "drāzējiem", tauta nolēma - "..nē, 3A gultā ir vislabākie..!".
Šī stulbā tauta nolikusi ir tālā plauktā savas Latvju Dainas un, kā galda grāmatu, tagad izmanto Kamasutru.
Nupat, pirms neilga laika, tauta - sado mazo cienītāja atkal izvēlējās savus vecos "drāzējus"..visi atvēra Kamasutras grāmatu un izvēlējās pozas, kādās vēl nebija "drāzti".
Skaista, romantiska un talantīga tauta..bet diemžēl stulba -vot tāda kombinācija.
Šai romantiskajai, stulbajai tautai, lai tā aizmirstos no " no bērnu zābaciņu pirkšanas līzingā", ir uzcelts Kolizejs Mežaparkā, kur tā reizi pa reizei var kārtīgi izdieties un aizmirsties.
Tur tad visi kopā..saliedēti - gan "bērnu zābaciņu pircēji līzingā, 109 eiro mēnesī soc. pabalsta saņēmēji un kundziņi, kundzītes ar 5000 - 6000 pensijām mēnesī, villām Jūrmalā un ierēdņi ar miljoniem vērtām deklaracijām.
Bet tas uz īsu brīdi..pēcāk atkal visi pa savām vietām - nabagie savos kaktiņos, bet tie, "kuri tik labi vēl, kā tagad, nav nekad dzīvojuši", savās Mežaparka savrupmājās.
Būs arī otra grāmata, ja jau, tad jau..
Sekošu modes tendencēm..stāsts būs par slepkavību..bet ne jau savas sievas.
Lasītājus iepazīstināšu ar divu sirdsdraugu Aivo Lebja un Vitalo Lejiņ draudzību un ar to, kā viens draugs dēļ naudas nogalina savu sirdsdraugu.
Lai būtu pavisam moderns, romānu veidošu, kā tagad ir pieņemts, horizontālēs un diagonālēs.
Horizontālajā līnijā sižets risināsies gan tagadnē, gan pagātnē - pagātnē Aivo Lembe kavēsies patīkamās atmiņās..
Kā iepazinās ar savu sirdsdraugu Vitālo..kā kopā sētā spēlēja Kaļimbamba un Kazaki - razboiņiki.. pēc tam skolas gadi, pirmā mērīšanās ar krāniņiem un kopīga masturbēšana...
Šīs jaukās atmiņas pēkšņi pārtrauks skaudra tagadnes realitāte, kur Aivo apzinās, ka uz Vitālo ir pārrakstījis visu savu sazagto mantu.
3 miljoni nedod tam miera, naktī sapņos rādās.
Tad atkal romantiskā stīga, kas kaut kur sirds dziļumos mīt Aivo Lembī un ņem uz laiku virsroku - atkal nāk atmiņā jaunības gadi kopā ar Vitālo.
Visā romāna darbības laikā Aivo mokās ar dilemmu - indēt vai neindēt savu sirdsdraugu Vitālo Lejiņ?
Šis būs psiholoģisks detektīvs ar spēcīgiem dialogiem starp Sātanu un Enģeli, kur abi cīnās par Aivo dvēseli..un beigās tumšie spēki uzvar.
Diagonālā līnija..un tā būs visa šī romāna "sāls", ir tā, ka Aivo Lembja sirdsdraugs Vitālo zina, ka viņa bērnības draugs Aivo grib viņu noslepkavot.
Zina un neko nesaka..atļauj lietām ritēt savā vaļā.
Romāns(un es ceru, arī filma) beigsies īstā Holivudas grāvēju garā..lasītājam - skatītājam pašam vajadzēs uzminēt beigas..
Mans mērķis ir likt lasītājam domāt, analizēt un patstāvīgi pieņemt lēmumus.
Es izmantošu to pašu Holivudas paņēmienu, kāds tika pielietots "Vienreiz Amerikā", kur filmas beigās varēja tik minēt, vai draugs, kas nodeva savu draugu, sirdsapziņas mocīts, ielēca garāmbraucošajā atkritumu savākšanas mašīnā?
Arī manā romānā fināls būs nesaprotams..abi sirdsdraugi visu laiku mokās neziņā un pārdomās - Aivo nevar izšķirties, slepkavot vai nē savu sirdsdraugu Vitālo..un Vitālo, kurš līdz pašam pēdējam brīdim vēl cer, ka labie spēki ņems virsroku pār Aivo dvēseli.
Romāna pēdējais skats - Aivo pavada Vitālo lidostā lidojumam uz Maskavu, kur viņa VDK speciālisti jau ir sagatavojuši "novičoku". Aivo vēl mokās neziņā un nav pieņēmis galīgo lēmumu.
Vitālo paļaujās liktenim, iziet pasažieru kontroli un, pirms pazust tumšajā durvju ailē, atskatās atpakaļ.
Šis ir pats traģiskākais bridis visā grāmatā - abi sirdsdraugi saskatās un šis abu acu skats ir nenormāli šausmīgs..spriedze ir milzīga -
Vitālo vēl cer, ka viņa sirdsdraugs Aivo iesauksies - "..Vitālo, stāj, draugs..nebrauc nekur, paliec mājās ar mani..!".
Un Aivo nezin līdz pēdējam brīdim, ko teikt...
Tādi, lūk, man plāni.

Atbildēt

Jukums

20.11.2022. 13:45

Gobzemu par nākamo Latvijas prezidentu!

Atbildēt

HT

20.11.2022. 13:23

»

nu

Gobzem, tev vajadzēja nolikt savu auto pie tās skolas un aiziet kaut kur uz pretējo pusi, tad redzētu ko tu teiktu par spāņu policistiem un kādu sodu samaksātu


Nav taisnība. Nesen mani ar auto Spānijā apturēja, biju iebraucis zem zīmes. Pārbaudīja dokumentus un palada, novēlot labu ceļu un būt vērīgam.

Atbildēt

HT

20.11.2022. 13:17

Nu ko var ņemties! Te visi ir idioti, alkoholiķi un zagļi. Viennozīmīgi! Sākot ar transvestītu Ašeradenu. Visus viņus tikai iedzīt elektroniskā koncentrācijas nometnē. Pēc staļinisms un 30 gadus cionisma visi normālie pametuši šo valsti. Sātanisti Levits un Kariņš 4 gados valsts parādu palielināja par 6 miljardiem €.

Atbildēt

katrina

20.11.2022. 13:07

Tikai žults nāk ārā no Gobzema. Tāds klejojošs žultspūslis, viesis Latvijā no paradīzes.Un tikai tādēļ, ka neievēlēja. Lietojot tavu miskastnieka terminologiju, netiki par "drazēju". Latvieši paši zin savas nelaimes, un tādi Zālamani te nevienam nav vajadzīgi,bet apņirgt valsts svētkus un tradīcijas ir tik zemiski, ka esi sliktāks par tiem bomžiem pie tirgus. Pats savu karjeru sācis visnelietīgākajā kantorī- tiesu izpildītājos, barojies no tās asins naudas uz cilvēku nelaimēm, līdz nopirki smalku ancuku un pēkšņi kļuvi par svēto un pravieti. Kāp uz mucas Katalonijā, kādā laukumā, un brēc par demokrātiju, tad ātri vien ieraudzīsi smaidošos policistus. Lato ir atradis vislabāko vārdu tev-mūdzis.

Atbildēt

RB

20.11.2022. 12:57

vāji

Atbildēt

Ak,tu mūžs,cik viss ir slikti..

20.11.2022. 12:35

pat mētelis jāpārdod,lai varētu sodus samaksāt,pat lāpas un karodziņi krīt uz nerviem.Un kur nu vēl tie latvieši-dzērāji ,kuriem pie visa vainīgi krievi.Cits nekas neatliek.Jāraksta no saulainajiem dienvidiem skarbi pamācošas vēstules.Lai taču nāk pie prāta tā nekam nederīgā tauta un valdība.

Atbildēt

Valstsgribis

20.11.2022. 12:19

Mutes ciet, pastaļi! Man šodien ir grūtības ar vēderizeju, un te vēl visādi Gobzemi!Putin-huilo! Pastalas, pa būdām!

Atbildēt

Vispār

20.11.2022. 12:14

Interesanti ir aprunāties ar kolēģiem ierēdņiem.Pa vienam daudzi piekrīt, ka ir bardaks, birokrātija un daudz kas jāmaina, bet kā jāver mute vaļā vai jàemj par izmaiņām, tà čušs. Un tu paliec viens kā idiots, turklāt nostājies pret sistēmu. Diemžēl. Reti kurš arī redz un "tver laukumu". Atliek tikai runāt un skaidrot, skaidrot un vēlreiz skaidrot cerībā, ka pievienosies.

Atbildēt

nu

20.11.2022. 12:09

Gobzem, tev vajadzēja nolikt savu auto pie tās skolas un aiziet kaut kur uz pretējo pusi, tad redzētu ko tu teiktu par spāņu policistiem un kādu sodu samaksātu.

Atbildēt

Džeks ar lāpu un karodziņu

20.11.2022. 12:02

Esmu mudaks! Puķinkretīns!

Atbildēt

jaajaa

20.11.2022. 11:26

...it kā jau pareizi...tikai pārāk vienā čupā viss...es ik pa brīdim braucu pastrādāt aiz robežas, turp atpakaļ, nu nevaru es citādi galus savilkt...lai bērniem Latvijā kaut drusku vieglāka tā dzīve...ir jau tur vairāk demokrātijas, smaidīgāki cilvēki, attieksmi tas maina, bet tas nemaina to, ka es esmu un palikšu latvietis, un vienmēr esmu gribējis un gribēšu dzīvot Latvijā...

Atbildēt

Gobzema autobuss

20.11.2022. 11:20

Jau kādu laiku dzīvoju dienvidos un varu piekrist, ka šeit policija nedrāž par katru sīkumu. Katru reizi, apciemojot Latviju, vajag pāris dienas, lai pierastu pie šī policejiskuma un cilvēku pelēkajām un skābajām sejām. Atslābstiet nedaudz un, kas zina, varbūt dzīvosiet labāk.

Atbildēt

A.L.P.

20.11.2022. 11:11

Kretīns ,bet būtībā gandrīz visu saka pareizi !Tikai nožēlojami ,ka dzīvojas pa "labo "Eiropu un no turienes mūs pamāca !Brauc uz Latviju,kretīn ,cīnies šeit un varbūt tiešām tevi sāks cienīt! Bet citādi tu esi vienkārši bailīgs Latvijas apdirsējs no ārzemēm !

Atbildēt

būs

20.11.2022. 11:07

»

kkk

Man darbā ir daudz krievu, tiesa dabūjuši LR pavalstniecību, taču īsteni putina atbalstītāji...


tikai tad, kad neta dirsēji sāks iet politikā un paši ko darīt--ja mācēs un pratīs...

Atbildēt

bet

20.11.2022. 11:06

»

kkk

Jā, Aldi, taisnība - pretīga drāzēju un sodu piedzinēju valsts


ja neviens neies politikā, un pie varas esošos neturēs pie rokas, bet tikai tukši dirsīs te-tad nekas nekad nemainīsies..

Atbildēt

kkk

20.11.2022. 10:54

Man darbā ir daudz krievu, tiesa dabūjuši LR pavalstniecību, taču īsteni putina atbalstītāji.
Šīs sadzīves lietas - būvvaldes, stāvvietas, ceļi, to organizācija, utt., - viss ir "čerez žopu". Un man nav ko iebilst rašistu atbalstītājiem, - ļoti daudz kas mūsu valstī ir it kā speciāli darīts, lai nīstu/pazemotu SAVUS pilsoņus un nodokļu maksātājus.
Kur un kad būs NORMĀLA Latvijas Republika? Jau 32 gadi pagājuši.....

Atbildēt

kkk

20.11.2022. 10:36

Jā, Aldi, taisnība - pretīga drāzēju un sodu piedzinēju valsts!
Un ļoti žēl, ka tā ir mana Dzimtene - Latvijas Republika.
Kārtību var ieviest arī citos veidos - bet tur vajag smadzenes un godīgus konkursus kuros uzvar labākie, nevis SAVĒJĀS CŪKAS.

Atbildēt

Edgars

20.11.2022. 10:32

»

bet

biedrs Zobzems šoreiz maldās: ne tie ir patriotis, kas ik gadus iet likt svecītes daugavmalā par godu mūsu karavīriem, bet gan tie, kas par kukuļiem kā Zobzems, Slesers, Skeles svecites likt neiet, sauc licējus par idiotiem, un par kukuļu naudām būvē sev greznas villas


Es ik gadus 11.novembrī eju likt svecītes Daugavas malā...bet ne reizes tur neesmu redzējis kādus no tiem, kuri pateicoties LV varai te kļuva par miljonariem..ieskaitot politiķus,valdības locekļus, deputātus, Karginu, Savicki, Skeli.utt..utjpr...

Atbildēt

bet

20.11.2022. 10:30

biedrs Zobzems šoreiz maldās: ne tie ir patriotis, kas ik gadus iet likt svecītes daugavmalā par godu mūsu karavīriem, bet gan tie, kas par kukuļiem kā Zobzems, Slesers, Skeles svecites likt neiet, sauc licējus par idiotiem, un par kukuļu naudām būvē sev greznas villas...

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

20.11.2022. 10:23

Eiropā veikalu privātās stāvvietās nav jāreģistrējas, un nekādi sodi par nereģistrētu stāvēšanu nedraud. Dažām priekšā ir šlagbaums, un lai tiktu ārā, jānoskanē kases čeks ar kodu vai pie iebraukšanas saņemts kupons. Cilvēki, esiet modri.

Atbildēt

85

20.11.2022. 10:22

Parazītmehānismam zūdot nebūtībā, zūd arī dēmonkrātijas velna bērnu organizētās politikas programmas, programmētas daždesmit gadus kā organizētās (ne)kārtības īstenošana valstī. Normālā atveseļotā (antiparazitārā) sociumā policijas darbība ir vissaprotami pašsaprotama - pēc labākās iespējas netraucēt pamatdzīvotāju veselīgām un laimīgām dzīvildzēm. Te gan nevar īsti saprast - tu tiešām pret tām cīnies, vai mēģini stulbreklamēt ļaužu apziņās par pieņemamu normu? Jo "problēma nedienās esat vien paši" izskatās slima kaitniekpsiholoģijas sērgas kārtēja programma uz vainas apziņu masām, vietā, kad tauta jāmotivē optimismam, veselīgam priekam (ne lepnībai) uz jēdzīgu turpinātību bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma.

Atbildēt

Tieši tā!

20.11.2022. 10:16

»

Atbilde

Nesaki vis... Vēl mums ir Gobzems, kurš no Spānijas mūs māca dzīvot. Un vēl ir tūkstošiem tādu pašu gobzemu citās valstīs, kuri tālumā visu zina labāk


Aldim jāzina,ka arī svētkos ir jāievēro likumi,tā kā viss godīgi,arī tai ģimenītei pie pārtikas veikala.Nu nevar šis frukts nomierināties,ka ir zaudētājs,sagaidīs vēl kādu tiesvedību par Latvijas nomelnošanu.Muļķis.

Atbildēt

non

20.11.2022. 10:00

»

PRETĪGI

Man par tevi, Gobzem, kauns


bet tā nu ir tava problēma, ka pretigi un kauns. Autors neko greizu nepateica....

Atbildēt

PRETĪGI

20.11.2022. 09:14

Man par tevi, Gobzem, kauns.

Atbildēt

>>>>>>>>>>

20.11.2022. 08:53

Šī laikam tā retā reize, kad Gobzemam var piekrist. Soda kvīšu līmētāji laikam ir viena no riebīgākajām sugām, ko pēdējās desmitgadēs nācies redzēt.Brrrr...

Te būtu ierosinājums Lapsam. Nevajag par situāciju tikai šausmināties twitterī. Nevajag bezsakarā rakstīt gadiem par vienu un to pašu, kā Meroni, Ramoliņu, kas lielāko daļu cilvēku neskar un neinteresē.
Parocies un uzraksti par EUROPARK. Tas skar daudzus, pašu arī var skart. Neba tie suņu kas līmē paši uz savas iniciatīvas ir traki. Gan jau "kājas aug" no patiesā labuma guvējiem. Tad nu papēti, kāpēc viņi ir tik badīgi un alkatīgi, kāpēc tik traki grib tos labumus un par katru cenu? Varētu būt ļoti interesanti. Nu un arī to, ka ar viņiem cīnīties.

Atbildēt

Atbilde

20.11.2022. 08:43

»

Gobzema metelis

Pilnīgi comam piekritu par drasanu un dienestiem , ka arī skaudību utt. Nu losaras lielāka dalja Latvijā esam. Ar Bermudu divsturi un hokeju un porzingi. Jo vairāk jau nekā cita nav


Nesaki vis... Vēl mums ir Gobzems, kurš no Spānijas mūs māca dzīvot. Un vēl ir tūkstošiem tādu pašu gobzemu citās valstīs, kuri tālumā visu zina labāk.

Atbildēt

Gobzema metelis

20.11.2022. 08:40

Pilnīgi comam piekritu par drasanu un dienestiem , ka arī skaudību utt. Nu losaras lielāka dalja Latvijā esam. Ar Bermudu divsturi un hokeju un porzingi. Jo vairāk jau nekā cita nav ….

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: