Menu
Pilnā versija
Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

Viedais Manels · 31.10.2021. · Komentāri (43)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais Manels

05.11.2021. 03:54

»

Tā gan

Viedais, lūdzu norādiet zāles, ar kurām var izārstēt Covid, nevis muldiet tukšu


Gan hidroksihlorokvīns, gan ivermektīns

Atbildēt

Tā gan

03.11.2021. 12:57

Viedais, lūdzu norādiet zāles, ar kurām var izārstēt Covid, nevis muldiet tukšu!

Atbildēt

Skumjais

02.11.2021. 21:33

»

vno

jo aizgājēji lētu, reiz pieejamu un efektīvu medikamentu vietā saņēma...


To vno
Zalu nosaukumus atradisi neta. Nav daudz, bet ir. Pie mums ar tam nearste, nenopirksi, nelaus. Es labprat pirktu un arstetos majas. Slimnica dabusi pec protokola, varbut izdzivosi.

Atbildēt

Mara

02.11.2021. 19:31

Ta ari ir- sanem arstesanu "pec izdzisanas protokola". Ludzu atbildiet sadi miruso pacientu tuvinieki. Vienigo rimdezeviru dod tikai daziem. Piesledz pie maksligas plausas, atsledz apzinu ar zalem sizofrenikiem un viss.

Atbildēt

Beidzot gaismas stariņš....

02.11.2021. 16:03

....Turklāt daudzi ļaudis saprot, ka par viņu tuvinieku nāvēm slimnīcās ir atbildīgi “pasaules ļaunīšu” dienderi, jo aizgājēji lētu, reiz pieejamu un efektīvu medikamentu vietā saņēma “ārstēšanu pēc izdzišanas protokola”.
Esi glābējs ! Nu nosauc taču tos medikamentus .
Un paskaidro ,lūdzu, to “izdzīšanas protokolu” .

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.11.2021. 11:16

»

Jozziks

Viss sākās ar meliem un puspatiesibu. Turpinājās meli, draudi, sodi, ierobežojumi. Un tam man ticēt. Ticēt kaut kādam eksperimentam, kurā es nevēlos piedalīties. Esmu maksajusi nodokļus, un tagad man atņemt visu. Jūs draudzējaties ar savām smadzenēm


Nodokļus maksā, ja atbalsta valstī valdošo iekārtu un varu. Nodokļu maksāšana nerada tiesības, bet dod iespēju saņemt pensiju, ja vien vara nekalpo citai valstij vai atsevišķam slānim, kam ar tautu nav nekāda sakara.

Atbildēt

Jozziks

02.11.2021. 11:01

Viss sākās ar meliem un puspatiesibu. Turpinājās meli, draudi, sodi, ierobežojumi. Un tam man ticēt. Ticēt kaut kādam eksperimentam, kurā es nevēlos piedalīties. Esmu maksajusi nodokļus, un tagad man atņemt visu. Jūs draudzējaties ar savām smadzenēm???

Atbildēt

Naburgs

02.11.2021. 09:49

Ja ļautiņus grib tiešām atbaidīt no potes tad reklāmkampanjai noteikti jāpiesaista tādi personāži kaa Circene😀veel jau vareeja no Briseles atvilkt lācīti un kuri vēl tur nulles gados bija īpaši “mīlji

Atbildēt

Mike

01.11.2021. 20:04

Pretīgā mauka!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Jautājums

01.11.2021. 17:43

»

aita

Līdz šim zinājām, ka circene labi pārzina kājstarpju vainas, tagad sāk praktizēties tiesību zinātnēs. Kādi mums izcili priekšstāvji! Bet blats pie kosmētiskā ķirurga ir kapitāls šādā situācijā


Un ko šitā kundze darīja, kad bija ministre, lai no Latvijas masveidā nebrauktu prom medmāsas, jaunie ārsti - rezidenti u.c. medicīniskais personāls. Tieši poersonāla trūkumu dēl veselības aprūpes sistēma tagad piedzīvo kolapsu. Kas par to atbildēs, smirdekle Circene?

Atbildēt

kā gribētos paskatīes

01.11.2021. 17:19

uz tīr-č valsti no malas, prezidents piem, koļveits vai tulpju anššši sraji krišš'Štop Āni bļondari mutnieki ...KĀPĒC MUMS TUR- nē, mūsu naudai, mums piedalīties neļauj- JĀPIEDALĀS?

Atbildēt

Viedais Manels

01.11.2021. 16:29

»

bitīte

Circene visu pateica precīzi, solīdi un tieši. Paldies viņai. Bet, ja palasa dažu komentāru līmeni, kauns paliek, bet laikam taču rakstītājam ne.Ja nav argumentu - ir rupjības, meli, ļaunums...


Veselību jums patiešām jāsargā. Potētajiem tagad visticamāk jebkura parasta saslimšana izrādīsies smaga, bet smaga - pēdējā.

Atbildēt

bitīte

01.11.2021. 15:16

Circene visu pateica precīzi, solīdi un tieši. Paldies viņai. Bet, ja palasa dažu komentāru līmeni, kauns paliek, bet laikam taču rakstītājam ne.Ja nav argumentu - ir rupjības, meli, ļaunums.
Antivakceru galvenie ieroči.
Šodien tik saulaina diena. Varbūt pasmaidīsim, lai gan tagad tas nemaz neizdodas. Veselību!

Atbildēt

unpietamvēl

01.11.2021. 14:52

»

Antiņš

Viedais! TU DUSMOJIES - tātad Tev nav taisnība


linčošana nav un principā nevar būt viedu ļaužu izvēle - linčošanu var apjūsmot un uzskata par iespējami ar to nodarboties tikai mentāli kropli necilvēki jeb tā dēvētie sabiedrības atkritumi.

Atbildēt

viesis

01.11.2021. 13:42

Mjā, Circenes izteikumi uzskatāmi parāda Latvijas veselības aprūpes sistēmas nabadzības cēloņus- ja ministriem ir šāda domāšana, tad viņi nevar sistēmu attīstīt pēc noklusējuma :(

Atbildēt

Izrādās....

01.11.2021. 13:15

Izrādās ka ginekologs ir tas pats kas virusologs. Interesanti, bet nu principā ja Latvijā jebkurš politiķis var vadīt jebkuru ministriju, vai labākajā gadījumā izrotēt cauri visām, kāpēc lai ginekologs nevarētu ārstēt arī visas slimības un izteikt verdiktu par visām kaitēm- dakteris taču!

Atbildēt

aita

01.11.2021. 12:50

Līdz šim zinājām, ka circene labi pārzina kājstarpju vainas, tagad sāk praktizēties tiesību zinātnēs. Kādi mums izcili priekšstāvji! Bet blats pie kosmētiskā ķirurga ir kapitāls šādā situācijā.

Atbildēt

Vai , manu vai

01.11.2021. 12:07

"Manuprāt, visi, kas pieņēmuši lēmumus par obligāto (lasi – spaidu) potēšanu, segregāciju un liedz zāles pret vīrusu, ir sabiedrības atkritumi "
_____________________________________________________
Kas par tekstu! Kādas frāzes! Hallo! Dāņus, zviedrus, islandiešus arī pieskaitāt pie atkritumiem? Tur nebija jāpieņem īpašie lēmumi, tur cilvēki draudzējas ar galvu un uzticas zinātnei. Jums acīmredzot labākais paraugs ir Krievija, vai ne? Ar 35% vakcinētajiem un lielāko mirušo skaitu.

Atbildēt

Circene lien valdības dubļos

01.11.2021. 10:32

»

elementaari

Stress nogalina imunitaati! Paartrauciet negaaciju popularizeeshanu masu meedekljos, un Tauta buus veseliigaaka!!! Bet Juus darat tieshi preteejo.... Kaa interesees


Tas jau nekas, ari pieaugušiem patīk kā mazbērniem, papurināties, pabradāt dubļos. Vai tas tevi tracina, ka Circene ielien valdības dubļu peļķē un pabradā?

Tas valdībai var patikt, Circene atgādina par sevi, ka tāda ir, atbalsta valdību, varbūt iecels saulītē - ministra amatā atkal?

Cirča uzdziedāja no aizkrāsnes, ļoti jauki vecu, slimu dziesmu. .

Atbildēt

Melna Linda

01.11.2021. 10:27

Mūrniece: Ja tas atkārtosies, policija rīkosies identiski

Policijas darbinieki rīkojušies atbilstoši situācijai, izkliedējot nesankcionētās protesta akcijas dalībniekus Bauskā, tādējādi nodrošinot sabiedrisko kārtību un atjaunojot satiksmi pāri Mēmeles tiltam, uzskata iekšlietu ministre Linda Mūrniece . Ministre arī uzsver - ja iedzīvotāji vēlas protestēt, tad tas ir jādara likumā noteiktajā kārtībā, neapdraudot pašiem sevi un savus līdzcilvēkus. Ja šādi gadījumi atkārtosies, tad policija rīkosies identiski, kā tas notika šodien.

Specvienība pārrauj baušķenieku ķēdi, četri cilvēki aizturēti

Pret vienīgās slimnīcas slēgšanu pilsētā sarīkotās nesankcionētās protesta akcijas dalībniekus Bauskā izklīdināja policijas papildspēki, kas ieradās no Rīgas. Transporta kustība pāri Mēmeles tiltam virzienā no Rīgas ir atjaunota.

Pašlaik ir atjaunota satiksme arī pār Mūsas tiltu Bauskā un uz tā sapulcējušies protestētāji sākuši izklīst. Tiesa gan, kā ziņo no Bauskas, protestētāji gaida, kad policijas spēki pazudīs, lai atkal ieņemtu izejas pozīcijas.

Policija aizturējusi četrus protesta dalībniekus, jo tie bijuši alkohola reibumā.

Protestētāji aktīvi izkliedza dažādus saukļus pret slimnīcas slēgšanu un pieprasīja tikšanos ar Veselības ministrijas amatpersonām.

Atbildēt

Antiņš

01.11.2021. 09:50

Viedais! TU DUSMOJIES - tātad Tev nav taisnība.

Atbildēt

Circeņai

01.11.2021. 09:30

jumtišs nobraucis arī , jeb piedalās covidaferā ... ne jau gluži nesavtīgi. es neesmu vakcinēts un netaisos to darīt un nekādu kovidbaciļu man nav. Bet kaut kāda insekte uzskata , ka es nevaru iet ,kur man patīk? Ej tač tu kukainīt uz poda un nenāc āra indēt sociuma mentālo atmosfēru, kura jau tā ir piecūkota !

Atbildēt

elementaari

01.11.2021. 08:48

Stress nogalina imunitaati! Paartrauciet negaaciju popularizeeshanu masu meedekljos, un Tauta buus veseliigaaka!!! Bet Juus darat tieshi preteejo.... Kaa interesees?

Atbildēt

Fēlis

01.11.2021. 06:34

Tikko autoritatīvajā medicīnas žurnālā "The Lancet" esot publicēts raksts, kurā izvērtēts "vakcīnu" iedarbīgums. Secinājums bijis apmēram- bezjēdzīgi, jo slimojot un mirstot vienlīdz gan saspricētie, gan nespricētie, tā ka nav tā, kā mūsu zāļu firmu dīleri mēģina mums iestāstīt. Informācija nepārbaudīta, jo angliski nelasu, vismaz ne tik labi, lai tiktu galā ar tādu rakstu, tā ka ja kādam ir interese, varat paši paburties.

Atbildēt

vno

01.11.2021. 00:22

jo aizgājēji lētu, reiz pieejamu un efektīvu medikamentu vietā saņēma...
--------------------------------------
1)Tu aizmirsi pateikt kā sauc šos lētos un efektīvos medikamentus.
2) Kas tev liedz tos iepirkt un lietot mājās, ja tik labi zini?
3)Kāpēc vispār doties uz slimnīcu, ja ar tējiņām viss sadakterējas?

Atbildēt

Iveta

31.10.2021. 22:49

Valdībā ir noziedznieki. Jā, viņi nav noziedznieki pēc tās likumdošanas, kuru viņi pamazām pārvilka Latvijā no ASV, no Eiropas, no turienes, kur mīt viņu saimnieki. Bet, atceramies - Nirnberga bija pirmais un speciālais process - konkrētiem noziegumiem pret cilvēci. Noteikti būs kaut kāda "Covid-berga" ... laiks parādīs. Pat karavīram nav pienākuma izpildīt noziedzīgas pavēles... kur nu vēl mediķim vai ierēdnim.

Atbildēt

Antivasera tiesības uz darbu

31.10.2021. 21:50

Kāpēc Manels uzskata, ka tagad viņu piespiež ? Kur teikts, ka tev noteikti jāstrādā un jāpelna ? Tad kad tādi kā tu strādāja un pelnīja, Latviju pameta pusmiljons cilvēku, pārsvarā no lauku teritorijām.

Atbildēt

Es

31.10.2021. 21:39

Lai globālās sērgas sit mūs, mēs tās paklausim mūsu genam un pavairosim pasaulē, lai atgūtu Tobago!

Atbildēt

Es

31.10.2021. 21:35

Tagad īstais laiks vairoties un atbalstīt to! Pisiisim visu kas kustas, lai vairāk mūs, aktīvo antishpriceru kā tādu, ak jel!

Atbildēt

Es

31.10.2021. 21:31

Kad jel sāksim saprast, ka neesam izolēti no pasaules! Super tauta, kurai nav vajadzīgs tas kas citiem!

Atbildēt

labs novērtējums

31.10.2021. 20:48

Levit/Kariņ kliķe- sabiedrības atkritumi! Pie kam vēl zagļi un slepkavas!

Atbildēt

nepaliec mājās

31.10.2021. 20:32

Kā parasti desmitniekā.

Atbildēt

Sleja

31.10.2021. 20:16

Šodien no vakcīnas nomira vismaz 6 cilvēki.
Ziņo, ka visi 16 mirušie no covid. Tas ir - viņiem bija pozitīvais tests. Ziņo, ka 4 bija divas (vai vairāk) potes jau saņēmuši. Tapat ziņo, ka pārējie 12 bija nevakcinēti un 1.poti saņēmušie kopā, tātad nu vismaz 2 vakcinētie.
Ja viņi nebūtu vakcinējušies, tad būtu dzīvi. Pilnīgi noteikti, labie ļaudis.
Pasekojiet miršanas statistikai.
6 mirušie dienā pēc vakcīnas - tas ir ļoti ļoti daudz. Un cik vēl ir smagi saslimušie...

Atbildēt

katram savs

31.10.2021. 19:02

»

!!!

Autor! Apnicis jau katru dienu lasīt tās Tavas muļķības


Man gan autora viedoklis saista un neapnīk! Lakoniski un precīzi.

Atbildēt

!!!

31.10.2021. 18:54

Autor! Apnicis jau katru dienu lasīt tās Tavas muļķības!

Atbildēt

Ģirts

31.10.2021. 18:50

Kādi tavi priekšlikumi?
Muldēt muld arī mulķi...

Atbildēt

Pupausis

31.10.2021. 18:43

Beidzot Circene kaut ko prātīgu pateica!

Atbildēt

jautaajums

31.10.2021. 18:30

Vai tiešām parazīts norādīs ko un kā darīt cilvēkam?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: