Menu
Pilnā versija
Foto

Dzīvesziņa

Jurģis Auziņš* · 24.03.2020. · Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tas rigvirs

10.04.2020. 17:59

placebo...

Atbildēt

Claudia Klein

29.03.2020. 22:31

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

auziņš

25.03.2020. 06:43

Tam auziņam ar steigu jāmazgā smadzenes,drausmas tā viņa muldēšana......

Atbildēt

Žulis

24.03.2020. 18:06

»

Arturs Priedītis

Šādi stāsti vieno tautu, atgādina par saknēm, stiprām saknēm, latviešu sīkstumu, latviešu ikdienas "reliģiju". Zīmīgi, ka arī atrodoties svešās zemēs, latvietis savas saknes un sīkstumu nezaudē, bet glabā svētu, meklē Zemes mātes elpu dabā jebkurā ozoliem apaugušā zemes nostūrī un klinšu priekšā sajūt...


To rakstīju es Žulis/Edge/Peže utt. Esmu īsts latvietis - nelimitēts nekauņa, nelietis un psihiski nevesels. Bet priekš "pietiek" komentāru vairošanas esmu derīgs. Reklāmas devēji tikai skaita, bet nelasa manus mēslus.Ar cita cilvēka vārdu rakstu katru dienu. Savu latviešu izdzimteņa vārdu slēpju, tik daudz manas smirdīgās latviešu imbecila smadzenes spēj saprast.

Atbildēt

Edge

24.03.2020. 16:33

Tūkstoši Latvijas patrioti atrada sevī spēku palikt Latvijā un sākt atjaunošanas darbus pēc postošā 2.Pasaules kara.Noder atcerēties pirms 75-iem gadiem notikušo LPSR inteliģences kongresu - un paveikto jauncelsmes darbā līdz 1990.g.4.maijam.
"Jelgavas pilsētas slimnīcas direktora un vecākā ārsta Dr. R. Čakstes runa"
(..)
Es domāju, kā jau to teica kāds iepriekšējais runātājs, mums priekšā ļoti cēli uzdevumi. Ja mēs rakstīsim savā karogā «darbu izpostītajai Dzimtenei un savas sirds degsmi daudz piemeklētajai mūsu tautai», tad neviens darbs mums nebūs par grūtu." (Cīņa, 22.03.1945.)

Atbildēt

?!

24.03.2020. 16:23

»

Viesturs

paldies mazdēlam,labākais ko varēja izdarīt


lībieši un līvi radušies ap to laiku,kad paraoni Ēģiptes zemēs.Latvuviešiem vajadzēja saukties par līviešiem un zemei par Lībiju,vai Līviju.Sliktākā gadījumā par Kuršiju.Tie pirmie "atmodnieki dibinātāji" nolaida greizi?!Vispār galaktikā pirmās homo sapiens pazīmes ukri un lībi!

Atbildēt

24.03.2020. 15:37

Kur palikušas izgudrotās pretvēža zāles??? (Neapšaubu cien. zinātnieces sasniegumus!)

Atbildēt

oh, come on

24.03.2020. 14:48

"lībieši, sena tauta, kuras saknes var izsekot 5000.gadu senā vēsturē, savulaik apdzīvoja tagadējās Latvijas teritoriju, bija kareivīga un drošsirdīga taut"
--------------
Tas nu gan ir drošs apgalvojums, jo ne par vienu citu tautu neviens to nevar apgalvot - īpaši Eiropā, kur reti kura tauta 5000 gadu laikā ir identificējama ko tā darīja pēdējos pāris tūkstošus gadus - kur nu vēl 5000 gadus.

Pirms 5000 gadiem ir zināms tas, ka Latvijā bija ķemmes-bedrīšu kultūras cilvēki, kas lietoja tādus pašus traukus, kā Urālu tautas(kas izgudroja keramiku mūsdienu Ķīnas-Korejas teritorijā agrāk par visiem uz šīs planētas - arī Tuvo Austrumu keramikas izgudrotāji to izdarīja vēlāk), bet ģenētiski šie cilvēki bija radniecīgi indo-eiropiešiem, kas Krievijas ziemeļos atstāja savas atliekas jau pirms ~10 000 gadiem, laikā kad Urālu tautu valodās runājošo senči vēl dzīvoja Korejas pussalas apkaimē.

Kaut cik droši ir zināms tas ka lībieši Latvijas teritorijā eksistēja pirms ~1200 gadiem. Ir zināms tas, ka lībieši atnāca uz Vidzemes krastu no Kurzemes. Ir zināms tas, ka kurši, kas paši ieradās Latvijas teritorijā ap 5. gadsimtu kā prūšu atzars vēl 8. gadsimtā sāka karot ar lībiešiem - pirms tam viņi karoja ar gotiem. Kas attiecas uz drošsirdību, tad pirmo vācu tirgotāju kontaktu laikā kurši vajāja lībiešus, kas paprasīja aizsardzību pie vāciešiem, jo kurši tos vajāja arī Daugavas krastos un par savu drošību baidījās arī tie, kas zināmi tikai kā vendi, kas bija aiizgājuši tik tālu, ka apmetās Cēsīs - viņi bija tie, kurus kurši bija aizdzinuši pirmos.


Kur lībiešu dzīvoja pirms tie apmetās Latvijā? Atbildi uz to varētu sniegt tas, ka seno lībiešu apbedījumi ir tādi paši kā senajiem vikingiem - velna laivas. Lībiešu un Dienvidigaunijas valodu radniecība norāda uz Somijas līča izcelsmi no kurienes pirms 2500-3000 gadiem izplatījās igauņi, somi un arī agrīnējie somugru vikingi, kas apdzīvoja Zviedriju. Mūsdienu lībieši ir genētiski vēl mazāk radniecīgi Urālu tautām, kā latvieši, kas sajaucās ar somugriem vēl pirms ieradās Latvijas un Lietuvas teritorijā kā latvieši un lietuvieši.

PS Tikai no latviešiem esmu dzirdējis apgalvojumu, ka igauņi dzīvoja Igaunijā pirms 10 000 gadiem, kad to vēl klāja ledāji... nevajag to pašu apgalvot par līviem.

Kāpēc šis raksts ir publicēts 10 gadus pēc Ainas Mucenieces nāves?

Atbildēt

Viesturs

24.03.2020. 14:38

paldies mazdēlam,labākais ko varēja izdarīt

Atbildēt

prieks

24.03.2020. 13:04

ka mums ir bijuši tik gaiši, inteliģenti cilvēki...
varbūt vēl tagad uzrodas?

Atbildēt

naše ģelo pravoje, mi pobeģim

24.03.2020. 13:01

»

Fufels Klucis

viens no mums pīpē linoleju - kā gan no padomju kara hospitāla Bašķirijā rakstītas vēstules nokļuva fašistu okupētajā Latvijā - ar norādi - vecaimātei Runbulā


Pēc kara izrādījās, ka vēstules vecomātei bija sasniegušas adresātu

Aina Muceniece nekad to neaizmirsa visas dzīves laikā un pat sirmā vecumā saviem mazbērniem stāstīja, ka no milzīgiem pārdzīvojumiem bija aizmirsusi, no kurienes viņa un kā sauc viņas vecākus, mammu, pat vēstules rakstīja ar adresātu - vecomātei Rumbulā.

Karavīri viņai kaklā uzkāra Sarkanā krusta somu un šauteni un beigās viņa ar vilcienu tika nosūtīta uz Krieviju un tālāk uz Baškīriju, lai izietu medmāsu apmācību Tirleānā un tālāk dotos uz kara hospitāli Jaroslavļā kopt ievainotos padomju karavīrus

Viņas dzīve sagriezās virpulī 1941.g 27.jūnijā, kad 17 gadu jaunā meitene Aina devās uz ekonomikas tehnikuma vasaras prakses vietu fabrikas kancelejā Rīgā un sākās vāciešu uzlidojums ar sekojošu cilvēku mobilizāciju karam; mājās Aina atgriezās tikai pēc vairākiem gadiem...

Atbildēt

Fufels Klucis

24.03.2020. 12:58

viens no mums pīpē linoleju - kā gan no padomju kara hospitāla Bašķirijā rakstītas vēstules nokļuva fašistu okupētajā Latvijā - ar norādi - vecaimātei Runbulā???

vai pasts tā brīvi apmainījās ar vēstulēm - pāri frontes līnijai????

Atbildēt

varbūt labs cilvēks, nezinu

24.03.2020. 12:54

bet tie, kas jāj uz viņas vārda, atbaidoši, neviena sakara ar zinātni u.c. principiem

Atbildēt

Žulis

24.03.2020. 11:12

»

cilveks444

Dvēseli un garu uzmundrinošs raksts, mums pietrūkst Latvijā šobrīd cēlu cilvēku, vai nu arī viņi ir apklusināti, bet godā tiek celti nelieši un ļaundari


Es kā latviešu izcils deģenerāts arī esmu augstā godā celts ne tikai "pietiek", bet mūsu trako mājā mani pirmo no rītiem nomazgā no naktī pietaisītās gultas izceļot. Es esmu tik liels latviešu mēsls, ka nevaru atklāt savu latviešu cūkas uzvārdu un internetā vemju tikai ar nikiem, sevi parādot gan kā pilnīgu latviešu idiotu, gan kā rusofobu un visa patiesī labā un vertīgā nicinātāju, jo esmu īsts latvietis.

Atbildēt

Anita

24.03.2020. 10:57

Paldies, Dite, par dzimtā uzturēto īsto latviešu garu un apziņu. Tā īstā brīdī izskanējusi, lai stiprinātu mūsu tautu.

Atbildēt

cilveks444

24.03.2020. 10:30

Dvēseli un garu uzmundrinošs raksts, mums pietrūkst Latvijā šobrīd cēlu cilvēku, vai nu arī viņi ir apklusināti, bet godā tiek celti nelieši un ļaundari.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: