Menu
Pilnā versija
Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Viedais Manels · 31.12.2021. · Komentāri (110)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan no kovida, gan no potes, gadumijā nesaņems kaulu, t. i. sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus.

Lojālajiem “lopiņiem” Jaungada naktī atvēlēta disciplinēta laika pavadīšana varai iztapīgajās ēstuvēs. Paklausīgajiem “kvekšķiem” ārpus būdas ēst atļaus, taču danci griezt un rotaļāties ne. Sīčiem būs jādirn pie pieaugušo galdiņiem, pie kuriem drīkstēs atrasties ne vairāk kā 4 pilngadīgas personas un pavadošie bērni, bet ne vairāk kā 10 kopā. Pusaudžiem no 12 gadiem jābūt “zvēra zīmei”.

“Ganāmpulkam” dota strikta instrukcija, ko drīkst un ko nedrīkst svinību laikā! Pieceļoties no galda, uzreiz jāievēro absurdās, bet katram pazemīgam “kustonim” obligātās prasības – “uzpurnis” un 2 metru distance.

Esmu pārliecināts, ka atradīsies daudzi, kas atzīmēs Jaunā gada iestāšanos atļautajos iestādījumos, lai demonstrētu savu gatavību laizīt rokas saimniekiem augstajos krēslos un ieietu tīģera gadā, ka varas glaudāmi kaķēni.

Pārkāpējus tvarstīs režīma “ķēdes suņi”. Sadzīves regulēšanā pučisti ir pārspļāvuši visus okupantus! Ko šaurā lokā aiz slēgtām durvīm darīs “divkājainās cūkas” Latvijas radību tronī, varam vien nojaust.

Novērtē šo rakstu:

214
37