Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lv

17.01.2018. 11:48

»

Kā no Orvela grāmatas

Mēs, īpašnieki esam cilvēki, mūs izvest lopu vagonos, iznīcināt - noziegums (protams, to darīja okupanti), bet ja pašu vara iznīcina, izmetot npo dzīvkļa uz ielas, atstājot bezizejas stāvoklī, lai paši iznīkst, nomocās badā, nosalst vai citādi beidz dzīvi - tas ar likumu un savējie - likumīgi un pamatoti...


Ak tu nolādētā proletariāta palieka!!!
Kas nokrita no gaisa ....!!!??? Varbūt tev nokrita Latviešu Izvesto, noslepkavoto Latviešu dzīvokļi???!!!
Bet ne mana senču māja, no kuras izveda 1941. latviešus, 1942 poļus un ēbrejus uz nāves nometnēm un iemitināja komunistu pakalpiņus un čekistus kuri spēlēja tās pašas izvesto cilvēku klavieres un dancoja uz vēl neižuvušā asiņīm notraipītā parketa!!!!
Lai nolādēti šie izdzimteņi!!!!

Atbildēt

jautājums

17.01.2018. 02:14

»

Kā no Orvela grāmatas

Mēs, īpašnieki esam cilvēki, mūs izvest lopu vagonos, iznīcināt - noziegums (protams, to darīja okupanti), bet ja pašu vara iznīcina, izmetot npo dzīvkļa uz ielas, atstājot bezizejas stāvoklī, lai paši iznīkst, nomocās badā, nosalst vai citādi beidz dzīvi - tas ar likumu un savējie - likumīgi un pamatoti...


Vai bērnībā neesi daudz uz galvas kritis? Īpašnieku radiniekiem pienākas viņu senču sastrādātais labums, bet "izredzēto" īrnieku kastai pienākas pašiem sakārtot savu dzīvi un tās laikā sastrādāt labumu, ko atstāt saviem bērniem! Īpašnieku radiniekiem nav jāsubsidē Jūsu eksistence lepnos namos ciešos materiālos zaudējumus. Jaunajam - taisnīgajam īres likumam ir jāstājas spēkā pēc iespējas ātrākā laikā. Valsts politika visus šos gadus ir bijusi netaisnīga pret namīpašniekiem un to radiniekiem, liekot viņus uzturēt par saviem līdzekļiem.

Atbildēt

Kā no Orvela grāmatas

16.01.2018. 16:04

»

Tev neliet

Ja vari salīdzināt "izredzēto" īrnieku grupas likvidēšanu ar cilvēku izsūtīšanu lopu vagonos, tad, uzskatu, ka Tev ar steigu ir jādodas prom uz krieviju, kur noteikti Tev dzīve liksies labāka. Nekā vairāk kā par nelieti Tevi nosaukt nav iespējams. Ceru, ka janus likumu pieņems pēc iespējas ātrāk. Lai...


Mēs, īpašnieki esam cilvēki, mūs izvest lopu vagonos, iznīcināt - noziegums (protams, to darīja okupanti), bet ja pašu vara iznīcina, izmetot npo dzīvkļa uz ielas, atstājot bezizejas stāvoklī, lai paši iznīkst, nomocās badā, nosalst vai citādi beidz dzīvi - tas ar likumu un savējie - likumīgi un pamatoti", to drīkst darīt, tie ir suņi, lopi, mazvētīgi cilvēciņi, ja valsts ar savu politiku tos padarījusi par maksātnespējīgiem?

Nu redziet, cik slimi ir šie lielummānijas apmātie ļautiņi, kuriem īpašumi nokrita no gaisa, viņi tagad lieli un vareni: mēs esam vareni ... , mēs esam diženi ...!

Atbildēt

Tev neliet

15.01.2018. 04:35

»

Sveiks prātniekvēders un EM veidotas TROIKAS

Likums "Dzivojamo telpu īres likums" ir kompartijas čekistiskā - organizētās noziedzības grupējuma akts: TIEK IZVEIDOTA staļiniskā tipa TRIKU soda ekspedīcijs - Zemesgrāmatas tiesnesis - tiesu izpildītājs - nama īpašnieks, izīrētājs un cilvēks tiek nne tikai notiesāts, bet spriedums izpildīts - IZMET...


Ja vari salīdzināt "izredzēto" īrnieku grupas likvidēšanu ar cilvēku izsūtīšanu lopu vagonos, tad, uzskatu, ka Tev ar steigu ir jādodas prom uz krieviju, kur noteikti Tev dzīve liksies labāka. Nekā vairāk kā par nelieti Tevi nosaukt nav iespējams. Ceru, ka janus likumu pieņems pēc iespējas ātrāk. Lai tādiem kā Tev neatrastos vieta šikā īres namā Rīgas centrā.

Atbildēt

Izcils atzinums

12.01.2018. 15:09

»

Sveiks prātniekvēders un EM veidotas TROIKAS

Likums "Dzivojamo telpu īres likums" ir kompartijas čekistiskā - organizētās noziedzības grupējuma akts: TIEK IZVEIDOTA staļiniskā tipa TRIKU soda ekspedīcijs - Zemesgrāmatas tiesnesis - tiesu izpildītājs - nama īpašnieks, izīrētājs un cilvēks tiek nne tikai notiesāts, bet spriedums izpildīts - IZMET...


Patiesi, Ekonomikas ministrija kopā ar organizēto noziedzību atjaumo Staļina "TROiKU"soda ekspedīcijas. Sproedums vēl ļaunāks - lai paši nomocās un iet postā, neviens, lai iedzītu cilvēkus nāvē, roku nepieliek - pats vainīgs, ka nomiri uz ielas, bez jumta, bez maizes un naudas. Tāpat kā čigānam - mēģināju pieradināt zirgu - nedot ēst- un tas maita nobeidzās. Tāpat ar īrniekiem - EM cenšas pieradināt īrniekus dzīvei bez jumta, tā nav vainīga, ja sliktas beigas..

Atbildēt

Sveiks prātniekvēders un EM veidotas TROIKAS

12.01.2018. 15:04

»

Ipasnieks

Nu bet tak prasiet no valsts izpildīt tos kompensāciju solījumus. Tāpēc jau nav ar sakostiem zobiem jāīrē dzīvoklis mājā kura ir tādā stāvoklī ka nemaz nevēlaties tajā dzīvot...


Likums "Dzivojamo telpu īres likums" ir kompartijas čekistiskā - organizētās noziedzības grupējuma akts: TIEK IZVEIDOTA staļiniskā tipa TRIKU soda ekspedīcijs - Zemesgrāmatas tiesnesis - tiesu izpildītājs - nama īpašnieks, izīrētājs un cilvēks tiek nne tikai notiesāts, bet spriedums izpildīts - IZMET TAUTU UZ IELAS, ļaunāk kā "lopu vagoni".

Kaut naivi,bet bija cer'iba, ka " lopu vagonos" dos maizes garozu un 'udeni, tad ievietos telp'a zem jumta, bet te, "brīvajā" Latvijā izeja tikai stāties bomžu arodā pie miskastēm, bet tur jau brīvu darba un "peļņas" vietu nav.

Atbildēt

Ipasnieks

08.01.2018. 22:30

»

Tiesai

Patreizējais īres likums darbojas atbilstoši Satversmei. Valdībai ir jāizpilda spēkā esošā likuma pārejas noteikumu 14. punktu un jākompensē denacionalizēto namu īrniekiem privatizācijas tiesību atņemšanu novēršot pieļauto diskrimināciju un atbalstot viņiem municipālā dzīvokļa saņemšanu vai dzīvokļa...


Nu bet tak prasiet no valsts izpildīt tos kompensāciju solījumus. Tāpēc jau nav ar sakostiem zobiem jāīrē dzīvoklis mājā kura ir tādā stāvoklī ka nemaz nevēlaties tajā dzīvot.

Kur ir problēma? Nespēsiet pierādīt ka esat dzīvojuši 20 gadus denacionalizētā mājā! Tak spēsiet, gan jau maksājumu uzdevumus un to ka māja ir denacionalizētā esat saglabājuši.

Un kādā sakarā te vispār jaunais Īres likums. Ne jau īres likums nosaka vai saņemsiet vai nesaņemsiet kompensācijas. Ja jūs interesētu kompensāciju saņemšana no valsts tad jūs cīnītos par pavisam citiem kompensāciju likumiem nevis par Īres likumu.

Lieciet jauno Īres likumu mierā un cīnieties par citiem likumiem.

Atbildēt

pilsonis

08.01.2018. 18:41

»

temīda

Nevis viss likums ir likumīgs, bet tikai 8 panta 1 teikums. Un 8 panta pirmais teikums ir tiešām likumīgs - "Ja dzīvojamā māja vai dzīvoklis pāriet citas juridiskās vai fiziskās personas īpašumā, jaunajam īpašniekam ir saistoši iepriekšējā īpašnieka noslēgtie dzīvojamās telpas īres līgumi...


Satversmes tiesā ir bijis iesniegums, kurā apšaubīta Dzīvojamo telpu īres likuma 8.panta pirmā daļa kuru Satvers,es tiesa ir atzinusi par atbilstošu Satversmei. Pārējā daļā šis likums nav apšaubīts.

Atbildēt

Tiesai

08.01.2018. 15:55

»

Tiesa

Nepareizi. Nevis ar "Ar īpašu īres likumu valdība cenšas atņemt viņiem likumīgās īres tiesības", bet patreizējais īres likums ir nelikumīgs un nedarbojas


Patreizējais īres likums darbojas atbilstoši Satversmei. Valdībai ir jāizpilda spēkā esošā likuma pārejas noteikumu 14. punktu un jākompensē denacionalizēto namu īrniekiem privatizācijas tiesību atņemšanu novēršot pieļauto diskrimināciju un atbalstot viņiem municipālā dzīvokļa saņemšanu vai dzīvokļa iegūšanu savā īpašumā (piešķirot naudas subsīdiju). Tieši tas ir bijis paredzēts gan 1991, gan 2005. gadā, bet nav izpildīts. No tā ir problēmas īrniekiem un īpašniekiem. Par to Satversmes tiesa skaidri izteicās!

Atbildēt

temīda

08.01.2018. 14:59

»

Denacionalizēto namu īrniece

Atšķirībā no pārējiem Latvijas iedzīvotājiem, denacionalizēto namu īrniekiem tika atņemtas iespējas iegūt dzīvokli sava īpašuma, kurā viņi mitinājās.Attiecība uz denacionalizēto māju īrniekus Ekonomikas ministrijas jaunais likumprojekts ne atšķiras no 1940. – 1949. gada staļiniskajām represijām (īpašuma...


MELI

Nevis visa pārējā Latvijas iedzīvotāju daļa, bet pareizāk būtu teikt ka priviliģēti tika daļa centra namu īrnieki un visi Pļavnieku, Purvciema un Zolitūdes īrnieki, jo viņi varēja privatizēt. Pārējā Latvijā arī liela daļa cilvēku dzīvoja mājās kuras tika atdotas likumīgajiem īpašniekiem. Bet tā kā lauku mājas nebija tik vērtīgas un naudas ziņā dārgas tur bija daudz mazāk strīdu un tie visi ir atrisināti.

Atbildēt

temīda

08.01.2018. 14:46

»

Ir zināma

un skaidra Satversmes tiesas attieksme pret denacionalizēto namu pirmsreformas īrnieku tiesībām uz viņu spēkā esošiem beztermiņa īres līgumiem, kas ir saistoši denacionalizēto namu īpašniekiem un to pārpircējiem. Tā ir pozitīva attieksme (ko nevar pateikt par dažu publikācijas komentētāju nostāju) ...


Visiem viens īres likums bet 1500 denacionalizēto namu īrnieku cits likums?????

Nē nē nē
Viens likums, viena taisnība visiem.

Nedrīkst būt nekādas speciālas normas un speciāli likumi tikai izredzētajiem 1500 denacionalizēto namu īrniekiem. Tas ir NELIKUMĪGI.

Atbildēt

temīda

08.01.2018. 14:40

»

pilsonis

Satversmes tiesas spriedums ir šeit https://likumi.lv/doc.php?id=267463


Nevis viss likums ir likumīgs, bet tikai 8 panta 1 teikums. Un 8 panta pirmais teikums ir tiešām likumīgs - "Ja dzīvojamā māja vai dzīvoklis pāriet citas juridiskās vai fiziskās personas īpašumā, jaunajam īpašniekam ir saistoši iepriekšējā īpašnieka noslēgtie dzīvojamās telpas īres līgumi."

Nelikumīga ir sadaļa ka līgumus nekad nav iespējams pārtraukt. Šī sadaļa ir pretrunā ar citiem likumiem un veselo saprātu. Dzīvokļu ēka nav akmens ala kuru var neremontēt tūkstošiem gadu. Agri vai vēlu tai ir nepieciešams remonts. Ja līgums ir beztermiņa tad tas pārtraucams brīdinot 1 līdz 3 mēnešus iepriekš. Visiem līgumiem jābūt reģistrētiem lai novērstu krāpšanu. Pats par sevi saprotams ka jebkuri okupācijas laika līgumi ir nelikumīgi un ir jāpārslēdz jebkurā jomā.

Atbildēt

pilsonis

08.01.2018. 13:14

»

ka Tevi

Vecais likums ir pretrunā Civillikumam. UN vecais tiek izmantots dažāda veida krāpniecībā - pie piespiedu atsavināšanas utt...


Satversmes tiesas spriedums ir šeit https://likumi.lv/doc.php?id=267463.
Spriedums: Atzīt likuma "Par dzīvojamo telpu īri" 8. panta pirmo teikumu par atbilstošu Latvijas Republikas Satversmes 105. pantam.

Atbildēt

ka Tevi

07.01.2018. 21:40

»

pilsonis

Satversmes tiesa pašreiz spēkā esošo īres likumu, kurš aizsargā īrniekus, ir atzinusi par atbilstošu Satversmei. Jaunais likums tāds vairs nebūs


Vecais likums ir pretrunā Civillikumam. UN vecais tiek izmantots dažāda veida krāpniecībā - pie piespiedu atsavināšanas utt.
Jaunais, līdzko stāsies spēkā un ja Tev liekas, ka tas būs pretrunā ar Satversmi - varēsi droši to apstrīdēt Satversmes tiesā un viss! Satversmes tiesas komentārs bija nepilnību un strīdīgu argumentu pilns (2013.gada Satversmes tiesas nolēmums).

Atbildēt

pilsonis

07.01.2018. 19:24

»

Tiesa

Nepareizi. Nevis ar "Ar īpašu īres likumu valdība cenšas atņemt viņiem likumīgās īres tiesības", bet patreizējais īres likums ir nelikumīgs un nedarbojas


Satversmes tiesa pašreiz spēkā esošo īres likumu, kurš aizsargā īrniekus, ir atzinusi par atbilstošu Satversmei. Jaunais likums tāds vairs nebūs.

Atbildēt

Jānis

07.01.2018. 17:03

»

Īpašnieks

Tie ir MELI. Manā īpašumā nekādas centrālās apkures nav, bet kanalizācija un ūdensvads bija vēl no pirmskara laikiem. Šobrīd 2 īrnieki ar tā saucamajiem padomju līgumiem bloķē jebkādas iespējas veikt remontu


Tak izmet tās utubungas uz ielas un beigta balle! Ja nepieciešams - zinu cilvēkus, kuri var sniegt konsultàciju - kà to ātri, efektīvi un tiesiski izdarīt (viņiem ir pieredze).

Atbildēt

Vatei nesaprast

07.01.2018. 17:00

»

pilsonis

Tev taču neviens ar pistoli pie galvas nelika ņemt ar īrniekiem apgrūtinātu īpašumu? Tirgū ir gana daudz neapgrūtinātu īpašumu, bet ja tiešām biji mantinieks, tad varēji paņemt kompensācijas sertifikātus un iegādāties neapgrūtinātu īpašumu un pelnīt uz nebēdu


Mans ir mans! Vecvecāku īpašums ir dzimtas īpašums, nevis kautkàds random īpašums kau kur. Un jāiet kautkas un jāmeklē būs Tev nevis likumīgam īpašniekam. Tu, bez īstā īpašnieka ziņas un atļaujas noslēdzi neliķumīgu līgumu, ko diemżél - līdz šim pastāvošā vara tolerēja un atdzina, bet arī tas tūlīt beigsies! Tev taću ar pistoli pie galvas neviene neliek palikt konkrētajā īres dzīvoklī- es, atrod citu, noslēdz līgumu un dzīvo!

Atbildēt

Urlu trolim

07.01.2018. 16:56

»

pilsonis

Interesanti, ka centrālā apkure, kanalizācija un ūdensvadi denacionalizētajos namos tika ierīkoti sliktajos padomju laikos


Kanalizàcija un ūdens apgāde bija jau no 19.gs. Rīgas namos. Ap 20.gs. Sākumu tika izbūvētas māju centrālās apkures. Arhitekta Pēkšēna, Laubes un citos progresīvu un pazīstamu arhitektu namos tā parādījās jau no 1903.gada, kad tāda padomju sociālistisko republiku savienība nepastāvēja. Un nevajag publiksi melot par komunikāciju izbūvi Rīgā, ja nav nemazākās nojausmas oar tēmu. Un padomju laiki bija slikti laiki - represijas, totāla atpalicība, neizglītotība, darba tikuma nonivelēšana, vēstures sagrozīšana un ārzemju tirdzniecības kanālu zaudēšana.

Atbildēt

pilsonim

07.01.2018. 16:02

»

pilsonis

Tev taču neviens ar pistoli pie galvas nelika ņemt ar īrniekiem apgrūtinātu īpašumu? Tirgū ir gana daudz neapgrūtinātu īpašumu, bet ja tiešām biji mantinieks, tad varēji paņemt kompensācijas sertifikātus un iegādāties neapgrūtinātu īpašumu un pelnīt uz nebēdu


Nav saprotams kāpēc man vajadzētu atteikties no mantojuma. Īrnieki nav apgrūtinājums. Apgrūtinājums ir Īres likums kurš nelikumīgi nosaka to ka šobrīd īres līgumi nav pārtraucami.

Kāpēc man vajadzētu ņemt kompensācijas sertifikātus un pirkt citus svešus īpašumus un kļūt par nekustamo īpašumu pircēju un pārdevēju. Es vēlējos apsaimniekot tikai mana vectēva būvēto īpašumu.

Atbildēt

Īpašnieks

07.01.2018. 15:53

»

pilsonis

Interesanti, ka centrālā apkure, kanalizācija un ūdensvadi denacionalizētajos namos tika ierīkoti sliktajos padomju laikos


Tie ir MELI. Manā īpašumā nekādas centrālās apkures nav, bet kanalizācija un ūdensvads bija vēl no pirmskara laikiem. Šobrīd 2 īrnieki ar tā saucamajiem padomju līgumiem bloķē jebkādas iespējas veikt remontu.

Atbildēt

pilsonis

07.01.2018. 01:45

Interesanti, ka centrālā apkure, kanalizācija un ūdensvadi denacionalizētajos namos tika ierīkoti sliktajos padomju laikos.

Atbildēt

pilsonis

07.01.2018. 01:34

»

ai ai

Tu laikam nesaproti! Brīvā īres tirgū - Tu varēsi ar īpašnieku pārslēgt īres līgumu un turpināt vēl veselus desmit gadus dzīvot, ja vien Tu apmierināsi īrnieku un Tevi apmierinās izīrētājs. Pašreizējā situācija ir nenormāla un nav dabā nekur pasaulē sastopama. Tu vēlies, gandrīz par velti, dzīvot šikā...


Tev taču neviens ar pistoli pie galvas nelika ņemt ar īrniekiem apgrūtinātu īpašumu? Tirgū ir gana daudz neapgrūtinātu īpašumu, bet ja tiešām biji mantinieks, tad varēji paņemt kompensācijas sertifikātus un iegādāties neapgrūtinātu īpašumu un pelnīt uz nebēdu.

Atbildēt

ai ai

07.01.2018. 00:59

»

Tiesa soda par noziegumiem.

Kādu noziegumu deancionalizēto namu īrnieki ir izdarījuši? Ar īpašu īres likumu valdība cenšas atņemt viņiem likumīgās īres tiesības, lai vieglāk izliktu no dzīvokļiem, un pēc tam vēl sociāli adoptēt kā bezpajumtniekus, bet ne ilgāk, ka līdz desmit gadiem (ja-ja, arī pašvaldības mājās, lasiet likumprojektu...


Tu laikam nesaproti! Brīvā īres tirgū - Tu varēsi ar īpašnieku pārslēgt īres līgumu un turpināt vēl veselus desmit gadus dzīvot, ja vien Tu apmierināsi īrnieku un Tevi apmierinās izīrētājs. Pašreizējā situācija ir nenormāla un nav dabā nekur pasaulē sastopama. Tu vēlies, gandrīz par velti, dzīvot šikā īres namā Rīgas centrā - tādējādi radot zaudējumus īpašniekam! Esi gudrs un attapīgs - nopelni naudu un iegādājies savu nekustamo īpašumu - tādā dzīvo kaut 100 gadus līdz sabruks! Padomju mantojumam, kurš ir netaisnīgs pēc būtības ir jāpieliek punkts!

Atbildēt

Tiesa soda par noziegumiem.

06.01.2018. 23:59

Kādu noziegumu deancionalizēto namu īrnieki ir izdarījuši? Ar īpašu īres likumu valdība cenšas atņemt viņiem likumīgās īres tiesības, lai vieglāk izliktu no dzīvokļiem, un pēc tam vēl sociāli adoptēt kā bezpajumtniekus, bet ne ilgāk, ka līdz desmit gadiem (ja-ja, arī pašvaldības mājās, lasiet likumprojektu...). Gadījumā, ja tiesa nolems par labu īrniekam, neļaujot īpašniekam nekavējoties izlikt īrnieku, šis likumprojekts nosaka tiesnešiiem ierobežot īres līguma termiņu, nu ne vairāk, ka līdz desmit gadiem.
Kāpēc likumprojekta autori nevar izlemt par tiešu sodu tiem īrniekiem, kam ir tiesības uz neierobežotu īres līguma termiņu? Kāpēc ir vajadzīgi šādi aizēnoti soda pasākumi atbrīvošanai no denacionalizēto namu pirmsreformas īrniekiem? Vai valsts nevar atklātāk rīkoties, tas ir, nosaukt denacionalizēto namu pirmsreformas īrniekus par ienaidniekiem un bargāk sodīt tos? Nevar? Tas ir absurds? Šis fašisma absurds iemitinājās kādās galvās.

Atbildēt

Melis melis kartupelis

06.01.2018. 00:30

»

pilsonis

Prezidenta mājaslapā īsu brīdi bija publicēts pētījums par notikumiem 1937-1945.gadam, kurā bija aprakstīts kā vācieši jau no 1937.gada organizēja žīdu masveida nogalināšanu, ko izpildīja pakalpīgi latvieši. Namīpašniekus veselām ģimenēm aizveda un nošāva, bet īpašumus pārdeva par niecīgām cenām izsolē...


http://www.redcross.lv/lv/darbibas-jomas/pirma-palidziba/meklesanas-dienests/

https://www.icrc.org/en/document/international-tracing-service-and-icrc

Gan vācieši gan krievi izdarīja noziegumus pret ebrejiem. Nelikumīgi iegūtu lietu - vari pārdot kaut 100 izsolēs - tā tā pat būs piekritīga tās sākotnējiem īpašniekiem un viņu radiniekiem, nevis kautkādiem pārpircējiem un uzpircējiem.

Atbildēt

un

06.01.2018. 00:22

»

Tu glups?

Simtiem un tūkstošiem iesniegumu bija prokuratūrā un policija par izkrāpām vai nelikumīgi denacionalizētām mājām, par Saeimas deputātu iesniegumi - atbilde bija viena - "likumīgi un pamatoti" viss noticis. Atnāk ar žūksni naudas, un viss...


un kur bija Tavējais, ja jau par visām šīm "nelikumībām" tik labi zināji un biji informēts. Man gan vairāk liekas, ka esi viens no tiem vatņiku mutvārdu kultūras kviecējim - kuriem nevajag argumentus, pierādījumus un daudzpusēju skatu uz lietu - bet pietiek ka "viena tante teica" . Tevis rakstītajā nesaskatīju nevienu ticamu objektīvi pamatotu argumentu.

Atbildēt

suņa reja

06.01.2018. 00:19

»

Riebjas šie "varenie"

Pamēģini pārtaisīt nabagus par bagātajiem, kuriem maksā verga algas un verga pensijas, cilvēki gados - kur viņi nems līdzekļus maksāt vai pirkt.Ja tev smadzenēs vairāk par vienu rievu un vairāk izglītība par 5.klasi, tu saprastu - tev vajadzēja nevis pazemot tautu, īrniekus, bet varu, TB/LNNK/NA, LC...


Kāpēc kaut kas, kaut kur būtu jāpārtaisa?? Vienkārši katram jāpelna tik cik tas var nopelnīt un jādzīvo atbilstoši saviem ienākumiem, nevis jāprasa, lai īpašnieki uztur maksātnespējīgu publiku šikos Rīgas namos! Tas arī viss. Tas ir tieši tā pat kā ar apģērbu, ēdienu, automašīnu un visu pārējo - katrs pērk to ko var atļauties, nevies pieprasa, lai rūpnīcas strādniekam valsts apmaksā Gucci drēbe, pusdienas "Melnajos mūkos" un Maybach!

Atbildēt

pilsonis

06.01.2018. 00:17

Prezidenta mājaslapā īsu brīdi bija publicēts pētījums par notikumiem 1937-1945.gadam, kurā bija aprakstīts kā vācieši jau no 1937.gada organizēja žīdu masveida nogalināšanu, ko izpildīja pakalpīgi latvieši. Namīpašniekus veselām ģimenēm aizveda un nošāva, bet īpašumus pārdeva par niecīgām cenām izsolē savējiem. No nozagtajām mantām slepkavas varēja paturēt 10%. Tad, kad bija zināms kara rezultāts, tad šie šāvēji ar visu sazagto ar Sarkanā krusta palīdzību muka prom un tika laipni ar īpašām privilēģijām sagaidīti ASV. Pa ceļam viņi pamanījās nomainīt savus vārdus, bieži vien uz savu upuru vārdiem un pēc daudziem gadiem atgriežoties jau ar pieņemtiem vārdiem savāca savu upuru nepagūtos pārdot izsolēs bezīpašnieku īpašumus. Sarkanā krusta arhīvs ir sadedzis un nav iespējams iegūt precīzu informāciju par šiem necilvēkiem.

Atbildēt

Pats

05.01.2018. 21:34

»

Vecajiem īrniekiem

Būtu jāsaprot, kas ir tirgus ekonomika un uz kādiem principiem tā balstās, jaaizmirst savs padomju mantojums un jāsāk dzīvot normāla dzīve


Pie mums ir tirgus ekanomika? Tu vispār saproti šī vārda jēgu ? Pie mums ir izkropļota tirgus ekanomikas pornogrāfija.

Atbildēt

Tu glups?

05.01.2018. 20:11

»

Demogoģija ir viss kas Jums ir

Ja Jums ir informācija par fiktīviem dokumentiem (dokumentu viltošana) gad kāpēc nevērsāties tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu - tas bija Jūsu pienākums


Simtiem un tūkstošiem iesniegumu bija prokuratūrā un policija par izkrāpām vai nelikumīgi denacionalizētām mājām, par Saeimas deputātu iesniegumi - atbilde bija viena - "likumīgi un pamatoti" viss noticis. Atnāk ar žūksni naudas, un viss.

Pat tik spēcīgi pierādījumi ir bijuši, ka neko nevajadzēja izmeklēt - vesele lieta - nopratināt un uz matīsa ielu, Un nekā.

Atbildēt

Riebjas šie "varenie"

05.01.2018. 20:06

»

Vecajiem īrniekiem

Būtu jāsaprot, kas ir tirgus ekonomika un uz kādiem principiem tā balstās, jaaizmirst savs padomju mantojums un jāsāk dzīvot normāla dzīve


Pamēģini pārtaisīt nabagus par bagātajiem, kuriem maksā verga algas un verga pensijas, cilvēki gados - kur viņi nems līdzekļus maksāt vai pirkt.Ja tev smadzenēs vairāk par vienu rievu un vairāk izglītība par 5.klasi, tu saprastu - tev vajadzēja nevis pazemot tautu, īrniekus, bet varu, TB/LNNK/NA, LC, prasīt, lai atdod mājas bez tarakāniem un kolorado vabolēm, prasīt no tiem, kuri realizēja noziegmus pret tautu - aplaupīja to tautas daļu, kura strādāja un ražoja okupācijas laikā, bet čekistiskā nomenklatūra prihvatizēja un denacionalizēja viņu saražoto, izlaipīja un izsaimniekoja .

Atbildēt

Tu melis

05.01.2018. 19:58

»

Labi

Ja es būtu šāda denacionalizēta īpašuma īpašnieks - pirmais, ko es darītu ir - veiktu kapitālo remontu - atbrīvojot visu īpašumu bez nevienas kompensācijas no utēm, vatēm un vecā padomju mantojuma baudītājiem - visiem vecajiem īrniekiem! Man viņu liktenks būtu vienaldzīgs, tā pat kā staļinam bija vienaldzīgs...


Tu, izskatās, esi tas pats īpašnieks, jo runa tlīdzīgi kā bende Stalins. Tevi un daudzus lielos "baltos baronus" būtu jābāz vienā maisā ar Staļinu un jāiemet gudrona dīķī. Jums nav part elementāras izpratnes par notikumiem - tikai "es"- īpašnieks, citi tie "neko nav sasnieguši".

Tu atkārto čekistiskus vārdus, tādus pat kā VVF, kura teica tāpat, ka par citiem, par bagātajiem ņirgājas tie, kuri "paši neko nav sasnieguši". Tu laikam kā papagailis, to esi lasījis un atkārto, tev prāta maz.

Tev būtu jāzina, ka īpašnieku mājās dzīvoja īrnieki paaudžu paaudzēs, ap 95 % latviešu, kurus represēja denacionalizācijas noziegumi - no vietas māja sagrāba tieši zagļi un liela daļa arī iebraucēju, kuri spīdzina latviešu tautu (latviešus un krievus). bet tie, kas iebrauca, steidzami sabūvēja mājas un ieņēma vietas tajos. Pavēro - kur jaunas mājas, tur sveša mēle, vecajos namos vēl dzird latviešu valodu, raud latvieši, aizbēga projām latviešu simti tūkstoši.

Atbildēt

Labi

05.01.2018. 12:15

»

Ir zināma

un skaidra Satversmes tiesas attieksme pret denacionalizēto namu pirmsreformas īrnieku tiesībām uz viņu spēkā esošiem beztermiņa īres līgumiem, kas ir saistoši denacionalizēto namu īpašniekiem un to pārpircējiem. Tā ir pozitīva attieksme (ko nevar pateikt par dažu publikācijas komentētāju nostāju) ...


Ja es būtu šāda denacionalizēta īpašuma īpašnieks - pirmais, ko es darītu ir - veiktu kapitālo remontu - atbrīvojot visu īpašumu bez nevienas kompensācijas no utēm, vatēm un vecā padomju mantojuma baudītājiem - visiem vecajiem īrniekiem! Man viņu liktenks būtu vienaldzīgs, tā pat kā staļinam bija vienaldzīgs kautko sasniegušu cilēku liktenis, kurus viņš nepamatoti nobendējan un šo vietā iemitināja cilvēkus no svešuma, kuri nekad neko nebija spējuši sasniegt.

Atbildēt

Vecajiem īrniekiem

05.01.2018. 12:11

Būtu jāsaprot, kas ir tirgus ekonomika un uz kādiem principiem tā balstās, jaaizmirst savs padomju mantojums un jāsāk dzīvot normāla dzīve!

Atbildēt

JNS

05.01.2018. 10:32

īrniekiem beidzot ir jāsaprot, ka par dzīvojamo platību ir jāmaksā. Apbrīnoju tos īpašniekus, kas visus šos gadus ir nodarbojušies ar labdarību piespiedu kārtā - prasa no viņiem visu bet viņi prasīt nedrīkst neko.

Atbildēt

Ir zināma

04.01.2018. 17:40

un skaidra Satversmes tiesas attieksme pret denacionalizēto namu pirmsreformas īrnieku tiesībām uz viņu spēkā esošiem beztermiņa īres līgumiem, kas ir saistoši denacionalizēto namu īpašniekiem un to pārpircējiem. Tā ir pozitīva attieksme (ko nevar pateikt par dažu publikācijas komentētāju nostāju) par diskriminēto īrnieku tiesībām uz aizsardzības mehānismiem un kompensācijām.
Publikācijas autore mēģina noskaidrot Ekonomikas ministrijas īsto attieksmi tieši pret tiem denacionalizēto namu pirmsreformas īrniekiem, kuru esamību nevar ignorēt kā sabiedrības daļu, kas jau ir diskriminēta salīdzinājumā ar visiem pārējiem, kam valdība ir piešķīrusi tiesības uz privatizāciju.
Ir paziņots, ka likumprojekta mērķis ir līdzsvars starp īpašnieku un īrnieku tiesībām. Bet MK internetplapā publicēts likumprojekts liecina par pretējo: esošo tiesību atņemšanu īrniekiem un neierobežoto tiesību piešķiršanu īpašniekiem. Ja valdība to grib, tad, par to pat arī lai paziņo, kā to dara daži komentētāji šeit. Taču valdība runā par ko citu, par ciņu ar pelēko īres tirgu, kam nav nekāda sakara ar denacionalizēto namu īrniekiem.

Atbildēt

Mhm

04.01.2018. 11:20

Nav viennozīmīga situācija. Ir taisnība gan vēstules autorei, gan arī denacionalizēto namu īpašnieku aizstāvjiem valsts personā.
Denacionalizēto namu īrnieku likteņi pēdējos 28 gadus ir bijuši ļoti atšķirīgi. Ir tādi, kuriem 90.gadu vidū namu īpašnieks 90% apmaksāja līdzvērtīga, vai pat labāka dzīvokļa iegādi citā rajonā, ir tādi, kuri saņēma kompensāciju no īpašniekiem tikai 10-20% apmērā no līdzvērtīga dzīvokļa pirkuma summas. Ir tādi, kuri ar teroru (atslēdzot kom.pakalpojumus, elektrību) tika izlikti uz ielas bez līdzvērtīga mitekļa ierādīšanas.
Te diskutē par īrnieku nelikumīgajiem iemitināšanās apstākļiem svešos dzīvokļos. Ne visi iedzīvojās šo namu dzīvokļos nelikumīgi. Ir tādi, kuri bija likumīgās apakšīres tiesībās, citi tur dzīvoja 3.paaudzē savu radu (komunistu) lietošanā esošajos dzīvokļos. Stāstu ir daudz. Šoreiz cietēji ir maznodrošinātie (nestrādājoši pensionāri bez bērniem utml.), kuri režīmu maiņas apstākļos nav turīgi, lai pirktu/īrētu dzīvokli tirgus apstākļos, un kuri nekvalificējas pašvaldības kritērijiem dzīvokļa palīdzības saņemšanā.

Atbildēt

tikai daži sīkumi

04.01.2018. 07:52

1) Padomju laika līgumā nebija tāda vārda 'beztermiņa', bet bija punkts, ka izīrētājs var izlikt īrnieku likumā paredzētajā kārtībā.
2) Tajā nebija ierakstīts arī īres maksas apjoms.

Atbildēt

Interesanti

04.01.2018. 00:58

»

pilsonis

Arī kapitālismā ir jāievēro likumi, bet Latvijā šobrīd ir bandītisms visos līmeņos nevis kapitālisms


Pamatojiet lūdzu Jūsu izteikto par "bandītismu" lai varētu jums palīdxēt izrakstīt iesniegumu tiesībsargājošām iestādēm, savādāk sanāk tikai tāda "tukša muldēšana" no Jūsu puses.

Atbildēt

Jānis

03.01.2018. 23:12

»

tanks007

...komentārs pazuda


Azotē Jūs varat turēt visu ko Jūs vēlaties, bet izlikt Jūs var tik un tā, ja īpašnieks tai lietai kārtīgi pieķersies! Kaut vai viņam pašam būs nepieciešama Jūsu apdzīvotà platī, kapitālais remonts, īres un apsaimniekošanas maksas palielināšana utt. Jums, kā utei, kas spītīgi turas pie padomju mantojuma vajadzētu apsvērt domu par došanos uz Permu, Mordāviju, Jakutiju vai jebkuru citu pilsētu, kur kāds uzturētu Jūsu eksistenci, jo izskatās, ka tiesiskā, demokrātiskā valstī, kura balstīta uz tirgus ekonomiku un kapitālismu Jūs neesat iemācījies dzīvot, vai nevēlaties!

Atbildēt

tanks007

03.01.2018. 22:48

...komentārs pazuda!
teicu tikai vienu, nekad neslēgt jaunus līgumus un turēt azotē veco labo padomju laika beztermiņa līgumu, jo uz ielas nevar izlikt ne ar kādiem jauniem likumiem, ja veien mājas īpašnieks nevēršas tiesā par īres un komunālo nemaksāšanu!

Atbildēt

Ha ha ha

03.01.2018. 20:46

»

pilsonis

90% kredīti nebija izmaksāti. Bija ļoti asas diskusijas Hipotēku bankā, ārzemju latvieši apelēja pie savām dziļajām ciešanām 50 gadu garumā atšķirtībā no dzimtenes un ilgām pēc mājām, ka viņiem vienkārši pienākas tie neizmaksātie īpašumi un Godmanis piekrita tos uzdāvināt. Pie kam liela daļa tika atdoti...


Kremļa troļļa argumenti, bez argumentiem!!!
90% - wow, Jūsu avotu ticamība ir sliktāka kā stacijas ielasmeitai! 90% no kā, kāds darījumu apmērs, cik liels kopējais skaits, cik liels nesegto un izpildīto saistību apmērs, kādā periodà, kādi nodrošinājumi utt. Ziniet - Latvijā vairs Jūsu "mutvārdu" napamatotie un izdomàtie argumenti nestrādā!
P.s. Vēlos redzēt, kā Jūs pie kādas bankas varétu appelét par savu saistību nepildīšanu, pamatojot to ar Jūsu "grūto" dzīvi!!! Tā tas ir tagad, bija argāk un būs turpmāk. Vajadzētu tai krievijai reparàcijas paprasīt par okupācijas laikā nodarīto un sagrauto!

Atbildēt

pilsonis

03.01.2018. 12:25

»

Nav tiesa

Lielākā daļa bija izmaksātu, jo kredītus tajā laikā nedeva kā šodien. Bija atsevišķi (DAŽI) nami, kuri nebija izmaksāti un to pircējs bija biedrība vai uzņēmums, kas tā pat neko denacionalizācijas ceļā neatguva, jo biedrības/uzņēmuma vadība tika iznīcināta staļina represiju laikā. Kāpēc cilvēki, tādi...


90% kredīti nebija izmaksāti. Bija ļoti asas diskusijas Hipotēku bankā, ārzemju latvieši apelēja pie savām dziļajām ciešanām 50 gadu garumā atšķirtībā no dzimtenes un ilgām pēc mājām, ka viņiem vienkārši pienākas tie neizmaksātie īpašumi un Godmanis piekrita tos uzdāvināt. Pie kam liela daļa tika atdoti pamatojoties uz fiktīviem dokumentiem, kam nemaz nepienācās.

Atbildēt

Viņiem ir tāda saprašana,

03.01.2018. 09:56

»

Laikam grūti ar saprašanu - Jums

Kā īrniekam var atņemt to, kas viņam nekad nav piederējis? P.S. Šie, Jūsu nosauktie, "jaunsaimnieki" ir veco īpašnieku radinieki, kuri cieta no staļina laika represijām, kuru rezultātā - tādas, kā Jūs dabūjāt iespēju dzīvot svešā īpašumā un šie "jaunsaimnieki" ir vienīgie tiesīgie uz konkrēto īpašumu...


ka viņiem joprojām kā krievvalodīgiem okupantiem savās noziedznieku - iekarotāju okupantu privilēģijās tikai pienākas. Zarazām tikai viens teksts ir piemērots " čemodan, vokzal". Ceru, ka drīz tā būs realitāte. Darba vietas radīsies, drukājot Latvijas latus un graujot okupantu guļamrajonus un ražojot haubicas. To krievvalodīgo nekaunību nav iespējams paciest, arī uzlūkojot pretīgos slāvu purnus ikdienā.Gebelsss. Bet Priedīšveidīgie paši aizbēgs uz Sibiriju.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: