Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viss pēc sionas''gudro 'protokoliem''

26.11.2020. 10:05

»

Ojārs

Pilnīgi piekrītu, jo cita racionāla iemesla e-vēlēšanām nav


zīdus ar sinagogu ārā no Baltijas!

Atbildēt

Kristīna Mickēviča,genētiskais protobalts,Lietuvas Karaļa Gedimina (protobalta)mazmeita

26.11.2020. 09:55

LR tiesībsarg!
Es jūs aicinu iesniegt ES iesniegumu ,protobaltu ,baltslāvu vardā ,par to ,ka Latvijā notiek mazākumtautības -protobaltu genocīds ,no ēbreju tautības okupantiem Levita,Dombrovska.
Latviešiem -protobaltiem ,tiek liegta oficiāli velēt savu etnisko prezidentu - protobaltu .
Latvieši(protobalti) tiek paverdzināti ar kredītiem un %,savlaicīgas kredīta neatmaksas gadījumā ,Inkasso .lv (ombrovska firma),nepiekrīt iespējamās summas atmaksai(kā paredz ES likumdošana),bet iekasē strauji vienīgi pašu noteikto summu,kuru cilvēki nav spējīgi samaksāt ,tāpēc strauji aug %,cilvēki tiek tiranizēti ar draudiem par ziņošanu darba vietai ,tie tiek realizēti ,cilvēki paliek bez darba ,iztikas līdzekiem un pakarās.
Tādi kreditēšans apstākļi(augļošana) ,Latvijā nav pieņemami! Mums jāaizsargā pašiem savas jaunās gīmenes ,bez kredītaizdevēju starpniecības -,kuri tās nogalina!
Mēs gribam un būsim paši noteicēji savā seču zemē
,Latvijā ,tāpēc iesniedziet priekšlikumu Izraēlas valdībai no Latvijas tautas ,lai viņa repatriē savus ģenētiskos ēbrejus uz Izraēlu,jo ēbreju atrašanās valsts augstākajos amatos apdraud mūsu mazā etnosa pastāvēšanu.
Visi ,kuru pievienojas šim priekšlikumam ,kopejiet to un atkārtojiet komentāros lai adresētu LR tiesībsargam !

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

18.11.2020. 17:24

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Claudia Klein

11.11.2020. 17:42

Labdien, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu vāciete un sniedzu finanšu pakalpojumus. Vai jums nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kas ir tikai 3%? Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē? vai arī jūsu banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu? Mēs piedāvājam drošus aizdevumus.
Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevuma piedāvājumu, nosūtiet man savu pieprasījumu pa e-pastu: spotlightglobalservices(at)gmail.com vai WhatsApp: +4915758108767

* Vai jūs meklējat līdzekļus parādu dzēšanai?
* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es jums varu palīdzēt.

* Es varu jums piedāvāt aizdevumu līdz EUR 15 000 000.
* Jūs varat izvēlēties no 1 līdz 30 gadiem atmaksai.
* Jūs varat izvēlēties starp mēneša un gada atmaksas plānu.
* Elastīgi aizdevuma noteikumi.

Ja jūs interesē, sazinieties ar mani, izmantojot šo e-pasta adresi: | spotlightglobalservices(at)gmail.com | Vai WhatsApp: +4915758108767

Jums ir 100% garantija, ka aizdevumu saņemsiet šī aizdevuma darījuma beigās.

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs aizraujamies, lai finanšu iekļaušana tiktu skaitīta. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Atbildēt

?

09.11.2020. 22:40

»

Ojārs

Tāpēc, ka Tev varētu nepatikt, ja vēlēšanu dienā izrādītos, ka Tu, sev par lielu pārsteigumu, jau esi nobalsojis


Un vēl, e-vēlēšanām ir tā priekšrocība, ka tu vari balsot kaut 100 reizes, bet ieskaita tikai pēdējo balsojumu.

Atbildēt

?

09.11.2020. 22:38

»

Ojārs

Tāpēc, ka Tev varētu nepatikt, ja vēlēšanu dienā izrādītos, ka Tu, sev par lielu pārsteigumu, jau esi nobalsojis


Tad jau tev nebūs problēmu pastāstīt kāpēc netiešās vēlēšanās tas nebūtu iespējams vai varbūt kāpēc es par to būtu sajūsmā?

Atbildēt

šaubīgais

07.11.2020. 22:59

Iespējams,šoreiz būtu labāk bijis paklusēt.

Atbildēt

Ojārs

07.11.2020. 14:46

»

?

Pastāstīsi kāpēc var būt netiešas aizklātas, bet nevar būt tiešas aizklātas? Vai arī tev nav sajēgas par to, kas ir tiešas vēlēšanas


Tāpēc, ka Tev varētu nepatikt, ja vēlēšanu dienā izrādītos, ka Tu, sev par lielu pārsteigumu, jau esi nobalsojis.

Atbildēt

nevar ticēt

07.11.2020. 10:22

Jau tagad nav drošs, kā saskaita balsis. Ja tie, kas par attīstību, iepriekšējās vēlēšanās neko labu neieguva, ttagad panāca tādu lēcienu, vai tas nozīmē, ka tik ļoti mainījušies vēlētāji? Vēl varētu saprast, ja kādi neta revolucionāri darbotos tautas interesēs, bet skatoties uz tiem ģīmjiem tv24, nav nekādu cerību par taisnīgumu.

Atbildēt

bilants

07.11.2020. 09:05

»

+


lai nu kas runatu par cilvek tiesibam!!:)) griezos reiz tiesibsarga atbildi saņemu pec pus gada !! ar ko tiesibsargs rupji parkapa manas tiesibas un kas interesantakais ka tiesibsarga atbilde bija preteja tiesas lemumam, tiesa lema par labu man tiesibsargs ne, bet ko var sagaidit no kantora kas saņem algu no valststs:((

Atbildēt

Žulis

06.11.2020. 20:57

Tikko valdošais režīms sāk izrādīt "aizkustinošas rūpes" par kaut ko, tā tas dārgi izmaksā tautai. "Aizkustinošās rūpēs" par izglītības kvalitāti, mūsu valstī tiek likvidētas skolas, "aizkustinošās rūpēs" par medicīnas kvalitāsti likvidētas ārstniecības iestādes, "aizkustinošās rūpēs" par dabas aizsardzību tika ieviests OIK. Tagad tiek izrādītas "aizkustinošas rūpes" par ārpus Latvijas izbraukušo pilsoņu iespējām piedalīties balsošanā. Ja arī šīs rūpes izdosies "izbīdīt cauri", tad tauta zaudēs.... Jā, ko tad tauta īstenībā zaudēs? Domāju, ka nevar pazaudēt to, kas jau ir pazaudēts. Un tās ir tautas pašnoteikšanās tiesības, kas līdzšinējā partiju rīkotajā vēlēšanu farsā jau sen ir pazaudētas. To e-balsošanu valdošais režims IEVIESĪS vienīgi savai ērtībai. Nevajadzēs vairs uztraukties ne par vēlētgribētāju zemo procentu, ne par "pareizajiem" vēlēšanu rezultātiem. To visu daudz ērtāk un vieglāk, kā līdz šim, varēs pielabot vajadzīgajā virzienā. Tādas, manuprāt, ir tās mūsu režīma "aizkustinošās rūpes" par tautu.

Atbildēt

?

06.11.2020. 20:41

»

Ojārs

Vai tiešām ir tik grūti saprast, ka tiešas un aizklātas e-vēlēšanas nav iespējamas?! Cik gan var ilgi par to runāt un velti tērēt laiku...


Pastāstīsi kāpēc var būt netiešas aizklātas, bet nevar būt tiešas aizklātas? Vai arī tev nav sajēgas par to, kas ir tiešas vēlēšanas?

Atbildēt

Domāju

06.11.2020. 20:40

Domāju, ka vispirms ie jāizmaina vēlēšanu likums tā, lai vēlējot cilvēki precīzi zinātu par ko viņi balso. Tas, kā tagad notiek balsošana - nav vēlēšanas, bet farss.
Aizvien vairāk ļaužu sāk to apzināties, līdz ar to samazinās vēlētāju skaits. Ja nevaru balsot par to personu, ko gribu ievēlēt, tad kāda jēga iet uz vēlēšanām vispār? Un neiet ar ....

Atbildēt

Valsts nozagta, okupācija turpinās

06.11.2020. 19:40

Kamēr vēlēšanās piedalās okupētājvalsts pilsoņi, vēlēšanu rezultāts nav leģitīms. Otrkārt mainītais vēlēšanu likums un kārtība neatbilst Satversmei.
Tiem kas iebildīs, ka vēlēšanu likums ir mainīts, tad nevienam nebija tiesību to mainīt kā vien leģitīmi ievēlētai Latvijas brīvvalsts valdībai, kura ievēlēta ar Latvijas brīvvalsts pilsoņu balsīm un Latvijas brīvvalsts pilsoņu mantinieku balsīm.

Atbildēt

e- vēlēšanas

06.11.2020. 19:00

viennozīmīgi ir balsu skaitīšanas falsificēšana.

Atbildēt

Slaists bildē

06.11.2020. 18:52

pazaudējis savu vārdu un uzvārdu?

Atbildēt

Ojārs

06.11.2020. 17:29

Vai tiešām ir tik grūti saprast, ka tiešas un aizklātas e-vēlēšanas nav iespējamas?! Cik gan var ilgi par to runāt un velti tērēt laiku?
Var tiešas, taču atklātas.
Var aizklātas, bet ne tajā pašā laikā tiešas.
Var atklātas un netiešas vienlaicīgi, bet nevar aizklātas un tiešas.
Lai labāk saprastu tie, kuri joprojām to nespēj saprast - e-vēlēšanas ir tieši tas pats, kas vēlēšanas pa telefonu. Piezvani, pierādi, ka Tu esi Tu, pasaki, kuru sarakstu paņemt un kuram pielikt "+", bet kuru izsvītrot. Tas pats notiek e-vēlēšanās, tikai balss sakaru vietā notiek datu pārraide. Tā ir vienīgā atšķirība.
Uz priekšu - izmēģiniet balsošanu pa telefonu, tad, iespējams radīsies izpratne par tiešu un aizklātu e-vēlēšanu lietderību.

Atbildēt

paardomas

06.11.2020. 17:05

Vispirms būtu jārunā par saturu,nevis veidu.Otrkārt,par kādu sabiedrību ir stāsts,cilvēku sabiedrību,personu sabiedrību,pilsoņu sabiedrību,komercsabiedrību,partiju sabiedrību?
Cilvēkam ir tiesības nebalsot,ja nav par ko balsot,cilvēkam nav pienākums atbalstīt parazītus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: