Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kurš

03.03.2017. 20:17

no komentētājiem grib savu bērnu sūtīt ebreju bērnu dārzā, tam jārēķinās ar viņu valodas, kultūras, svētku u.c. īpatnībām. Rasistiem būtu jāzina, ka Latvijā ir arī poļu, igauņu, lietuviešu, ebreju , ukraiņu skolas. Un arī tās daļēji finansē pašvaldības. Šī nav vienas nācijas valsts, bet jau pirms tās dibināšanas daudznāciju valsts. Viena no retajām ne tikai Eiropā.

Atbildēt

viedoklis

03.03.2017. 19:42

un , protams, tur valda krievu valoda. Kas tie par ebrejiem, kas visi runaa krievu valodaa?!

Atbildēt

Tomēr

03.03.2017. 19:08

Vajadzētu papētīt, kā šāda attieksme pret cittautiešiem (nežīdiem)komfliktē ar likumdošanu, derētu līkdeguņus nedaudz padrāzt!!! galīgi jau izlaidušies!!

Atbildēt

pilnīgi pareizi!

03.03.2017. 19:06

Umanovskas kundzei taisnība.Ja latviešu bērnu dārzā tiktu uzņemts ebreju bērns,to varētu uzskatīt par aģitāciju.Vai latviešu bērnu dārzos tiek mācīta latviešu kultūra un tradīcijas?Kārtējo reizi jāņem piemērs no ebrejiem.

Atbildēt

pēc specifiskām ebreju tradīcijām

03.03.2017. 18:48

Padomju tautsaimnieks Larins (žīds), savā darbā „Žīdi un antisemītisms PSRS”, 241. lp., pastāsta, ka kādā strādnieku sapulcē Maskavā 1928. g. viņam esot iesniegti, starp citu, šādi jautājumi: 
 
Kādēļ žīdi ir bagāti, kādēļ viņiem ir savi maiznieki, savi miesnieki u.t.t.? 
 
Kādēļ žīdi, kas ieradušies no Berdičevas un citām pilsētām, tūdaļ dabū dzīvokļus?  Stāsta pat anekdotu, ka no Berdičevas esot ieradies pēdējais žīds un nodevis pilsētas atslēgas Kaļiņinam. 
 
Kādēļ žīdi nestāv rindās? 
 
Kādēļ žīdi darbā un dienestā viens otru „velk”?  Krievi to nedara. 
 
Kādēļ antisemītisms rodas tikai pret žīdiem un ne pret citām tautām? 
 
Kādēļ žīdus tik maz redz darba biržās? 
 
Kādēļ žīdi nestrādā smagu darbu? 
 
Kādēļ valdība nesper soļus pret žīdu buržuazijas ieceļošanu Maskavā?”
 

Atbildēt

tēvzemei/brīvībai?

03.03.2017. 17:35

»

hans

Latvieši nav kungi savā zemē,kur katra kopiena par valsts naudu drīkst kultivet savas,ar latviskumu nesaderīgas,valsts valodu nekopjošas,pilsoņus šķeļošas,savas kopienas pārākumu slēpti sludinošas,tradīcijas


tas tiešām ir vājprāts, ka latviešu tauta, kura ir tikai ap 1,5 milj, par saviem līdzekļiem uztur tādas "minoritātes"ka krievi, ukraiņi, poļi, ebreji, kurām ir milzīga iedzīvotāju masa pašu dzimtenē. mūsu valsts izglītības sistēma tiešām ir kaut kāda.. nenacionāla, mazohistiska? interesanti, vai izraēlā valsts apmaksā latviešu bērnudārzus? ar "specifiskajām"latviešu tautas tradīcijam?

Atbildēt

hans

03.03.2017. 17:28

Latvieši nav kungi savā zemē,kur katra kopiena par valsts naudu drīkst kultivet savas,ar latviskumu nesaderīgas,valsts valodu nekopjošas,pilsoņus šķeļošas,savas kopienas pārākumu slēpti sludinošas,tradīcijas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: