Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no malas

18.03.2019. 05:14

Nav nekādu šaubu, ka 4.maija komunistu kliķei cītigi kalpojošais e.levits bija un ir bīstams latviskumam un šo tipu nedrīkt laist ietekmīgajā prezidenta klēslā, jo šis rrrrr burtu murājošais tips latviskumu iznīcināt mēģinās no visas savas blēža būtības dziļumiem

Atbildēt

VB

05.03.2019. 20:42

Pat nesapratu. Ironija vai? Visdrīzāk.

Atbildēt

kāpēc

04.03.2019. 17:41

Kāpēc grib iznīcināt latviešus? Tapēc, ka sena tauta (tautasdziesmas kā indiešu Mahabharata), tāpēc, ka gudra tauta (zinātnieki pasaules līmenī, par spīti 0 budžetam), tāpēc, ka izturīga tauta (nezāles neizmirst), tāpēc, ka skaista tauta, u.t.t.

Atbildēt

antons mikoss

03.03.2019. 19:10

Kremļa kurmis ir arī Pārdaugavas Falla krusttēvs!

Kremļa kurmis e. Levits parakstīja 30. 04. 1994. parafēto līgumu, kas paredz Pārdaugavas Falla saglabāšanu.

"Ārlietu ministrija: "Uzvaras piemineklis" nav reģistrēts kā kultūrvēsturisks piemineklis, bet tas ir jāsaglabā saskaņā ar Vienošanos, kas noslēgta ar Krieviju 1994. gadā -09. May (2018)

Ārlietu ministrija informē, ka Latvija un Krievija 1994. gada 30. aprīlī noslēdza vairākus starpvalstu līgumus un vienošanās, tostarp Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanos par Latvijas Republikas teritorijā dzīvojošo Krievijas Federācijas militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu sociālo aizsardzību (turpmāk – Vienošanās). Mērķis bija pēc iespējas ātrāk un ar iespējami mazākām negatīvām sekām izvest no Latvijas Republikas teritorijas Krievijas armiju. Tie bija sarežģītu un politiski smagu sarunu rezultātā panākti Latvijas un Krievijas starpvalstu dokumenti, kuru tapšanā, ka arī armijas izvešanas procesā aktīvi iesaistījās EDSO, kas saskaņā ar Vienošanos bija Latvijas un Krievijas starpnieks Latvijā palikušo militāro pensionāru problēmu risināšanā.

Minētās Vienošanās VI sadaļā 13. pantā “Memoriālo būvju un masu apbedījumu vietu uzturēšana” ir teikts: “Saskaņā ar starptautisko praksi Latvijas puse nodrošina memoriālo būvju un karavīru masu apbedījuma vietu sakopšanu, labiekārtošanu un saglabāšanu Latvijas Republikas teritorijā, kā arī neliek šķēršļus mirušo militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu apglabāšanai un apbedīšanas rituālu veikšanai.

Tādā pašā veidā Krievijas puse nodrošina memoriālo būvju un latviešu, līvu un Latvijas pilsoņu, kuri gājuši bojā karu un represiju rezultātā Krievijas Federācijas teritorijā, apbedījuma vietu sakopšanu”.

Lai arī ne Vienošanās tekstā, ne pielikumā nav saraksta, kuras tieši memoriālās būves par tādām tiek uzskatītas, saskaņā ar 1969. gada Vīnes konvencijas par starptautisko līgumu tiesībām 31. un 32. pantu līgumslēdzējas puses, lai izprastu Vienošanās teksta jēgu, tiesīgas izmantot jebkuras savstarpējas vienošanās un dokumentus, kurām abas puses piekrīt.

Latvija un Krievija jau no Vienošanās sagatavošanas laika savstarpēji ir atzinušas, ka būve Pārdaugavā, kura tiek dēvēta par „Uzvaras pieminekli”, ir uzskatāma par tādu, kas uzturama saskaņā ar Vienošanās 13. pantu.""
NA jāiet kopā ar Kremļa kurmi apkopt Falla apkārtni!

Atbildēt

patiesībā

25.02.2019. 15:32

Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)

Atbildēt

Par neatsveramo ieguldījumu

25.02.2019. 01:56

Zinot šīs personas "netsveramo ieguldījumu" (Prihvatizācijas likuma tēvs, Abrenes atdāvinātājs, ļauns Satversmes sačakarētājs, latvisko tajā aizstājot ar neskaidru nacionālo), un dzirdot sajūsmas saucienus par viņa tiesneša gaitām ES tiesā, rodas jautājums: Kaut viens ir redzējis atskaites par viņa darbu ES tiesā, spriedumu tekstus? Cik ir nācies dzirdēt, viņa pienākums tur ir norakt cilvēktiesību lietas, kas ienāk no Latvijas...

Atbildēt

?

24.02.2019. 17:43

»

Vēl tev pateikšu!

Pauls pareizi saka, ka jāmācās no žīdiem. Jo viņi jāuzvar ar viņu ieročiem. Es tev teikšu vairāk! Esi gudrāks par žīdu


Re kur vēl par žīdiem un sātanismu - Antonam Lavejam ir arī viņa darba turpinātāji ar tādu pašu izcelmi.
https://www.timesofisrael.com/in-haunted-salem-a-jewish-church-founder-preaches-the-art-of-satanic-social-change/

Atbildēt

?

24.02.2019. 17:24

»

Vēl tev pateikšu!

Pauls pareizi saka, ka jāmācās no žīdiem. Jo viņi jāuzvar ar viņu ieročiem. Es tev teikšu vairāk! Esi gudrāks par žīdu


Pareizs padoms tas gan nav, ka latviešiem būtu jāmācās no žīdiem. Tas nozīmētu nolaisties līdz viņu degradācijas, ļaunuma, viltus, perversijas, augļošanas līmenim. Pirmkārt, kas būtu jāmācās, ir jau pirms kādiem 100 gadiem radies teiciens: "Never trust a jew!" Tāpēc arī latviešiem nevajag atbalstīt tādu prezidentu, citādi no mediķu un skolotāju algām nāksies samesties 200 miljonus par viņu prasītajiem, bet citu uzturētajiem un atjaunotajiem īpašumiem. Es necitēšu to, ko par viņiem ir teicis Luters, vai citi dažādos portālos, to katrs var atrast, bet padalīšos savās pārdomās tieši par viņu spilgto “devumu” medijos. Medijos viņiem ir tikai viens mērķis - degradēt un sašķelt balto rasi līdz vājprātam, lai vairotu savu labklājību. Okultisms (žīds Anton LaVey – sātana baznīcas dibinātājs), pornogrāfija, incests, pedofilija, pederastija, telefonsekss (amerikāņi saka, ka tas ir žīdu izgudrojums) - tas viss ir žīdu "ieguldījums" Eiropas un Ziemeļamerikas kultūrā. Īpaši spilgts viņu "kultūras" kanons ir, piemēram, Alejandro Jodorowsky (Jodorovska izdaudzinātās "kulta" filmas ir tik nežēlīgas un perversas, ka grūti kino atrast vēl ko tik pretīgu – paskatieties, ja neticat, jo īpaši “El Topo” un “The Holy Mountain”, turklāt žīdi paši masveidā cenšas šīm necilvēcīgajām filmām uzturēt īpaši augstu novērtējumu). Polijā pirms pāris gadiem bija milzīgs skandāls, kad žīdu režisors par valsts līdzekļiem uztaisīja filmu “Ida”, kurā reāli starptautiski pazemoja poļus, un šī tizlā iesācēja līmeņa filma Kannās dabūja galveno balvu, šogad šis žīds dabūja jau galveno balvu par citu filmu. Reāli viņš slavu un atzinību iemantoja, pazemojot valsti, kura finansēja viņa radošo darbību. Vai tas ir tas, no kā latviešiem būtu jāmācās?

Atbildēt

Paklausies!

24.02.2019. 10:20

»

?

Nav gadījies redzēt sarkanmatainus SS virsniekus;) Pauls pats vienā intervijā netieši ir norādījis uz savu izcelsmi, runājot par savu mūzikas prasmju slīpešanu, un to, ka latviešiem būtu jāmācās no ebrejiem. Un viņa mūzika, ko mums cenšas iesmērēt kā "latvju ziņgi" nav diez ko latviska - ne velti tā...


R. Pauls ir labs komponists, bet zin, ka jāākstās, lai patiktu. Pauls J. Peteru nosauca par čigānu. Publiski. Ja zaudē humora sajūtu, tad kļūst par žīdiem.


Ja Grantiņš būtu sarakstījis H86 memorandu, viņš no Vācijas turpinātu latviešu lietu, kolīdz nonāca Vācijā. Viņa attīstības un mentālais līmenis ir tik zems, ka viņš nespēj vispārināt politiskos procesus. Turklāt nemācās un neattīstās. Viņš redz tikai tos, kas viņam piekrīt un kas nepiekrīt. Vai to nesauc par idiotismu?

Atbildēt

?

23.02.2019. 19:24

»

Ja var ticēt LRTT

par R. Paula, R. Dzintara žīdisko izcelsmi, tad tie ir teksti bez pierādījumiem. Kur pierādījumi? Stulbais Pauls, žīds būdams???, zaudēja naudu 700 000 € Krājbankā, tas idiots bija domājis, ka tā ir valsts banka.. kāds viņš žīds! Grantiņš ir īzts hazāržīds.. Provokators. Destruktīvs provokators...


Nav gadījies redzēt sarkanmatainus SS virsniekus;) Pauls pats vienā intervijā netieši ir norādījis uz savu izcelsmi, runājot par savu mūzikas prasmju slīpešanu, un to, ka latviešiem būtu jāmācās no ebrejiem. Un viņa mūzika, ko mums cenšas iesmērēt kā "latvju ziņgi" nav diez ko latviska - ne velti tā tik iemīļota ir Krievijā.
Par Grantiņu - cilvēks varbūt vienkārši ir noguris no politikas, un čekisti viņu ir arī diezgan vajājuši, lai rastos vēlme iesaistīties politikā, taču tas nenozīmē, ka paust viedokli un atvērt acis citiem nevar arī citādi, un tas viņam sanāk labi, arī rupjības viņa portālā ir pilnīgi vietā, jo arī kara apstākļos cilvēki neapmainās ar laipnībām.

Atbildēt

Ja var ticēt LRTT

23.02.2019. 15:09

»

Tas tiesa

Daudzi tam nepievērš uzmanību, bet sarkanmatainie ir tipiski aškenazi žīdi. Un piemēram, tikai pateicoties Grantiņa portālam, ir nākusi atklāsme par maestro Paula izcelsmi, kas perfekti izskaidro viņa posta darbus, esot kultūras ministra amatā. Bet arī tagadējā Nacionālās žīdu apvienības kultūras ministre...


par R. Paula, R. Dzintara žīdisko izcelsmi, tad tie ir teksti bez pierādījumiem. Kur pierādījumi? Stulbais Pauls, žīds būdams???, zaudēja naudu 700 000 € Krājbankā, tas idiots bija domājis, ka tā ir valsts banka.. kāds viņš žīds! Grantiņš ir īzts hazāržīds.. Provokators. Destruktīvs provokators.

Bet M. Ruka grāmata 25 gadi sektā pierāda, ka R. Dzintars ir slepenas korporācijas biedrs.

Daudzi sevi uzskata par žīdiem, bet to nevar pierādīt. Piem dzelzs felikss - Dzeržinskis bija pusžīds, bet tēva vārdu aizstāja ar mātes meitas vārda atvasinājumu. Jo žīdus rēķina pēc mātes līnijas.

Es neticu nevienam L. Grantiņa vārdam. Viņa sadarbībai ar VDK ir daudz dziļākas saknes.... Tos, kuri var to pierādīt, vajā... Ir konkrēti fakti.....Šajos gados L. Grantiņam bija ar LRTT iespējas izveidot latviešu partiju... Viņa darbības taktika šodien ir izcils VDK tolaiku darbības piemērs.


Piem., kā var būt zilacains žīds? Izrādās, ka var. Hitlers arī bija pusžīds, kas tiek slēpts. Hitlers, Čerčils un Ruzvelts, Staļins pusžīdi. Tas viss sen aprakstīts. ASV ir slepens grāmatu fonds kā Maskavā, grāmatas izņemtas sabiedrības piekļuvei.

ASV ir masonu muzejs, kas to grib apmeklēt, jāatstāj visi dati par sevi utt. Hitlera laikā bija sanatorijas, kurās veidoja āriešu rasi- skaistas sievietes krustoja ar SS virsniekiem, kas sevi pierādīja karā. Pēc kara 10 000- 50 000 bērnu nonāca bērnunamos. Viņus izveda uz ASV, tad uz Izraēlu, lai atjaunotu žīdu genofondu.

Atbildēt

Krievijā Sarkanā terora komisāri

23.02.2019. 14:22

»

Tas tiesa

Daudzi tam nepievērš uzmanību, bet sarkanmatainie ir tipiski aškenazi žīdi. Un piemēram, tikai pateicoties Grantiņa portālam, ir nākusi atklāsme par maestro Paula izcelsmi, kas perfekti izskaidro viņa posta darbus, esot kultūras ministra amatā. Bet arī tagadējā Nacionālās žīdu apvienības kultūras ministre...


85 procentu bija žīdi un pusžīdi.

Melbārde ir slepenās korporācijas Lettonia biedre, burse, kas zvērējusi uzticību koroprācijas korporokrātijai valsts iestādēs un tiesā.... Savi slepeni lēmumi, iekšējie likumi, noteikumi. Tas atklāts M. Ruka grāmatā 25 gadi sektā. Grāmatas saturs sasaucas ar G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem.

Arī Raivis Dzintars NA ir 15 slepeno korporāciju apvienība
ā L!K!A! sadarbojas ar pārnacionālām koroprokrātijām - žīdu masonu cionistiem, utt.

Korporokrātijas principi ir - valstu iekārtas var mainīties, bet korporācijas ar savām interesēm, korupciju valsts amatos, izzogot valsts budžetu, kā to darīja VVF, Melbārde, izšķērdējot miljonus Simtgadei utt. , ir mūžīgas.

Pareizi te viens komentēja, ka LU ar rektoru ir korporeļu midzenis. Turpat konferencēs utt. tiek reklamēti žīdi kā E. Levits utt.

Atbildēt

Tas tiesa

23.02.2019. 09:39

»

Sarkanmatainā židiete Brante

kopš zināma laika ir gandrīz visur un runā par visu ko, piesaistot sev uzmanību. Nebrīnos, ka politikā pie noteikta balsojuma viņa nobalsos cionistu un žīdu interesēs: Interneta fotogrāfijā sinagogā viņa savu kuplo matu kodaļu ir pagriezusi tā, lai viņu nenofotografē fotografēšanas brīdī. Atpazīt viņu...


Daudzi tam nepievērš uzmanību, bet sarkanmatainie ir tipiski aškenazi žīdi. Un piemēram, tikai pateicoties Grantiņa portālam, ir nākusi atklāsme par maestro Paula izcelsmi, kas perfekti izskaidro viņa posta darbus, esot kultūras ministra amatā. Bet arī tagadējā Nacionālās žīdu apvienības kultūras ministre izskatās aizdomīgi žīdiska, un kad palasa, kāda ir viņas pieredze kultūras nozarē, paliek šķebīga dūša - viņa ir bijusi kautkāda mentu pulciņa (krievu laikā - kružok) vadītāja Policijas akadēmijā, un turklāt, tiesu eksperta meita, respektīvi, tipisks drošības dienestu iedēts auglis kultūras nozarē. Un kāds ir viņas devums kultūrā? Nu, jūs jau ziniet, megaatlīdzības čekas aģenta pusžīdiskajam dēlēnam... Latvijā mudž no žīdiem, kas krievu laikā ir "pārtapuši" par latviešiem.

Atbildēt

23.02.2019. 09:23

»

Nacionālo žīdu apvienības

biedru grupa ir čekas maisu atkritumi


Tas tiešām ir interesanti, kāpēc šie VDK maisu mēsli bīda Levitu. Izskatās, ka Levits kā izteikti pretlatvisks elements viņiem kaut ko ir apsolījis - kaut ko saistībā ar likumu bremzēšanu par VDK dokumentu publicēšanu. Bet arī JKP atbalsts viņam ir aizdomīgs - tas vispār liek domāt, ka Bordāns kā bijušais Levita partijas biedrs ir atgriezies politikā, lai stiprinātu bijušā "Latvijas ceļa" varu. Turklāt, Bordāns it kā iestājas pret komunistiem, bet tai pat laikā JKP jau sola atbalstu šim čekas maisu mēslu bīdītajam prezidenta kandidātam... Kopumā izskatās, ka arī JKP ir kaut kāda māņu partija, tāpat kā Nacionālā žīdu apvienība/Visu Izraēlai!

Atbildēt

Nacionālo žīdu apvienības

23.02.2019. 08:03

biedru grupa ir čekas maisu atkritumi.

Atbildēt

Pilsonis

22.02.2019. 13:59

»

citi kandidāti

Vecā komuniste Zālīte TV raidījumā teica, ka neesot citu prezidenta kandidātu, vai tad no Marsa nākšot! Ar ko sliktāks D.Īvāns- LTV līderis, kurš ar savām kaismīgajām runām pulcēja pilnus laukumus, vai ekonomists R.Zīle ar savu lielo pieredzi Eiroparlamentā; ir arī vēl zinātnieki u.c. ... . Un ar to...


Kurš arī ltv tiešajā ēterā teica, ka tādas valstis kā Latvija nevar būt neatkarīgas.
Bauri bīdiet pie varas cilvēkus ar tādu domāšanu.
Kangari nekad nevienu krietnu cilvēku svarīgos amatos nevirzīs.
Ja kangari virza levitu, tad uzreiz skaidrs kāds viņš ir kakubrālis.
Pie tam, šoreiz "naionāļi", drīzāk nacionālie kangari, iet roku rokā ar sorosistiem, ārzemju finansētiem aģentiem

Atbildēt

citi kandidāti

22.02.2019. 11:36

Vecā komuniste Zālīte TV raidījumā teica, ka neesot citu prezidenta kandidātu, vai tad no Marsa nākšot! Ar ko sliktāks D.Īvāns- LTV līderis, kurš ar savām kaismīgajām runām pulcēja pilnus laukumus, vai ekonomists R.Zīle ar savu lielo pieredzi Eiroparlamentā; ir arī vēl zinātnieki u.c. ... . Un ar to angļu valodu ēbrejam Levitam arī ir pašvaki! Vējonim nav sliktāk.

Atbildēt

Zeme, atveries!

21.02.2019. 22:03

No Pietiek izklāsta par VVF ievēlēšanas aizkulisēm šobrīd rodas loģisks secinājums un arī jautājums - TB LNNK/NA ir cionistu, nelatviešu partija, kas bija/ir gatava prezidenta krēslā iebīdīt latviešu tautas interesēm viskaitīgāko personu (kā tai rakstā pausts, VVF sāka gramstīties gar Valsts Valodas likumu jau Institūta direktora amatā būdama - vēl pirms kandidēšana prezidenta amatam), turklāt tagad - pat personu, kas nāk no politiskā spēka, ko paši TB LNNK un sociāldemokrāti tai rakstā paustajās atmiņās atainojuši kā drausmīgāko korupcijas, noziedzības, visatļautības un iespējams, politisko slepkavību perēkli 4.maija režīma laikā - no "Latvijas ceļa".

Atbildēt

Nirnberga

21.02.2019. 20:33

»

Tātad

Nacionalitāte ir tautība - latvietis, krievs, žīds utt...


Noziedzniekiem ir jāsaņem sods, nevis jāpatriec no valsts. Vēl jo vairāk, ja tas ir Latvijas pilsonis, izraidīt varētu citu valstu pilsoņus un bezpavalstniekus. Kolonisti nepilsoņi Latvijai nav nodarījuši būtisku kaitējumu, atšķirībā no okupantiem, kas komunistu doto viltus pilsonību pieņēma.

Atbildēt

Taukmīkstais

21.02.2019. 12:52

Inteliģences purkšķis Levita pāri siksnai atlaistajam vēderam

Atbildēt

Haha

21.02.2019. 12:49

Kā lamāju A. Lenbergu par čekistu, komentāru nepievieno! Hahahaha!

Atbildēt

Pilsonis

21.02.2019. 10:44

Eju cauri sarakstam, viens otrs uzņēmējs kangars, no pieredzes zinu, ja viņš ir par kautko, tad tautai labāk pretējais.
Tālāk skatos, kaudze ar sorosistiem. Tad atcerējos senu atziņu. Naiconāļi, jeb kā es viņus saucu kangaru apvienība, ir kopā ar sorosistiem, ārzemju aģentiem. Atcerējos, tā tak vienmēr ir bijis, tik kangaru apvienībai jāspēlē sava loma, nevar atklāti par bēgļiem aģetēt. Skaļi saukļi pret, kad jābalso, klusiņām par. Un protams roku rokā ar sorosistiem. Kangari nekad nevienu valstvīru nevirzīs nevienam amatam - aksioma - nekad

Atbildēt

ha-ha

21.02.2019. 10:32

»

vērtības mērs

Nu ,mīļie cilvēki,vai mums trūkst gudru un varošu cilvēku,kam bez domāšanas var uzticēt šo posteni,piemēram es bez minnnnnnstināšanās uzreiz varu nosaukt I.Sudrabas un S.Kalnietes vārdus,šīs kundzes ir cienīgas nest prezidenta vārdu


Abas divas bijušās padomju okupantu atbalsta vienību kaujinieces-komsordzes,tātad personas ar melnu,nodevīgu pagātni,kuras ir arī izcili naudkārīgas personas.Levits pozicionējās kā komunistu,komsorgu,čekistu sagrābtās varas,latviešu dzīšanas svešumā un nabadzībā juridiskais guru.

Atbildēt

Es arī padomāju tieši to pašu

21.02.2019. 07:59

»

Endzelīns

Un tagad iedomājamies galveno, par ko neviens nerunā - kā izskatīsies Dziesmusvētku noslēguma koncerts vai līdzīgi latviešu tautai svarīgi pasākumi, ja uz skatuves uzrunu teiks žīds! Vai tas nebūtu pretīgi un nožēlojami


par Dziesmusvētkiem. Dzsv pagaidām kalpo joprojām kā totatalitāras varas kontroles līdzeklis - tautu, aizvedot no politikas, dancina uz velna paraušanu .. uz viņsauli. Vēl var, drīz būs veco ļaužu deju kolektīvi utt. Tad žīdi būs LV tiktāl parādos iedzinuši, ka nepuetiks pensijām, veselibai, izglītībai un ... Dziesmusvētkiem... kamēr tie nekalpos cionistu izklaidei.

Atbildēt

vērtības mērs

21.02.2019. 07:23

Nu ,mīļie cilvēki,vai mums trūkst gudru un varošu cilvēku,kam bez domāšanas var uzticēt šo posteni,piemēram es bez minnnnnnstināšanās uzreiz varu nosaukt I.Sudrabas un S.Kalnietes vārdus,šīs kundzes ir cienīgas nest prezidenta vārdu.

Atbildēt

Endzelīns

21.02.2019. 02:02

Un tagad iedomājamies galveno, par ko neviens nerunā - kā izskatīsies Dziesmusvētku noslēguma koncerts vai līdzīgi latviešu tautai svarīgi pasākumi, ja uz skatuves uzrunu teiks žīds! Vai tas nebūtu pretīgi un nožēlojami?

Atbildēt

Endzelīns

21.02.2019. 01:47

No šī izcili "gudrā" prezidenta kandidāta pārsvarā ārā nāk no pirksta izzīsti salikteņi, kas neliecina par spožu intelektu, bet tiek pasniegti kā izcili juridiskie termini un apmierina vidējo nedomājošo pilsoni, piemēram, "jēgpilni", "valststiesiski". Tādā garā varētu izstrādāt terminoloģiju arī procesiem, kuros viņš ir ņēmis dalību, un sekām, kuras radījis, piemēram, AbrenDāvana, prihvatiznācija, tiesisktukšs, cilvēkbeztiesisks, līkdeguņelite, krievdāsns, latviešiznīcinošs, utt.
Izrādās, viņš latviešiem tagad grib ieborēt vēl vienu kroplīgu salikteni - "valstsgriba" - glumjš termins, ar ko varētu manipulēt apstākļos, kad vēlēšanās piedalās arvien mazāk balsstiesīgo, vai piemēram, referendumos... Tad varbūt drīz juridiski ieviesīs arī dzīvotgribu vai elpotgribu? Divvārdu dirsējs, kurā muļķi klausās pavērtām mutēm. Patiesībā viņš ir slīpēts, glumjš Nasingspešels Nr.2 - no viņa šabloniskajām, vienveidīgajām frāzēm nav jūtams absolūti nekāds intelekts! Kam ir jānotiek, lai tādu kretīnu liktu par prezidentu? Tas varbūt būtu normāli 20.gadsimta sākumā, kad vairums cilvēku dzīvoja kā mucā, bet ne tagad! Mums vajag par prezidentu erudītu latvieti ar godīgu acu skatienu un skaidru valodu, un šobrīd tiešām sāk izskatīties, ka tāds varētu būt L.Grantiņš.

Atbildēt

Tambovas vilks jūsu biedrs!

20.02.2019. 23:34

Ak, Kungs, kas par stulbeņiem!

Atbildēt

Izlasīju slavssdziesmu

20.02.2019. 22:02

Un pilnīgi apraudājos : nu kā gan més visi bez vinja dzīvojām ! Beidzot nāks mūsu glābéjs un no visa atpestītājs !

Atbildēt

interesantā biedru grupa

20.02.2019. 17:22

Tiešām raiba publika paraksta vienu un to pašu vēstuli: čekas aģenti un patrioti, plānā galdiņa urbēji un cienījami darba rūķi, valsts izzadzēji un kriminālnoziedznieki un pseidomākslinieki, padomjlaiku sociālpolitisko iespēju izmantotāji un kolaboracionisti, visur degunu bāzošie idioti un augstus grādus savā kliķē izkaukušie, piebaroti kuļi un karjeras prostitūtas utt.
Tad jau tiešām būs tautas prezidents.

Atbildēt

NEDER!

20.02.2019. 13:52

Par daudz attālinājies no Latvijas! Būs otrs Nils Muižnieks,kurš"daudz darījis Latvijas labā"!

Atbildēt

Egils Levits

20.02.2019. 13:42

»

Vai muļķiem pieder taisn\iba

Tā ir tā pati metodika meklēt vārdu mutāciju un Latvijas personību nomelnošanu, tā ir šis psiholo'hiskais akrobāts ar niku "Tātad", kurš ir lauzis spramdu un samaitājis domāšanau


manipulējot ar nācijas jēdzienu, preambulā izslēdzis Latvijas novērtējumu, kurai svarīgas ir latviskās vērtības un intereses. Manipulējot ar jēdzieniem, nostiprināts valstsnācijas jēdziens un prioritāte, slēpjoties aiz valsts valodas noteikšanas kā latviešu valoda.

Atkarībā no Saeimas sastāva ar Saeimas balsojumu iespējams iebalsot divvalodību utt., jo preambulā sagatavots tam ceļš, nenosakot, ka Latvijā prioritāras ir latviskās vērtības, bet nosakot nacionālās kā ASV utt. Tas arī norāda valstsnācijas kā tādas prioritātes pār visām nacionalitātēm - latviešu, krievu, žīdu utt.

Terminu "valstsnācija" ar nolūku tādēļ arī nelieto, jo, to lietojot, ieviestos skaidrība preambuā.

Atbildēt

a ko ta nu?

20.02.2019. 11:46

»

Tātad

Nacionalitāte ir tautība - latvietis, krievs, žīds utt...


Vispirms iemācies lasīt un tikai pēc tam saceri dzejoļus.Ja nemāki pats izlasīt, palūdz kādam citam.
Preambulā "valstsnācijas"jēdzina nav!

Atbildēt

Vai muļķiem pieder taisn\iba

20.02.2019. 10:48

»

Tātad

Nacionalitāte ir tautība - latvietis, krievs, žīds utt...


Tā ir tā pati metodika meklēt vārdu mutāciju un Latvijas personību nomelnošanu, tā ir šis psiholo'hiskais akrobāts ar niku "Tātad", kurš ir lauzis spramdu un samaitājis domāšanau.

Atbildēt

Tātad

20.02.2019. 10:19

»

lauķis

Juri Linna , ,,Zem skorpiona zīmes,, , šajā grāmatā ir publicēti dokumenti par šiem procesiem


Nacionalitāte ir tautība - latvietis, krievs, žīds utt.

Ir divi jēdzieni - valstsnācija un nācijvalsts.

Nācijvalsts atbilst nacionalitātes prioritātes principam - Latvija latviešu kultūrai utt.

Valstsnācijas princips ir, kad visas valstī esošās tautības apvieno zem viena jēdziena - valstsnācija, kā to ar preambulu izdarīja E. Levits.

E. Levitam preambulā kā prioritāti izvirzot valstsnācijas jēdzienu, tiek devalvēts nācijvalsts jēdziens, izslēdzot no prioritātes latviešu kultūras identifikāciju ar Latvijas valsts galvenajām pazīmēm.

E. Levitam ar Satversmes tiesas atbalstu preambulā kā galveno izvirzot valstsnācijas nozīmi pār nācijvalsts nozīmi, ir likvidētas visas latviskās kultūras prioritātes. Turpat minot, ka latviešu valoda ir valstsvaloda, ar to nekas netiek nostiprināts, jo Saeimas balsojums šo valstsvalodas statusu var izmainīt jebkurā laikā, skatoties, kāds ir Saeimas sastāvs.

E. Levits ar valstsnācijas jēdziena nostiprināšanu preambuā ir nostiprinājis cionisma tendences, kurās latviešu tauta pielīdzināta dzīvniekiem bez savas kultūras, visu sabiedrību orientējot uz patērētājsabiedrības vērtībām.

Tiesiskai paļāvībai veltīto konferenci E. Levits iesāka saviem vārdiem : "Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar savu tiesību apzināšanos un izpratni".

Neļausim žīdu cionistiem iznīcināt latviešu tautas tiesības uz savu kultūru. Preambulas teksts ir jāmaina, bet E. Levits no Latvijas jādeportē vai jāpatriec.

Atbildēt

kā tad

20.02.2019. 09:15

tieši ar viņa svētību tiesu sistēma tika sačakarēta neatgriezeniski..............

Atbildēt

AG

20.02.2019. 08:49

»

L.Grantiņš LRTT

Artur, pie manām durvīm neesi stāvējis, tātad, apraksts ir par pašu !! Priedīt, Tu esi kuvalda bez kāta


Man šis patīk-Ar ūdeņainu vēdera izeju Grantiņš savā mūžā pirmo reizi tikās, dzirdot vārdu „cilvēktiesības”. Tas notika 1986.gada vasaras sākumā. Toreiz kantora vīrs sāka stāstīt par uzdevumu tēlot cilvēktiesību aizstāvi. Grantiņš vēl ar dažiem liepājniekiem būšot neliela grupa vārdā „Helsinki-86”. Vārds „Helsinki” Grantiņā neizraisīja reakciju. Viņš bija dzirdējis par tādu pilsētu aiz polārā loka. Toties pirmo reizi dzirdētais vārds „cilvēktiesības” momentā izraisīja šausmīgu reakciju. Kantora vīrs apklusa pusvārdā. Viņš saprata, ka ir noticis kaut kas ārkārtējs. Grantiņš viņa priekšā sēdēja bāls ar idiotiski sašķobītu seju. No viņa nāca riebīga mēslu smaka, un mēsli sāka plūst pa grīdu pie viņa kājām.

Atbildēt

Egils Levits

20.02.2019. 08:11

E. Levits pārvalda ivritu, bet būtu neprāts to publicēt. Žīdi to nedara. 

Savulaik žīdu masoni no B' nai B' Rith, kur ASV apvienojās 12 žīdu dzimtas, trīs reizes šturmēja Krieviju monarhijas sagraušanai. Izdevās uz trešo reizi, algojot Ļeņinu un Trocki. Pēterburgā iznāca 12 izdevumi ivritā, attīstot revolucionāro domu - papildus 20 000 jaunu žīdu no visas pasaules sabrauca Pēterburgā, lai realizētu revolūciju.

No konstitucionālā viedokļa Latvijas VP institūcija daļēji salīdzināma ar monarha posteni. Ja to ieņem žīds E. Levits, tad Latvija ir nolemta galējai izlaupīšanai, iznīcinot pēdējās latviskās paliekas. Tieši E. Levits ieviesa preambulā Latvijas novērtējumu kā "nacionālu", svītrojot "latviska".Latviskums attiecas uz latviešu tautas nācijas interesēm kultūrā un valodā, bet nacionālās intereses, ko ieviesa E. Levits, attiecas uz visas Latvijas tautu, kurā ir arī citas mazākumtautības, ekonomikas nozīmē. Tā žīdiski veikli tika nomainītas prioritātes no latviskās kultūras vērtībām uz ekonomikas sfēras vertībām - patērējošo kultūru. Varam secināt, kā žīdiski cionistiskā veidā latviešus E. Levits ir novērtējis kā gojus.

Atbildēt

kalašnikovs

20.02.2019. 01:06

Tāds pats āzis kā visi iepriekšējie!

Atbildēt

Okšķeris

19.02.2019. 22:55

»

L.Grantiņš LRTT

Artur, Latvijā nekad semīt-ebreji nav bijuši un tapēc runāt par antisemītismu ir stulbuma parādīšana. Par Cukuru Tev arī nav taisnība. Laikam jau tapēc, ka par lietu patieso izpratni Tev maz jēgas, jo galvā tikai tizls nepamatots naids uz latviešiem. Patriec pie velna savu stulbo hazārisko sievu un ...


No pamfleta "Stenétájs": Kūtra zarnu darbība Grantiņam bija kopš dzimšanas. Grantiņš neatcerējās sevi bez aizcietējuma. Viņš pats to mīļi nokristīja par aizsprūdumu. Viņam no mazotnes nefunkcionēja reflekss sēdēt uz podiņa. Vecākiem nācās pielikt lielas pūles, lai zēns atvieglinātos un pie reizes arī atgāzētos. Ārsti plātīja rokas: neko nevarot darīt, bērnam ir sliktas zarnas un aizcietējuma iemesls ir kūtra zarnu darbība.Stenēšana stihiski sākās, kad zēns paaugās. Uz tualeti Grantiņš devās bez mātes, un tur stundām ilgi uzturējās viens pats ar savu dārgo aizsprūdumu un nepieciešamību pašam atslaucīt dibenu. Atgāzēšanās un atvieglināšanās ieilga. Stenēšana nedaudz palīdzēja. Aizsprūdumu izdevās likvidēt ar lielu piepūli un grūtībām. Sāpēja vēders, gāzes nevarēja dabūt ārā un vēdera izeja sākās tikai pēc prāva laika. Tāda bija klasiskā situācija. Grantiņš ar tādu situāciju bija apradis. Viņš sevi citādākā situācijā neprata iztēloties. Stenēšana palīdzēja. Tas bija zināms mierinājums.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.02.2019. 22:50

»

Arturs Priedītis

Vai ir vajadzīgs vēl uzskatāmāks piemērs latviešu varas inteliģences šausmīgajai nacionāli reakcionārajai būtībai? Vai ir vajadzīgs vēl kāds analoģisks piemērs latviešu varas inteliģences puvekļu smirdēšanai? Jau “NRA.lv” 2019.gada 18.II ievietoja tekstu ar šādu virsrakstu “Sākusies Valsts prezidenta...


Artur, Latvijā nekad semīt-ebreji nav bijuši un tapēc runāt par antisemītismu ir stulbuma parādīšana. Par Cukuru Tev arī nav taisnība. Laikam jau tapēc, ka par lietu patieso izpratni Tev maz jēgas, jo galvā tikai tizls nepamatots naids uz latviešiem. Patriec pie velna savu stulbo hazārisko sievu un Tev smadzenes apskaidrosies !

Atbildēt

izrādās, ka

19.02.2019. 22:24

šoreiz kārtējās siles politshēmas lobēšanai savākta švaka blice, knapi pāri simtam algotņu. salīdzinājumam, pirms pārdesmit gadiem haritonova atbalsta petīcijai bandītu pastnieks jobeļu duris noorganizēja 3 reizes lielāku baru, 360 sīklopus no silei pietuvinātā inteliģences kodola.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: