Menu
Pilnā versija
Foto

Eiroparlamenta vēlēšanu raža

Viedais Manels · 11.06.2024. · Komentāri (108)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā jau prognozēju, Eiroparlamenta (EP) vēlēšanu rezultāts plus mīnus atbilst SKDS aptaujā zīmētajam. Var jau brēkt: “Virs zemes nav taisnības!” Taču tas neko nemainīs, jo rezultāti sakrīt ar Latvijas aktīvo pilsoņu vairākuma gribu.

Neticat?! Tad atgādinu, ka “lopu sertifikātu” paņēma nospiedošs vairākums latvzemiešu, par Saeimas atsaukšanas ierosināšanu parakstījušies mazāk par 38 000 pilsoņu, uz Ukrainas atbalsta un citiem varnešu rīkotiem pasākumiem iziet tautas masas, kamēr opozīcija spēj savākt vien šķidru pūlīti. Pat, ja atklāsies, ka šmugulis balsošanā bijis, ļautiņi klusuciešot pieņems vēlēšanu iznākumu.

Īsi pirms vēlēšanām tīmeklī izlīda boikotētāji, masveidā pārsūtot falšu Marka Tvena izteicienu. Vēlēšanu boikotu pārsvarā kurbulēja intelektuālie prātvēderi, kas savas fantāzijas nevar sastiķēt ar reālo dzīvi, tāpat tie, kuri  negrib kaut ko mainīt, kā arī “laimes lāča” tankā gaidītāji.

Varu vien piebilst: vientiešiem, kas uzķeras uz šādas propagandas, pie vēlēšanu urnas patiešām NAV, KO DARĪT! Viņi tikai nedaudz vairotu aiz borta palikušo partiju reitingu. Var teikt, ka boikota aģitatori nospēlēja sava veida elektorāta sanitāru lomu. Tas, ka uz vēlēšanām atnāca vien trešdaļa balsstiesīgo pilsoņu, nav utopijas sludinātāju, bet varas nopelns, iedzenot tautas vairākumu depresijā un neticībā, ka ar saviem spēkiem var kaut ko izmainīt. Ļautiņi ir samierinājušies ar ganāmpulka lomu vai pametuši nīkuļojošo Eiropas provinci.

Tālab sausā atlikumā EP no Dievzemītes būs 8 farmācijas karteļu dienderi, starp kuriem 5 visu mastu perversiju lobisti. Veselā saprāta elektorāts LPV veidolā ieguvis tikai vienu vietu. Pārējā opozīcija palikusi bešā ar pavisam pieticīgiem procentiem.

Piepildījās mans pareģojums, ka TVS un TKL kopējā liste EP gadījumā neveidos Saeimas vēlēšanu 1% plus 1% par divi. Zemāk tikai “paristi”. Tāpat nekļūdījos prognozē, ka, nespējot sarūmēties vienā sarakstā, gan AJ, gan SV neiekļūs EP. Tiesa, pat ja visas aktīvistu partijas apvienotos, šaubos, ka tās kopā pārsniegtu 5% barjeru. Ar konkurentu zākāšanu vien ir par maz.

Manuprāt, politisko ambīciju un mērķu īstenošanai politiskajiem censoņiem iz šiem sarakstiem prātīgāk ir kooperēties ar LPV vai St!, it īpaši, ņemot vērā, ka abām Saeimā pārstāvētajām blicēm arī bez paplašināšanās diez kādas dižās perspektīvas nespīd. Zaudētāju alternatīva: atrast finansiāli ĻOTI spēcīgu mecenātu, kas būtu ieinteresēts ieguldīt līdzekļus raibās aktīvistu kompānijas saliedēšanā.

TZV necilais sniegums rāda, ka urrāpatrioti pārsvarā dzīvo pēc principa: ja valdība saka – potēties, tad jāpotējas! Pret “pasaules ļaunīšiem” noskaņotie politiķi, zvejojot Latvijas atkrievotāju un ultranacionālistu balsis, palika bez loma. Šo elektorātu gandrīz pilnībā ekspluatē NA un AS. Pat Langai ar “sabojātajiem konserviem” cibiņā vien sīkpartijas cienīgs birums.

Priecē, ka balsotāji pēc nopelniem novērtējuši sava elektorāta nodevējus – ZZS. Burovs tagad gan jau cierē uz citiem kopmaņiem. Bez sava pārstāvja EP palikuši Latvijas krievi, jo vairums “vatņiku” atdeva balsis par savas etniskās grupas “uzmetēju”, harizmātisko malduguni Nilu. Tagad krieviņiem atliek vien cerēt, ka Lielais Vilis pārstāvēs visus Dievzemītes iedzīvotājus.

Patiesībā arī latviešiem cita priekšstāvja nav. Diemžēl pārējie “bauru” eirodeputāti ir civilizācijas atiestatītāju pakalpiņi. Nojaušu, ka LPV aktivitātes EP būs kā zem lupas. Nelabvēļi kritizēs katru soli. Tāpēc novēlu Vilim Krištopanam izturību!

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/10.06.2024-eiropas-parlamenta-velesanas-visvairak-balsu-jaunajai-vienotibai-mandatus-iegust-septinas-partijas.a557104/

https://pietiek.com/raksti/eiroparlamenta_velesanu_celvedis/

https://t.me/ViedaisManels/6131

Novērtē šo rakstu:

58
30