Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

20.02.2019. 20:49


Atbilde Delfos no20.02.19.g.Jūdu Sistēmas Teoloģijas fak.absolventei –Armijas Kapelāne-/Ataviska pretcilvecīga klasifikācija/-Pumpurei.
Pēdējos gados prakt.visos NSLīdzekļos tiek izklāstīts, ka "'kristietība'""precīzāk-judokristietība- ir bijusi dota...biorobotiem-semītiem, jeb t.s."'ĀDAMIEŠIEM""- pēc V.Štena klasifikācijas- 2000 gadus kā mehānisms, lai pārvaldītu un enerģētiski vampirizētu / nosūktu enerģiju / no Cilvēkiem- gojiem-nežīdiem. Tas viss pamatā tika mākslīgi ! piesaistīts Kosmosa Likumiem, kad mūsu planēta Zeme atradās ŪDENSVĪRA ZVAIGZNĀJĀ.Zinātnieki apgalvo ka judokristietisms ir bijis izplatītas""vīrusu veidā'". Un visas šīs melnās maģijas pamats balstījās uz tiem meliem, ka Ješua jeb t.s. Jēzus Kristus esot bijis it kā piesists koka krustā --par kaut kādiem sadomātiem citu-Grēkiem.Piesiets un dzīvs atsiets gan esot bijis.. Piemēram, mūsu āriskām-baltu tautām vispār tāds jēdziens -""Grēks"'-tāda NAV. Protams, paralēli ir visu laiku notikusi Cilvēku Dvēseļu maģiska zagšana un izmantošana šo parazītu-semītu melnās maģijas vajadzibām.Bet Ješua tēvs ir tas pats Jāzeps. Bet tā kā Zeme no 2012.g. Kosmosā ieiet jaunā ŪDENSVĪRA-garīgās enerģijas zvaigznājā-tad dabīgi līdz ar to -mākslīgi radītā Judokristietības sistēma IR BEIGUSI EKSISTĒT !...nu pagalam..kā viņi paši saka AMEN. Galu galā pedof'ilija arī izbeidzas...
Mēs,tagad Baltu-'''ĀRIEŠU tautas pilnībā attjaunojam 800 gadus aizliegto Savu Baltu-Āriešu Dievestību- Mūsu Dainas- kā Visas Kosmiskās Zināšanas Sistēmu Mūsu Tautas tālākai mūžīgai Dzīvībai un Dzīvošanai. LAI IR !

F-2-2020

Atbildēt

Joņs

26.01.2019. 13:06

Tā tas diemžēl ir. Poļu, latviešu, lietuviešu, bulgāru un citu Austrumeiropas ekonomisko migrantu, jeb precīzāk - klaidoņu - došanās uz Rietumeiropu sagrauj šo valstu kultūretnisko sastāvu. Domāju, ka mums jāglābj Rietumeiropa un jāizstājas no ES :)

Jeb autors kaut ko citu vēlējās pateikt?

Atbildēt

Lasu

23.01.2019. 11:51

»

NIKNAIS

Nebūs zemes bez saimnieka, daba nemīl tukšumu :) Nākotnes saimniekus nosaka šī brīža vara, kas ir pār konkrēto zemi


- bankas LV nekreditē iedzīvotājus, kuri vēlas iegādāties īpašumus laukos, ja attālums no pilsētas pārsniedz 5 km. Rezultātā lauku īpašumu vērtība krītas. Jebkurā gadījumā vietējiem iedzīvotājiem tie nav pieejami, jo nav uz rokas brīvo līdzekļu. Jautājums - kas būs lēto īpašumu pircēji un kāda ir banku loma attiecībā uz zemes tirgus politiku?

Atbildēt

nu nu

23.01.2019. 05:42

Autors ir pārlieku aizrāvies ar katastrofisko vīziju, ko radīja franču autors ar savu grāmatu par migrantiem. Ja Eiropa sabruks, tad diez vai Latvija kā ES nomale būs vairāk korumpēta par centru - uz doto brīdi mūsu pašu problēmas(un pašu izraisītās!) vairāk ietekmē Latvijas demogrāfiskos procesus, kā globālie. Ja Latvijas valsts nu jau trešo gadu desmitu nenodarbojas ar valsts plānošanu, bet nodarbojas ar optimizēšanu, tad optimizētajiem tomēr ir sava vīzija kādu viņi vēlas savu labklājību un kā to iegūt, ja pašu valstī nevar...

Eiropa ar savām problēmām tiks galā pati - migrantu plūsma un izdevumi to uzturēšanai ir pašregulējoši un migrantam kas migrējis uz Eiropu diez vai gribas dzīvot tādā pašā miskastē no kuras nācis pats.

ASV ir pasaules hegemonija un tā pārdzīvo krīzi - ja tā beigsies un tā izķepurosies(nevis sadalīsies vairākās daļās), tad arī Eiropa izķepurosies.

Atbildēt

nu nu

23.01.2019. 05:23

»

hm

Kāpēc samazinās latviešu skaits...


Ulmaņa laikā nekāda izcilā dzimstība nebija, jo Latvija vēl mazāk kļuva agrāra valsts un tika attīstīta rūpniecība - galu galā Rīga bija Krievijas impērijas metropole un industriālais centrs un te tika projektēti arī vieni no pirmajiem tankiem.

Ulmaņa laikā latviešu skaits Latvijas teritorijā nesasniedza 1913. gada līmeni, tā ka nevajag te klāstīt pekstiņus. Nav novērojams straujāks latviešu skaita pieaugums, kā lietuviešu skaita pieaugums Lietuvā - abās diezgan līdzīgi demogrāfiskie procesi. Dēļ agresīvas nacionālās politikas nenotika latviešu pārvācošanās vai pārkrievošanās.

Mūsdienās dzimstība samazinās dēļ globālās urbanizācijas - planētas resursi un dzīves telpa ir ierobežota. Vēl vairāk cilvēki nozīmē vēl vairāk atkritumu, piesārņota daba un ūdens un no kā mūsdienās cilvēkiem ir iespējams saslimt ar vēzi.

Nevajag te propagandēt sieviešu beztiesību - senajiem skitiem sievietēm bija ļauts jāt zirgā un bija arī citas tiesības, atšķirībā no tām tautām ko šie pakļāva vai izkāva. Sieviešu līdztiesība nozīmē to, ka tauta ir gudrāka un saprāts ļauj gūt pārākumu pār citām tautām, jo viena vīra galva ir labi, bet vēl ja sieva ir gudra, tad tās jau ir divreiz vairāk gudras galvas. Eiropas uzplaukums un iekarojumi ir saistīti ar to laiku, kad radās bruņinieki, kur sieva bija pils pārvaldniece, jo tā, atšķirībā no (arī labākajiem) draugiem nevar uztaisīt apvērsumu un atņemt pili tās īpašniekam, kamēr tas ir devies iekarot citas zemes. Šādi bruņinieki pakļāva visu Eiropu un viņu pamatā ir parlamentārās pārvaldes sistēma, kas nodrošināja vēl lielāku pārākumu pār citiem un kas ir Eiropas demokrātijas pamatā, nevis reliģija vai kultūra.


Un tām cilvēku grupām, kurās ir augsta dzimstība un sieviešu beztiesība ir stipri augsts ģenētisko defektu līmenis un augstāka iespēja dabūt diabētu un sirds slimības. Augsta dzimstība nozīmē ka ir mazāk resursu kurus dalīt un lai tos kontrolētu sievietes izdod par sievām pārāk tuvā radu lokā.

Musulmaņiem ilgtermiņā nekādu pārākumu pašiem par sevi nekad nav bijis - tie izpletās tad kad sabruka citas impērijas un tos itin viegli pakļāva mongoļi vai turki. Vienīgās epizodes kad musulmaņiem bija uzplaukums bija kad pie viņiem muka grieķi, kurus vajāja Bizantijā atšķirīgās kristietības versijas dēļ. Bet tā - musulmaņus pakļāva gan mongoļi gan turku klejotāji.

Ja salīdzina, tad Divupes vēsturē ir daudz līdzību ar tiem procesiem kas notiek mūsdienās - civilizācija sapuva, jo valdnieki kļuva korumpēti un grāba tikai sev un radiem un cietiem figu un tad atnāca no kalniem vai tuksnešiem laupītāji, kas atņēma sagrābto un tauta nepretojās un pēc tam pēc laika sagrautās civilizācijas vietā atkal cēla jaunu civilizāciju un tad cikls sākās no jauna.Lai tauta neizmirtu ir nepieciešama valsts, kas darbojas tautas interesēs, nevis valsts kas pārvalda teritoriju!

Atbildēt

NIKNAIS

23.01.2019. 00:29

Nebūs zemes bez saimnieka, daba nemīl tukšumu :) Nākotnes saimniekus nosaka šī brīža vara, kas ir pār konkrēto zemi.

Atbildēt

derdz

21.01.2019. 22:46

hm; kad latvietis ir radies pirms 100 vai 200, 800 gadiem? kāpēc autors par atskaites punktu ņem 1943 gadu ? Vai autors ir dzirdējis stāstu, kad vācieši nāca 1.un2 p.p.k laikā daļa latviešu aizceļoja uz Krieviju un citām valstīm ?Autor iesūdz Dievu tiesā, ja kaut kas nepatīk


Atbildēt

kroplim

21.01.2019. 16:58

»

Nost nacionālo Saskaņu

Jau sākas uzbukums personībai. Apraksts uzskatāms par ļoti profesuionālu, vajadzīgu un brīdinošu...


Ne LC, kas sadeva smirdīgiem interventiem pilsonības un apdāvināja tos ar dzīvokļiem, ne ZRP, kas taisījās ar tankiem vilkt valdībā SC staļinistu cūkas, ne Vienotība, kas dala uzturēšanas atļaujas no Krievijas ievazātiem bandītiem un čekistiem, bet NA viņam vainīga?

Atbildēt

saveda jau bijušos zekus

21.01.2019. 11:45

un policija zin, kuri tie ir, bet.............sadarbojas..................

Atbildēt

Paskaidroju,

21.01.2019. 10:19

»

mērgli

paskaidro, kā pielaide saistās ar demogrāfiju


kā pielaide saistās ar demogrāfiju.

Pasaules naudas valdnieku - ASV Federālās rezerves, SVF/PB , Romas klubs, Rokfelleru globālās dabas aizsarfzības programas orientētas uz iedzīvotāju populācijas samazināšanu. Miltona Frīdmana ASV brīvās ekonomikas genocīda politika un SVF/PB aizdevumu slepenie nosacījumi vērsti vienā virzienā - reālā genocīda realizēšanā. Tieši to mēs redzam Latvijā - pensiju fondu izzaga ar Parex afēru, OIK utt. Cilvēki izmirst, nedzimst, aizbrauc, netiek kvalitatīvi ārstēti, ar nepārtrauktām reformām iznīcina izglītības sistēmu, diskriminējošie platību maksājumi zemniekiem utt. totāls genocīds..

Kas tad iestātos pret šo genocīdu! Pati tauta, kuras tiesības minētas Satversmes 2. pantā. Tās tiek ignorētas! Ar ko tās tiek ignorētas, lai turpinātos genocīds? Ar pielaidi valsts noslēpumiem. Kā pieleide valsts noslēpumiem ietekmē šo politiku - liegt tautai realizēt savas tiesības Saeimā?

Atbilde. Ja Saeimas deputātiem, pilsoņu kopumam - visai sabiedrībai tiek slēpa patiesā informācija - piem. slepenie SVF/PB aizdevumu nosacījumi Valsts kasei, ko nepārtraukti palielina, patiesais demogrāfiskais sāvoklis, ja ar pielaidi valsts noslēpumiem skaita balsis vēlēšanās tā, ka ASV genocīda ekonomikas skolas beidzēji turpina vadīt Latvijas politiku - vienas un tās pašas personas gadiem ilgi, desmitiem gadu, ja politmafijai nevēlamām personām, kas iestājas pret genocīdu, nedod pielaidi valsts noslēpumiem, piem. kā Gobzemam utt.

Atbildēt

lauķis

21.01.2019. 09:57

»

hm

Kāpēc samazinās latviešu skaits...


Rietumu ,,civilizētās kultūras,, sekas.

Atbildēt

hm

21.01.2019. 09:36

Kāpēc samazinās latviešu skaits?
Tāpēc, ka sieviete tiek pielīdzināta vīrietim. Tiek radīts viens dzimums - naudas pelnīšanas mašīna. Tādā situācijā bērni kļūst nevajadzīgi, traucēklis. Līdzīgi procesi noris visā pasaulē, kur sievietes tiek pakļautas sabiedriskai ekspluatācijai. Turpretī tautām, kur valda patriarhālas vai pat matriarhālas attiecības, tur dzimstības ziņā viss kārtībā!
Pirmskara Latvijas demogrāfiskais fenomens pamatojās uz Ulmaņa reformām laukos. Baronu zeme tika sadalīta jaunsaimniecībām. Zemnieki cēla viensētas, iekopa laukus, gādāja pēcnācējus kuplā skaitā. Tai pašā laikā pilsētā ģimenēs nebija vairāk par 1-2 bērniem.
Lai tauta neizmirtu, nepieciešams tāds sīkums, kā dabiskas, harmoniskas attiecības dzimumu starpā. Un tikai!

Atbildēt

trīci mīzal

21.01.2019. 08:08

»

Jauņiņais polipologs

ļoti rafinēts murgs,kaut kas no "āriešu filosopijas" ananerbe gaumē


tev vajadzēs repatriēties !
Jo ātrāk jo labāk !

Atbildēt

Lai Eglājs izstāsta,

21.01.2019. 07:24

»

Žulis

Labs informatīvs raksts. Atzinība autoram


un diez vai zin pats - vai Cimdaram ir puelaide valsts noslēpumiem? Un pašam Eglājam? Kāda jēga dot statistiku, ja balsis vēl. komisija naktī, skaitot ar kļūdām, saskaita " pareizi" saskaņā ar valsts noslēpumu un Drošības policijas stratēģiju valsts drošības interesēs. Jo politiskās kustības DP ir tiesības veidot par valsts budžeta naudu saskaņā ar likumu. Kam īsti pieder šī nozagtā valsts? Ne jau tautai!

Atbildēt

Q

21.01.2019. 04:22

Latviešu kultūra, zinātne,izglītība un māksla savas augstāko punktu sasniedza PSRS laika 70-80,gados! Pēc tam sākas tautas deģenerācija, kas šobrīd jau sasniedz draudošus apmērus!

Atbildēt

Asiirietis

21.01.2019. 03:05

Ļoti pārskatāmi apkopoti fakti un lietas sauktas īstajos vārdos, paldies autoram.

Atbildēt

skolnieks

20.01.2019. 22:20

Wikipēdijas cipari
Latvieši:
1897g. 1318617
1914g. 1620000 +301329
1920g. 1161404 -458596 šajā periodā 1.pasaules karš
1935g. 1472612 +311208
1959g. 1297881 -174731 šajā periodā 2.pasaules karš
1989g. 1387757 +89876
2011g. 1285136 -102621 ???skolā nemāca kas par karu šajā periodā?

Atbildēt

beidziet

20.01.2019. 22:08

taču te reklamēt Ruka murgus!

Atbildēt

Kāda jēga

20.01.2019. 21:58

»

Nost nacionālo Saskaņu

Jau sākas uzbukums personībai. Apraksts uzskatāms par ļoti profesuionālu, vajadzīgu un brīdinošu...


uzskaitīt svārstības latviešu daudzumā, ja genocīda apstākļos Latviju pamet 20 cilvēki dienā un gada laikā izzūd viena latviešu Valmiera?

Atbildēt

Žulis

20.01.2019. 21:41

Labs informatīvs raksts. Atzinība autoram!

Atbildēt

20.01.2019. 21:14

"Kārtīgu brīva tirgus saimniecību", kas tie par šausmu stāstiem?

Viss pārējais ir meli. Labi, ja genocīda apstākļos, latviešiem pametot valsti, tajā ir 45 procentu latviešu.

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu

20.01.2019. 20:59

Jau sākas uzbukums personībai. Apraksts uzskatāms par ļoti profesuionālu, vajadzīgu un brīdinošu.
Bet jāpiebilst, ka Latvija līdz tādam stāvoklim noveda tieši nacionālo murgu politika. Visa politikas, ja palasa un paklausās etniskās Saskaņas un etniskās TB/LNNK, VL - NA politiskos murgus, saprotams - viņi darbojas k';a čekisti - sludina ļoti latviskas idejas, bet grauj latviskumu ar savu alkatību, naida kurināšanau, iedzīvotāju aplaupīšanu ar likumiem, jau sākot no 1990.gada. NA "demografijas" programma, ja ņem vērā, kā tiek aplaupīta tauta, cik sociāli un tiesiski neaizsargāta, tad tā ir ciniska, aplama, atbilstoši Māra Ruka grāmatas "25 gadi sektā" varoņu politika.

Atbildēt

Tautai jāzina savi vagari

20.01.2019. 20:07

Ritvars Eglājs
Drukas versija

Ritvars_Eglajs.jpg

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs kopš 2012.gada 22.marta. Centrālās vēlēšanu komisijas loceklis kopš 2011.gada 7.aprīļa. Darbam Centrālajā vēlēšanu komisijā izvirzījusi Nacionālā apvienība"Visu Latvijai!" — "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK.

Dzimis

1973.gada 2.novembrī Rīgā.

Izglītība

No 1991. līdz 2003.gadam studējis Latvijas Universitātes (LU) Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē ģeogrāfijas bakalaura programmā ar specializāciju cilvēkģeogrāfijā.

1996.gadā mācījies Prāgas Kārļa Universitātes Starptautiskajā demogrāfijas vasaras skolā.

1991.gadā absolvējis Rīgas 1.ģimnāziju.

Papildus 2001.gadā apmeklējis Igaunijas ANO asociācijas semināru “Kultūru robežas un multikulturālisms”.

Vēlēšanu pieredze

Kā Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs organizējis 2013.gada pašvaldību vēlēšanas un 2014.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanas un 12.Saeimas vēlēšanas.

Kā Centrālās vēlēšanu komisijas loceklis 2011.gadā piedalījies trīs parakstu vākšanu sarīkošanā, organizējis 2011.gada 23.jūlija tautas nobalsošanu par 10.Saeimas atlaišanu, 11.Saeimas vēlēšanas un 2012.gada 18.februāra tautas nobalsošanu par likumprojektu "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē".

No 2005.gada līdz ievēlēšanai Centrālajā vēlēšanu komisijā bijis Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas loceklis. Šajā laikā organizējis 9. un 10.Saeimas vēlēšanas, Eiropas Parlamenta un Rīgas domes vēlēšanas 2009.gadā, parakstu vākšanas un tautas nobalsošanas 2007. un 2008.gadā.

No 1996. līdz 2002.gadam piedalījies Latvijas Universitātes Studentu padomes vēlēšanu organizēšanā, 1990.gadā bijis balsu skaitītājs Pilsoņu kongresa vēlēšanās.

Vēlēšanu novērošana

2014.gadā piedalījies Moldovas parlamenta vēlēšanu novērošanā un Horvātijas prezidenta vēlēšanu novērošanā.

2012. gadā novērojis Baltkrievijas parlamenta apakšpalātas un Rumānijas parlamenta vēlēšanas, 2011.gadā – Polijas parlamenta vēlēšanas, 2002.gadā – 8.Saeimas vēlēšanas, 2001.gadā – Lielbritānijas parlamenta Apakšpalātas vēlēšanas,

1998.gadā – 7.Saeimas vēlēšanas un tautas nobalsošanu par apturētā likuma „Grozījumi Pilsonības likumā” atcelšanu.

Darba pieredze

No 2003. līdz 2012.gadam strādājis par karšu izdevniecības "Jāņa sēta" redaktoru.

2003.gadā pildījis LU Sabiedrisko attiecību departamenta redaktora pienākumus.

No 2002. līdz 2004.gadam bijis Sabiedrības integrācijas fonda eksperts.

2002.gadā strādājis SIA “CAL Company Assistance” par konsultantu.

No 1998. līdz 2000.gadam bijis konsultants LU Uzņemšanas komisijā.

1999.gadā pildījis reportiera pienākumus laikrakstā “Datoru Avīze”.

No 1994. līdz 1998.gadam bijis laikraksta “Rīgas Balss” politikas nodaļas reportieris.

1993.gadā strādājis par politikas nodaļas reportieri laikrakstā “Latvijas Jaunatne”.

Sabiedriskās aktivitātes

1998.gadā iestājies apvienībā „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK, bijis Rīgas Vidzemes priekšpilsētas grupas vadītājs, partijas valdes loceklis. Kopš TB/LNNK apvienošanās ar partiju "Visu Latvijai!" ir Nacionālās apvienības biedrs.

Kopš 1995.gada ir akadēmiskās vienības „Līdums” biedrs.

1995. līdz 2003.gadam bijis LU Studentu padomes loceklis, dažādu LU Studentu padomes komisiju vadītājs, prezidija loceklis – sekretārs, LU senators.

No 1996. līdz 2002.gadam darbojies Latvijas Studentu apvienībā, bijis tās valdes loceklis.

No 1992. līdz 1993.gadam – 18.novembra savienības biedrs.

No 1989. līdz 1991.gadam – LNNK biedrs, darbojies Jaunatnes nodaļā.

Atbildēt

Jauņiņais polipologs

20.01.2019. 19:27

ļoti rafinēts murgs,kaut kas no "āriešu filosopijas" ananerbe gaumē?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: