Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tizluma mērīrājs

20.05.2019. 14:44

Golda iet ķertās un melīgās Sandras Veinbergas pēdās..Cik nožēlojamam jābūt žurnālistam, lai Tv netā ieliktu proligandas rakstu un liegtu to komentēt?Zviedrijā neesot migrantu noziegumu un viņu veiktu izvarošanu...Da fak, Veinberga..Man tur radi dzivo- ja zviedriem ir mediju bans, tad tas nenozīmē, ka mēs LV neko nezinam..Tev, Sandra Veinberga, vajadzētu noteikt tuvošanās aizliegumu datoram un internetam..Melu ģenerators!

Atbildēt

...

17.05.2019. 18:24

»

Potapovs

Kāds krievs? Vidusskolas eksāmenā man bija C. Nav nekas izcils, bet vismaz pus klasei nebija labāk. Tikai nevajag murgot, ka tā bija krievu skola. Savā dzīvē man nav bijusi nevina stunda krievu valodā. Saukt latvieti par krievu, man tas ir ļoti aizvainojoši. Ieteikums - esiet uzmanīgāks ar šādiem apgalvojumiem...


Es gan neteicu, ka tiešām uzskatu, ka jums ir kaut kāda uzskatāma atšķirībā saistība ar krieviem, es teicu, ka, piemēram, varētu uzbūvēt šādu pretuzbrukumu jūsu uzbrukumam raksta autorei, kas pēc formas būtu ekvivalents. Bet to nevajag darīt, jo tas nav loģiski, tāds uzbrukums viedoklim ir nepareizs, ja šis uzbrukums ir mērķēts uz autora personību, tautību, identitāti. Tas nekādā mērā neadresē paša raksta būtību. No argumentācijas viedokļa ir vienalga, kurš to tekstu no kādas valodas ir tulkojis un kurā valstī dzīvojot rakstījis - svarīgs ir informācijas korektums un slēdzienu loģiskums. Un ja tajā nav vēlēšanās iedziļināties, tad labāk "netērēt nevienu lieku sekundi" un nerakstīt mazvērtīgus komentārus.

Atbildēt

Potapovs

17.05.2019. 16:50

»

...

Es lietoju :S Jāatzīst, tāpēc ka esmu redzējis šo vārdu medijos un grāmatās angliski :D...


Kāds krievs? Vidusskolas eksāmenā man bija C. Nav nekas izcils, bet vismaz pus klasei nebija labāk. Tikai nevajag murgot, ka tā bija krievu skola. Savā dzīvē man nav bijusi nevina stunda krievu valodā. Saukt latvieti par krievu, man tas ir ļoti aizvainojoši. Ieteikums - esiet uzmanīgāks ar šādiem apgalvojumiem uz ielas, kāds var arī nesavaldīties.
Es zinu precīzi ko nozīmē kārklu latvieši, vienkārši izmantoju kā piemēru, un neredzu lielu atšķirību. Tad mutē skatījās un klanījās vāciešiem, tagad citiem, viens un tas pats, tikai dekorācijas citas

Un tās kļūdas man rodas tāpēc, ka ātri drukāju un nepārlasu, negribu tērēt lieki nevienu sekundi.

Atbildēt

to hm

17.05.2019. 14:55

Un cik miljonu tika nogalināts vēl pirms kara? Ja 1937.gadā netiktu iznīcināts gandrīz viss Sarkanarmijas komandējošais sastāvs,divīziju komandierus ieskaitot,arī karā kritušo būtu daudz mazāk!

Atbildēt

Jā,arī Sandra Kalniete!

17.05.2019. 14:34

Stāsta gan par Eiropas Savienību,tikai saviem vēlētājiem ir centusies iestāstīt,tāpat kā Dombrovskis,Slakteris,Šķēle &Co,cik kaitīgs ir Latvijai ES valstu progresīvais ienākuma nodoklis!

Atbildēt

...

17.05.2019. 05:52

»

Potapovs

Labi, ja jau tezaurs ziņo tad ir. Bet cik reizes jūs esat dzirdējuši, kad kāds latvietis lieto šo vārdu? Es nēesmu. Bet skatoties ziņas, intervijas par politiku angļu valodā, tur gan var šo vārdu ik pa laikam dzirdēt...


Es lietoju :S Jāatzīst, tāpēc ka esmu redzējis šo vārdu medijos un grāmatās angliski :D

Bet tas, kādā valodā cilvēks domā neko nenozīmē no loģikas un argumentācijas korektuma skatpunkta, tāpēc jūsu uzbrukums ir lēts un nepārliecinošs.

Tikpat labi es varētu ignorēt jūsu argumentu nevis iepriekšējās rindkopas argumentācijas dēļ, bet gan jo jūs esat krievs, kuram nav nekādas darīšanas gar vietējo politiku. Pierādījums - lietotājvārds, "neesmu" nevis "nēesmu", "tulkots" nevis "tūlkots", "tā kā" nevis "tākā". Šis gājiens ir līdzvērtīgs tam kā jūs apsaukājat citus par "kārklu latviešiem" (starp citu, šis ir nepareizs termina lietojums, jo vēsturiski par kārklu vāciešiem sauca latviešus, kuri centās uzvesties kā vācieši. Tie, kas uzvedas kā angļi būtu kārklu angļi. Jūs drīzāk pats varat tikt saukts par kārklu latvieti, lai gan arī ne gluži, jo jūs jau pārāk labi iederaties latviešu sabiedrībā un jo latvieši nav augstāks sociāls slānis un iebrucēji, kādi bija vācieši Latvijas vēsturē).

Atbildēt

Potapovs

16.05.2019. 17:12

»

...

http://www.tezaurs.lv/#/sv/narat%C4%ABvs/1


Labi, ja jau tezaurs ziņo tad ir. Bet cik reizes jūs esat dzirdējuši, kad kāds latvietis lieto šo vārdu? Es nēesmu. Bet skatoties ziņas, intervijas par politiku angļu valodā, tur gan var šo vārdu ik pa laikam dzirdēt.
Tāpēc man rodas viedoklis, ka šis ir tūlkots no angļu valodas vai arī autors nedomā latviski, bet drīzāk angliski.
Un pseidonīms arī tāds izcili latvisks, tādu noteikti izdomā īsts latvietis kas ikdienā arī domā latviski nevis angliski vai pa pusei, tākā kārklu latvieši.

BOOM! BOOM! BOOM!

Atbildēt

Zeze

16.05.2019. 13:14

Fanija savā samudžinātajā nararīvā apgalvo, ka atkal visā vainīgi tikai krievi un Krievija.

Atbildēt

Potapovs

14.05.2019. 07:13

Naratīvi? Kas tas par vārdu? Latviešu valodā nav tāda vārda. Kas nepietika latviešu vārdu krājuma lai pārtulkot šo vārdu? Viss teksts arī tulkots? Darba devēji izcilības centrs?

Atbildēt

hm

14.05.2019. 06:19

Manuprāt, daudzi nemaz nezina, kas tas ir "Nemirstīgais pulks". Tajā dodas karā kritušo tuvinieki, kur plakātu vietā nes radinieku ģīmetnes. Tā kā tikai PSRS karā zaudēja ap 27 miljonu cilvēku, pasākums jau iegūst nozīmi visā Eiropā.

Atbildēt

Atbrivotajs

13.05.2019. 22:11

Okupacijas atbalstitju puli nevar but 100 000, lohi tam tic ,bet tas ir desmit divizijas . vai uz ta zemes plekisa var sapulceties vairak par 10 000 individiem. Ja tas butu ta ,tad latviesi nedrikstetu sabiedriskajas vietas muldet sava valoda . Visriebigakais ir tas letini tam tic. Un drosibas dienesti par to kluse ,lai gan zina precizus skaitlus un uzvardusPunkts

Atbildēt

Teds

13.05.2019. 17:50

Okupācija nav izbeigta, okupanti katrs otrais pretimnācējs, bet e.Levīta kliķe murgo par tiesisku valsti.

Atbildēt

lauķis

13.05.2019. 17:20

»

ha-ha lpp

Uz ES kā parasti lien ar krievvalodības,kolaboracionisma mērā apsēstas ērces,kuras jau ir pasūkušas ES asinīs un Latvijas asinīs arī okupācijas laikā un jau ir uz sprāgšanas robežas,bet vēl pasūks un izplatīs


Uz ES lien vislielākie deģenerāti,neatkarīgi no partiju piederības,un ES tieši tādi vajadzīgi.
Jā, ar valodu tam nu nekāda skara.

Atbildēt

Fans

13.05.2019. 15:56

Fanija, škic atpakaļ pagultē!

Atbildēt

Fanija sev prātu sapisusi?

13.05.2019. 15:35

Par kādu darbu Eiroparlamentā var saukt parazītu izklaides, piekrītot cionistu ES politikai? Visu to parazītu banku kontus uzlauzt un iztīrīt būtu goda leta!

Atbildēt

ha-ha lpp

13.05.2019. 15:29

Uz ES kā parasti lien ar krievvalodības,kolaboracionisma mērā apsēstas ērces,kuras jau ir pasūkušas ES asinīs un Latvijas asinīs arī okupācijas laikā un jau ir uz sprāgšanas robežas,bet vēl pasūks un izplatīs.

Atbildēt

egmāru ēdājs

13.05.2019. 14:23

nu nu...

Atbildēt

Žulis

13.05.2019. 14:08

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: