Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

2014.gada 10.maijā Kopenhāgenā par Eirovīzijas uzvarētāju tika pasludināts Tomass Neivirts - Končita Vursta (1988) no Austrijas. Neivirts priekšnesumā uzstājās, pārģērbies par sievieti, nenodzenot bārdu. Končitas „uzvara”, pirmkārt, ir simboliska, kas labi parāda to debilisma, absurduma un deģenerācijas pakāpi, līdz kuram ir nodzīvojusies „vecā Eiropa”.

„Attīstītajā” Eiropā jau labu laiku homoseksuālisms ir nevis patoloģija, bet „izvēle”, turklāt „normāla izvēle”, kas visiem ir „jārespektē”. Turklāt šī „izvēle” plaši tiek popularizēta, gan piešķirot tam milzu līdzekļus, gan arī uzspiežot šāda tipa „apmācības” pat bērnudārza bērniem.

Ar homoseksuālisma normalizāciju cieši ir saistīts cits absurds – t.s. genderisma teorijas realizācija, kas paredz, ka cilvēka dzimums neesot vis iedzimts, bet varot tikt „brīvi izvēlēts”. Šīs teorijas ietvaros nav būtiski, par ko cilvēks ir piedzimis, galvenais - kā viņš jūtas, un, ja vēlas, tad var brīvi pieņemt „jebkuru dzimumu”.

Turklāt pats dzimumu jēdziens tiek nonivelēts, un tiek pasludināts ka eksistējot ne tikai vīriešu un sieviešu dzimums. Genderisma teorētiķi ir izfantazējuši, ka esot vairāk nekā 20 dzimumi (genderi). Piemēram, tās pašas „Končitas” dzimums (genders) esot drug queen – vīrietis, kurš pārģērbjas par sievieti.

Par šo absurdu varētu pasmaidīt, ja vien šie slimnieki konsekventi nerealizētu šos murgus, veicot izmaiņas Eiropas Savienības un tās dalībvalstu likumdošanā un uzspiežot tās visai sabiedrībai, tai skaitā arī piespiežot veikt intensīvu visu bērnu „apmācību” šajās „iespējās” un „savas seksualitātes izjušanā” jau bērnudārzos, tādējādi nopietni kropļojot viņu psihi.

Latvijā pirmie soļi šajā virzienā ir t.s.”Viņķeles grāmatiņa” ar attiecīgajiem metodiskajiem norādījumiem, jau tagad praktizētās dzimumu „lomu spēles” skolās un bērnudārzos, tai skaitā arī ar pārģērbšanos, un dažādas šķietami nenozīmīgas likumdošanas izmaiņas, kuras, esmu pārliecināts, pa kluso gatavo un virza genderisma lobiji.

Par tādiem „sīkumiem” kā vecāku varas juridisku un praktisku likvidēšanu, normālu dzimumpiederību nosakošu simbolu, vārdu un tekstu nomaiņu, izkropļošanu un aizliegšanu un citiem absurdiem, kas no visa augstākminētā izriet, nemaz nerunāsim. Tas viss pilnā sparā notiek „demokrātiskajā” un „civilizētajā” Eiropā.

Tādas ir jaunās „Eiropas vērtības”, un tādas ir jaunās „Rietumu vērtības”, un to ļoti uzskatāmi gan simboliski, gan praktiski apliecina arī „Končitas” uzvara Eirovīzijas konkursā, kurš nav tikai parasts konkurss, bet kas, pirmkārt, ir politisks pasākums, kura rezultāti nereti tiek projektēti, koriģēti un piedzīti pēc politiskās nepieciešamības un konjunktūras.

„Jaunā Eiropa” kārtējo reizi sevi ir parādījusi visā savā pretīgajā krāšņumā. Eiropa acīmredzami ir totāli sajukusi prātā un nojūgusies. Jautājums paliek par mums – vai jaunās „Eiropas vērtības” ir arī mūsu vērtības, vai mēs gribam atrasties šādā Eiropā, vai mēs gribam, lai mūsu bērnu psihi šādi izkropļo, un vai mēs paši vēlamies pārvērsties par šādiem deģenerātiem?!

Novērtē šo rakstu:

0
0