Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šlāpina ģēnija gars

25.11.2013. 11:15

Nav brīnums, ka Šlāpinu šī biedrība atbalsta.
Viņš reiz rakstīja pāris runas Āboltiņai, kad Jaunpups bija viņas padomnieks.
Tās runas, protams, visi atceras un citē saviesīgos vakaros un literāros diskusiju klubos sveču gaismā pie kamīnas liesmas murdoņas.
Runā, ka slavenā britu rakstniece E.L.Džeimsa esot pasūtījusi šo runu tulkojumus un vispār Šlāpina kopotos rakstus. Ar Edgara J. un Pūču Jura veltījuma ierakstiem priekšvārdā.

Atbildēt

Jaunais laiks

25.11.2013. 11:14

tuvojas Vienotības kongress - 30.novembrī.
Kongresa darba kārtībā paredzētas partijas vadības uzrunas. Iesim paklausīties un paskatīties šo teātri?

Atbildēt

Tā ir

25.11.2013. 11:09

Tā ir, ka Baiba Pirktiņa Fromane, kura tagad cītīgi aizstāv ātro kredītu firmu super iedzīvošanās procentus, reiz Tieslietu ministrijas laikos bija Jaunupa simpātija, par ko liecina to gadu dzeltenajā presē fiksētie fotoattēli. Draudzība turpinās, tagad Baiba Pirktiņa-Fromane ir vienā biedrībā " Latvijas attīstībai" kopā ar E.Jaunupu un videoklipos sēž pie E.Repšes labās rokas kā abiem šiem kungiem nekaitīga persona, kura nākotnē nekādi nekaitēs abiem kungiem ...
Baiba Fromane-Pirktiņa noorganizējusi žurnālā arī interviju ar sevi, kurā stāsta, ka iedzīvotājiem jābūt pateicīgiem, ka valstī eksistē ātro kredītu bizness.
Jā, patiesi, Baiba Fromane-Pirktiņa - par jums varēs balsot tie iedzīvotāji, kuri ir laimīgi, ka Latvijā kā jauna verdzības sistēma ir radīts atro kredītu tīkls.
Verdzības sistēma ātro kredītu tīkls ir tādēļ, ka tur eksistē neģēlīgs un neloģisks noteikums: pat , ja maksātnespējīgs klients spēj samaksāt drakoniskos kavējuma - soda procentus plus nelielu , mini daļiņu no aizdevuma pamatsummas, tad ātro kredītu firmas ir tūlīt klāt ar sms un e-pasta ziņām - lai ņem vēl , neskatoties uz to, ka cilvēks pirms minūtes bija maksātnespejīgs un parādnieks un ka viņam jāatmaksā aizdevuma summas lielākā daļa :-(
Tas liecina ka pirktiņveidīgās sev grib mūžīgus vergus....

Atbildēt

Būsim objektīvi

25.11.2013. 11:08

»

Piekrītu rakstītājam


Ja vērtējam šajā griezumā, vai Rīgas veiksmes stāsta varoņiem ir mazāka atbildība?

Atbildēt

Didzis

25.11.2013. 11:08

Šlāpins, Eva Ikstena_Strapcāne, Dace Rukšāne-Ščipčinska - KAS, VAI VIŅI NEZINA, KUR ATRODAS UN NO KĀ NĀK NAUDA??!! JEB TAS NAV SVARĪGI?

Atbildēt

Piekrītu rakstītājam

25.11.2013. 11:03

...
ReRe tiks izglābts, ja vien sabiedrība un žurnālisti nepieprasīs pretējo...

Veiksmes stāsta varonim premjeram V.Dombrovskim un ģimenei, taču arī , kā rakstīja prese, banka dod aizdevumus bez procentiem , jo viņš ir karalis :-(

Atbildēt

Galvenais secinājums nākotnei

25.11.2013. 11:02

Korupcija rada vidi un attieksmi pret visu ar ko tā saskarē.

Latvijā daudzu bēdu sakne, un šī traģēdija nav izņēmums, ir korupcija un koruptīva vide, kuras ēnā notiek normālos apstākļos nepieļaujamais.

Atbildēt

inka

25.11.2013. 11:00

Visbriesmīgākais, ka šie negodīgie un mantrausīgie civēki sabiedrības priekšā nejūtas ne mazākajā mērā vainīgi par briesmīgo traģēdiju.

Un Latvijas nelaime ir tā, ka viņi tur augšā ir sakoncentrējušies tik daudz, ka diemžēl nekas nemainīsies...


Atbildēt

dio

25.11.2013. 10:59

»

Valsts/partiju pasutijumi

Vefa sponsors ari Re&Re. Sagadisanas


Vai Prudentia ar Lācīti arī nebūtu jātiesā par Liepāju?

Atbildēt

Zaiga

25.11.2013. 10:58

Nevaru saprast, kā tā Ikstena-Strapcāne vēl var rēgoties visās tv pārraidēs un atmazgāt šo naudas mijēju un politiķu rebes zem izkārtnes "kultūra"?!

Atbildēt

Paija - paldies

25.11.2013. 10:55

Paldies L.Lapsam par EM VS Pūces atmaskošanu.

Partijas Jaunais laiks sen jau nav, tagad ir " Latvijas attīstībai" biedrība, kura drīz partaps partijā un " Vienotība"
Daudzi cilvēki, kuri bija " Jaunajā laikā" un " Vienotībā" = aizgajuši no tām , jo sapratuši partijas negodīgās spelītes, kuras turpinās tagad jaunajos veidojumos. " Ex-partiju biedru draudzīgās saites, likvidējoties un tagad veidojoties no jauna ar citiem nosaukumiem, nekur un nekad nepazudīs.


Tas, ka L.Lapsa ir atradis Pūces saikni ar ReRe= vienkārši lieliski, tas izskaidro visu, arī to, kāpēc šī firma ReRe saņem "lielisko projektu" īstenošanu realitātē un kāpēc uz šo firmu nekādā gadījumā neattiecas nekādi būvniecības noteikumi...

ReRe tiks izglābts, ja vien sabiedrība un žurnālisti nepieprasīs pretējo...

Veiksmes stāsta varonim premjeram V.Dombrovskim un ģimenei, taču arī , kā rakstīja prese, banka dod aizdevumus bez procentiem , jo viņš ir karalis :-(

Atbildēt

beidziet

25.11.2013. 10:55

»

!!!!!!!!!!!!!!

Te nu skaidrība atklājas: "Kā zināms, tieši ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska un ekonomikas ministra Arta Kampara rīkojumu 2009. gadā tika likvidēta Valsts būvinspekcija


te taču pat āmuram viss skaidrs. atbildīgās pašvaldības teritorijā nav pienācīgi veikata būvuzraudzība un izsniegtas atļaujas, jo taču tālajā 2009.gadā tur ekonomikas ministrijā kaut ko tur likvidēja, transformēja, pārveidoja. kā šādos apstākļos pildīt savas funkcijas un darba pienakumus četru gadu garumā. sēdēja nabaga atbildīgie ierēdņi savos kabinetos un četrus gadus raudāja par to neapstājoties, ka nav pietiekami cilvēku, kam uzraudzīt būvniecību Latvijas sirdī un kvalitatīvi pildīt savus darba pienākumus. un raudāja atbildīgie ierēdņi arī par to, cik grūti sagrabināt kārtējiem budžeta grozījumiem Rīgas satiksmei dotācijām, cik grūti paskaidrot rīdziniekiem, kadēļ biļetes vairs nemaksās 50 santīmus, bet 82 santīmus... un līdz ar to nepietiek naudas nabaga būvvaldei, lai algotu pietiekamu skaitu darbinieku pienācīgai visu būvniecības objektu kontrolei.

redziet, kad pēcpuses vadošajiem sāk reāli svilt, tad atrodas cilveki, laiks un kapacitāte. netraucē nekādi 2009.gada likumi, lai dažās dienās pārbaudītu visu re & re objektu dokumentāciju, bet mēneša laikā parbaudītu visus potenciāli bīstamos objektus ;)

Atbildēt

Valsts/partiju pasutijumi

25.11.2013. 10:55

Vefa sponsors ari Re&Re. Sagadisanas?

Atbildēt

Laba tema beidzot

25.11.2013. 10:51

Labs! Nu jau sak palikt "siltaks"!

Atbildēt

Jā, -

25.11.2013. 10:47

un ātro kredītu firmas, kuru aizstāve ir Baiba Pirktiņa-Fromane (arī Jaunupa kunga ex...) cēli un cītīgi balsta piem.Lindas Leen kulturālās izpausmes, lasi: Marta Ritova izdod debijas albumu "Mainiet vārdus" un singlu "Savādi" - atbalsta SMS kredīts ... un tā tālāk un tā šis tīklojums darbojas - no būvnieku, naudas mijēju pirktiem politiķiem uz kultūru.

Atbildēt

...

25.11.2013. 10:46

»

lol

Misters 20% tur ar ir


Tāpat kā Repšes Attīstības Biedrības ātro kredītu devēji....

Atbildēt

dd

25.11.2013. 10:46

Visas labdarības un ziedotājorganizācijas zem tā paša jumta. Ko nerokat zem citiem ziedot.manaipartijai? Tie paši principi. Radu, draugu, mīļāko, prostitūtu saites. Prasiet buldozeram ar ameriku, viņiem būtu jāzina.

Atbildēt

lol

25.11.2013. 10:40

Misters 20% tur ar ir!
Vai biedrība nav iesniegusi atskaiti, kur ziedojumi paliek? Ko saka knab, sab, dp, ģenprok.? Viss likuma ietvaros un neko nesaskata?
Ak, jā, streločniks aizņemts ar jutas strīķes personības izpēti, bet ģenprok. un dp pēta strelčonka personību.

Atbildēt

Ex-seržants

25.11.2013. 10:39

Man arī dažreiz izbrīnu izraisa tās divdesmitgadīgās coreles ar BMW un Porsche džipiem Rīgas ielās. Bet kas zin , varbūt tiešām veiksmīga uzņēmējdarbība.

Atbildēt

ak vai! - un RUKŠANE-ŠČIPČINSKA arī ziedotāja!

25.11.2013. 10:36

biedrība kalpojot gan kā veids, kā "ieinteresētiem uzņēmējiem civilizētā veidā" nodot finansējumu "vajadzīgajiem cilvēkiem" politiskajās aprindās, gan arī kā struktūra, ar kuras palīdzību uzturēt virkni mākslinieciski un kulturāli noskaņotu "meiteņu", kuras ar finansētājiem saista tuvākas attiecības.
-------------------------
tā ir taisnība. Jaunupa bijusī mīļēkā - Leiškalana meita arī šo savdabīgi noskaņoto meiteņu vidū:))))

Atbildēt

!!!!!!!!!!!!!!

25.11.2013. 10:32

Te nu skaidrība atklājas: "Kā zināms, tieši ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska un ekonomikas ministra Arta Kampara rīkojumu 2009. gadā tika likvidēta Valsts būvinspekcija."

Atbildēt

beidziet

25.11.2013. 10:29

»

laukis

Kurš par to šaubījās


izmeklēšana pierādīs, ka korupcija valstī vispār nepastāv. visus vainīgos drīz vien atradīs. tie būs projektētājs ar būvuzraugu. pavisam konkrēti. jūs ko. pie mums sistēmisku kļūdu nav un korupcija nepastāv. likumdevējs izdevis labākos likumus, kurus uz vietām kontrolē vislabākajā kārtībā. viss turpināsies kā līdz šim. visi ierēdņi paliks savās vietās. ne nu protams, dažam labam bargi pamās ar pirkstiņu, lai neliek zem sitiena labi ieeļļotu sistēmu. bet citādi pēc mēneša, kad norims publiskā telpā kaislības, mūsu pīļu dīķi viss turpināsies ierastā veidā un kārtībā. neticiet? piemēram, prezidenta pilij jums nodega, un kas? re&re turpina strādāt ierastā veidā un visus uzraugus, atbildīgās amtpersonas tas apmierina. sabiedrība par to klusē.

Atbildēt

WWW

25.11.2013. 10:24

Vai ir kāds spēks šajā valstī, kurš izmēzīs visus šos atklātos,pusatklātos,slēptos korumpantus? Visi šie čigliņi runā par jaunu cietumu būvniecību, lai varētu atkal iedzīvoties nodokļu maksātāju naudā!
Priekšlikums:
-izlaist no cietumiem ārā darba spējīgos ar sabiedrībai nedraudošiem pantiem sasēdinātos un sēdināt viņu vietās visus šos amerikus, pūces, kamparus, zaķus, godmaņus, u.t.j.;
-ar likumu aizvietot jēdzienu "politiskā atbildība" uz "kriminālztbildība". Un tad paskatīsimies cik vakances atbrīvosies valsts pārvaldē. Nebūs vajadzīgas ne darba grupas, ne konkursi, ne radinieki un draugi. Un pie reizes būs skaidri redzams dīkdieņu un "specialistu" daudzums iestādēs;
-izbeigt vienreiz šo mērkaķošanos ar daudzpartiju sistēmu ( 4 latvieši-5 partijas), Latvija tam ir gaužām par mazu;

Atbildēt

N.Māstrihts

25.11.2013. 10:16

Kāpēc Dombrovskis nav aizturēts kopā ar Pavļutu?Tiesībsargs Jansons saskata vainu valdībā. Es arī saskatu noziedzīga nodarījuma pazīmes saskaņā ar Krimināllikumu un Kriminālprocesa likumu par nolaidību amatā, iestājoties smagām sekām.

Atbildēt

Anna

25.11.2013. 10:13

Cik šitādu SIEVU labdarības fondu Latvijā ir? Vai KNAB tam seko līdzi?

Atbildēt

Anna

25.11.2013. 10:11

Ak, un rakstniece Dace Rukšāne arī ziedojusi 2000 latu! Ko ta ŠČipčinskis tik maz iedeva lielai lietai?

Atbildēt

25.11.2013. 10:07

Pag, rakstā ir mājieni ne tikai par politisko prostitūciju, bet arī par pavisam reālu. Tikai ļoti smalki noformulētu.
Un arī Rukšāne šajā apšaubāmajā kompānijā.

Atbildēt

laukis

25.11.2013. 10:06

Kurš par to šaubījās !?

Atbildēt

meitenes

25.11.2013. 10:05

kas tās ir par kulturālēm?

Atbildēt

DD1

25.11.2013. 10:04

»

Kamikadze

Par tām kulturāli mākslinieciskajām ļaudaviņām varēja smalkāk aprakstīt


Re kā māksla ar biznesu sadodas rociņās, un es domāju, ka te ir eksistenciālas pretrunas.

Atbildēt

fakts

25.11.2013. 10:00

Te viss katram ir saprotams un nav jākomentē.
SHĒMOŠANAS KALNGALS

Atbildēt

patenttiesības

25.11.2013. 09:57

vienkārši un ģeniāli - legalizēta kukuļdošana! Pūcem - Triju Zvaigžņu ordeni par to kā legāli apiet likumu (ņemt un tērēt kukuļus)!

Atbildēt

Viedoklis

25.11.2013. 09:36

»

Tā mēs te dzīvojam

Sistēma ir sekojoša un nepārprotama - ir būvnormatīvi un ir pašvaldības būvvaldes, kas par to ievērošanu ir atbildīgas


Ja sistēma pieļauj kļudas, tā ir viennozīmīgi sistēmas vaina. Jebkurš var kļūdīties, bet sistēmai to vajag identificēt, nepieļaut un novērst.

Atbildēt

Tā mēs te dzīvojam

25.11.2013. 09:18

Sistēma ir sekojoša un nepārprotama - ir būvnormatīvi un ir pašvaldības būvvaldes, kas par to ievērošanu ir atbildīgas.

Atbildēt

haha

25.11.2013. 09:13

Tak sksidrd, ka tīrākais lobēšanas un kukuļošanas projekts. Pūces ģimene taču visi ziedoja JL iespaidaidīgas summas. Un ja vēl figurē jaunups un ameriks tad te nav pilnīgi nekādu šaubu. Visi šitie barojas no valsts/rd pasūfijumiem vai arī ir atkarīgi no valsts lēmumiem. Kur saraksts ar šīs biedrības naudas izlietojumu?

Atbildēt

Fēlis

25.11.2013. 09:13

struktūra, ar kuras palīdzību uzturēt virkni mākslinieciski un kulturāli noskaņotu "meiteņu", kuras ar finansētājiem saista tuvākas attiecības.

Tas jau izskatās pēc sutenerisma, bet mīkstās preces tirgošana visā pasaulē ir krimināli sodāma.

Atbildēt

???

25.11.2013. 09:11

Un tas atklājas tikai tagad. Shēma ta viena, tikai dažādas amatpersonas un sievas, un citi radi. KNAB izskatās pavisam aizmidzis, ka tik acīmredzamu (pagaidām likumīgu) shēmu nevar izkost. Lai gan viens mēģinājums ir bijis, NVO vadītājus padarīt par amatpersonām, bet tas tāds pīkstiens vien sanāca. Droši vien, ka iniciatīva nāca no novēršanas daļas, bet kur ir apkarotāju operatīvās izstrādes.

Atbildēt

paija

25.11.2013. 09:01

»


Pat tad, kad ir konkreta kriminallieta oar kukuļosanu Rīgas Domē par būvatļauju izdosanu, pietiek. visus spekus velta vainīgo attaisnosanai un izpātei, kas ir bijis izmeklētajas mīļakais.Un tagad pietiek. neviena rakstā nav pieminējis,ka RD būvvalde ir viena no visarbildīgakajām gan par atļauju izsniegsanu,gan pārbaudem un attiecīgi par noziegumu. Par to,ka glabeji nevajadzīgi esot gajusi iekšā, gan nevienu dokumentu nevajadzeja Ta ka nevajag te borēt , ka tiesi par ED nekā nav . Kakoi muzik, takoi tanc , skoļko platit, takoi šanc

Atbildēt

Dars

25.11.2013. 08:54

Vai tad 54 cilvēku dzīvības būs par maz lai likvidētu šo korupcijas perēkļus ?

Atbildēt

...

25.11.2013. 08:41

Ak, Dievs, arī Andris Ameriks ir šīs NVO ziedotāju sarakstā, kas tie par milzu korupcijas tīkliem vispār.

Atbildēt

Aramess

25.11.2013. 08:32

Uz šito neliešu rokām traģēdijas upuru asinis.Viņi ir tie, kuri valstī radījuši bezatbildības, nolaidības, korupcijas gaisotni.

Atbildēt

Janka

25.11.2013. 08:31

Jā, šis izskatās nopietni.
Vienīgi "dīvaini", ka L.Lapsa nekādi nespēj "ieraudzīt" Ušakovu-Ameriku ar viņu slavenajiem 20%, bet tieši Mr. 20% pārrauga Rīgas būvvaldi!

Atbildēt

paija

25.11.2013. 08:27

Labi izdomāts kukuļošanas veids. Mazākais nekavējoties būtu jaatbrīvo no darba,ja pats neprotas

Atbildēt

krista

25.11.2013. 08:05

Jaunupa ieliktenim vajadzētu prasties...

Atbildēt

Kamikadze

25.11.2013. 07:59

Par tām kulturāli mākslinieciskajām ļaudaviņām varēja smalkāk aprakstīt!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: